دوشنبه ۲۷ آبانساعت ۱۲:۳۲Nov 2019 18

جدیدترین‌های «کارگران هفت تپه»

سلام نو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، کارگران مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در ادامه تجمع های روزهای گذشته، امروز صبح مقابل فرمانداری شوش تجمع کردند. اعتراض های کارگران این مجتمع از دو هفته پیش و پس از عدم پرداخت دستمزدهای شهریور و مهر ماه آغاز شد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - جمعی از کارگران بخش کشاورزی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه امروز شنبه با حضور مقابل فرمانداری شهرستان شوش خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کارگران بخش کشاورزی شرکت کشت وصنعت نیشکر هفت تپه روز جمعه برای دهمین روز خواستار پرداخت حقوق معوقه خود شدند. با وجود وعده رییس هیات مدیره شرکت کشت وصنعت نیشکر هفت تپه مبنی بر پرداخت حقوق معوقه کارگران تا پایان ماه جاری، حدود 300 نفر از کارگران بخش کشاورزی بار دیگر در محوطه این شرکت گردهم آمدند ...
بهار نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: کتایون آزاد، زهرا منصوری، انصاف نیوز: آنچه در زیر می خوانید یکی از معدود دفعاتی است که مدیران شرکت نیشکر هفت تپه در طول اتفاقات یک سال اخیر این شرکت، در یک مصاحبه به پرسش هایی درباره ی انتقادات و اعتراضات پاسخ داده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - کارگران بخش کشاورزی شرکت کشت وصنعت نیشکر هفت تپه روز جمعه برای دهمین روز خواستار پرداخت حقوق معوقه خود شدند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: کارگران نیشکر هفت تپه در ادامه اعتراضات روز های گذشته خود، امروز در محوطه بازار هفت تپه تجمع کردند. کارگران نیشکر هفت تپه در ادامه تجمعات صنفی روز های گذشته خود در انتقاد به آنچه بی توجهی کارفرما به وضعیت مطالبات مزدی خود می خوانند، صبح امروز (22 آبان ماه) ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- کارگران بخش کشاورزی کشت و صنعت نیشکر هفت تپه امروز دوشنبه بار دیگر با حضور مقابل دفتر مدیریت این کارخانه خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - جمعی از کارگران نیشکر هفت تپه و شرکت قند شوش روز یکشنبه در تجمع های جداگانه خواستار رسیدگی مسئولان به مطالبات صنفی خود شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۰۶:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
تعدادی از کارگران به دعوت کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، برای احقاق حقوق شان در راه سفر برای حضور در خانه ملت بودند که بازداشت شدند. این خبر در روز 15 مهر ماه سال جاری منتشر شد. همزمانی این بازداشت با قصد حضورشان در مجلس، واکنش های فراوانی در پی داشت.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۲۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
کارگران مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با انتشار بیانیه ای ضمن تقدیر از قوه قضاییه از بابت آزادی موقت اسماعیل بخشی از کارگران این شرکت، مطالبات خود را برشمردند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: اسماعیل بخشی فعال کارگری که چند ماه پیش و در اعتراض به وضعیت نامساعد کارگران هفت تپه بازداشت شده بود، امروز به قید وثیقه آزاد شد. عکس هایی که از لحظات رهایی او می آید حس خوبی دارد اما یک خرده روایت در این عکس ها وجود دارد ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۶:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، فرزانه زیلابی گفت که موکلش اسماعیل بخشی با تودیع وثیقه 750 میلیون تومانی از زندان آزاد شده است. بر اساس این گزارش، وکیل مدافع اسماعیل بخشی 5 آبان ماه به ایسنا، گفت: موکلم امروز آزاد نمی شود و باید تشریفات مربوط به وثیقه ای که ارائه کرده، انجام شود. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۶:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
اسماعیل بخشی از آبان ماه سال گذشته در جریان اعتراضات کارگران هفت تپه بازداشت شد، اما بعد از پخش مستند طراحی سوخته از سوم بهمن ماه مجدداً روانه زندان شدند.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۲۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: به نقل از رسانه فارسی زبان؛ شامگاه شنبه چهارم آبان مرضیه امیری و عاطفه رنگریز از بازداشت شدگان تجمع روز جهانی کارگر در تهران به قید وثیقه آزاد شدند. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کارگران مجتمع کشت و صنعت نیشکرهفت تپه با تکذیب خبر مربوط به عدم از سرگیری کار پس از 32 روز اعتصاب، اعلام کردند: به دلیل اهمیتی که برای تعمیرات کارخانه قائل هستیم از روز پنجشنبه هفته گذشته کار را از سر گرفته ایم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کارگران مجتمع نیشکر هفت تپه خواستار رسیدگی مراجع قضایی و انتظامی به اخباری شدند که در فضای مجازی با هدف تحریک کارگران هفت تپه منتشر می شوند.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، کارگران هفت تپه اعلام کردند که پس از 32 روز اعتصاب روال کار را از امروز از سر گرفتند. این کارگران با اشاره به مشکلاتی که پس از واگذاری این شرکت به بخش خصوصی در سال 1394 تشدید شد ...
الف   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به نظر می رسد قوه قضائیه در دوره جدید برخورد دوگانه ای با مطالبات کارگران دارد. از یک سو حجت الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضائیه می گوید: فردی که در کار تولیدات است و حقوقش عقب افتاده اگر اعتراض می کند، قطعا مشکل دارد و اخلالگر نیست و از سویی دیگر سخنگوی قوه قضائیه درباره بازداشت کارگران ...
شوشان   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور بر لزوم حمایت تشکل های عالی کشوری از کارگران معترض واحدها و مطالبه گری برای لغو خصوصی سازی تاکید دارد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۶    
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در ارتباط با حمایت از مطالبات صنفی کارگران، بیانیه ای صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوش گفت: مشکل تمدید نشدن دفترچه های بیمه کارگران هفت تپه از امروز چهارشنبه برطرف شده و کارگران می توانند بدون هیچ مشکلی دفترچه بیمه خود را تمدید کنند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مجتمع نیشکر هفت تپه طبق اطلاعیه ای از پرداخت حق بیمه شهریور ماه کارگران زیرمجموعه خود خبر داده است.
صاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۷    
تسنیم نوشت: سخنگوی قوه قضائیه گفت: برخی متهمان پرونده حسین فریدون هنوز محاکمه نشده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی درباره بازداشت کارگران هفت تپه در مسیر دیدار با نمایندگان گفت: این خبر کذب است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دوازدهمین نشست خبری غلامحسین اسماعیلی - سخنگوی قوه قضائیه - پیش از ظهر سه شنبه (30 مهر) برگزار شد. وی در این نشست درباره موضوعات مختلفی همچون بازداشت روح الله زم، حکم حسین فریدون، شهرام جزایری و آخرین وضعیت کارگران هفت تپه توضیحاتی ارائه کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: سخنگوی قوه قضاییه درباره رسیدگی به پرونده کارگران هفت تپه، گفت: امروز 4 نفر از این افراد قرار تامین شان کاهش پیدا کرد که اگر این وثیقه را امروز یا فردا بسپارند، آزاد خواهد شد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود در رابطه با دستگیری برخی کارگران هفت تپه که در مسیر تهران بودند، گفت: این خبر از اساس کذب بود و یک روزنامه آن را تیتر یک کرد؛ ما پاسخ دادیم اما رسانه به وظیفه قانونی خود برای انتشار پاسخ در صفحه اول عمل نکرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: کارگران بازداشتی هفت تپه شاکی خصوصی داشتند و دلیل دستگیری نیز این موضوع بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با بیان اینکه خبر بازداشت کارگران هفت تپه در مسیر دیدار با نمایندگان مجلس کذب بود گفت: از طریق دادگستری خوزستان به این ادعا جواب دادیم اما آن روزنامه تکلیف خود را به درستی انجام نداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای کارگری نیشکر هفت تپه گفت: متأسفانه در حال حاضر هیچ کس از مسؤولان استان در فکر رسیدگی به مطالبات به حق کارگران و کارکنان نیشکر هفت تپه نیست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کارگران هفت تپه با امضای طوماری خطاب به رئیس اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان، خواستار منع به کارگیری بازنشستگان در این شرکت شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اولویت نخست خود را رفع مشکل کارگران هفت تپه عنوان کرد و گفت: این کارگران 15 خواسته اصلی دارند که اغلب آنها صنفی نیست و باید از طریق قانون پیگیری شود.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
در شهرستان شوش مردم به بهره مندی شهرشان از زمین های مرغوب برای کاشت نیشکر افتخار می کنند اما دیر زمانی نیست که کارگرانی که روی این زمین ها و صنایع مستقر در آنها کار می کنند، به تضییع حقوق صنفی شان معترض هستند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۰    
پیگیری مشکلات مورد اعتراض کارگران هفت تپه در کمیسیون اجتماعی مجلس و وزارت کار کلید خورده است. اعتراضاتی که از بهار 1397 و در پی ماه ها تعویق حقوق کارگران کارخانه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه آغاز شد و در ادامه با امنیتی ارزیابی شدن اعتراضات به بازداشت برخی از کارگران معترض از سوی نهادهای قضایی و امنیتی ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۵    
ایسنا نوشت : علی ساری، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: روز گذشته تعدادی از کارگران هفت تپه با حضور در جلسه این کمیسیون مطالبات و مشکلات خود را بیان کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- یکی از کارگران هفت تپه درباره دیدار روز گذشته با اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس، می گوید: نمایندگان مجلس کارگروهی تشکیل داده اند و قرار است که ظرف مدت 10 روز در مورد اینکه کارفرمای هفت تپه صلاحیت دارد یا نه گزارشی ارائه بدهند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اخبار جدید از دستگیری"روح الله زم"/ آموزش بیش از 1000 نفر از دست اندکاران انتخابات/ دلیل تغییر نام شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان/ عبور بیش از 100 هزار زائر اربعین از مرز خسروی/ ابلاغ بخشنامه تفویض اختیار به روسای کل دادگستری ها برای عضویت نمایندگان قضایی در نهادهای شبه قضایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور نمایندگان بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران میزگرد جنبش دانشجویی و پیگیری مشکلات کارگران هفت تپه در خبرگزاری فارس و بعد از دیدار دانشجویان با کارگران هفت تپه برگزار شد.
پایگاه خبری گسترش / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: روز گذشته تعدادی از کارگران هفت تپه با حضور در جلسه این کمیسیون مطالبات و مشکلات خود را بیان کردند. گسترش نیوز: علی ساری از حضور تعدادی از کارگران هفت تپه به نمایندگی از سایر کارگران در جلسه روز دوشنبه کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۳    
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران گفت: متاسفانه مسئولان استانی در مقابل مطالبات کارگران هفت تپه خودشان را پاسخگو نمی دانند و حتی به خودشان زحمت نمی دهند که در جمع کارگران حاضر شوند و درباره مشکلات ایجاد شده توضیح دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۰    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی گفت: کارگران نیشکر هفت تپه برای حل مشکلات خود به رئیس دستگاه قضا امید بسته اند و با توجه به امیدی که دستگاه قضا ایجاد کرده خواسته آنها این است که آقای رئیسی از نزدیک حرف های کارگران را بشنود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگر کارخانه نیشکر هفت تپه گفت: فعالان کارگری منتخب کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه روز گذشته، 22 مهرماه با نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
شوشان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، موارد مطرح شده در جلسه امروز اعضای این کمیسیون با کارگران کشت و صنعت نیشکر هفت تپه را اعلام کرد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در بیست ودومین روز از آغاز اعتراض کارگران هفت تپه چهار نفر از کارگران این مجتمع به تهران سفر کردند تا با اعضای کمسیون اجتماعی دیدار کنند.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان شوش گفت: پیگیری لازم از طریق فرماندارو اعضای شورای تامین شهرستان شوش برای تحقق مطالبات کارگران هفت تپه در حال انجام است.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوش گفت: پیگیری لازم از طریق فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان شوش برای تحقق مطالبات کارگران هفت تپه در حال انجام است.
الف   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود ...
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، کریم یاوری مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با هر گونه بازداشت کارگران که صرفاً برای طرح مشکلات صنفی خود اعتراض می نمایند، موکداً مخالف است. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از خبرگزاری فارس، هنوز چند وقتی از صدور قرار منع تعقیب برای همه 41 نفر دستگیرشدگان اعتراضات کارگری خوزستان و دستور رئیس قوه قضائیه برای تسریع در تجدیدنظر منصفانه در احکام صادره برخی دیگر نگذشته بود که ادعایی در برخی رسانه ها و فضای مجازی مبنی بر دستگیری تعدادی ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۵    
نماینده اهواز در مجلس گفت: مطالبات کارگران هفت تپه و ابهامات خصوصی سازی را از مجاری قانونی دنبال خواهم کرد.