دوشنبه ۲۷ آبانساعت ۱۳:۰۶Nov 2019 18

جدیدترین‌های «کاهش محسوس دما»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رشت- سرپرست پیش بینی و هشدار هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه بارش باران در مناطق جلگه ای و برف در مناطق کوهستانی این استان تا ظهر سه شنبه ادامه دارد از کاهش محسوس دما در این مدت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
با کاهش محسوس دما از شب گذشته ؛ بارش برف از بامداد امروز فیروزکوه را سپید پوش کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۸    
قم- ایرنا- کارشناس هواشناسی قم گفت: بارش باران و برف همراه با کاهش محسوس دما تا روز سه شنبه در این استان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه اعلام کرد: از اواخر وقت امروز سامانه ای ناپایدار وارد فضای استان می شود که منجر به کاهش محسوس دما خواهد شد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، اداره کل محیط زیست اردبیل در پی کاهش محسوس دما و بارش برف در نقاط مختلف استان اردبیل اطلاعیه ای را صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است: با توجه به سردی هوا و تداوم بارش برف و یخ بستن بسیاری از آبگیرها و پوشیده شدن مراتع با برف ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کلیه مناطق استان اردبیل با تاکید بر مناطق مرکزی و جنوبی استان درگیر جو ناپایدار به همراه کاهش دما و بارش برف خواهند بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۶    
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی چهارمحال وبختیاری با اشاره به ورود یک سامانه بارشی پرقدرت به استان از روز شنبه، گفت: با ورود این سامانه به استان دمای هوا بین 6 تا 10 درجه سانتی گراد تا نیمه های هفته کاهش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۶    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: هوای مازندران امروز جمعه 24 آبان ماه همراه با بارش باران و کاهش محسوس دما خواهد بود.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
روز پنجشنبه این اداره کل، در این اطلاعیه آمده است: طی جمعه و شنبه در بخش های شمالی استان (بخصوص ارتفاعات شرقی) به تناوب بارش باران، برف و کاهش محسوس دما پیش بینی می شود و در روز شنبه 25 آبان در سطح شهر بارش باران و گاهی بارش برف خواهیم داشد از این رو توصیه می شود: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: با ورود سامانه جدید به کشور، از امروز و فردا شاهد بارش برف و باران و کاهش محسوس دما به تدریج در بسیاری از نقاط کشور خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی هواشناسی استان کرمانشاه، با بیان اینکه دمای این استان طی روزهای آینده کاهش می یابد، گفت: دمای هوا، طی هفته آینده بین 6 تا 10 درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به نفوذ سامانه ناپایدار سرد و بارش زا از روز اواخر روز جمعه، گفت: بارش برف و باران به ویژه در مناطق غربی و جنوبی و کاهش محسوس دما تا 10 درجه سانتی گراد در بیشتر مناطق استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۶    
مسئول روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی از کاهش محسوس دما از اواخر روز پنجشنبه 23 آبان ماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: براساس آخرین نقشه های هواشناسی، با تغییر جریانات هوا شاهد کاهش محسوس دما به ویژه دمای روزانه و ماندگاری هوای سرد تا اواسط هفتۀ آینده در استان خواهیم بود.
باریش نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان هواشناسی آذربایجان غربی از اوایل هفته آینده توده هوای سرد به همراه بارش برف و باران وارد استان می شود از این رو باید منتطر کاهش محسوس دما باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز کاهش محسوس دما در سطح استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی ازفردا دما کاهش می یابد ، بارشها هم آغاز می شوند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی از کاهش محسوس دما از اواخر روز پنجشنبه 23 آبان ماه خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
در این اطلاعیه آمده است: با فعالیت سامانه بارشی، از پنجشنبه شب در ارتفاعات و از جمعه شب در سطح شهر بارش آغاز می شود و تا اواسط هفته ادامه دارد همچنین بارش ها به صورت باران در سطح شهر و گاهی برف (بخصوص در نیمه شمالی استان) خواهد بود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور و کاهش محسوس دما در برخی مناطق گفت: در مناطق زلزله زده کشور طی هفته آینده بارش پراکنده باران و برف رخ خواهد داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی هواشناسی استان آذربایجان شرقی از کاهش محسوس دما از اواخر روز پنجشنبه 23 آبان ماه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی گلستان از ورود سامانه سرد و بارشی به استان از امشب و کاهش محسوس دما خبرداد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۳    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور و کاهش محسوس دما در برخی مناطق گفت: در مناطق زلزله زده کشور طی هفته آینده بارش پراکنده باران و برف رخ خواهد داد.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور و کاهش محسوس دما در برخی مناطق گفت: در مناطق زلزله زده کشور طی هفته آینده بارش پراکنده باران و برف رخ خواهد داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۴۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش برف و دمای منفی 11درجه در مناطق زلزله زده اعلام کرد: از جمعه تا دوشنبه در 13 استان باران و در ارتفاعات برف می بارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۸:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد از فردا با ورود سامانه بارش زا به کشورمان بیشتر نقاط کشور شاهد کاهش محسوس دما و همچنین بارش برف هستند که این بارش در مناطق ییلاقی سنگین و قابل توجه خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی تازه به کشور از پنجشنبه، گفت: با کاهش محسوس دما از روز جمعه در نیمه غربی و شمالی کشور، بارش برف در مناطق سردسیر و مرتفع نقاط مذکور، پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
بررسی های نقشه های هواشناسی بیانگر این نکته است که با ورود سامانه های سرد و بارش زا از اواخر روز چهارشنبه اغلب نقاط ایران تحت تاثیر این سامانه قرار خواهند گرفت و در نقاط مرتفع علاوه بر کاهش محسوس دما بارش برف تجربه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۷:۵۵    
تا پایان هفته هوای خوزستان به طور محسوس کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل هواشناسی فارس گفت: با نفوذ و تقویت سامانه بارشی از بعد از ظهر جمعه تا اواخر یکشنبه هفته آینده در نیمه جنوبی، بخش هایی از شمال و مرکز استان فارس، بارش باران همراه با رعد و برق، وزش باد شدید موقتی و کاهش محسوس دما پس از عبور سامانه یاد شده پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در پی کاهش محسوس دما ، سازمان جهاد کشاورزی، از کشاورزان خواسته برای جلوگیری از خسارت سرمازدگی، محصولاتشان را برداشت کنند.
بدر پرس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۲۳:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرده از روز سه شنبه تا چهارشنبه 15 آبان در اکثر مناطق کشور آسمان صاف پیش بینی می شود. امروز کاهش محسوس دما 8 تا 10 درجه ای برای سواحل دریای خزر، اردبیل و خراسان شمالی و 4 تا 6 درجه طی امروز و فردا برای نیمه شرقی کشور پیش بینی شده است. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی به خبرنگار ایرنا گفت: کاهش محسوس دما همراه با بارش هایی که از شب گذشته آغاز شده و امروز نیز ادامه دارد بیشتر در نیمه شمالی استان رخ داده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان زنجان گفت:دما در مناطق مختلف استان زنجان کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۶:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا شاهد کاهش محسوس دما بین 8 تا 10 درجه در استان های اردبیل، خراسان شمالی و سواحل خزر هستیم، همچنین دوشنبه و سه شنبه در نیمه شرقی کشور کاهش دما بین 4 تا 6 درجه پیش بینی می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
براساس گزارش های رسیده از مرکز مدیریت راه های استان، تا کنون پنج سانتیمتر برف در مسیرهای یادشده باریده و در حال حاضر در بیشتر محورهای استان بارش باران را داریم . ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- افزایش فعالیت بارشی در نیمه شمالی کشور سبب بارش برف در ارتفاعات و کاهش 6 تا 8 در جه ای دمای هوا شده است. تاریخ انتشار: 08:39 - 12 آبان 1398 - کد خبر: 564150
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان کارشناس هواشناسی گیلان با اشاره به کاهش محسوس دما در ارتفاعات بالادست، از احتمال بارش برف در مناطق کوهستانی استان خبر داد و یادآور شد: از اواخر وقت فردا این سامانه ناپایدار تضعیف شده و بارش های پراکنده در برخی از نقاط جلگه ای پیش بینی می شود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۲۱:۲۰    
کاهش محسوس دما از ساعاتی دیگر علاوه بر شمالغرب شمال را هم در بر میگیرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۲۰:۴۶    
بلبلی گفت: بر اساس نفوذ سامانه شاهد بارش باران شدید در برخی از نقاط استان خواهیم بود، احتمال رعد و برق، وزش باد نسبتاً شدید، مواج شدن دریا، مه غلیظ و کاهش محسوس دما بین 10 تا 12 درجه سانتیگراد را در روز آینده پیش بینی می شود.
سیرجان نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد و کاهش محسوس دما در استان پیش بینی می شود. حمیده حبیبی، رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه آسمان استان صاف تا کمی ابری است گفت: وزش باد و کاهش دما پدیده غالب استان [...]
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: از ظهر امروز (شنبه) با شمالی شدن جریانات و نفوذ تدریجی سامانه سرد و بارشی شاهد بارندگی و کاهش محسوس دما تا دو روز آتی خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۱:۲۰    
کارشناسان هواشناسی ورود سامانه بارشی از امشب و کاهش محسوس دما از فردا تا اواسط هفته را برای آسمان استان پیش بینی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۵۹    
کشاورزان زنجانی با توجه به کاهش محسوس دما نسبت به برداشت و اقدامات پیشگیرانه محصولات کشاورزی و باغی خود اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد و کاهش محسوس دما در استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۸:۳۱    
ایسنا/گلستان کارشناس هواشناسی گلستان از ورود سامانه سرد و بارشی به استان و کاهش محسوس دمای هوا خبر داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی استان گیلان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی کم و بیش ناپایدار طی 24 ساعت آینده در منطقه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی سیستان وبلوچستان از کاهش محسوس دما برای فردا و پس فردا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: نفوذ سامانه ناپایدار و بارش باران با احتمال رعد و برق پراکنده تا عصر فردا در غالب مناطق مرکزی و جنوبی استان پیش بینی می شود.