چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۵:۴۶Apr 2020 1

جدیدترین‌های «معاون راهداری»

 
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش    
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از کاهش چشمگیر ترافیک در محورهای مواصلاتی استان تهران خبر داد.
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: سیل اخیر 600 میلیارد تومان خسارت اولیه به جاده های کشور در مناطق سیل زده وارد کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از بارش برف در ارتفاعات استان خبرداد و گفت: این بارش ها به صورت خفیف در برخی از نقاط ادامه دارد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: به منظور جلوگیری از تردد غیرضروری مردم به صورت دو روز متوالی، محورهای زنجان – تهم - چورزق و زنجان – طارم مسدود شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان اعلام کرد: در حال حاضر بارش برف و باران در جاده های کوهستانی این استان جریان دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۳۵    
فیروزکوه - معاون راهداری استان تهران از بارش برف در محورهای تهران -فیروزکوه و دماوند خبر داد و گفت: تردد در محورهای مواصلاتی استان روان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری گفت: از 650 راه روستایی مسدود شده در مناطق سیل زده کمتر از 17 راه روستایی باقی مانده است
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۶    
ایسنا/کرمان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای شمال استان کرمان گفت: بارش های فروردین ماه جاری تا روز گذشته 179 میلیارد تومان به راه های اصلی، فرعی و روستایی شمال استان کرمان خسارت وارد کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۵۶    
معاون راهداری استان کرمان از انسداد محور ریگان ایرانشهر به سبب طوفان شن و کاهش دید افقی خبر داد و گفت: مابقی محورهای استان باز است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۷    
تهران - معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای تهران با اشاره به روان بودن ترافیک در همه محورهای مواصلاتی استان گفت: با توجه به بارندگی و لغزندگی جاده ها، رانندگان در تردد از مسیرها احتیاط لازم را داشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از احتمال وقوع سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی و ریزش کوه و رانش زمین در پی بارش های شدید و پیش بینی شده در برخی استان های کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام کرد: بارش باران تمامی جاده های این استان را لغزنده کرد اما تردد در کلیه مسیرها بصورت روان و عادی در جریان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون آزادراه های این استان بارانی و دیگر مسیرها نیز پوشیده از مه غلیظ است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان خاطر نشان کرد: هم اکنون تمامی محورهای مواصلاتی سطح استان کرمان باز و راهداران در حال فعالیت هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۵۰    
ایسنا/کرمان معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان از باز بودن تمامی راه ها و محورهای مواصلاتی جنوب استان خبر داد و تصریح کرد: همه راه های فرعی و روستایی که از سیل اخیر مسدود شده بودند، بازگشایی شده اند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از مسدود بودن همه ورودی ها و خروجی های محورهای مواصلاتی استان ها برای کاهش سفر و کنترل ویروس کرونا در کشور خبر داد و گفت: باید زنجیره انتقال این ویروس شکسته شود تا بتوانیم بر آن غلبه کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون بارش باران سطح آزادراه زنجان - تبریز و دیگر مسیرهای این استان را لغزنده کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۶    
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: 14 مبادی ورودی و خروجی استان تهران و 100 مسیر فرعی مسدود شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران _ ایرنا _ معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام کرد: به منظور جلوگیری از سفر مسیرهای خروجی تهران بسته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: در هفت روز نخست امسال تردد خودرو در جاده های استان یزد نسبت به مدت مشابه پارسال، بیش از 75 درصد کاهش یافته است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا: معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد: در پی سیل اخیر حدود 120 راه روستایی در استان های سیل زده جنوبی مسدود شده اند و در حال بازگشایی آن ها هستیم و از سوی دیگر نیز 15 محور و جاده شریانی و غیر شریانی به دلیل کرونا مسدود شده و راه جایگزین برای آن ها وجود دارد تا مردم تحت ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل نقل جاده ای گفت: بر اثر وقوع سیل در مناطق جنوبی کشور 600 میلیارد تومان خسارت وارد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد از اعزام هفت دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک راهداری یزد به مناطق سیل زده کرمان خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از مسدود شدن 140 راه روستایی در کشور و خسارت 600 میلیارد تومانی سیل به سه استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان (جنوب کرمان) خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۴۵    
ایسنا/اصفهان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان با بیان اینکه 90 درصد تردد خودروها در راه های استان مربوط به پلاک اصفهان هستند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از انجام عملیات راهداری زمستانی در 286 کیلومتر از راههای مواصلاتی استان سمنان طی هفته گذشته خبر داد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
جیرفت - معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: در مجموع در اثر سیلاب اخیر به جاده های جنوبی استان کرمان و تاسیسات راه ها 160 میلیارد تومان خسارت وارد شده است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: 34 گروه راهداری همدان از 24 اسفند تا 17 فروردین ماه 1399 در جاده ها و محورهای ارتباطی این استان فعالیت می کنند. ...
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۹    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: از روز گذشته تا به امروز به طور میانگین حدود 40 سانتیمتر در محورهای کوهستانی استان برف باریده که بیشترین آنها در ارتفاعات درازنو شهرستان کردکوی و توسکستان شهرستان گرگان بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت که از روز گذشته تا امروز سه شنبه به طور میانگین حدود 40 سانتیمتر برف در مناطق کوهستانی استان بارید که بیشترین آنها مربوط به ارتفاعات درازنو و توسکستان است.
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ایی گفت:هیچ راه شریانی مسدود در کشور وجود ندارد و فقط 15 راه فرعی و 350 راه روستایی در اثر بارش سیل اخیر مسدود شده است.
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: در سیلاب اخیر حدود 9000کیلومتر جاده آسیب دید و برآورد اولیه خسارت به راه ها حدود 500میلیارد تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری گفت: 9 هزار کیلومتر راه روستایی در مناطق سیل زده آسیب دیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از بازگشایی محور توسکستان خبرداد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: در بارشهای 24 ساعت گذشته 510کیلومتر راه ارتباطی استان در محورهای اصلی و روستایی برف روبی شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: برآورد اولیه ما از خسارات به راه ها و ابنیه های فنی جنوب استان کرمان در جریان وقوع سیل 2 روز گذشته حدود 58 میلیارد تومان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: راهداران این استان، در 24 ساعت گذشته، 510 کیلومتر راه ارتباطی استان در محورهای اصلی و روستایی را برف روبی کرده اند.
تاریخ انتشار: 1399/01/05 معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: از روز گذشته تا به امروز سه شنبه به طور میانگین حدود 40 سانتیمتر در محورهای کوهستانی استان برف باریده که بیشترین آنها در ارتفاعات درازنو و توسکستان بوده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
پردیس- معاون راهداری استان تهران از بارش 35 سانتی برف در محورهای مواصلاتی کوهستانی شمال و شمال شرق تهران خبر داد و گفت: تا این لحظه همه محورهای مواصلاتی استان تهران باز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: بر اساس آمار تردد وسایل نقلیه میزان سفر در جاده های استان تهران نسبت به روزهای اول فروردین سال گذشته 40 تا 60 درصد کاهش یافته است و ترافیک در مسیرهای ورودی تهران بخاطر همین مساله روان و سبک است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: سیلاب به سه هزار و 620 کیلومتر از راه های شمال این استان خسارت زد و همچنین 16 دستگاه ابنیه فنی و آبنما در حوزه استحفاظی این اداره کل تخریب شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رضا اکبری در تشریح آخرین وضعیت جاده های استان های سیل زده و بارش برف در محورها گفت: در حال حاضر سامانه بارشی به شرق و شمال شرق کشیده شده است و برف و باران در این مناطق ادامه دارد که شامل شمال سمنان، گرگان و خراسان شمالی است. ضمن آنکه در محورهای آزادشهر و خوش ییلاق بارش برف داریم. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: 130 محور راه روستایی و فرعی کشور براثر سیل شب گذشته مسدود شده است. تاریخ انتشار: 14:38 - 04 فروردین 1399 - کد خبر: 607915
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۲۴    
ایسنا/کرمان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان درباره آخرین وضعیت راه های شمال استان نیز گفت: در حال حاضر هیچکدام از محورهای اصلی و فرعی شمال استان کرمان مسدود نیست و تردد در تمامی محورهای شمال استان صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از مسدود شدن مسیر گرمه به میامی بر اثر جاری شدن سیلاب خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از محاصره شدن 130 روستا، یک شهر و سه محور شریانی در استان های جنوبی کشور بر اثر بارش باران و سیل دیشب خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان با اشاره به اینکه همه مسیرهای منتهی به بخش زهکلوت مسدود می باشند اظهار کرد: بارندگی های 24 ساعت گذشته در فاریاب، قلعه گنج، کهنوج و رودبار جنوب خسارات جدی را به زیرساخت های راهی این منطقه وارد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری همدان از ادامه بارش برف و کولاک در محور های مواصلاتی استان همدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: تخلف سرعت غیرمجاز در جاده های استان از 25 اسفند 98 تا دوم فروردین سال 99 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 44 درصد افزایش داشته است.