دوشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۰۱:۳۶May 2019 20

جدیدترین‌های «پیروان خط امام و رهبری»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری برنامه های این تشکیلات را برای انتخابات سال 98 تشریح کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: باید در سالگرد خروج آمریکا از برجام سیاست تهاجمی به کار گیریم و خیلی پذیرفته نیست که در برابر آمریکایی ها منفعل باشیم.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
در هفته گذشته محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید اظهار کرد که تا الان جمع بندی شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان این است که ما ائتلاف نکنیم. محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری نیز گفت که نظرمان این است که حتماً لاریجانی هم جذب شود. پیشنهاد استعفای رئیس جمهور هم مطرح شد.
برترین ها / شریان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سرنخ کلاف سردرگم گفت وگوی ملی این بار به دستان محمدرضا باهنر افتاد. او از جلسات رسمی نه، بلکه از گعده هایی گفت که به همراه عزت الله ضرغامی با تعدادی از چهره های اصلاح طلب برگزار کرده و البته برخلاف موارد گذشته امیدوار است که به نتایجی هم برسد. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
به نوشته ی ایسنا در نشست اخیر روحانی با سیاسیون از میان اصولگرایان چهره هایی مثل غلامعلی حدادعادل، غلامرضا مصباحی مقدم، احمد توکلی و حسین مظفر از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، سیدرضا تقوی قائم مقام جامعه روحانیت مبارز، محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری و دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه عمده اصلاح طلبان چالش تبری از دولت را دارند، گفت: امروز اصولگرایان راحت تر می توانند به وحدت برسند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۷    
عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی گفت: تهییج و تحریک مردم به انتخاب هوشمندانه به صورت عام و خاص در انتخابات توسط خانه احزاب در حال انجام است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- 10 ماه مانده تا انتخابات مجلس یازدهم، محمدرضا عارف، رییس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان و محمدرضا باهنر، رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری در اظهارنظرهایی جداگانه در اصفهان و تهران، به آخرین اقدامات و رویکردهای انتخاباتی دو جریان سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا پرداخته اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۳:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به برگزاری مراسم افطاری حسن روحانی با فعالان سیاسی، گفت: اینکه تصور کنیم مسیر و ساختار مشخصی وجود دارد یا قرار است شکل گیرد تا جلسات مستمر مشابهی انجام شود، چنین چیزی نیست و این نشست را بیشتر می توان یک صله رحم در نظر گرفت.
آفتاب یزد   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دعوت خاصی از احمدی نژاد نکرده بودیم محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در نشست خبری با اهالی رسانه با تاکید بر اینکه ما همیشه در آستانه انتخابات هفتاد تا هشتاد درصد انرژی مان صرف وحدت در جریان خودمان می شود، گفت: این وضعیتی است که در درون جریان اصلاحات هم وجود دارد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۰    
اقتصاد ایران: تهران-ایرنا- رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری با تاکید بر این که گفت و گوی ملی را از موضوعات کم اختلاف شروع می کنیم، گفت: جلسات گفت و گوی ملی، رسمی و دارای اساسنامه و تشکیلات نیست اما آرام آرام این موارد در حال شکل گیری است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: جنگ اقتصادی علیه ایران جنگی تمام عیار و ملموس است اما در جنگ روانی تهیه آتش زودتر آغاز شده تا در جنگ اقتصادی موفقیت کاملا حاصل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: جنگ اقتصادی علیه ایران جنگی تمام عیار و ملموس است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مهر نوشت: رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: در تهران همه نمایندگان از لیست امید بودند و مردم شاهد عملکرد خوبی از آنها در مجلس نبودند؛ این موضوع در رأی آینده مردم تأثیر خواهد داشت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به برگزاری هر ساله مراسم افطاری جامعه اسلامی مهندسین، گفت: ما در این مراسم چندان مقید به جناح گرایی نیستیم و از نمایندگان مجلس گرفته تا اعضاء مجمع و مسئولان دولتی را دعوت می کنیم و برگزاری این مراسم اهداف سیاسی ندارد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۶    
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: دشمن جنگ اقتصادی و روانی سنگینی را علیه ملت ایران آغاز کرده است.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۰:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تهران پرس، فعالان سیاسی و همچنین دبیران کل احزاب امروز (شنبه) در ضیافت افطاری حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری ایران شرکت کردند و به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۸    
دنیای اقتصاد : محمدرضا باهنر، رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری از آغاز گفت وگو با برخی اصلاح طلبان از جمله محمدرضا عارف در راستای گفت وگوی ملی خبر داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه راهبردهای جمهوری اسلامی مشخص است ولی برخی خامِ سیگنال های ارسالی از طرف آمریکا می شوند، گفت: برخی فکر می کنند اگر مذاکراتی انجام شود به نفع مان خواهد بود، ولی یک موضوع را چند بار باید امتحان کنیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری از حضور خود و عزت الله ضرغامی در جلسات گفتگوی ملی خبر داد و گفت: هیچ مأموریتی از طرف اصولگرایان برای حضور در این جلسات ندارم.
الف   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری از حضور خود و عزت الله ضرغامی در جلسات گفتگوی ملی خبر داد و گفت: هیچ مأموریتی از طرف اصولگرایان برای حضور در این جلسات ندارم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۶:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری از حضور خود و عزت الله ضرغامی در جلسات گفتگوی ملی خبر داد و گفت: هیچ مأموریتی از طرف اصولگرایان برای حضور در این جلسات ندارم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری توضیحاتی را درباره تصمیم اخیر ایران در مقابله با بدعهدی های غرب ارائه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۱    
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری بر اجرایی شدن قانون رسیدگی به اموال مسئولان تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: رسالت جبهه پیروان این است که کل اصولگرایان به ویژه در شهرهای بزرگ، انسجام داشته باشند و باید در راستای نیل به فهرستی واحد تلاش کنند.
شفاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۰    
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: وزارت خارجه باید هرساله اطلاع رسانی هایی را در تاریخ نام خلیج فارس انجام دهد.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: دبیرکل جامعه اسلامی تاکید کرد: یک عده ضمن اینکه خودشان را اینطور نشان می دهند که طرفدار رفع حصر هستند اما مثل اینکه دارند از این حصر رزق و روزی شان را می خوردند و موافق نیستند که این مشکل حل شود وگرنه این مشکل اگر مسیر طبیعی اش را طی کند خیلی زود می تواند حل شود. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری و دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین که حالا بعد از چند سال از درگذشت عسگراولادی و بزرگان اصولگرا به یکی از وزنه های این جناح تبدیل شده است با اشاره به آخرین وضعیت دو لایحه باقی مانده از FATF می گوید تا به حال هزاران پیامک برای وی هم ارسال شده که مشخص است آنها ...
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی تاکید کرد: یک عده ضمن اینکه خودشان را اینطور نشان می دهند که طرفدار رفع حصر هستند اما مثل اینکه دارند از این حصر رزق و روزی شان را می خوردند و موافق نیستند که این مشکل حل شود وگرنه این مشکل اگر مسیر طبیعی اش را طی کند خیلی زود می تواند حل شود. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: فقط حزب موتلفه را می شناسم که بر مدار تحزب حرکت می کند. البته حزب موتلفه نیز به دلیل مشکلات مالی نتوانسته دامنه فعالیتش را گسترش دهد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۸   + ۳۰ سایت دیگر  
انتخاب: رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: فکر می کنم مهمترین مسائل سیاسی در سال 98 باید مسئله انتخابات مجلس باشد و امسال شاید عمده وقت من برای انتخابات مجلس گرفته شود. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۱    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: سومین نشست هم اندیشی جامعه روحانیت مبارز با احزاب اصولگرا مفید بود و دبیران کل تمایل به ادامه این جلسات داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: 40 دبیرکل در نشست هم اندیشی احزاب اصولگرا شرکت می کنند و جبهه پیروان هم نماینده ای خاص در این نشست ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان فارس گفت: جهت اجرای طرح جهاد همبستگی ملی و امدادرسانی به هموطنان سیل زده، احزاب و تشکل ها با همه توان مشارکت می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری از گسترش و تقویت تشکیلات متبوعش در شهرستانها برای انتخابات مجلس یازدهم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه دولت آمریکا نشان داد که چه دشمنی دیرینه ای با نظام، مردم و نهادهای رسمی ایران دارد، گفت: این اقدام آمریکا علامت سؤالی برای جهانیان می شود که اساسا سپاه چیست و همین مسئله باعث می شود سپاه بیشتر شناخته شود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۱۳ - ۰۸:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری به تشریح دلایل مخالفت خود با برگزاری رفراندم در 12 فروردین 58 پرداخت. حسن غفوری فرد با یادآوری خاطرات خود از روز 12 فروردین گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: رونق تولید منجر به کاهش اثرات جنگ اقتصادی به سرکردگی آمریکا و غربی ها می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: در خیلی از حوزه های انتخابیه تعدد کاندیداهای اصولگرا باعث پیروزی اصلاح طلبان شد چون آرای آنها در سبد 2-3 نیرو متمرکز و متراکم می شود.
تهران 24   ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اصلاح طلبان همواره می گویند انتخابات در کشور ما دو مرحله ای است. مرحله اول شورای نگهبان انتخابات می کند و مرحله دوم مردم . اتفاقا اینجا حتی می خواهم شورای نگهبان را نقد کنم چون شورای نگهبان با کم دقتی اش خیلی وقت ها آب به آسیاب آنها می ریزد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۱    
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری بر نقش و تاثیرگذاری احزاب با نقد دلسوزانه در کمک به دولت تاکید کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۸    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: احزاب باید بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را مغتنم بشمارند؛ زیرا این بیانیه بسترساز تحولات درونی در احزاب است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: عملکرد منفی اصلاح طلبان در شورای شهر تهران، منجر به ریزش آرای جریان اصلاح طلب در انتخابات آتی می شود.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه مجمع بحث های گسترده و سنگینی درباره پالرمو و FATF کرده است، گفت: باید ببینیم وعده های اروپایی ها چه میزان محقق خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۶    
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه مجمع بحث های گسترده و سنگینی درباره پالرمو و FATF کرده است، گفت: باید ببینیم وعده های اروپایی ها چه میزان محقق خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام ورهبری با بیان اینکه این جبهه امروز به اعتدال معتقد است، گفت: در انتخابات آینده گرایشی به جبهه پایداری نخواهیم داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رئیس جبهه پیروان خط امام با تاکید بر اینکه تضعیف دولت به هیچ وجه به صلاح نیست گفت: تقویت دولت آقای روحانی هم در جهت اصولگرایی و هم در جهت کار انقلابی است. ...
خبر فوری   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی گفت: جریان اصولگرایی باید نیمی از سازمان دهی، رفتار و نگرش خود را تغییر دهد و این نه به معنای تغییر در جهت عوام فریبی، بلکه تغییر در جهت انطباق با موازینی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری از جلسه مشترک رئیس این جبهه با احزاب اصولگرا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۳    
اولین نشست هم اندیشی دو تشکل عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری برگزار شد.