سه شنبه ۱۹ آذرساعت ۲۰:۰۶Dec 2019 10

جدیدترین‌های «رییس سازمان انرژی اتمی»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: پیگیر احداث مدرسه انرژی اتمی در استان هستیم. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی گفت: برند هسته ای جمهوری اسلامی ایران در سطح مراکز علمی تحقیقاتی آمریکا و روسیه با اقتدار جای خود را باز کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد که 50 دستاورد جدید سازمان انرژی اتمی ممیزی شده و فروردین ماه سال آینده همزمان با روز ملی فناوری هسته ای رونمایی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی درگذشت خواهر علی اکبر ولایتی، مشاور عالی مقام معظم رهبری را تسلیت گفت.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، محمود جعفری مجری طرح نیروگاه اتمی بوشهر از سوی رییس سازمان انرژی اتمی به سمت معاون سازمان انرژی اتمی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید و توسعه انرژی اتمی منصوب شد. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۵    
خلیج فارس: رییس سازمان انرژی اتمی در آئین بتن ریزی دو راکتور هسته ای بوشهر ضمن اذعان به کم توجهی نیروگاه اتمی به مسئولیت های اجتماعی اش، دو وعده به بوشهری ها داد که با اما و اگرهایی گره زد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کاروان والیبال شهرداری ورامین دیداری با علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در ارومیه داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۲۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پی درگذشت خواهر بزرگوار دکتر حسن روحانی، رییس جمهور، پیام تسلیتی به شرح زیر صادر نمود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۷    
تهران- ایرنا- دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی از بررسی درخواست برخی کشورهای اروپایی برای خرید آب سنگین ایران خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سانتریفیوژ جدید دیگری که برای اولین بار از آن در حضور نمایندگان رسانه ها رونمایی می شود و به گفته رییس سازمان انرژی اتمی "غولی" است برای خودش، IR-9 است که حدود پنج و نیم متر طول دارد و به خاطر ارتفاع زیاد آن، بخشی از سقف سالن شکافته تا فضای لازم برای نصب و تست آن فراهم شود
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مراسم اعطای سومین دوره جایزه مصطفی (ص) با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور، علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی و ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی امروز از آیت الله حسینی بوشهری عیادت کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان صبح امروز به همراه عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان و رئیس دفتر رئیس مجلس خبرگان رهبری از آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که چندی است برای عمل جراحی در بیمارستان بستری است، عیادت کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سومین جایزه علمی و فناوری مصطفی (ص) به دانشمندان جهان اسلام اعطا شد. به گزارش خبرنگار مهر، سومین دوره جایزه مصطفی (ص) با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرندی رییس فرهنگستان علوم، علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی و جمعی از برگزیدگان جایزه مصطفی اعطا شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی گفت: هفته آینده مدار ثانویه راکتور تحقیقاتی ارک راه اندازی خواهد شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۸:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی ، رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: ما آمادگی داریم با کشورهای حاشیه خلیج فارس تجارب خود را به اشتراک بگذاریم و همکاری مطلوبی داشته باشیم. ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۵۴    
شفقنا- مراسم آغاز عملیات بتن ریزی واحد 2 نیروگاه بوشهر امروز(یکشنبه 19 آبان ماه 98) با حضور دکتر علی اکبر صالحی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، جمعی از مقامات کشوری و استانی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مقامات دولتی و مدیران شرکت های روسی در ساختگاه نیروگاه اتمی بوشهر برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۵۱   + ۵۵ سایت دیگر  
بتن ریزی واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر، گام بلند ایران برای خودکفایی در تولید برق با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و رئیس شرکت اتم استروی اکسپورت روسیه آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بتن ریزی واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر، گام بلند ایران برای خودکفایی در تولید برق با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و رئیس شرکت اتم استروی اکسپورت روسیه آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۷    
مراسم رسمی بتن ریزی واحد 2 نیروگاه اتمی بوشهر امروز با حضور رییس سازمان انرژی اتمی اغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی با تاکید بر این که در حال حاضر ما از کاربردی کردن فناوری های مرتبط با لیزر در بخش پزشکی عبور کرده ایم گفت: ما در حال حاضر به دنبال کاربردی کردن این فناوری در بخش های صنعتی هستیم که در گام نخست فناوری سیستم جوش لیزری که تاکنون در انحصار چند کشور بود ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
آیین تجلیل و تقدیر از استعدادهای برتر دبیرستان سازمان انرژی اتمی ایران با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور و علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی برگزار شد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۰:۴۷    
به گزارش اسپوتنیک، علی اکبر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی ایران و معاون رئیس جمهور ایران گفت: ایالات متحده می خواهد آب سنگین مورد استفاده در صنایع هسته ای را از ایران بخرد، البته آنها از آن قبلا امتناع کرده بودند. ...
الف   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۰:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی درباره تولید اورانیوم در کشور گفت: قبل از گام سوم حدود 450 گرم در روز تولید اورانیوم داشتیم که از امروز این رقم به بالای 5 هزار گرم (5 کیلوگرم) در روز رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۷:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت که جمهوری اسلامی ایران هر گونه سانتریفیوژی با هر میزان سویی می تواند تولید کند و دیگر از آستانه ها گذشته است.
برترین ها / شفقنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۵:۰۰   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: عملیات گازدهی ماشین های سانتریفیوژ پیشرفته نسل جدید IR6 با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی امروز در مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن نطنز آغاز شد. ...
به گزارش سلام نو، علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان امروز (دوشنبه) و در آستانه ورود ایران به گام چهارم کاهش تعهدات برجامی و پایان فرصت 60 روزه سوم ایران به طرف های باقیمانده در برجام برای اجرای تعهداتشان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه و هم چنین رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پی درگذشت عارفه سنایی فرزند سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه، پیام های تسلیت جداگانه منتشر کردند.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۷:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی، آلکسی لیخاچیوف، مدیرکل شرکت دولتی انرژی اتمی روسیه (روس اتم) و لوان جاگاریان، سفیر روسیه در تهران در پیام هایی جداگانه به علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: تا امروز رهنمودهای مقام معظم رهبری و بهره مندی از اساتید و دانشگاه ها در این حوزه موجب اقتدار روزافزون ما در فعالیت های مختلف ازجمله هسته ای شده است و با ایستادگی و هوشمندی باید کار را جلو ببریم.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۵    
سخنرانی دکتر علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی در یازدهمین همایش اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: ظرف یک تا سه هفته آینده قسمت ثانویه راکتور اراک راه اندازی می شود که بخش عمده ای از فرایندها در این بخش انجام می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - به گفته دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی مدار ثانویه رآکتور در حال بازطراحی اراک تا 2 هفته آینده راه اندازی می شود و تا سال آینده تست های سرد و تا سال 1400 رآکتور اراک به صورت کامل راه اندازی خواهد شد که اقدامی اقتدارآفرین و کاری جهادی و عملیاتی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی: امروز در طراحی و ساخت انواع سانتریفیوژ خودکفا هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی گفت: ایران به دنبال ساخت بمب اتم نیست و مسائل هسته ای بهانه ای است که غربی ها به دنبال آن هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۶    
دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی گفت: ایران به دنبال ساخت بمب اتم نیست و مسائل هسته ای بهانه ای است که غربی ها به دنبال آن هستند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی گفت: تا دو هفته آینده مدار ثانویه رآکتور در حال بازطراحی اراک راه اندازی خواهد شد و تا سال بعد تست های سرد و تا سال 1400 رآکتور اراک کاملا راه اندازی خواهد شد که اقدامی اقتدارآفرین و کار جهادی و عملیاتی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دهلی نو-ایرنا- کی ان ویاس رییس سازمان انرژی اتمی هند اعلام کرد که این کشور در یک دهه آینده ظرفیت برق هسته ای خود را تا 20 هزار مگاوات افزایش خواهد داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی در مراسم تشییع معاون نیروگاهی این سازمان گفت: ما یار بزرگی را از دست دادیم. او شیفته خدمت به خلق بود.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۲:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
برخی از سایت های خبری از درگذشت دکتر علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی بر اثر عارضه قلبی خبر دادند این در حالیست که محمد احمدیان معاون نیروگاهی سازمان انرژی اتمی درگذشته است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دکتر محمداحمدیان معاون رییس سازمان انرژی اتمی کشور امروز به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان قلب جماران از دنیا رفت.
صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۲:۳۲    
برخی از سایت های خبری از درگذشت دکتر علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی بر اثر عارضه قلبی خبر دادند این در حالیست که دکتر نوریان معاون نیروگاهی سازمان انرژی اتمی درگذشته است.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۹:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی از راه اندازی قسمت سنگین رآکتور آب اراک حدودا تا سه هفته آینده خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۹:۰۳   + ۵۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، علی اکبر صالحی عصر امروز دوشنبه پس از حضور در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت و گو با خبرنگاران گفت: ما ظرف حداکثر سه هفته آینده قسمت ثانویه راکتور آب سنگین اراک را راه اندازی خواهیم کرد ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۷:۵۱    
رییس سازمان انرژی اتمی از افتتاح بخش ثانیویه نیروگاه آب سنگین اراک تا دو هفته آینده خبر داد
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه و رییس سازمان انرژی اتمی برای پاسخ به سوال نمایندگان در مجلس شورای اسلامی حضور می یابند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: تولید مقالات علمی فراوان دانشگاه های علوم پزشکی، قابل افتخار است و باید خیرین را به سمت حوزه های تحقیقات، آموزشی و خوابگاهی سوق دهیم تا این زیرساخت ها به میزان مورد نیاز، توسعه پیدا کنند.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، از تعامل و همراهی بانک کشاورزی در اجرای عملیات بانکی و انتقال مالی پروژه ملی یون درمانی ایران قدردانی کرد . ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، از تعامل و همراهی بانک کشاورزی در اجرای عملیات بانکی و انتقال مالی پروژه ملی یون درمانی ایران قدردانی کرد.
افق تازه   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، از تعامل و همراهی بانک کشاورزی در اجرای عملیات بانکی و انتقال مالی پروژه ملی یون درمانی ایران قدردانی کرد.