جمعه ۲۶ مردادساعت ۱۸:۰۴Aug 2018 17

جدیدترین خبرهای «وزارت دفاع»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع گفت: هفته آینده خبرهای خوب و خوشی از دستاوردهای نظامی خواهد شنید که دشمن را مأیوس تر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
معاون وزیر دفاع با بیان اینکه تامین سامانه اس 300 حدود 14 تا 15 سال طول کشید تا به ناوگان دفاعی کشور اضافه شد، گفت: در کمترین زمان ممکن برای طراحی یک سامانه پیشرفته در دنیا، توانستیم سامانه باور 373 را برای پدافند هوایی تولید کنیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۲ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: رشت - معاون وزیر و رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بیان کرد: امروز، توان دفاعی کشور به مرحله بازدارندگی پایدار رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
گزارش وزارت دفاع آمریکا از احتمال آمادگی چین برای حمله به آمریکا یا متحدان این کشور در اقیانوس آرام خبر می دهد.
پرس شیعه   ۲ ساعت پیش    
وزرای دفاع روسیه و ترکیه در مسکو با یکدیگر دیدار کردند. به گزارش پرس شیعه به نقل از تاس، وزارت دفاع روسیه امروز جمعه اعلام کرد که سرگئی شویگو وزیر دفاع این کشور با همتای ترکیه ای خود رایزنی کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
وزارت دفاع آمریکا مدعی شد که خلبانان چینی احتمالاً برای حمله به اهداف آمریکا آموزش می بینند.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
معاون امور بین الملل وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ما امروز متخصصان بومی زیادی در کشور داریم، گفت: این متخصصان توانسته اند سامانه ای را طراحی کنند که از موشک اس 300 قابلیت بیشتری دارد که باور 373 نام دارد و تا پایان امسال رونمایی خواهد شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
رشت - ایرنا - معاون وزیر و رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بیان کرد: امروز، توان دفاعی کشور به مرحله بازدارندگی پایدار رسیده است.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
معاون امور صنعتی و تحقیقاتی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از رونمایی از هواپیمای جنگنده هوشمند خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۲ ساعت پیش    
وزیر دفاع روسیه با همتای ترکیه ای خود درمورد بازگشت آوارگان سوری به کشورشان گفتگو کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از اسکای نیوز، سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه امروز (جمعه) با خلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه درخصوص مساله بازگشت آوارگان سوری به کشورشان بحث و گفتگو کرد. ...
قم فردا   ۳ ساعت پیش    
جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: دشمن می خواهد ما از سلاح های خود غافل شویم، وزارت دفاع عزمش را جزم کرده و توانسته مجموعه ای از مراکز تحقیقاتی ایجاد کند که جوانان نخبگان در آن مشغول به فعالیت هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه ایران در حوزه ساخت هواپیماهای بدون سرنشین جزو 5 کشور نخست دنیاست، گفت: هیچ مشکلی در حوزه تجهیزاتی و دفاعی نداریم.
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
وزارت دفاع روسیه تاکید کرد که طرف های دارای تکنولوژی پیشرفته، فناوری ساخت پهپادها را به تروریست ها دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
معاون امور بین الملل وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از ساخت سامانه اس 300 بومی در ایران خبر داد و گفت: سامانه باور 373 را طراحی کردیم که از سامانه اس 300 بالاتر است و تا آخر سال رونمایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه حضور در دریاها نیاز به دانش و توانایی بالا دارد تصریح کرد: امروز ایران توانایی طراحی انواع زیردریایی را دارد که می تواند صدها متر زیر دریا حرکت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
منابع آگاه در وزارت دفاع روسیه اعلام کردند تا پایان سال 2018 بیش از 35 جنگنده چندمنظوره سوخو-30 به نیروی هوا-فضای و ناوگان های دریایی این کشور تحویل داده خواهد شد.
تهران پرس   ۴ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: موقعیت ژئو پلتیکی ما به نحوی است که نمی توان در مقابل تغییرات و تحولات جهانی و منطقه ای سیاست خارجی منزوی را پی گیری کنیم.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
مشهد - ایرنا - معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: موقعیت ژئوپلتیکی ما به نحوی است که نمی توان در مقابل تغییرات و تحولات جهانی و منطقه ای سیاست خارجی منزوی را پی گیری کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
وزارت دفاع نروژ از افزایش تعداد نظامیان آمریکایی در این کشور خبر داده و در عین حال یادآور شده که این اقدام تنها در جهت تقویت توان رزمی ارتش نروژ بوده و هیچ ارتباطی با روسیه ندارد.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
وزارت دفاع آمریکا بدون ذکر دلیل خاصی، از عقب افتادن رژه نظامی مورد نظر رئیس جمهور این کشور تا سال آینده خبر داد.
نسیم   ۶ ساعت پیش    
وزارت دفاع آمریکا در یک گزارش سالانه مدعی شده چین احتمالاً در حال تمرین برای توسعه توانمندی های خود جهت حمله به مواضع آمریکا است.
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش    
وزارت دفاع عراق اعلام کرد که جنگنده های ارتش این کشور محل تجمع تروریست های داعش را در خاک سوریه بمباران کردند.
نسیم   ۶ ساعت پیش    
وزارت دفاع آلمان به دنبال سامانه دفاع موشکی جدیدی است که بتواند آن را جایگزین سامانه پاتریوت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
وزارت دفاع روسیه ادعای نیروی هوایی انگلیس درباره تعقیب دو جنگنده این کشور از سوی هواپیماهای روسی در آسمان دریای سیاه را تکذیب کرده و از ادامه پروازهای شناسایی-جاسوسی بیگانه در نزدیکی حریم هوایی روسیه خبر داد.
مردم نیوز   ۷ ساعت پیش    
مردم نیوز : وزارت دفاع نروژ اعلام کرد که که مطابق برنامه ریزی های صورت گرفته در ماه ژوئن گذشته، شمار نیروهای دریایی آمریکا، مستقر در آبهای این کشور به دو برابر میزان قبل افزایش می یابد. ...
تدبیر   ۷ ساعت پیش    
وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) روز پنجشنبه گزارشی را منتشر کرد که در آن مدعی تمرین ارتش چین برای حمله به آمریکا شده است. در این گزارش آمده است: در سه سال گذشته ...
تیک   ۷ ساعت پیش    
وزارت دفاع آمریکا( پنتاگون) اعلام کرد رژه نظامی این کشور، که قرار بود بر اساس برنامه ریزی ها ماه نوامبر برگزار شود، تا سال آینده به تعویق افتاده است. ...
نسیم   ۷ ساعت پیش    
مسکو - ایرنا - سخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که در طول یک ماه گذشته 45پهپاد ناشناس در نزدیکی پایگاه هوایی حمیمم در سوریه سرنگون شدند که نشانگر افزایش تعداد آنهاست.
تیک   ۷ ساعت پیش    
وزارت دفاع آمریکا در یک گزارش سالانه به کنگره آمریکا ادعا کرده بمب افکن های چینی احتمالاً در حال تمرین برای حمله به مواضع آمریکا هستند. به نوشته خبرگزاری فرانسه، گزارش پنتاگون مدعی شده بمب افکن های چینی در حال تمرین برای حمله به مواضع آمریکا و متحدان این کشور در اقیانوس آرام هستند. ...
ایسکانیوز   ۷ ساعت پیش    
وزارت دفاع عراق از حمله جنگنده های این کشور به اتاق عملیات داعش در داخل خاک سوریه و انهدام کامل آن خبر دادند.