یکشنبه ۰۵ خردادساعت ۰۶:۱۹May 2019 26

جدیدترین‌های «فناوری اطلاعات و ارتباطات»

سیتنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دومین جلسه همفکری کمیته ملی شهر هوشمند به میزبانی سازمان فناوری اطلاعات ایران و با حضور نمایندگان وزارت راه و شهرسازی، وزارت کشور، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۸    
رادیو اقتصاد شنبه 4 خرداد در برنامه های خوشه چین ، اقتصاد مجازی ، چالش و ... به موضوعات محدودیت های اجرای خاک ورزی حفاظتی، عملکرد ارگان های مرتبط در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در مدیریت بحران و ... می پردازد. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۸    
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن: به گزارش همسو نیوز ، به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن، ساسان شیردل، با بیان اینکه بر اساس بخشنامه قبلی بانک مرکزی، تمام بانک ها موظف به فراهم کردن بستر ارائه رمز دوم یکبار مصرف به منظور ارتقاء امنیت تراکنش های غیرحضوری تا اول خرداد ماه بوده اند ...
ایستنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری تِک کرانچ شب گذشته اعلام کرد یکی از پایگاه های داده بزرگ شامل اطلاعات بیش از 49 میلیون مشترک، اینفلوئنسر، سلبریتی و برندهای مشهور باز بوده و برای هکرها در دسترس بوده است. ...
ایستنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۵    
به دنبال فشارهای گسترده دولت آمریکا بر شرکت های چینی، گوگل با انتشار بیانیه ای اعلام کرد دسترسی به مجوزهای اندروید را برای هوآوی محدود می کند و این طور که کارشناسان می گویند، اتفاق مذکور می تواند ضربه بزرگی را به این تولیدکننده بزرگ دستگاه های موبایلی وارد کند. ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
طرح نوآفرین که با نام سند توسعه اقتصاد دیجیتالی هم شناخته می شود و هدف آن تشویق و حمایت از کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است با گذشت تقریباً یک سال از تدوین آن، سرانجام تصویب شد و قرار است تا کمتر از 10 روز دیگر به دستگاه های اجرایی ابلاغ شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۳:۲۷    
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: شهروندانی که من کارت خود را با روش های الکترونیک و غیرحضوری شارژ کنند، براساس مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد، مشمول 5 درصد تخفیف می شوند.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن اعلام کرد: بنابر تصمیم جدید بانک مرکزی، اجباری شدن استفاده از رمز دوم یکبار مصرف برای انجام تراکنش های اینترنتی به تعویق افتاد.
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
هلدینگ فناوری سایپا ارتباط با هدف ارائه سریع، ایمن و به روز در کلیه خدمات فن آوری اطلاعات و ارتباطات گروه خودرو سازی سایپا تاسیس و راه اندازی شده و فعالیت نموده و این شرکت قصد دارد با بهره مندی از توان متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بتواند تمامی خدمات مورد نیاز گروه خودرو سازی سایپا را ...
ایستا نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۳   + ۶۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن اعلام کرد: بنابر تصمیم جدید بانک مرکزی، اجباری شدن استفاده از رمز دوم یکبار مصرف برای انجام تراکنش های اینترنتی به تعویق افتاد.
راه پرداخت   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
در فین استارز 2018 میزگردهای تخصصی با موضوعاتی مانند چالش های ورود استارت آپ ها به بورس، آینده حسابرسی و فین تک، ارزهای رمزنگاری شده کاربرد بلاکچین در بازارهای مالی و غیره برگزار شد که یکی از آنها نشست تخصصی ارزهای رمزنگاری شده بود ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۳    
همدان- رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری همدان گفت: امسال شهرداری همدان از منابع عمرانی شهرداری ستاد حدود 15 میلیاردتومان برای اجرای سامانه های نرم افزاری شهرداری هزینه خواهد کردکه سرآغاز ایجاد شهر الکترونیک در همدان است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ارومیه – وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: در یک سال گذشته هفت هزار و 200 روستا در کشور به شبکه ملی اطلاعات وصل شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
ارومیه – وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: در یک سال گذشته هفت هزار و 200 روستا در کشور به شبکه ملی اطلاعات وصل شده اند.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال تصویب آیین نامه توسعه اقتصاد دیجیتالی با هدف تشویق و حمایت از کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت های فعال در این حوزه از معافیت های مالیاتی و بیمه ای بهره مند می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۴    
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری همدان گفت: رویکرد مدیران شهرداری در سال های گذشته در حوزه فناوری و ارتباطات بسیار ضعیف بوده و شهرداری همدان پس از 15 سال در جایگاه بالایی قرار ندارد. ...
اقتصاد ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به منظور حفظ امنیت حساب های مشتریان و آماده سازی زیرساخت ها تا اطلاع ثانوی سیستم استفاده از رمز دوم در بانکداری الکترونیک به شیوه فعلی ادامه خواهد داشت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری همدان گفت: شهرداری همدان تاکنون برای اجرای طرح های خود در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات حدود 15 میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده است که از محل اعتبار های عمرانی شهرداری هزینه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری همدان گفت: راهبرد شهرداری همدان در برنامه جامع، ارایه خدمات الکترونیکی، حرکت به سمت شهر هوشمند و الکترونیک است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان کرمان با بیان اینکه برای جبران عقب ماندگی استان کرمان در تکنولوژی ارتباطات اتفاقات خوبی افتاده است گفت: ظرفیت پهنای باند ورودی استان کرمان 48 درصد رشد داشته است.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - هیات وزیران سند توسعه اقتصاد دیجیتالی را با هدف تشویق و حمایت از کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به تصویب رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرسازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با اشاره به اینکه شهرداری حامی جریان نوآوری است، گفت: شهر باید زیست پذیر باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۸   + ۷۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هیات وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین روحانی رئیس جمهوری، سند توسعه اقتصاد دیجیتالی را با هدف تشویق و حمایت از کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به تصویب رساند.
ایستنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
فروش گوشی های مصادره ای تلفن همراه با قیمت مصوب از سوی دیجی کالا آغاز شد. به کزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این فروشگاه اینترنتی با انشار اطلاعیه در این باره اعلام کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: در سه سال اخیر بیش از سه هزار و 700 میلیارد ریال پروژه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح استان سرمایه گذاری و اجرا شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- موزه- نقشه تهران وابسته به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران (فاوا) در آیین نکوداشت روز جهانی موزه در بخش نگهداری و حفاظت برتر شد.
آفتانا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۱    
بر پایه فرمان اجرایی جدید رئیس جمهور آمریکا، تجارت فناوری های دشمن در زنجیره تامین به منظور کاهش تهدیدات سایبری، ممنوع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
موزه نقشه تهران و موزه دفاع مقدس در مراسم روز جهانی موزه به عنوان برترین موزه های کشور در سال 1397 انتخاب و تجلیل شدند.
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۰    
شمال نیوز: یاسر قربانی رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری گفت: حساسیت جامعه نسبت به سلبریتی ها در فضای مجازی نباید مهم تر از توجه به اصالت موضوعات مطروحه باشد، متأسفانه ذات انسانی در رسیدن به اهداف تعجیل دارد که این فرایند در بیشتر مواقع نامناسب است.
سازمان نظام صنفی یارانه ای اصفهان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۵۷    
نودوچهارمین گردهمایی صبحانه صنف با حضور میهمانان از استانداری، شهرداری، دستگاه های اجرایی، اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات و اعضای سازمان برگزار شد.
ایستنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
با معرفی و صدور احکام جداگانه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس جدید پژوهشگاه فناوری اطلاعات، رییس دانشکده مخابرات و عضو جدید هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شدند. ...
ایستنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۲۰    
حمید فتاحی با حکم محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت شد. به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، او پیش از این معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات با اشاره به برنامه ها برای تقویت پارک های اقتصاد دیجیتال در استان ها گفت: سمنان صاحب پارک اقتصاد دیجیتال می شود.
آی تی آنالایز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۸    
ایمان بیک- روزنامه فناوران اطلاعات از هر جهت یکی از استثناهای تاریخ مطبوعات ایران است. 14 سال پیش در روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعات، روزنامه ای به خانواده مطبوعات کشور معرفی شد که در حوزه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت می کرد؛ ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۶    
بازار صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران حدود 10 میلیارد یورو تخمین زده می شود. با وجود اینکه بخش مهمی از این بازار به صنعت تجهیزات مخابراتی تعلق دارد اما سهم شرکت های داخلی از این بازار پرسود بسیار کم است و به دلیل عدم سیاستگذاری های مناسب از سوی دستگاه های حاکمیتی ...
پایگاه اطلاع رسانی رادیو   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۶    
یک کارشناس حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: تلفن های همراهی که از مبادی قانونی وارد کشور شده اند به صورت رایگان ریجستری می شوند.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس،شهرداری منطقه9 در نظر دارد تا در سال مزین به شعار ” رونق تولید” در قدمگاه بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی در راستای تهران هوشمند اقدام به افتتاح پروژه “مرکز فناوری های هوشمند شهری” با کمک سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
آمار به دست آمده از مرکز رصد شهری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهردرای تهران نشان می دهد پراکندگی جمعیت در مناطق 22 پایتخت به چه شکل است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد از راه اندازی اپلیکیشنی برای نظارت بر ناوگان حمل و نقل دانشجویی خبر داد. امیررضا نقش در مراسم راه اندازی اپلیکیشن اندرویدی ارزیابی و نظارت دانشجویی (ساوند) اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۵    
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان گفت: فاز نخست پروژه فیبر نوری شهر کرمان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- سخنگوی کاخ سفید از صدور فرمان اجرایی رئیس جمهوری آمریکا برای ممنوعیت تجارت تجهیزات مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد.
صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن از عملیاتی شدن طرح استفاده از رمز دوم یکبارمصرف برای کارت های این بانک از اول خرداد ماه خبر داد. به گزارش صدای ایران ساسان شیردل با اشاره به اینکه بانک مرکزی با هدف افزایش امنیت تراکنش های بانکی سند الزامات رمزهای یکبار مصرف را در ابتدای شهریورماه ...
کنفرانس آلرت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۲    
هشتمین نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری توسط پارک فناوری پردیس، مرکز فن بازار ملی ایران در تاریخ 19-22 خرداد 1398 در شهر تهران برگزار میگردد. این نمایشگاه توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود. 1. فناوری زیستی و زیست محیطی 2. تجهیزات و ملزومات پزشکی و بیمارستانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: امکان پیگیری مکاتبات اداری بدون نیاز به مراجعه حضوری ارباب رجوع با راه اندازی سامانه پیشخوان خدمات الکترونیک راهداری فراهم شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات بر استفاده از ظرفیت های فناوری اطلاعات و ارتباطات در راستای حل مسائل و مشکلات دانشجویان افغانستانی مشغول به تحصیل در ایران، تاکید کرد. ...
نشست هم اندیشی انجمن اقتصاددانان ایران (شعبه شمال غرب) با سخنرانی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی و نائب رئیس انجمن اقتصاددانان تحت عنوان" هوشمند سازی در اقتصاد ایران" در محل این انجمن برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از همدان – امروزه فناوری نانو به عنوان موج چهارم انقلاب صنعتی و پدیده ای عظیم در تمامی بخش ها همچون صنعت پزشکی، هسته ای، خودرو، هوافضا و ... راه یافته است و تحقیقات در این زمینه با سرعت هرچه تمامتر درحال پیشرفت و توسعه می باشد ...
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در اولین جلسه شورای راهبری فناوری اطلاعات و ارتباطات این وزارتخانه که با حضور اعضای این شورا برگزار شد، تاکید کرد: هوشمندسازی اقتصاد نه تنها یک الزام است بلکه یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از همدان – امروزه فناوری نانو به عنوان موج چهارم انقلاب صنعتی و پدیده ای عظیم در تمامی بخش ها همچون صنعت پزشکی، هسته ای، خودرو، هوافضا و ... راه یافته است و تحقیقات در این زمینه با سرعت هرچه تمامتر درحال پیشرفت و توسعه می باشد ...