دوشنبه ۳۰ دیساعت ۱۰:۳۶Jan 2020 20

جدیدترین‌های «پیروان خط امام و رهبری»

سلام نو / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، احمد کریمی اصفهانی، عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با خبرآنلاین با اشاره به حضور کم نظیر مردم در مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی و پیام این حضور ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۸    
فارس نوشت: سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: نان اصلاح طلبان در دمیدن به اختلاف میان جناح رقیب است، در حالی که آنان در میان خود، اختلافاتی جدی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: نان اصلاح طلبان در دمیدن به اختلاف میان جناح رقیب است، در حالی که آنان در میان خود، اختلافاتی جدی دارند.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۳۳    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: انگلیس هنوز ذهنیت استعماری به سایر کشورها دارد و با همین ذهنیت سفیرش در اغتشاشات حضور یافت.
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: فعلا جبهه پیروان خط امام و رهبری تصمیمی برای ارائه لیست جدا از شورای ائتلاف ندارد. ما جلسه داشتیم به این تصمیم رسیدیم که اگر داوری جامعه روحانیت به صورت تام و تمام از تعیین فرایند تا انتخاب مصداق اعمال شود، جبهه پیروان خط امام و رهبری لیست جدایی نخواهد داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۸    
ایسنا/فارس دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری فارس با تاکید بر اینکه راه حفظ وحدت ایجاد شده در ایران پرهیز از مسائل اختلاف انگیز است، گفت: باید روش و منش حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری و شهدایی نظیر حاج قاسم را در پیش بگیریم و از بروز مسائلی که امکان ایجاد اختلاف را به دنبال دارد، پرهیز کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۶    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی گفت: در پی این حادثه مظلومیت ایران، فرماندهان و رهبران ما جهانی تر می شود.
حافظ نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
جبهه پیروان خط امام ورهبری استان فارس در پی شهادت سردار سلیمانی بیانیه ای صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
جبهه پیروان خط امام و رهبری در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی طی بیانیه ای این اقدام تروریستی آمریکا را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی به مناسبت شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی بیانیه ای منتشر کرد.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۸    
سیدکمال سجادی، سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی شبکه خبری تهران نیوز ، درباره اظهارات اخیر محمود واعظی که گفته بود اگر به FATF نپیوندیم در لیست سیاه آن قرار خواهیم گرفت ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه اصلاح طلبان حق ندارند بگویند مقصر مشکلات فعلی کشور نیستند، گفت: اصلاح طلبان حق ندارند با وجود این همه مشکلاتی که در کشور وجود دارد، مظلوم نمایی کنند و تمام مشکلات را بر گردن دولت بیندازند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری می گوید: جامعه روحانیت نه بخشی از کار شورای ائتلاف، بلکه کل کار شورا ارا باید بدون کم و کاستی داوری کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- تشکل سیاسی جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی امروز هشتم دی ماه با انتشار اطلاعیه ای اسامی 30 نفر افراد منتخب این جبهه را به عنوان نامزدهای خود در انتخابات مجلس یازدهم اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی، پیرامون انتخابات اسفند ماه 98 بیانیه ای صادر و طی آن اعلام کرده است که مشغول بررسی در خصوص 30 نفر از کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستند تا پس از آن اسامی ائتلاف اصولگرایان را اعلام کنند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۲۳:۵۹    
جبهه های پایداری، پیروان خط امام و رهبری و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مجوز ندارند مدیرکل سیاسی وزارت کشور با تأکید بر اینکه تنها جبهه های دارای مجوز اجازه فعالیت دارند، گفت: جبهه های پایداری، پیروان خط امام و رهبری و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مجوز ندارند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره غیرقانونی اعلام شدن این تشکل اصولگرا از سوی کمیسیون ماده ده احزاب توضیحاتی را ارائه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی گفت: سازوکار شورای ائتلاف اصولگرایان مقداری وسیع تر از دوره قبل شده و این دوره با سازوکار وسیع تری کار می کند، بنابراین جای امیدواری است که تشتت آرا در این دوره کمتر از دوره پیش باشد.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۰۹:۱۲    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: تنها 30 درصد مشکلات مردم مرتبط با تحریم هاست و مابقی به دلیل سو مدیریت ها ایجاد شده است
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه اعتراضات مردمی ناشی از ناکارآمدی دولت در مدیریت کشور است، گفت: حامیان دولت با پیشنهاد استعفای رئیس جمهور فقط می خواهند سیاسی کاری کنند.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق اظهارات این عضو پایداری ممکن است اصولگرایان در تهران حتی 3 لیست جداگانه داشته باشند. او در این رابطه گفته: آقای قالیباف یک لیستی را تنظیم کرده و خودش نیز سرلیست می شود. یک لیست را جبهه پایداری و یک لیست دیگری را هم جبهه پیروان خط امام و رهبری می دهد. ...
نسیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۶:۲۶    
نسیم آنلاین ؛ علی لاریجانی پس از سه دوره ریاست مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی کاندیدا نخواهد شد. هرچند پیش از این جبهه پیروان خط امام و رهبری قم طی نامه از لاریجانی برای حضور در انتخابات دعوت کرده بودند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ناظمی اردکانی، عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری و وزیر دولت نهم، گفت: ممکن است در بدنه دو جریان پایداری و احمدی نژادی ها ائتلاف نانوشته، غیررسمی و به دور از چشم و خواسته سران هر دو جریان رخ دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۸:۴۱    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: لازم است که تمامی افراد گوش به فرمان رهبر باشند و مصالح نظام را هم در نظر بگیرند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: بارها به شورای ائتلاف اصولگرایان پیشنهاد داده ایم که تعداد احزاب حاضر در آن افزایش یابد تا برخی احزاب کم جمعیت و کوچک جای خود را به احزاب بزرگتر ندهند که در غیر این صورت ممکن است موفقیت لازم به دست نیاید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۴    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی گفت: فرماندار همواره هیات اجرایی را از معتمدان شهر انتخاب می کند، در حالی که هیات های اجرایی باید از جناح های مختلف نه اینکه یک دست باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
جبهه پیروان خط امام و رهبری با دعوت از آحاد مردم قهرمان تهران برای حضور در راهپیمایی روز دوشنبه علیه اغتشاشات، دنیا را به تماشای حماسه ای بی بدیل از ملت ایران دعوت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اگر کسی فکر کند این دوره دوره پیروزی ماست، این دروازه اول شکست است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۷:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری می گوید: عضویت در شورای عالی امنیت ملی این اختیار را به رئیس مجلس داده است که مستقل از نظر نمایندگان تصمیم بگیرد. مطمئنا مسائل امنیتی که در این شورا مطرح می شود قابل بازگو کردن نیست که برخی شعار پوپولیستی می دهند که مردم حق دارند از همه چیز خبردار باشند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : محمدرضا باهنر، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در نشست خبری با اصحاب رسانه تاکید کرد که در نظرسنجی های کلی که انجام شده اصلاح طلبان درحال حاضر دست بالایی ندارند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری از تصمیم سران قوا در افزایش قیمت بنزین حمایت کرد و گفت: نمی شد تمام نمایندگان از زمان اجرای این پروژه مطلب باشند اما نمایندگان می توانند نظارت استصوابی بر عمکرد اجرای این طرح داشته باشند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه مجلس با نظارت استصوبی بر عملکرد دولت در اجرای تعهدات خود در ادامه سیاست افزایش قیمت بنزین نظارت کند گفت: اگر این کار انجام شود موج نگرانی ها تا زمان انتخابات باقی نخواهند ماند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه برخی به این قیمت سوخت اعتیاد پیدا کرده بودند، گفت: این اعتیاد را یک شبه نمی شود ترک داد، باید با یک زمانبندی این کار انجام شود.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری از تصمیم سران قوا در افزایش قیمت بنزین حمایت کرد. محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل حبرگزاری خبرآنلاین برگزار شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۰:۱۴    
ایسنانوشت : عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: ظاهرا آقای حدادعادل علاقه ای به حضور در انتخابات ندارند. از آقای جلیلی نیز هنوز خبری به گوش نرسیده؛ اما در این میان احتمال سرلیست شدن قالیباف بیش ازدیگران است.
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: ظاهراً آقای حدادعادل علاقه ای به حضور در انتخابات ندارند. از آقای جلیلی نیز هنوز خبری به گوش نرسیده اما در این میان احتمال سرلیست شدن قالیباف بیش ازدیگران است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری محمدرضا با هنر، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با موضوع انتخابات مجلس یازدهم این هفته در خبرگزاری خبرآنلاین، برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رئیس شورای جبهه پیروان خط امام و رهبری اصفهان از کناره گیری حجت الاسلام احمد سالک نماینده مردم این شهرستان از یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استقبال کرد و گفت ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: با توجه به مشکلاتی که امروز داریم، نماینده ای برای مجلس می خواهیم که از مسائل اقتصادی اطلاعات خوبی داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: ما به تعهدات خود عمل کردیم و این اروپایی ها بودند که در راستای منافع آمریکا فقط وعده دادند و به تعهدات خود عمل نکردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: در حال حاضر با توجه به مشکلاتی که در جامعه داریم، نماینده ای برای مجلس می خواهیم که از مسائل اقتصادی اطلاعات خوبی داشته باشد.
برترین ها / بازتاب   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تابناک: محسن کوهکن، عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری و از چهره های نزدیک به علی لاریجانی درباره عدم حضور علی لاریجانی در انتخابات مجلس یازدهم اظهار کرد: با توجه به اخباری که این روزها از آقای لاریجانی در رسانه های مختلف شنیده می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان دبیر مجمع نیروهای خط امام استان همدان از مردم خواست برای شناخت کاندیدای اصلح تلاش کنند و گفت: همه باید در انتخابات شرکت کنند چرا که قهر کردن ما با صندوق های رأی نمی تواند مشکلات جامعه را حل کند.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۵    
سید کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی شبکه خبری تهران نیوز ، با اشاره به گام چهارم کاهش تعهدات برجامی اظهار داشت: این تصمیم حتماً باید مورد تشویق و قدردانی قرار گیرد؛ چون دیگر برای ایران در برجام راهی باقی نمانده و این تصمیم به موقع و عقلانی محسوب می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۳:۲۰    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: غربی ها سال های طولانی ذهنیت استعماری داشتند و دارند، این گام چهارم و گام های بعدی این ذهنیت را نابود می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۰۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: تاکنون معمول نبوده است که جبهه پیروان لیست انتخاباتی ارائه کند و معمولا این جبهه از لیست کلی اصولگرایان حمایت کرده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۰۷:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری معتقد است جای خالی مرحوم عسگراولادی که یک عالم عامل بود نه تنها در این سال ها پر نشده که بعید به نظر می رسد در آینده نیز پر شود.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره جزئیات جلسه جبهه پایداری با اعضای حزب موتلفه اسلامی گفت: موضوع جلسه وحدت میان نیروهای اصولگرا بوده و امیدوارم که این اتفاق بیفتد. چون بیشتر گله جبهه پایداری از من بوده است به جزئیات اشاره نمی کنم و منتظر می مانم که نتیجه این جلسات روشن شود ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۰    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: ناطق نوری از سابقون محسوب می شود که دارای سوابق چشم گیر سیاسی است و قطعاً ادامه حضور او در جلسات جامعه روحانیت مبارز نقش مهمی در ائتلاف اصول گرایان دارد.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین: عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری می گوید: رسیدن به یک تفاهم کلی در جریان اصولگرا خیلی دور نیست به همین خاطر وقتی روش های علمی نشان می دهد یک افرادی رای بیشتری دارند دیگران باید همراهی کنند. همه در گذشته این را تجربه کرده اند که تک روی کردن به نفع هیچ کس نیست. ...