سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۰۱Feb 2020 25

جدیدترین‌های «شرکت ملی نفت»

شانا   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرد که این شرکت به رهبری آمریکا برای کمک به پایان اختلال در صادرات نفت لیبی نیاز دارد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سید عبداله موسوی در آیین رونمایی از دستگاه حفاری سنگین خشکی 72 فتح در منطقه صنعتی اهواز، ابتدا به وزیر نفت، استاندار، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و سایر مدیران و مسئولان، رئیس جهاد دانشگاهی و سازندگان و سایر مدعوین خیر مقدم گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به ویروس کرونا ممکن است در همه نقاط کشور دیده شود، گفت: با این حال کرونا تاثیری برتولید نفت ایران نداشته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده شرکت ملی نفت در بورس گفت: اگرچه قرارداد خوراک پالایشگاه ها بلند مدت است اما می توان از بورس و ابزارهای آن برای تعیین قیمت این قراردادها استفاده کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۶:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مردم نیوز :در سال های اخیر برای کمک به تکمیل طرح های عمرانی نیمه تمام و براساس بندی در قانون بودجه، قیر تهاتری در اختیار دستگاه های اجرایی شامل وزارت راه و شهرسازی، وزارت آموزش و پرورش، وزارت جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن و شهرداری ها قرار می گیرد. ...
شانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
برخی منابع اعلام کردند که کمیته مسئول تغییرات اساسی شرکت ملی نفت ونزوئلا (پدوسا PDVSA) خواستار استعفای معاونان این شرکت شد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
جلد نخست راهنمای مرجع سیستم مدیریت ریسک شرکت ملی نفت ایران از سوی مسعود کرباسیان، مدیرعامل این شرکت ابلاغ شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون تولید شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه در شرایط فعلی تحریم اولویت برداشت نفت و گاز از میادین مشترک است، گفت: در شرایط تحریم به دنبال حفظ و سپس افزایش تولید در میادین مشترک هستیم.
می متالز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - شرکت ملی نفت لیبی در بیانیه ای اعلام کرد تولید نفت این کشور دیروز (سه شنبه، 29 بهمن ماه) کمی بیشتر از 123 هزار بشکه در روز بوده است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مشاور حقوقی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: از جمله اهداف اصلی استفاده از این نوع قراردادها چابک تر کردن فرآیند انجام کار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران گفت: در راستای اجرایی کردن اصل 44، موضوع پیوستگی پروژه های توسعه ای میان بخش بالادستی و پایین دستی با رویکرد استفاده از بخش خصوصی هدف مدیریت سرمایه گذاری است.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید با بیان اینکه 94 تولید نفت در گستره شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب انجام می شود، از معرفی 4 پروژه قابل واگذاری فرآورشی در این شرکت خبر داد.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور حقوقی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تشریح چگونگی بهره مندی از قراردادهای BOO (ساخت، تملک و بهره برداری) در صنعت نفت گفت: از جمله اهداف اصلی استفاده از این نوع قراردادها چابک تر کردن فرآیند انجام کار است.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سرمایه گذاری و کسب و کار شرکت ملی نفت ایران جزییات مربوط به قراردادهای احداث، مالکیت و بهره برداری (B.O.O) نفت خام را تشریح کرد.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر سرمایه گذاری و کسب وکار شرکت ملی نفت ایران به تشریح چارچوب سرمایه گذاری در پروژه های فرآورش نفت خام با استفاده از تجهیزات سریع الاحداث کارخانه ای و در قالب قراردادهای ساخت، بهره برداری و مالکیت (B.O ...
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت لیبی در بیانیه ای اعلام کرد تولید نفت این کشور دیروز (سه شنبه، 29 بهمن ماه) کمی بیشتر از 123 هزار بشکه در روز بوده است.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران گفت: تجهیزات و تأسیسات شرکت مناطق نفت خیز جنوب به عنوان تولیدکننده 74 درصد نفت کشور در اولویت شرکت نفت قرار دارد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۶    
کسب و کار نیوز:معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران، بازسازی و نوسازی تأسیسات نفتی را از جمله اولویت های این شرکت در مسیر تحقق تولید ایمن و پایدار نفت و گاز در کشور برشمرد.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران، بازسازی و نوسازی تأسیسات نفتی را از جمله اولویت های این شرکت در مسیر تحقق تولید ایمن و پایدار نفت و گاز در کشور برشمرد.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۶    
غلامرضا پاکدل رئیس اسبق شرکت ملی نفت و گاز گچساران یکی از سخنرانان این همایش بود. به گزارش فانوس زاگرس به نقل از برنا پاکدل با اشاره به وجود طوایف مختلف در گچساران و زندگی مسالمت آمیز در کنار یکدیگر گفت: ما باهم هیچ مشکلی نداشتیم تا اینکه یک شخصی پیدا شد [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۷:۰۱    
شرکت ملی نفت ونزوئلا اعلام کرد سرمایه گذاری های شرکت روس نفت و فعالیت های تجاری آن در ونزوئلا قانونی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۸:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست بررسی اقدامات شرکت ملی نفت در سیل خوزستان و زلزله مسجدسلیمان برگزار شد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مته حفاری دندانه ای ساخت ایران که صبح امروز در حضور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران رونمایی شد، وارد فاز تولید انبوه شد.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه ما گرسنه کار هستیم، گفت: در بخش 28 مخزن آمادگی کامل داریم تا در دریا و خشکی به کار بپردازیم. سید عبدالله موسوی امروز ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
دکل 72 فتح ساخت جهاد دانشگاهی، دقایقی پیش با حضور وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و رئیس جهاد دانشگاهی رونمایی شد.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
دکل 72 فتح ساخت جهاد دانشگاهی، دقایقی پیش با حضور وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و رئیس جهاد دانشگاهی رونمایی شد.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست مشترک شرکت های ملی نفت ایران، فولاد مبارکه، فولاد اکسین خوزستان و لوله سازی اهواز با حضور وزیر نفت، استاندار خوزستان ، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با هدف بررسی روند ساخت ورق های فولادی عریض مورد نیاز برای تولید خطوط لوله طرح ملی انتقال نفت خام گوره- جاسک ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۲:۵۹    
تهران-ایرنا- شرکت ملی نفت لیبی دوشنبه شب اعلام کرد که تولید نفت خام این کشور روزانه به 135 هزار و 745 بشکه رسیده و این مسأله بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون دلار خسارت به اقتصاد این کشور وارد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رویترز، شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرد تولید نفت این کشور روز دوشنبه هفده فوریه به 135 هزار و 745 بشکه در روز کاهش یافته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۱:۴۷    
اهواز - ایرنا- بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت شامگاه دوشنبه به همراه جمعی از مدیران شرکت فولاد و شرکت ملی نفت ایران از خط تولید فولاد اکسین خوزستان بازدید و فاز نهایی آزمایشگاه خوردگی این شرکت را افتتاح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: روند اجرایی پروژه گوره به جاسک طبق برنامه زمان بندی شده پیش می رود و عزم جدی برای تکمیل آن ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۲:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت شامگاه دوشنبه به همراه جمعی از مدیران شرکت فولاد و شرکت ملی نفت ایران از خط تولید فولاد اکسین خوزستان بازدید و فاز نهایی آزمایشگاه خوردگی این شرکت را افتتاح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با حضور در اهواز از شرکت فولاد اکسین بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به طرح انتقال نفت از گوره به جاسک گفت: عزم جدی میان بخش های مختلف برای این طرح وجود دارد و در این زمینه امیدواریم شاهد اجرای به موقع طرح بر اساس برنامه زمان بندی باشیم.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
شانا _ گروه عکس: نشست مشترک بیژن زنگنه، وزیر نفت با مدیران و مدیران عامل شرکت های بزرگ فولادسازی و لوله سازی کشور (شرکت های فولاد مبارکه، فولاد اکسین خوزستان و لوله سازی اهواز) با حضور غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان و جمعی از مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران امروز (یکشنبه ...
اقتصاد آنلاین / شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شانا، بیژن زنگنه که امروز (دوشنبه، 28 بهمن ماه) پس از ورود به اهواز به شرکت فولاد اکسین خوزستان رفت در نشست مشترک با مدیران و مدیران عامل شرکت های بزرگ فولادسازی و لوله سازی کشور در جریان پیشرفت و موانع تسریع اجرای قراردادهای صنعت نفت و صنایع فولاد قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: با وجود نیاز ماهانه40 هزار تن سوخت کم سولفور، در این دوماه تنها 30 هزار تن از سوی شرکت ملی نفت تامین شده است.
بهار نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه عکس: کشور مالزی جاذبه های گردشگری و تفریحاتی بسیاری دارد که آن را زیبا و بی نظیر کرده است. پایتخت این کشور بزرگ شهر کوالالامپور می باشد که مرکز اقتصادی، فرهنگی و گردشگری کشور مالزی است. یکی از معروف ترین جاذبه های مالزی برج های پتروناس می باشند. این برج های دوقلو بسیار مشهور و عظیم هستند ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رضا پدیدار درباره عرضه جدید نفت خام در بورس انرژی گفت: شرکت ملی نفت ایران بر اساس سیاست های اقتصاد مقاومتی این کار را انجام داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
تسنیم : بسته شدن پایانه های نفتی و میادین نفتی لیبی توسط گروه وفادار به خلیفه حفتر باعث می شود این کشور در 2020 با بحران مالی و کسری بودجه مواجه شود. به گزارش خبرگزاری رویترز، تولید نفت این کشور آفریقای شمالی از هجدهم ژانویه و آغاز بسته شدن میادین نفتی به شدت کاهش یافته است ...
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران گفت: این شرکت برای استفاده از توانمندی های موجود در شرکت های استارت آپی آمادگی دارد و به این منظور زیرساخت های اولیه ایجاد شده است.
در تامین مالی حوزه نفت در طرف وزارت نفت، شرکت ملی نفت و دیگر شرکت هایی که در این جریان فعال هستند، روند مشخص است، به طوریکه پروژه ها همگی شناسنامه دارند ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مسئولیت و اختیارات کلیه امور مرتبط با تامین، تعمیرات و بومی سازی تجهیزات پمپ های درون چاهی (ESP) در سطح این شرکت را به مهندس علی خواجوی مدیر امور فنی شرکت نفت فلات قاره ایران واگذار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۵:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی گفت: دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در مجموع 6 میلیون بشکه نفت خام و میعانات گازی در رینگ بین المللی بورس انرژی عرضه خواهد شد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در نظارت بر منابع هیدروکربوری صدور پروانه را گامی بلند در راستای ایفای وظایف حاکمیتی و نظارتی در وزارت نفت دانست و گفت: مدت اعتبار پروانه اکتشاف حداکثر پنج سال است.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مشاور امور زنان و خانواده شرکت ملی نفت ایران از شناسایی زنان شاغل توانمند و حائز شرایط احراز سمت های سرپرستی و مدیریتی خبر داد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۳    
برخی از مخاطبین نفت آنلاین در خصوص زمان پرداخت پاداش تراز مالی به کارکنان شرکت ملی نفت ایران سوال کرده بودند.
دکتر شاپور محمدی: در تامین مالی حوزه نفت در طرف وزارت نفت، شرکت ملی نفت و دیگر شرکت هایی که در این جریان فعال هستند، روند مشخص است، به طوریکه پروژه ها همگی شناسنامه دارند ...
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از شرکت ملی نفت ایران، محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت با بیان اینکه مصرف انرژی کشور سه برابر میزان متوسط مصرف در جهان و پنج برابر مصرف در کشورهای پیشرفته است ...
شرکت ملی نفت با 38 درصد، شرکت ملی گاز با 19 درصد و بانک مرکزی با 14 درصد، دارای بیشترین سهم از مجموع مالیات علی الحساب شرکت های دولتی (57،881 میلیارد ریال) در لایحه بودجه سال 1399 هستند.