سه شنبه ۲۱ آبانساعت ۱۴:۴۸Nov 2019 12

جدیدترین‌های «توانمندسازی زنان»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: طرح ملی توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار از طرح های موثر در بهبود نرخ اشتغال و افزایش سطح رفاه زنان است که دولت در استانها از آن حمایت می کند.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۸:۰۰    
** کی تاک لیم: ظرفیت صنعت دریانوردی بیش از میزان کنونی است دبیرکل سازمان جهانی دریانوردی در جدیدترین سخنرانی خود تأکید کرد: توانمندسازی زنان در جامعه دریانوردی امسال درصدر توجه بوده است. پیشرفت هایی در این زمینه حاصل شده، اما می توان کارهای بسیاری برای تقویت نقش زنان در صنعت دریایی انجام داد ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سلمان کریمیان روز سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: در راستای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار طرح مالی خرد را در قالب 50 گروه 20 نفره در شهرستان های کوهدشت، دلفان و چگنی اجرایی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر جهاد کشاورزی در امور زنان و خانواده گفت: طرح توانمندسازی زنان روستایی در تولید فرآوردهای جانبی زنبور عسل تدوین شده و در 10 استان به صورت پایلوت در حال اجراست که در صورت موفقیت طرح با الگوگیری از استان های موفق، به صورت ملی در سطح کشور اجرا خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- تحقق توسعه و پیشرفت در جامعه زنان استان سمنان نیازمند برنامه ریزی مدون و جامع برای بانوان سرپرست خانوار، به ویژه در زمینه توانمندسازی اقتصادی و روانشناختی این قشر است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون امور اجتماعی بهزیستی لرستان گفت: در راستای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، وام های خوداشتغالی به 1500 نفر پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۰۱    
اصفهان- ایرنا- دومین جشنواره نخل و آفتاب به مدت 2 روز در خور و بیابانک با هدف توسعه گردشگری و روستاگردی، کارآفرینی در حوزه صنایع دستی و تولیدات وابسته به نخل و محصولات باغی و دامی، توانمندسازی زنان در مشاغل و اقتصاد پایدار و رونق اقتصاد بومی برگزار شد. عکاس: محسن فیروزی
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
زهرا ساعی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: تاکنون در 23 استان طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار اجرایی شده است. چند هفته پیش با آقای شریعتمداری به عنوان کمیته اجتماعی فراکسیون زنان جلسه ای داشتیم و از ایشان پرسیدم که چرا این طرح به صورت همزمان در کل کشور اجرا نمی شود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: طرح های توانمندسازی زنان ارزشمند بوده اما مهم گره خوردن به بازار کار است تا برای این قشر از جامعه درآمد ایجاد شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، در پی درگذشت اعظم طالقانی، دبیرکل جامعه زنان انقلاب اسلامی ، دکتر محمدرضا عارف در پیامی این ضایعه را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است: الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر برخوار گفت: توانمندسازی زنان در مسیر توسعه ضروری است و امروز دیگر نمی توانیم مشارکت سیاسی زنان را حذف یا به شرکت در انتخابات محدود بدانیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه – مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی از اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در سکونتگاه های غیررسمی در سه شهر استان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۰    
خدورسی گفت:موضوع توانمند سازی زنان ما به ویژه زنان سرپرست خانواده و ایجاد درآمد با ثبات برای آن ها و رفع مشکل مسکن مددجویان با اولویت مناطق محروم و مرزی به صورت ویژه در دستور کار قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: زنان نقش بسیار اثر بخشی در توسعه روستایی دارند و در راستای توانمندسازی زنان به خصوص زنان روستایی تشکیل سازمان های مردم نهاد ضروری است.
هفته نامه کلید ملی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
زنان روستایی، در عرصه کار همواره از تاثیرگذارترین افراد در تولیدات روستایی به شمار می روند و نقش بسزایی در افزایش امنیت غذایی، توسعه روستایی و کاهش فقر دارند تا آن جا که می توان گفت توانمندسازی زنان روستایی با بهبود معیشت روستا، رونق تولید ملی، احیای روستاها و کاهش مهاجرت به شهر، رابطه مستقیمی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مسئول فرهنگسرای بانوان شهرداری ارومیه گفت: کارگاه تولیدی لباس برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با مشارکت خیّرین در این فرهنگسرا با هدف عملی کردن شعار نه به کیسه پلاستیکی راه اندازی شده است.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
15 اکتبر برابر (23 مهرماه) به عنوان روز جهانی زنان روستایی از سال 2008، با تصویب مجمع عمومی سازمان ملل متحد، در فهرست روزهای بین المللی سازمان ملل ثبت شده است ...
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه 12 شهرداری اصفهان گفت: مرکز توانمندسازی زنان سرپرست خانوار خیابان امین در زمینی به مساحت 325 مترمربع و با هزینه 18 میلیارد ریال آماده بهره برداری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه 12 شهرداری اصفهان گفت: مرکز توانمندسازی زنان سرپرست خانوار خیابان امین در زمینی به مساحت 325 مترمربع و با هزینه 18 میلیارد ریال آماده بهره برداری است.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری وزارت جهاد کشاورزی گفت: باید دسترسی زنان روستایی و عشایری به تمام خدمات بهداشتی و بازار فروش محصولات آنها افزایش پیدا کند.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۳    
امروز تفاهمنامه های بین وزارت جهاد کشاورزی، معاونت زنان و امور روستایی ریاست جمهوری، سازمان گردشگری و سازمان توسعه روستایی در چهار بخش آموزش تولید استاندارد ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه 12 شهرداری اصفهان گفت: پروژه مرکز توانمندسازی زنان سرپرست خانوار خیابان امین برای نخستین بار در سطح شهر اصفهان در زمینی به وسعت 325 مترمربع و زیربنای یک هزار و 122 مترمربع اجرا می شود.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۲    
مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده از بررسی دو لایحه صیانت و حمایت از زنان در برابر خشونت و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در یکصد و بیست و چهارمین نشست شورای اجتماعی کشور خبر داد.
صاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۱:۲۱    
ریشه کن کردن فقر یک چالش اساسی برای زنان روستایی است. برآوردهای بانک جهانی درخصوص فقر نشان می دهد.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر رحمانی فضلی: آزادی، حمایت و تکریم بانوان از اصول و ارزشهای عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران و مبتنی بر عقاید و ارزشهای دینی است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان استانداری آذربایجان شرقی از توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: تمام دستگاه های دولتی باید برای بهتر شدن اوضاع زنان سرپرست خانواده بسیج شوند و اقدامات لازم را انجام دهند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: انتظار می رود با افزایش توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، اشتغال پایدار در حوزه مشاغل خانگی تحقق یابد و اتصال به بازارهای محلی و ملی و بنگاه های پیشرو به کسب درآمد بیشتر و ارتقاء سطح معیشت و اقتصاد در خانواده بینجامد.
پایگاه خبری گسترش / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
دبیر اجرایی طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار استان بوشهر در خصوص پیشرفت این طرح در استان بیان کرد: درحال حاضر فاز اول طرح که آماده کردن لیست، ارزیابی اولیه و دسته بندی متقاضیان بر اساس مهارت های اولیه بوده در حال اتمام است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی آذربایجان شرقی با بیان اینکه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با هدف رفع نیازهای معیشتی آنان نیازمند مهارت آموزی است، گفت: بر این اساس طرح توانمندسازی اقتصادی 139 هزار زن سرپرست خانوار در استان اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر رویداد ملی ریحانه گفت:رویداد ملی ریحانه در راستای توانمندسازی زنان در توسعه محصولات فرهنگی به مدت سه روز در مجتمع کانون فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد آغاز به کار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۹:۳۸    
مدیرکل بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح توانمندسازی زنان با زیر پوشش قرار دادن زنان زیر 55 سال که از حمایت کمیته امداد و بهزیستی محروم هستند در استان اجرا می شود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
بهاره رهنما بازیگر سینما، تئاتر، موزیسین، حقوقدان، ژورنالیست، ادیب، نویسنده، شاعر و خلاصه گویا مصداق همان کسی که از هر انگشتش یک هنر می ریزد. اخیراً هم که مدتی است ردای روشنفکری را به تن کرده (فارغ از گشادی یا تنگ بودنش) و مثل رفیق و همکار دیگرشان به فعالیت معدنی تحت عنوان سفیر توانمندسازی زنان ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، طیبه سیاوشی، درباره حضور زنان در ورزشگاه برای دیدار بازی ایران و کامبوج و بلیط فروشی برای آنان گفت: بخشی از مشارکت اجتماعی زنان به حوزه های اجتماعی بازمی گردد باید گفت به قدری این حوزه متنوع و وسیع است که مباحث بسیار متنوعی را در بر می گیرد. ...
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در دیدار با رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: با مهارت آموزی زنان، ظرفیت اقتصادی عظیمی شکوفا خواهد شد.
معاونت امور زنان و خانواده   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۳    
اجلاس اشتراک تجربه های موفق توانمندسازی اقتصادی زنان در اندونزی با حضور نمایندگانی از ایران، بوتان، فیلیپین، مالدیو، پاکستان، افغانستان، بنگلادش، میانمار، مالزی، ویتنام و نپال برگزار شد. ایجاد شده در تاریخ: شنبه 13 مهر 1398 - 12:13 ...
برترین ها / روز نو   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایران آرت: برند فرانسوی "لورئال" رژه ای را با حضور چهره های مشهور سینما، موسیقی و مد در حاشیه هفته مد پاریس به نمایش گذاشت. لورئال که بزرگترین تولیدکننده لوازم آرایش در دنیا و اسپانسر رسمی هفته مد پاریس است با مشارکت خانه مد بالما، الی ساب (صعب)، کارل لاگرفلد ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاونت امور زنان و خانواده مکلف به ارائه طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی استان فارس از ارائه مشاوره رایگان شغلی به زنان سرپرست خانوار با هدف توانمندسازی آنان خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال اداره کل تعاون استان مرکزی گفت: طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار از ورود زنان به چرخه حمایتی جلوگیری می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۷    
تهران- ایرنا- جشن دانش آموزان پیش دبستانی موسسه توانمندسازی زنان و کودکان مهر و ماه صبح امروز یکم مهر، در محل این موسسه در محله فرحزاد برگزار شد و با به صدا درآمدن زنگ مدرسه، بچه ها برای اولین بار پشت نیمکت های مدرسه نشستند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دومین نشست طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار"مبتنی بر الگوی نوین مشاغل خانگی" در استان کهگیلویه و بویراحمد در محل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری تشکیل شد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون شورای فرهنگی - اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مصوبین سند 2030 اضمحلال خانواده را به جای توانمندسازی زنان قالب می کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۶    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۴    
دوره آموزشی تربیت زنبوردار صنعتی ویژه زنبورداران زن استان اردبیل با هدف اجرای پروژه ملی توانمندسازی زنان روستایی در استحصال فرآورده های جانبی زنبور عسل برگزار شد ...
کی تاک لیم ؛ دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی با اشاره به شعار این سازمان در سال 2019 مبنی بر توانمندسازی زنان در جامعه دریایی تاکید کرد: سازمان ( IMO) به عنوان بخشی از خانواده سازمان ملل متحد از برنامه اهداف توسعه پایدار از جمله توانمندسازی همه زنان و دختران در مشاغل دریایی پشتیبانی می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: در حوزه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار برنامه هایی را در دستورکار داریم و در مرحله نخست 12 هزار زن سرپرست خانوار را پوشش می دهیم.
خبربانو   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
سیده فرانک موسوی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان از اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با اولویت مناطق سیل زده خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا خواجوی با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرای پروژه ملی توانمندسازی زنان روستایی در استحصال فرآورده های جانبی زنبور عسل دوره آموزشی با عنوان تربیت زنبوردار صنعتی ویژه زنبورداران زن و اعضای سایت دوم پروژه از شهرستان های اردبیل، پارس آباد و خلخال برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۵   + ۶۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، در جلسه عصر یکشنبه هیات وزیران به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، به منظور هماهنگی و تعیین سازوکار اجرایی و نظارت بر اجرای آیین نامه مذکور، کارگروهی متشکل از سخنگوی دولت و رئیس شورای اطلاع رسانی دولت (رئیس کارگروه) ...