دوشنبه ۲۷ آبانساعت ۰۷:۳۶Nov 2019 18

جدیدترین‌های «نماینده اصلاح طلب»

ایسنا: یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه کشور از بی خبر بودن نمایندگان از افزایش قیمت بنزین انتقاد و استعفای خود را در این زمینه تقدیم هیئت رئیسه کرد. محمد قسیم عثمانی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با اشاره به افزایش قیمت بنزین ادامه داد ...
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
نماینده بوکان در اعتراض به نداشتن نقش مجلس در موضوع افزایش قیمت بنزین و سهمیه بندی استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سیده فاطمه ذوالقدر با تأکید بر لزوم جلوگیری از گرانی کالاها در پی سهمیه بندی بنزین گفت: دولت باید جلوی سوء استفاده فرصت طلبان را بگیرد.
آخرین نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۳    
علی اکبر رائفی پور در واکنش به توئیت مغرضانه پروانه سلحشوری، نماینده اصلاح طلب مجلس نوشت:
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده اصلاح طلب مجلس با اشاره به نگرانی های مردم از افزایش قیمت بنزین گفت: فراکسیون امید در کنار مردم خواهد بود
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: میرزایی نیکو گفت: از یک طرف قیمت ها بالا می رود از طرف دیگر اقتصاد مقاومتی مطرح می شود! از سوی دیگر هم در تریبون نماز جمعه عنوان می شود دولت تمامی این کارها را انجام داده است در حالی که دولت مجری مصوبات است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
یک نماینده اصلاح طلب مجلس با اشاره به نگرانی های مردم از افزایش قیمت بنزین گفت: مدت هاست مجلس در رأس امور نیست.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
پروانه مافی، عضو فراکسیون امید مجلس و عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در یادداشتی در روزنامه سازندگی با عنوان فرار از قانون برای زنان نوشت: ما زنان ایران از میان 167 کشور جهان در رتبه 118 قرار گرفته ایم و آمریکا در رده 19 جدول قرار دارد !
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده اصلاح طلب مجلس، گفت: طرح سرا نقاط ضعف دارد و کارساز نیست، چون کسانی که در مورد افراد نظر می دهند نمی توانند افراد را شناسایی کنند و آنها را بشناسند. ...
اعتدال   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
محمود صادقی در صفحه توییترش نوشت: آقای روحانی! فساد فساد است، چه میلیونی چه میلیاردی؛ به جای فرافکنی با غده های فساد در دستگاه های زیرمجموعه خودتان مقابله کنید. بعضی از همکاران شما در هیأت دولت دست کمی از همتایان شان در دولت سَلَف ندارند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: احمد مازنی نماینده اصلاح طلب مجلس از حضور گروه های فشار در جایگاه سخنرانی مقامات انتقاد کرد و نوشت: آیا با این وضع تضمینی برای برگزاری همایش ها ی انتخاباتی آرام وجود دارد.
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است رئیس جمهور اگر از وجود مفاسدی در کشور باخبر است این موارد را به قوه قضاییه اعلام کند تا این قوه با مفسده شکل گرفته برخورد کند.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده اصلاح طلب مجلس چهارم با اشاره به هجمه روحانی به قوه قضاییه گفت: اظهارات روحانی در یزد اشتباه بود.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۲:۵۳    
برترین ها: علیرضا رحیمی نماینده اصلاح طلب تهران در مجلس یکشنبه شب در توئیتی از صحبت های روحانی درباره فساد حمایت کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، محمود صادقی عضو فراکسیون امید مجلس به سخنان امروز روحانی در رابطه با فساد واکنش نشان داد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
اگرچه وزیر جوان سعی کرد در یک لایو اینستاگرامی به همراه باجناقش به اتهاماتی که نماینده اصلاح طلب به وی روا داشته بود جواب دهد، اما افکارعمومی حتی کسانی که طرفدار وزیر جوان بودند نیز مطرح کردند که صحبت های آقای وزیر نتوانسته آنان را در این حوزه قانع کند و این موارد بایستی در مجلس به طور دقیق بررسی ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
بالاخره شبکه های اجتماعی بی در و پیکری مانند اینستاگرام دامن آقای وزیر را هم گرفت. موضوعی که پیش از آن بارها و بارها از سوی کارشناسان و صاحب نظران در زمینه فضای مجازی مطرح و بر نظارت جدی روی این شبکه های اجتماعی تاکید شده بود ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۹:۳۹   + ۳۹ سایت دیگر  
بالاخره شبکه های اجتماعی بی در و پیکری مانند اینستاگرام دامن آقای وزیر را هم گرفت. موضوعی که پیش از آن بارها و بارها از سوی کارشناسان و صاحب نظران در زمینه فضای مجازی مطرح و بر نظارت جدی روی این شبکه های اجتماعی تاکید شده بود ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
در حالی که وزیر ارتباطات در پخش زنده اینستاگرامی به اظهارات نماینده اصلاح طلب قزوین در خصوص رانت اقتصادی خواهر زن خود پاسخ داد که اسناد نشان می دهد آذری جهرمی با مردم صداقت نداشته است. ...
هرمز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۷:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛در حالی که وزیر ارتباطات در پخش زنده اینستاگرامی به اظهارات نماینده اصلاح طلب قزوین در خصوص رانت اقتصادی خواهر زن خود پاسخ داد که اسناد نشان می دهد آذری جهرمی با مردم صداقت نداشته است.او در لایو اینستاگرام اعلام می کند که در سال 94 یعنی سال انعقاد قرارداد [...]
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۴:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: بهرام پارسایی، سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس درباره طرح ممنوعیت اعترافات تلویزیونی گفت: ممنوعیت اعترافات تلویزیونی یک تیغ دولبه است؛ مثلاً اعترافات برخی افراد به عنوان تروریست دانشمندان هسته ای باعث شد مشخص شود این افراد بی گناه اند. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کانال وبسایت انتخاب در واکنشی به سخنان دیروز حمیده زرآبادی در نشست خبری با اصحاب رسانه، در مطلبی توهین آمیز نماینده مردم قزوین را بوقچی مافیای وس نامید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۷:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته اختلافاتی میان یک نماینده اصلاح طلب مجلس و وزیر ارتباطات در فضای مجازی و رسانه ای کشور مطرح شده که در گزارشی به منشأ این اختلاف و روایتی از آن پرداخته ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۲۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
سیده حمیده زرآبادی عضو فراکسیون امید مجلس از انتصابات فامیلی وزیر ارتباطات خبر داد و گفت: خانم ثنا اسدیان متولد 65 خواهر خانم آقای وزیر است که ماهانه 69 میلیون تومان حقوق می گیرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دانشجو: آقای تاجگردون شما به شفافیت آرا نمایندگان رای مثبت دادید یا منفی؟ تاجگردون: به تو چه! دانشجو: من جدی پرسیدم آقای تاجگردون! تاجگردون: منم جدی جوابتو دادم!
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۲۰:۲۵   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نشست خبری سیده حمیده زرآبادی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با عنوان بررسی چالش ها در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور جمعی از اصحاب رسانه در خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
علی مطهری، نماینده اصلاح طلب مجلس و یکی از حامیان اصلی هاشمی رفسنجانی و روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در حالی روز گذشته به یکی از دانشجویان توهین کرد که بررسی ها نشان می دهد او سابقه ای طولانی در بیان گفتارهای عجیب و غریب دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در اظهارات اخیر روحانی در دانشگاه تهران اغراق خاصی وجود دارد که حتماً بیان آن حرف ها از زبان رئیس جمهور اشتباه است. چرا که وی راه برون رفت وضعیت فعلی کشور را لزوماً یا خروج از تقابل اعلام کرده یا تعامل با دیگران.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۰:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
حمیده زرآبادی خاطرنشان کرد: از روز نخست گفتم کشور وزیر متخصص می خواهد نه سخنور ماهر.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حزب اعتماد ملی با اشاره به اینکه شاید بیشتر از 20 یا 25 اصلاح طلب درجه دو در مجلس دهم حضور ندارند، گفت: اگر در حوزه ای نماینده اصلاح طلب حضور ندارد، نباید اصلاح طلبان فرد دیگری را به مردم معرفی کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۲۲:۰۰    
پیج اینستاگرام محمد فیضی نماینده اصلاح طلب اردبیل در مجلس شورای اسلامی شب گذشته هک شد
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۹:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون امید مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: همانند آقایی که هشت سال اسامی مفسدین اقتصادی را در جیب خود پنهان کرد بعید می دانم تعطیل کنندگان کشور را معرفی کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۸:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: قبول دارم ظریف نباید جلسه علنی را ترک می کرد اما چرا سؤال بنده از وزیر کشور در دستور کار مجلس قرار داده نمی شود؟
ساعت24   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۱:۵۷    
ساعت 24-محمود صادقی، نماینده اصلاح طلب تهران خبر داد که به دادگاه احضار شده است. او در توییترش نوشت: شنبه 11 آبان ماه جلسه رسیدگی به اعلام جرم دادیار جانشین دادسرای فرهنگ و رسانه تهران علیه اینجانب به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام در شعبه 28 دادگاه انقلاب اسلامی تهران تشکیل خواهدشد ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده اصلاح طلب در اظهاراتی گفت: باید اتفاق خاصی رخ دهد که مردم را دوباره به پای صندوق رأی برگرداند!
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۸:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمود صادقی در حساب تویتری خود نوشت: شنبه 11 آبان جلسه رسیدگی به اعلام جرم دادیار جانشین دادسرای فرهنگ و رسانه تهران علیه اینجانب به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام در شعبه ی 28 دادگاه انقلاب اسلامی تهران تشکیل خواهد شد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده اصلاح طلب تهران گفت: اعظم طالقانی می توانست نخستین رئیس جمهور زن ایران باشد اما با تفسیر سلیقه ای از اصل 115 این اتفاق رخ نداد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۰۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ایلنا نوشت:عضو فراکسیون امید با بیان اینکه در شرایط فعلی رای ثابت برای هیچ شخص و جناحی وجود ندارد، گفت: در حال حاضر شرایط به گونه ای شده که ظرفیت و پتانسیل هر فرد می تواند حضور آنها را در انتخابات و نهادهای انتخابی تعیین کند.
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۰۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده اصلاح طلب مجلس گفت: بهتر است که اصلاح طلبان لیست خود را بر اساس هویت اصلاح طلبی نامزدها ببندند و هنگامی که نتیجه انتخابات معلوم شد اگر نیروهای سیاسی جناح های دیگر تمایل به ائتلاف داشتند، اصلا ح طلبان با آنها ائتلاف کنند.
تجارت امروز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۱    
محمود صادقی نماینده اصلاح طلب تهران در مجلس در توئیتر درباره لیست بورسیه ها افشاگری کرد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۲۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: محمود صادقی نماینده اصلاح طلب تهران در مجلس با انتشار تصاویر زیر در توئیتر خود نوشت: نمونه هایی از فرآیند معرفی افراد برای برخورداری از بورس تحصیلی برای مقطع دکترا.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده اصلاح طلب مجلس با انتشار یک توئیت به اکران فیلم خانه پدری پس از سال ها توقیف واکنش نشان داد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۶    
برترین ها: محمدعلی وکیلی نماینده اصلاح طلب مردم تهران در مجلس با حضور در یک برنامه تلویزیونی پیشنهاداتی را درباره برگزاری همه پرسی در خصوص برقراری رابطه ایران و آمریکا مطرح کرد. در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، ابراهیم حاتمی کیا و تیم عوامل خروج این روزها در شهر گچساران مشغول فیلمبرداری این فیلم هستند. فیلمی که به ماجرای سفر چند کشاورز به تهران می پردازد که محصولشان در سیل از بین رفته است و می خواهند اعتراض خودشان را به هیات دولت برسانند. ...
پرسش   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
صادقی آن بخش سانسور شده را در این صفحات بازنشر کرده که درباره لزوم اقدامات رییس جمهور و دولت نسبت به تفسیر شورای نگهبان از اصل 113 قانون اساسی درباره اختیارات رییس جمهور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: مردم در انتخابات پیش رو؛ مردم به صورت لیستی رای نخواهند داد و افراد را از لیست های که ارائه می شود به صورت گزینشی و براساس کارنامه و عملکردشان انتخاب خواهند کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۳:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین: قاسم میرزایی نیکو، نماینده دماوند و فیروزکوه، با اشاره به طرح ممنوعیت پخش و ضبط اعترافات صدا و سیما، گفت: مراحل بازپرسی و تحقیق مراحلی است که نشان می دهد متهم مجرم است یا خیر. از این رو از افشای هویت متهم در هر مرحله ای قبل از اثبات جرم باید پرهیز شود. ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده اصلاح طلب مجلس گفت: زمانی که من توئیتی می نویسم در عرض چند ثانیه این دو لشکر فعال می شوند، هم براندازان هم اصولگرایان فحاشی های خودشان را می کنند. ...
سلام نو / دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
نماینده اصلاح طبی تهران واکنش متفاوتی به دستگیری سرشبکه آمدنیوز داشت. به گزارش سلام نو، محمود صادقی نماینده عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در واکنشی متفاوت به دستگیری روح الله زم در توییتر خود نوشت: ...