پنجشنبه ۰۱ اسفندساعت ۱۱:۳۰Feb 2020 20

جدیدترین‌های «پزشکی»

جماران   ۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
این دوره از مسابقه فوتسال با حضور 9 تیم از کارکنان مدارس آموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس در 2 گروه درسالن سامکو آغازشد. پس از رقابت تیم ها به صورت گروهی، تیم های علوم پزشکی، قلعه قاضی، هنرستان تربیت بدنی امام حسین (ع) و همت به عنوان بهترین تیم دوم گروه اول به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. ...
ایسنا   ۱۰ دقیقه پیش    
ایسنا/فارس معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد که تا صبح پنج شنبه یکم اسفند هیچ مورد مشکوک از ابتلا به کرونا ویروس در هیچ یک از نقاط استان فارس گزارش نشده است.
شفقنا   ۱۱ دقیقه پیش    
شفقناقم- جلسه روسای دانشگاه های علوم پزشکی با وزیر بهداشت برگزار شد و رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از طریق وب کنفرانس در این جلسه شرکت کرد. جلسه شورای تامین استان هم در حال برگزاری است. جلسه روسای بیمارستان های قم با رییس دانشگاه علوم پزشکی هم امروز برگزار می شود. انتهای پیام ...
ایرنا   ۱۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باتوجه به اینکه تاکنون ویروس کرونا واکسن و درمانی ندارد دراین شرایط رعایت نکات و توصیه های بهداشتی تنها راه مقابله با این ویروس است.
بسیج   ۱۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ مصطفی امام بخش ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رابر گفت: یک گروه جهادی بنام سردار شهید سلیمانی از دندانپزشکان مومن و متعهد متشکل از4 دندانپزشک متخصص به همراه تیم پزشکی خود به مدت 3روز درشهرستان رابر خدمات رسانی کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: درخواست برگزاری یک جلسه برای مقابله با ویروس کرونا را داده ایم. حرفی از قرنطینه شدن شهر در میان نیست و فعلا این اخبار شایعه است.
ایسنا   ۱۸ دقیقه پیش    
ایسنا/خراسان رضوی مسؤول واحد فراهم آوری اعضاء پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 4000 نفر در سال دچار مرگ مغزی می شوند و کمتر از یک هزار نفر از این بیماران به اهداء عضو می پردازند.
ایرنا   ۱۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساری-ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل در مازندران می گوید: 2 فرد مشکوک به ویروس کرونا در شهرستان بابل شناسایی شدند.
ایرنا: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، مردم را به انجام مراقبت های بهداشتی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا با توجه به تایید شدن فوت 2 نفر در قم بر اثر این بیماری فراخواند. ...
فرارو   ۲۳ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
علیرضا وهاب زاده مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: تعدادی ماسک و تجهیرات به شهر قم منتقل شده است و هیچ کمبود و مشکلی در این خصوص وجود ندارد. ...
دنیای معدن   ۲۳ دقیقه پیش    
احمد حسین زادگان؛ استاندار مازندران عصر شنبه ( 12 بهمن) در جلسه شورای امنیت غذایی مازندران با تاکید بر این که هیچ گزارشی از وجود این بیماری در استان نشده است و همه شرایط تحت کنترل است، گفته بود: دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل با تشکیل ستاد آموزشی و اطلاع رسانی ...
خبرگزاری مهر   ۲۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه_ رئیس گروه میانسالان و سالمندان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به هفته ملی سلامت مردان گفت: مردان کمتر از زنان به سلامت خود اهمیت می دهند .
مردم نیوز   ۲۶ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
باشگاه میلان و توضیح درباره وضعیت مصدومان مردم نیوز : مدافع دانمارکی میلان در جریان پیروزی 1-0 این تیم در روز دوشنبه در مقابل تورینو دچار مصدومیت شد و پیش از پایان نیمه اول زمین مسابقه را ترک کرد. ...
موج   ۲۶ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز گفت: در پی ریزش سنگ درجاده چالوس جوان 18 ساله ای جان باخت.
ایسنا   ۲۷ دقیقه پیش    
ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از اهدای اعضای بدن مرد 43 ساله اهل شهرستان کلیبر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۲۷ دقیقه پیش    
برای مقابله با ابتلا به ویروس کرونا باید ضمن رعایت بهداشت فردی از تماس مستقیم با فرد مشکوک به سرماخوردگی یا آنفلوآنزا ممانعت کرد.
بهار نیوز   ۲۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه: رییس دانشگاه علوم پزشکی قم محمدرضا قدیر اعلام کرد: شیوع بیماری کرونا در قم کنترل شده است و از مردم می خواهیم همچنان با رعایت توصیه های بهداشتی، نگران شیوع این بیماری نباشند.
جماران   ۳۸ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی وزارت بهداشت، در این جلسه، اعضای شورای معاونان وزارت بهداشت و مدیران ارشد وزارت بهداشت از معاونت های بهداشت، درمان و سازمان غذا و دارو حضور دارند و از طریق ویدیو کنفرانس نیز با روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور مرتبط هستند. ...
ایلنا   ۴۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره سازمان نظام پزشکی استان یزد با بیان اینکه شیوع برخی بیماری ها شدت گرفته و زنگ خطر محسوب می شود، گفت: یزد در شیوع برخی سرطان ها رتبه بالایی دارد و در ردیف 3 استان اول کشور است.
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، گفت: ویروس آنفلوانزا هر 8 تا 10 سال دچار جهشی در ساختار ژنتیکی خود می شود.
آنا   ۴۵ دقیقه پیش    
دبیرسیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: برگزاری کرسی های آزاد اندیشی تحت عنوان کافه سیاست و با هدف ترویج آزادی اندیشه و ایجاد فضای گفتگو بین دانشجویان، برگزار می شود.
روزنامه سپهر   ۴۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت: هیچ مورد مثبت و یا حتی مشکوک از ابتلا به ویروس کرونا در استان گزارش نشده است. به گزارش سپهرغرب به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان، رشید حیدری مقدم با اشاره به بروز شایعاتی پیرامون موضوع بیماری کرونا ...
تبریزمن   ۴۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: در تمامی سال ها، گروه سنی شش تا 18 سال، آسیب پذیرترین گروه سنی در چهارشنبه آخر سال بودند.
اتحاد خبر   ۴۹ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد: حدود 35 درصد از بیماران و مراجعان از استان های دیگر در استان فارس خدمات درمانی دریافت می کنند و از سوی پرستاران و مجموعه سلامت این استان به آنها خدمات رسانی می شود که این امر حجم خدمات را گسترده تر می کند.
خبرگزاری فارس   ۴۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری دانشگاه علوم پزشکی البرز با بیان اینکه تا کنون این بیمارستان به استان البرز نرسیده است، افزود: چند بیمارستان در البرز برای مواجهه و مقابله با بیماران مبتلا به کرونا در نظر گرفته شده است.
تیک   ۵۰ دقیقه پیش    
پس از اعلام خبر قرنطینه اعضای خانواده دو مرحوم مبتلا به ویروس کرونا عضو کمیته کشوری بیماری های عفونی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرده است که فوت دو نفر به علت ابتلا به ویروس کرونا نشان می دهد که احتمالا افراد دیگری از نزدیکان آنها نیز به این ویروس مبتلا شده و باید قرنطینه شوند و تعداد ...
شفا آنلاین   ۵۳ دقیقه پیش    
شفاآنلاین:صحبت های دکتر قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم در مورد اقدامات انجام شده برای مدیریت بیماری کرونا در استان قم را ببینید و بشنوید.
برترین ها / روز نو   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
برترین ها: کانال شیخ عباس تبریزیان که با آتش زدن کتاب مرجع پزشکی هاریسون جنجالی شد در دو پست پیاپی، منکر وجود کرونا در قم شد و با توهین به قربانیان کرونا نوشت: ...
تجارت امروز   ۵۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان این که با حضور پرشور مردم در انتخابات عظمت ایران به نمایش گذاشته می شود،گفت: مشارکت حداکثری، سلامت همه جانبه جامعه را در سایه تحقق امنیت و انسجام ملی تضمین می کند.
سلام نو / فرارو   ۱ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از تهیه دستورالعملی برای مقابله با کروناویروس در وسایل حمل ونقل عمومی خبر داد. ناهید خداکرمی، با اشاره به فوت دو بیمار در اثر ابتلا به ویروس کرونا گفت ...
پانا   ۵۹ دقیقه پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی دولت از تشکیل ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا و اعلام کرد که دولت با حساسیت کامل و با تمام توان همه اقدامات لازم را انجام خواهد داد. ...
حوزه   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ استاندار قم بر لزوم پرهیز از هرگونه اظهارنظر خارج از مدیریت واحد اطلاع رسانی از طریق رئیس دانشگاه علوم پزشکی تاکید کرد.
ایثار   ۱ ساعت پیش    
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از دیدار مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران خبر داد.
پلیس   ۱ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-قم-استاندار قم از تعطیلی تمام مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی قم در روز پنجشنبه خبر داد و گفت: هیچ مدیری غیر از رئیس دانشگاه علوم پزشکی حق اظهار نظر درباره کرونا ویروس را ندارد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: هنوز ویروس کرونا در مازندران رویت نشده است.
انتخاب   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد: تاکنون هیچ موردی از ابتلا به ویروس کرونا در استان مازندران مشاهده و گزارش نشده است.
خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از مثبت بودن تست اولیه دو بیمار نسبت به کرونا در قم خبر داد و گفت: دو بیمارستان در قم برای مقابله با بیماری های ویروسی آماده شده است. ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱ ساعت پیش    
سخن گوی دولت، در نشست خبری روز گذشته خود در پاسخ به پرسشی درباره تعداد کشته شده های حوادث آبان اظهار کرد: پزشکی قانونی مرجع علت مرگ و صدور جواز دفن است و باید این آمار را شفاف اعلام کند که این سازمان این آمار را اعلام کرده ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت گفت: دو بانک در مجموع با اختصاص 700 میلیارد تومان برای تکمیل خوابگاه های دانشجویی در حال ساخت دانشگاه های علوم پزشکی موافقت کردند.
معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزشی پزشکی با بیان اینکه کرونا کشنده تر از آنفلوانزا نیست گفت: از مردم می خواهیم نگران نباشند و نسبت به رعایت بهداشت فردی توجه دقت کنند.
راهبرد معاصر   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیته کشوری بیماری های عفونی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از احتمال فراوان ابتلای اطرافیان دو جان باخته قمی در ماجرای کرونا خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رییس اداره مدیریت کاهش خطر بلایا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی معتقد است ایران یکی از اولین کشورهایی است که برنامه های مدیریت خطر و بلایا را در نظام شبکه بهداشت و درمان ادغام کرده و از این نظر در منطقه مطرح است.
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: در بررسی های صورت گرفته هیچ گونه مورد ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی مشاهده نشده است.
ایسکانیوز   ۱ ساعت پیش    
فراهم شدن امکان صدور دیپلم المثنی، شرکت 8 هزار نفر در فراخوان جذب هیئت علمی پزشکی و بررسی اجرای سند دانشگاه اسلامی اولویت اصلی آموزش عالی از جمله مهم ترین عناوین امروز روزنامه های دانشگاهی کشور هستند.
عصر ایران   ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وی که دچار آسیب دیدگی است با تماس مسوولان استقلال راهی تهران شده تا روند درمان خود را زیر نظر کادر پزشکی استقلال دنبال کند.
جامعه پزشکی کشور معتقد است که مردان ایرانی کمتر به سلامت خود اهمیت می دهند و همین مسئله باعث شده برخی بیماری ها که می تواند به آسانی درمان شود، به خاطر بی اعتنایی آقایان، تشدید شود.
قم فردا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، عجایب پزشکی زیادی در سراسر جهان وجود دارد. تا وقتی بدانید کجا را مشاهده نمایید میتوانید از این کنجکاوی های اعجاب انگیز یا احتمالا نفرت انگیز پیدا کنید. جنین یک چشم، موزه ورلیک Vrolik در آمستردام، هلند ...
اقتصاد آنلاین / قم فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم با تایید فوت دو نفر در قم بر اثر بیماری کرونا، بر ضرورت توجه مردم نسبت به رعایت بهداشت فردی تاکید کرد.
برترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: جلسه قرارگاه کرونا ویروس، صبح پنج شنبه با حضور وزیر، معاونان و مدیران ارشد وزارت بهداشت تشکیل شد. به دنبال فوت دو بیمار مبتلا به کرونا ویروس در قم، جلسه قرارگاه کرونا ویروس در ساختمان وزارت بهداشت برگزار شد. ...
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از جان باختن دو نفر در راین به علت مسمومیت با گاز مونوکسید کربن خبر داد.