چهارشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۲۵Jun 2020 3

جدیدترین‌های «دولت دوازدهم»

 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام فرماندار آبدانان گفت: پست برق 230 به 20 کیلووات مورموری که یکی از طرح های مهم دولت دوازدهم در بخش کلات شهرستان آبدانان است در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۹    
پارسا از اجرایی شدن مالیاتی هوشمند را بستر عدالیت مالیاتی خواند وگفت: امید می رود این سامانه تا قبل از پایان دولت دوازدهم به بهره برداری برسد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۰:۵۰    
گروه سیاسی/ دولت ایستاده، دولت مقاوم این ها توصیف علی ربیعی از دولت دوازدهم است؛ دولتی که در 55 ماه فعالیت خود، یا با تحریم های حداکثری امریکا مواجه بود، یا با بحران عالم گیر کرونا که فقط در 3 ماه، 108 هزار میلیارد تومان به اقتصاد ایران خسارت زد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس گفت: دولت قول داده است که تا پایان دولت دوازدهم راه آهن اردبیل را مورد بهره برداری قرار دهد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۷:۲۹    
علی ربیعی با بیان اینکه بنا نداریم درباره اظهار نظرهای (مجلس جدید) قضاوت زودهنگامی کنیم اظهار داشت: بنای دولت همانطور که رئیس جمهور تاکید کردند نهایت همکاری با مجلس یازدهم در چارچوب قانون اساسی است که سند میثاق ملی ماست حدود و وظایف نهادها و قوا مشخص شده و در این چارچوب همکاری خواهیم کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
علی ربیعی گفت دولت دوازدهم تا 12 مرداد 1400 از پای نخواهد نشست و و با توجه به شرایط تحمیلی برای کاستن از نگرانی مردم برای هم افزایی و حل مسائل در این مسیر دشوار دست دوستی به سوی همه قوا دراز کرده است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
خرداد: با شروع به کار مجلس یازدهم گمانه زنی ها درخصوص رفتار مجلس تمام اصولگرا با دولت حسن روحانی آغاز شده است. به گزارش خرداد به نقل از نواندیش ، با وجود خط و نشان های تند برخی نمایندگان مخالف دولت از جمله نمایندگان دارای گرایش های جبهه پایداری یا موسوم به جریان انقلابی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده مردم شهرستان های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با تصریح بر اینکه مجلس یازدهم نه وکیل الدوله و نه معاند الدوله است، عنوان کرد: بنا داریم در یک سال باقی مانده تا عمر دولت دوازدهم نهایت تعامل و همراهی با آنها را بکار بگیریم تا به دور از مسائل خطی و جناحی، مشکلات مردم حل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: تا پایان دولت دوازدهم 10 میلیون نفر در کشور از شبکه های آب پایدار و بهداشتی برخوردار خواهند می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی وزیر نیرو گفت: امیدواریم تا پایان دولت دوازدهم 10 میلیون نفر در کشور از شبکه های آب پایدار و بهداشتی برخوردار شوند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۱    
در یک سالی که قرار است مجلس یازدهم با دولت دوازدهم همکاری کند، هم مشکلات کشور روشن است، هم سابقه تفاوت ها و رقابت های سیاسی جریان های حاکم بر دو قوه و هم نیاز ضروری کشور به همکاری و هم افزایی بین این دو نهاد. ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۱:۳۱    
لایحه حمایت از اطفال و نوجوانان در انتظار تأیید نهایی [شهروند] معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، لایحه حمایت از اطفال و نوجوانان را قانونی دانست که به قضات در مواردی مانند قتل رومینا کمک می کند . ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۴    
شهردار شیراز اعلام کرد: به شهروندان قول می دهم در صورتی که اوراق مشارکت خط دو قطار شهری به شهرداری شیراز تعلق بگیرد، تا پیش از پایان دولت دوازدهم فاز نخست این خط از میانرود تا میدان امام حسین (ع) به بهره برداری می رسد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: آخرین ایراد شورای نگهبان به لایحه حمایت از اطفال و نوجوانان سه هفته قبل در مجلس رفع شد و منتظر تایید نهایی هستیم. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نیروی دولت دوازدهم به منظور افتتاح سد مخزنی سیاهو سربیشه، آبرسانی به 15 روستا و شروع عملیات اجرایی نیروگاه بادی درح به خراسان جنوبی سفر می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب می گوید: دولت آقای روحانی و به خصوص دولت دوم او را می توان بدشانس ترین دولت بعد از انقلاب معرفی کرد. از این لحاظ که کشور به بدترین شکل دچار تحریم ها شد و همزمان قیمت جهانی نفت پایین آمد و صادرات ایران هم به حداقل ممکن کاهش پیدا کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۹    
ابتکار، توجه به عدالت جنسیتی را از مهمترین برنامه ها و دستاوردهای دولت دوازدهم برشمرد و گفت: در همین راستا سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در 27 استان کشور تهیه و تصویب شده است.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شهدای ایران: صادق زیباکلام فعال سیاسی اصلاح طلب در یادداشتی در روزنامه آرمان نوشت: آتش توپخانه سه سال است که دولت دوازدهم را گلوله باران می کند و مردم کلام دیگری جز حمله به روحانی نشنیده اند ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
صادق زیباکلام ؛ فعال سیاسی اصلاح طلب در یادداشتی در روزنامه آرمان نوشت: قبل از آغاز به کار مجلس، این انتظار منطقی بود که مجلس یازدهم به خاطر ساختاری که پیدا کرده و به خاطر شناختی که از نماینده های آن وجود دارد، مجلسی تند باشد که یکی از کارهای مهم خود را گلوله باران دولت دوازدهم بداند ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده به قتل دختر نوجوان گیلانی اشاره کرد و گفت: این یک واقعه دردناک در کشور بود که رئیس جمهور نیز نسبت به آن واکنش نشان داده و دستور پیگیری داده است. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: صادق زیباکلام؛ استاد دانشگاه به آغاز به کار مجلس یازدهم با ریاست قالیباف واکنش نشان داد. صادق زیباکلام، فعال سیاسی و استاد دانشگاه در رابطه با راه و روش مجلس یازدهم گفت: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
شهردار شیراز گفت:تا پایان دولت دوازدهم مرحله اول خط تراموا و خط2 مترو شیرازآماده بهره برداری می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۹    
وزیر ارتباطات از رشد 30 برابری در هسته شبکه ملی اطلاعات در دولت دوازدهم خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۲    
تهران- ایرناپلاس- منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم درباره تعامل مجلس آینده با دولت دوازدهم می گوید: اگر همه به وظایف قانونی خود عمل کنند، مشکلی پیش نخواهد آمد اما اگر روال سابق درمورد رعایت قوانین و اهمال کاری در این زمینه وجود داشته باشد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بحران های طبیعی و انسانی در حالی بر سر دولت دوازدهم سایه افکنده که کشور ایران با ظالمانه ترین و بی سابقه ترین تحریم های تاریخ مواجه است. مدیریت بدون بحران کشور در چنین شرایطی مستلزم برنامه ریزی و هدف گذاری دقیق است با این حال گریزی از سوانح نیست و در چهار سال گذشته دولت با حوادث غیرمترقبه ای مواجه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- با اینکه پایان اردیبهشت ماه زمان اعلام اسامی واجدان شرایط طرح اقدام ملی مسکن اعلام شده بود اما با ورود به خرداد هنوز خبری از اعلام اسامی نیست و باتوجه به زمان کمی که دولت دوازدهم برای اجرایی کردن این طرح در اختیار دارد ثبت نام کنندگان انتظار دارند که به زودی تکلیفشان مشخص بشود.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دولت دوازدهم در پایان راه ، مجلس یازدهم در آغاز راه است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون حقوقی رئیس جمهوری از هیات دولت درخواست کرد تا لایحه صیانت، کرامت و تامین امنیت بانوان در برابر خشونت خارج از نوبت بررسی شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت حقوقی رئیس جمهوری، لعیا جنیدی ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۳    
خبرگزاری صدا و سیما : عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز(چهارشنبه) به عنوان مجری برگزاری انتخابات در مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین و مقررات برگزاری انتخابات خصوصاً انتخابات مجلس شورای اسلامی ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مجلس یازدهم در شرایطی آغاز می شود که دولت دوازدهم به ریاست حسن روحانی آخرین ماه های عمر خود را سپری می کند. دولتی که شاید در مقایسه با دولت های قبلی خود یکی از بدشانس ترین دولت ها در مواجه با ریسک های سیستماتیک و غیر سیستماتیک اقتصادی و حتی سیاسی و اجتماعی بوده است.
فانوس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۲    
وزیر کشور انتخابات مجلس یازدهم را از نظر مدیریتی و اجرایی، برگ زرینی در کارنامه انتخابات نظام خواند و گفت: قوانین و مقررات برگزاری انتخابات نیازمند بازنگری جدی است که امیدواریم در تعامل سازنده با دولت دوازدهم و مجلس یازدهم شاهد لایحه جامع و بدون نواقص باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور ابراز امیدواری کرد: در تعاملی سازنده بین دولت دوازدهم و مجلس یازدهم ، شاهدِ بررسی و تصویب لایحه جامع انتخابات که در مجلس است و رافع بسیاری از اشکالات و نواقص در زمینه انتخابات است، باشیم.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: قوانین و مقررات برگزاری انتخابات خصوصاً انتخابات مجلس شورای اسلامی، حقیقتاً نیازمند بازنگری جدّی است و امیدواریم در تعاملی سازنده بین دولت دوازدهم و مجلس یازدهم ، شاهد بررسی و تصویب لایحه جامع انتخابات باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور انتخابات مجلس یازدهم را از نظر مدیریتی و اجرایی، برگ زرینی در کارنامه انتخابات نظام خواند و گفت: قوانین و مقررات برگزاری انتخابات نیازمند بازنگری جدی است که امیدواریم در تعامل سازنده با دولت دوازدهم و مجلس یازدهم شاهد لایحه جامع و بدون نواقص باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۵۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر کشور انتخابات مجلس یازدهم را از نظر مدیریتی و اجرایی، برگ زرینی در کارنامه انتخابات نظام خواند و گفت: قوانین و مقررات برگزاری انتخابات نیازمند بازنگری جدی است که امیدواریم در تعامل سازنده با دولت دوازدهم و مجلس یازدهم شاهد لایحه جامع و بدون نواقص باشیم.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار گیلان ضمن دعوت از عموم مردم استان جهت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از طریق بسترهای الکترونیکی، بر ضرورت تبدیل فرهنگ کتاب و کتابخوانی به یک ارزش والا در جامعه و نیز اهتمام جدی برای تکمیل کتابخانه مرکزی رشت تا پایان دولت دوازدهم تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بر ظرفیت هسته شبکه ملی اطلاعات در دولت دوازدهم تاکید کرد.
تحلیل بازار / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی از برخورداری 47 شهر استان از آخرین نسل اینترنت همراه با پوشش جمعیتی 99.4 درصد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم اصفهان در مجلس یازدهم گفت: نکته مهم در انتخاب ریاست مجلس یازدهم این است که داوطلبان ریاست مجلس یازدهم چه نحوه تعاملی را با سال آخر دولت دوازدهم در نظر دارند، تعامل خصمانه یا منتقدانه که هر یک از این شیوه ها نیز در بین نمایندگان طرفداران و مخالفانی دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: راه آهن 730 کیلومتری چابهار به زاهدان تا پایان دولت دوازدهم به بهره برداری می رسد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا: اظهارات انتقادی برخی از نمایندگان منتخب مجلس یازدهم درباره عملکرد دولت و تفاوت های سیاسی و جناحی نمایندگان دوره جدید قوه مقننه حکایت از رابطه و نحوه تعامل متفاوت قوه مقننه و قوه مجریه در یک سال پیش رو دارد ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۲۰:۰۷   + ۶۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ در تازه ترین پیام حساب توییتر حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران آمده است: با عبور مجلس از سن 40 سالگی و آغاز دهه پنجم فعالیت آن، مردم چشم امید به همکاری یک ساله دولت دوازدهم و مجلس یازدهم دوخته اند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
برای جبران خسارت ها و کاهش تبعات این ویروس منحنوس در جامعه، قطعا نیازمند لوایح و قوانین حمایت و جبرانی از جانب دولت دوازدهم و مجلس یازدهم خواهیم بود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۶    
دولت دوازدهم در حالی تصمیم گرفته 2 تیم مردمی کشور را خصوصی سازی کند که در طول همه این سال ها نتوانسته هدایت سرخابی های پایتخت را به درستی انجام دهد. خیلی از کارشناسان روی ناموفق بودن این طرح متفق القول هستند و دولتی ماندن سرخابی ها را در این شرایط بهترین راه حل می دانند ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رشد نقدینگی در دولت دوازدهم همچنان رکورد می شکند و هرچند مسئولان یکی از اولویت های کاری خود را مهار نقدینگی اعلام می کنند، اما خبری از مهار تبعات این متغیر نیست و به جای آنکه جلوی رشد آن گرفته شود، سیاست گذار پولی روانه کردن نقدینگی به سمت بورس را راه حل آن می داند.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
امیر حسین زمانی نیا، معاون امور بازرگانی و بین الملل وزارت نفت موقتا سمت نماینده ایران در اوپک را برعهده گرفته و جست وجو برای یک جانشین رسمی در جریان است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: دولت دکتر روحانی همواره توجه ویژه ای به حوزه بهداشت و درمان این استان داشته و تا پایان دولت دوازدهم یک هزار و 700 تخت بیمارستانی در این استان به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر عامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران گفت: کارهای مطالعاتی زیادی برای احداث سد شفا رود در استان گیلان به انجام رسیده که امید است با تزریق منابع مالی بتوان تا پیش از پایان کار دولت دوازدهم آن را به مدار بهره برداری رساند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
طبق گفته وزیر نفت و در صورت اجرایی شدن برنامه فعلی وزارت نفت، در ماه پایانی فعالیت دولت دوازدهم در تابستان سال 1400، شاهد آغاز تولید گاز از فاز 11 پارس جنوبی که یک فاز مرزی و تنها فاز توسعه نیافته این میدان مشترک گازی است، خواهیم بود.
نواندیش   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب به بیان توصیه هایی خطاب به رییس جمهور در واپسین سال عمر دولت دوازدهم پرداخت. به گزارش ایسنا، بهزاد نبوی در دیدار سیاسیون با رییس جمهور با بیان این که مهمترین مشکلات کشور از ابتدای روی کار آمدن دولت روحانی مشکلات اقتصادی بود ...