یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۱۴:۵۰Oct 2019 20

جدیدترین‌های «شرکت ملی نفت»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه زیرساخت های لازم برای مقابله با سیلاب از سوی مجموعه صنعت نفت در هورالعظیم در حال آماده سازی است، گفت: سدی در آن منطقه وجود دارد که ارتفاع آن را بالا می بریم و جاده ها و زیرساخت ها نیز در حال تقویت است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
عزیر فیلی روز پنجشنبه در نشست بررسی مشکلات تونل گردنه دیل گچساران افزود: عملیات ساخت قطعه 2 راه اصلی محور گچساران- چرام (تونل دیل) تا زمان انجام مطالعات تکمیلی و تعیین نتایج آزمایشات و مطالعات متوقف شده است. ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت خدمات شرکت ملی حفاری ایران از جابه جایی 67 دستگاه حفاری در نیمه نخست امسال در مناطق عملیاتی خشکی استان های نفت خیز کشور خبر داد.
عیار آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: در چند ماه اخیر، حدود 8 هزار میلیارد تومان از طریق بازار سرمایه برای پروژه های نفتی تامین مالی شده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: شاخه بین المللی شرکت ملی نفت چین (سی ان پی سی آی) از طرح توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی کناره گیری کرده و شرکت پتروپارس این فاز را به طور کامل توسعه می دهد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۶   + ۴۵ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، هر گونه سهمیه بندی کارت های سوخت شخصی را تکذیب کرد.
پایگاه خبری گسترش / شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: استفاده از انواع اوراق و روش های نوین تامین مالی به منظور جذب سرمایه مردمی برای سرعت بخشی به اجرای پروژه های نفت و گاز در دستور کار قرار دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
اقبال معامله گران و تجار بین المللی از عرضه انواع فرآورده های نفتی پالایش و پخش در بورس انرژی فرصت طلایی برای شرکت ملی نفت ایران بوجود آورده تا گازوئیل و نفت کوره خود را نیز روانه این بازار کند.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۶    
به گزارش کردپرس، دولت عراق و دولت محلی اقلیم کردستان عراق از سال 2014 و پس از توانایی اقلیم کردستان برای صدور مستقل نفت، بر سر نحوه مدیریت درآمد نفت با هم اختلاف داشته و سهم اقلیم کردستان عراق از بودجه سراسری عراق چند بار قطع و وصل شده است ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کارگروه فناوری های نانو در شرکت ملی نفت ایران گفت: با ابلاغ تصویب نامه هیئت وزیران به بعضی از وزارتخانه ها از جمله وزارت نفت، سند گسترش استفاده از فناوری های نانو بر اساس ماده هفت، 13 مورد کاربرد فناوری نانو در حوزه های مختلف به شرکت ملی نفت ایران محول شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۵    
گروه بین الملل شرکت نفتی ساسرف وابسته به شرکت ملی نفت عربستان (آرامکو) از کشته و زخمی شدن 4 نفر از کارکنان این شرکت در اثر حادثه انفجار خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت عربستان سعودی (آرامکو) از کشته شدن دو تن از کارگران این شرکت و زخمی شدن دو تن دیگر در یکی از پالایشگاه های متعلق به آرامکو خبر داد. رسانه ها سه شنبه (23 مهر) به نقل از شرکت ساسرف متعلق به این شرکت سعودی گزارش دادند که این کارگران بر اثر نشت گاز در پالایشگاه نفتی الجبیل واقع در شرق ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت عربستان سعودی (آرامکو) از کشته شدن دو تن از کارگران این شرکت و زخمی شدن دو تن دیگر در یکی از پالایشگاه های متعلق به آرامکو خبر داد.
ساعت24   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
ساعت24-شرکت ملی نفت عربستان سعودی از مرگ 2 تن از کارگران این شرکت در شرق این کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۸    
شرکت ملی نفت عربستان سعودی از مرگ 2 تن از کارگران این شرکت و زخمی شدن 2 تن دیگر در یکی از پالایشگاه های نفتی این کشور (شرق) خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۵    
مدیر اکتشافات شرکت ملی نفت ایران از کشف میدان گازی ارم در جنوب استان فارس، خبر داد. این میدان چهل میلیارد دلاری عایدی برای کشور خواهد داشت و نوزده تریلیون فوت مکعب گاز به ذخایر گازی کشور اضافه می کند. جزئیات این میدان گازی تازه را می بینید.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: در 8 ماه گذشته 8 هزار میلیارد تومان از طریق بازار سرمایه برای پروژه های نفتی تامین مالی کرده ایم.مسعود کرباسیان اظهار داشت: برای اجرای پروژه های مالی نیاز به منابع مالی داریم و در تامین این منابع نباید فقط به منابع دولتی تکیه داشت و می توان از منابع مالی مردمی هم در اجرای ...
ایران اکونا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۷:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
بنزین در دو نوبت و گازوئیل شرکت ملی نفت ایران در پنج نوبت در رینگ بین الملل بورس انرژی عرضه می شود.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
**از دیروز (21 مهرماه) که خبر کشف میدان گازی جدیدی در کشور با نام ارم اعلام شد، فارغ از اطلاع رسانی گسترده، برخی نگاه های گاه بی تفاوت نسبت به این کشف توجهم را جلب کرده است که اغلب هم در این تک جمله نمود پیدا می کند فقط به اندازه یک فاز پارس جنوبی است ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیریت برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد که هم اکنون مراحل اجرایی طرح توسعه میدان های نفتی غرب کارون و پروژه های جنبی آن با فعالیت و تمرکز حداکثری پیمانکاران ایرانی در حال اجراست که این روند، مصداق بارز اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است.
شیرازه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران از کشف میدان گازی جدیدی در جنوب استان فارس خبرداد. بنابر گزارش ها، میدان گازی ارم در فاصله 200 کیلومتری جنوب شیراز، 60 کیلومتری شمال عسلویه و 25 کیلومتری جنوب باختری شهرستان خنج قرار دارد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از امضای 14 قرارداد اکتشاف نفت و گاز در سال 98 خبر داد. *** امضای 14 قرارداد به ارزش 2200 میلیارد تومان در حوزه اکتشاف ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: میدان گازی ارم کشف شده در جنوب استان فارس یک میدان داخلی غیر مشترک است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : خبر کشف یک میدان جدید گازی در جنوب استان فارس هفته گذشته منتشر شد. روز گذشته، معاون امور توسعه و مهندسی مدیرعامل شرکت ملی نفت جزئیات بیشتری در خصوص این میدان گازی تشریح کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۹:۰۳    
معاون امور توسعه و مهندسی مدیرعامل شرکت ملی نفت جزئیات کشف میدان گازی جدید را اعلام کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به منظور تأمین نظر شورای نگهبان شرکت ملی نفت ایران را موظف کردند تا نسبت به تأمین چهار میلیون تن مواد اولیه قیر (vb) در سال 1398 اقدام نماید.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت نفت ایران می گوید نفتکش هدف قرار نگرفته و شخص دیگری می گوید به آن حمله شده و کس دیگری می گوید نشت مواد نفتی رخ داده. ما در چنین اقدامی مشارکت نمی کنیم. ما هرگز در چنین کاری دخالت نداشته ایم. این روش عملیاتی ما نیست و ما پیش از این نیز، این گونه عمل نکرده ایم.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: قرارداد پروژه لرزه نگاری دوبعدی باشت بین سیدصالح هندی، مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و علیرضا بهبهانی نیا، رئیس هیئت مدیره شرکت عملیات اکتشاف نفت (زیرمجموعه اویک) و قرارداد پروژه لرزه نگاری سه بعدی پانیذ بین هندی و امید عساکره ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: رضا دهقان، معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران امروز (یکشنبه، 21 مهرماه) خبر کشف میدان گازی جدیدی با نام ارم در جنوب استان فارس را اعلام کرد و گفت: امروز به نیابت از شرکت ملی نفت ایران به طور رسمی اکتشافی را اعلام خواهم کرد که بخشی از اطلاعات آن هفته گذشته منتشر شد ...
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، صادق مردانی، کارشناس صنعت نفت، درآمد صادراتی شرکت ملی نفت ایران را بیش از درآمد این شرکت از محل فروش خوراک به پالایشگرهای داخلی دانست و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران: با کشفیات جدید، جایگاه ایران به عنوان بزرگترین دارنده منابع نفت و گاز جهان تثبیت شده و اقتدار ما در این رتبه حفظ خواهد شد.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیران عامل شرکت های اویک و تنکو به عنوان طرف های قرارداد با مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در پروژه های لرزه نگاری باشت و پانیذ، برای اجرای پروژه و کار در ساختارهای پیچیده اکتشافی کشور اعلام آمادگی کردند.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران میزان تحقق تعهدات اکتشافی تکلیفی این مدیریت در نیمه نخست برنامه پنج ساله اکتشاف کشور را در بخش های نفت و گاز به ترتیب 130 و 170 درصد اعلام کرد و گفت: در صورت تداوم این رویه، طرح درخواست افزایش تعهد کشف به شورای عالی اکتشاف محتمل است.
معاونت شرکت ملی نفت اعلام کرد: با کشف میدان جدید گازی ارم با 13 هزار میلیارد فوت مکعب ذخیره گازی درجا 40 میلیارد دلار عایدی برای کشور فراهم شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، معاون امور توسعه و مهندسی مدیرعامل شرکت ملی نفت از کشف یک میدان گازی جدید به نام میدان گازی ارم در 200 کیلومتری جنوب شیراز خبر داد و گفت: براساس محاسبات انجام شده ...
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران خبر کشف میدان گازی جدیدی با نام ارم را در جنوب استان فارس اعلام کرد و گفت: امروز می توانیم با اطمینان بگوییم که در انجام فعالیت های اکتشافی به خودکفایی کامل رسیده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از امضای 14 قرارداد به ارزش 2200میلیارد تومان در حوزه اکتشاف در سال جاری خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین -مریم علیزاده؛ روز جاری طی مراسمی دو قرارداد پروژه لرزه نگاری پانید و باشت امروز یکشنبه، میان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و دو پیمانکارایرانی به ارزش 300 میلیارد تومان به امضا رسید. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رضا دهقان، معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران از کشف میدان گازی جدید با ذخیره گاز درجای 19 هزار میلیارد فوت مکعب در جنوب استان فارس خبر داد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور توسعه و مهندسی مدیرعامل شرکت ملی نفت از کشف یک میدان گازی جدید به نام میدان گازی ارم در 200 کیلومتری جنوب شیراز خبر داد و گفت: براساس محاسبات انجام شده، حجم گاز درجا در این مخازن بالغ بر 19 هزار میلیارد فوت مکعب است که بیش از 13 هزار میلیارد فوت مکعب آن قابل استحصال است.
وزارت نفت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
1398/7/21 یکشنبه مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت روز یکشنبه (21 مهرماه) قرارداد پروژه لرزه نگاری دوبعدی باشت را با شرکت عملیات اکتشاف نفت (زیرمجموعه اویک) و قرارداد پروژه لرزه نگاری سه بعدی پانیذ را با شرکت توسعه انرژی و نفت نگین آفاق کیش (تنکو) امضا کرد. ...
می متالز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
می متالز - سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی گفت: در پی انتقادات به شرکت ملی نفت درباره نوع قیمت گذاری خوراک پالایشگاه ها، نرخ خوراک به قیمت شهریور سال جاری بازگشته است.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران از کشف میدان گازی جدیدی در جنوب استان فارس خبرداد؛ ذخیره گاز درجای این میدان که ارم نام گذاری شده، 19 تریلیون فوت مکعب (540 میلیارد مترمکعب) است که 13 تریلیون فوت مکعب آن قابل برداشت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت ایران با انتشار اینفوگرافیکی از جزئیات میدان گازی جدید ایران خبر داد که این میدان گازی، برابر مصرف یکسال سه کشور اروپایی گاز در دل خود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه شرکت ملی نفت از کشف میدان گازی جدید با ذخیره گاز درجای 19 هزار میلیارد فوت مکعب در جنوب استان فارس خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از امضای 14 قرارداد به ارزش 2200 میلیارد تومان در حوزه اکتشاف در سال جاری خبر داد و گفت: هفت عملیات تعیین تکلیف شده و تا انتهای سال در مورد بقیه اطلاعات قوی ارائه خواهیم داد.
رجا نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
امروز یک شنبه قرار است جزئیات کشف جدید گازی شرکت ملی نفت ایران اعلام و قراردادهای دو پروژه اکتشافی پانیذ و باشت نیز امضا شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور توسعه مهندسی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به کشف میدان گازی ارم در 200 کیلومتری جنوب شیراز، گفت: با توجه به حجم ذخیره 19 هزار میلیارد فوت مکعبی گاز درجای و 385 میلیون بشکه ای میعانات گازی در میدان ارم، عایدی از این میدان 40 میلیارد دلار خواهد بود.
معاون امور توسعه و مهندسی مدیرعامل شرکت ملی نفت از کشف یک میدان گازی جدید به نام میدان گازی ارم در 200 کیلومتری جنوب شیراز خبر داد و گفت: براساس محاسبات انجام شده، حجم گاز درجا در این مخازن بالغ بر 19 هزار میلیارد فوت مکعب است که بیش از 13 هزار میلیارد فوت مکعب آن قابل استحصال است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: با هدف بررسی بخش های رسوبات مختلف کشور، 14 قرارداد طراحی و به مناقصه رفته که از این تعداد، 7 قرارداد تعیین تکلیف شده است.