چهارشنبه ۰۵ تیرساعت ۰۶:۲۲Jun 2019 26

جدیدترین‌های «شبکه بهداشت»

عصر زاگرس   ۵ ساعت پیش    
بیماری های قلبی و عروقی اولین علت مرگ و میر در جهان هستند که حتی تلفات آن بیشتر از سیل و جنگ و حوادث طبیعی دیگر است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
لاهیجان - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان لاهیجان گفت: طرح ملی کنترل فشار خون بر روی صددرصد جمعیت هدف شهرستان اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آستارا با اشاره به اجرای طرح فشار خون گفت: 24 هزار و 453 نفر جامعه هدف معرفی شده از سوی استان تاکنون 23 هزار و 24 نفر در قالب طرح مذکور مورد غربال گری قرار گرفتند.
هاژه   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، نوزاد دختری که زمان تولدش فرا رسیده بود اجازه رفتن مادر به بیمارستان را نداد. روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد در خبری اعلام کرد: پس از دریافت تماس با اورژانس 115 در ساعت 20 ...
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پیش از ظهر امروز 4 تیرماه نشست مشترک سازمان نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر با هدف تعامل بیشتر برگزار گردید.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
گچساران - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان باشت گفت: 94درصد از افراد بالای 30سال در این شهرستان غربالگری فشارخون شدند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
یاسوج - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی گفت: 12 هزارو 750 نفر از افراد بالای 30 سال در این شهرستان در طرح ملی کنترل فشارخون غربالگری شدند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - فرماندار اردکان با بیان اینکه همکاری بین بخشی اداره های همکار در ادامه اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا لازم است، گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان از ظرفیت همه اداره ها و کارخانه ها برای اجرای برنامه غربالگری فشارخون افراد بالای 30 سال که بیش از 43 هزار نفر از مردم شهرستان را ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گلپایگان- کارشناس مسئول واحد بیماری های شبکه بهداشت و درمان گلپایگان گفت:تاکنون بیش از 60 در صد مردم گلپایگان مورد غربالگری فشار خون قرار گرفته و بیش از 500 بیمار شناسایی شده اند.
دیار ممسنی   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۷    
نشست خبری ویژه تبلیغات و اطلاع رسانی در خصوص بسیج ملی کنترل فشارخون در شبکه بهداشت و درمان ممسنی با حضور دکتر چوبینه رئیس این شبکه برگزار شد.؛
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۶    
ارومیه – ایرنا – رییس شبکه بهداشت و درمان ماکو گفت: 60 درصد عملیات اعزام بیماران از این شهرستان به سایر نقاط استان به خاطر نبود دستگاه سی تی اسکن است که مطالبه مردم در این خصوص پیگیری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان ابرکوه گفت: از آغاز اجرای طرح بسیج ملی سنجش فشار خون از 27 اردیبهشت ماه 98 تاکنون 70 درصد جمعیت بالای 30 سال، زنان باردار و بیماران کلیوی این شهرستان در طرح غربالگری فشار خون پایش شده اند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۲    
اتحاد خبر: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: فشار خون 60 هزار نفر در این شهرستان اندازه گیری شده که 10 هزار نفر از آنها مبتلا به فشار خون هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت اردکان بابیان اینکه تاکنون بیش از 25 هزار نفر از شهروندان اردکانی در طرح بسیج ملی کنترل فشارخون غربالگری شده اند، گفت: حدود 45 درصد از مرگ ومیرها ناشی از بیماری های قلبی عروقی است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۴۲    
گلپایگان_مسئول واحد بیماری شبکه بهداشت گلپایگان گفت: تاکنون 55 درصد جمعیت بالای 30 سال شهرستان غربالگری شده اند که به دنبال آن بیش از 500 بیمار مبتلا به فشارخون بالا شناسایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۸    
آران و بیدگل- سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل گفت: با بررسی های انجام گرفته مشخص شد حدود 11 درصد جمعیت بالای 30 سال آران و بیدگل فشار خون بالا دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۴    
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شفت از غربالگری بالغ بر 25 هزار نفر در طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در شفت خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۲    
مسئول واحد بیماری شبکه بهداشت گلپایگان با بیان اینکه بیش از 30 هزار نفر در کمپین فشار خون تا کنون شرکت کردند که 55 درصد جمعیت بالای 30 سال شهرستان را تشکیل می دهند، از ابتلای حداقل 6 هزار نفر به فشار خون و عدم شناسایی همه مبتلایان به آن خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۲    
ارومیه- ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان ماکو گفت: سه طرح اداری و بهداشتی در این شهرستان تا نیمه اول سال جاری با حضور مقامات کشوری و استانی به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۰    
اصفهان - ایرنا -کارشناس مسوول بیماری های شبکه بهداشت و درمان گلپایگان از مشارکت حدود 55 درصدی جامعه هدف طرح ملی کنترل فشار خون در این شهرستان خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۴۷    
در این جلسه که با همت سعیدی کارشناس جلب مشارکت های مردمی و همکاری واحد بیماری های شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار گرید، ابتدا رئیس شورا در خصوص اهمیت کنترل فشار در جمعیت صحبت ودر ادامه حاتمی کارشناس ناظر این طرح اطلاعات جامع و کاملی در خصوص اهداف طرح و نحوه اجرا و ثبت آن و ایستگاه های ثابت و ...
پیک هشت رود   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۷    
دستگاهی که هر هفته با خدمات متعدد بهداشتی و درمانی در سطح مراکز و خانه های بهداشت و بیمارستان و همچنین برگزاری رویدادهای مهم باید به عنوان پرخبر ترین دستگاه اجرائی شهرستان به حساب آید، به دلیل تصمیمات جزیره ای و محافظه کارانه بخش روابط عمومی، به یکی از ضعیف ترین ها در شهرستان تبدیل شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بیماری های شبکه بهداشت و درمان شهرستان گلپایگان گفت: تاکنون 6 هزار و 600 بیمار فشار خونی در شهرستان گلپایگان شناسایی شده اند. به گزارش خبرنگار ایسنا - منطقه اصفهان در گلپایگان، محسن اکبری صبح امروز(سه شنبه) در نشست خبری ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو با اشاره به اینکه فشار خون 72.08 درصد از جمعیت بالای 30 سال این شهرستان شامل حدود 33 هزار و 914 نفر از آغاز طرح بسیج ملی فشار خون تاکنون پایش شده است، گفت: از این تعداد، سه هزار و 580 نفر با فشار خون بالا نیازمند خدمات درمانی شناسایی و به پزشک ارجاع شدند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: نشست رئیس شبکه بهداشت درمان دشتستان با رسانه ها با محوریت بسیج ملی کنترل فشار خون برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شورای اسلامی شهر برای زیبا سازی محوطه بیمارستان و فضای سبز آن همکاری می کند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان نکا گفت: طرح ملی کنترل فشار خون در نکا تا 15 تیر ادامه دارد که تاکنون جمعیتی درحدود 30 هزار نفر مورد غربال قرار گرفتند و انتظار داریم تا پایان مدت اجرای طرح، فشار خون 50 هزار نفر از افراد بالای 30 سال شهرستان کنترل شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شادگان - مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان گفت: تاکنون 42 هزار نفر در شهرستان شادگان غربالگری فشار خون شده اند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان خمینی شهر اصفهان گفت: صبح روز یکشنبه دوم خرداد،کودکی دوساله از اتباع کشور افغانستان در درچه مورد حمله چند سگ قرار گرفت و از ناحیه شکم، ران و سر دچار گزش شد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان بشرویه گفت:تاکنون بیمارستان 32 تختخوابی این شهرستان 72 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تکمیل آن نیازمند 12 میلیارد تومان اعتبار است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر استان بوشهر گفت: نگهداری بیمارستان هزینه بالایی دارد و مردم بویژه افراد خیر در حوزه درمان سرمایه گذاری کنند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه عنوان کرد: بیمار کهولت سن و شرایط جسمی ضعیف داشت، زمین گیر بود دست و پایش شکسته بود زخم بستر هم داشت ولی علت مرگش باید بررسی شود در کمیته تخصصی و بر اساس نظر کمیته و نظر نهایی نظام پزشکی مشخص شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: طی سه ماه ابتدای سال جاری 191 مورد تصادف و واژگونی خودرو با 258 کشته و مصدوم در شهرستان به اورژانس 115 گزارش شده است.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۳:۰۷    
یکی از روش های موثر ارتقاء سازمان ها و تعدیل وضعیت جاری به مطلوب تغییرات در سطح مدیریت نهادهای مختلف است که اگر این مهم مطابق قواعد علمی و با مداقه کامل و بدور از روابط انجام شده باشد، همانند خونی تازه به کالبد سازمان عمل خواهد کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس به بازرسی مستمر مأموران بهداشت از واحد های عرضه مواد غذایی اشاره کرد و گفت: ماه گذشته بیش از 240 متخلف این حوزه شناسایی و بسته به میزان تخلف جریمه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: از ابتدای اجرای طرح ملی بسیج کنترل فشارخون تاکنون تاکنون فشارخون 20 هزار و 650 نفر کنترل و پایش شده است.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۳۰    
مهدی یوسفی جمارانی در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز ، با اشاره به بهره برداری از پروژه ساختمان ستاد شبکه بهداشت فیروزکوه اظهار داشت: اتمام پروژه های بهداشتی جزو 100 برنامه تعریف شده در سال جاری است که از جمله این پروژه ها اتمام ساختمان ستاد شبکه بهداشت فیروزکوه است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۹    
مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: از ابتدای شروع طرح ملی غربالگری فشارخون در اردستان بیش از 18 هزار نفر تست فشار خون دادند. به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان در اردستان، مهیار حاجی مالیان ظهر امروز(دوشنبه) در نشست خبری ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون شبکه بهداشت ماهشهر گفت: با واحدهای صنفی متخلف برخورد صریح و جدی خواهیم داشت.
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری طی بازدید کارشناسان بهداشت محیط این مرکز ،643 کیلوگرم مواد غذایی غیر قابل مصرف کشف و معدوم شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۶   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان خمینی شهر اصفهان گفت: صبح روز گذشته -یکشنبه دوم تیر-کودکی دوساله از اتباع کشور افغانستان در درچه مورد حمله چند سگ قرار گرفت و از ناحیه شکم، ران و سر دچار گزش شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد که کارگاه آبمیوه تقلبی و غیر مجاز در این شهرستان شناسایی و پلمب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: استفاده غیراصولی کشاورزان از کود مرغی تهدیدی جدی برای بهداشت محیط و سلامت مردم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان ماکو از فعالیت 66 پایگاه ثابت و سیار غربالگری فشارخون در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
گناوه- ایرنا- رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: از مجموع 53 هزار نفر جمعیت هدف طرح بسیج کنترل ملی فشار خون بالا در این شهرستان تاکنون 38 درصد به تعداد 20 هزار و 585 نفر سنجش شدند.
نیوز فلاورجان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان: خانه های بهداشتی فرسوده را بیشتر در شبکه بهداشت فلاورجان داریم که بهسازی آن ها را پیگیری می کنیم
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۳    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران گفت: تا کنون بر روی 53 درصد ازجمعیت این شهرستان غربالگری بسیج ملی کنترل فشار خون انجام شده است. به گزارش خبرنگار ایسنا ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۷    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون گفت: از یک هزار و 270 مورد سکته در کازرون در سال 97 بیش از 55 درصد مربوط به فشار خون بالا بوده است.
جام جم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت نطنز گفت: برخورد یک دستگاه تریلر با اتوبوس باعث کشته شدن یک نفر و مجروح شدن 7 نفر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت: از ابتدای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون تاکنون تعداد 34 هزار نفر از جمعیت این شهرستان در این طرح مشارکت داشتند.