پنجشنبه ۱۵ خردادساعت ۲۱:۵۸Jun 2020 4

جدیدترین‌های «مصرف سوخت»

 
تحلیل بازار / پاون   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
طرز طلب، مدیرعامل شرکت تولید برق حرارتی در آیین افتتاح واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی عسلویه گفت: با تبدیل نیروگاه های گازی به سیکل ترکیبی امکان افزایش 7 هزار و 500 مگاوات برق بدون مصرف سوخت وجود دارد.
آنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
واحد اول بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی عسلویه مپنا با ظرفیت 160 مگاوات در 15 خردادماه 99 با دستور رئیس جمهوری و از طریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
پروژه توسعه بخش بخار نیروگاه عسلویه به ظرفیت نامی 480 مگاوات است که واحد نخست این پروژه با ظرفیت 160 مگاوات وارد مدار شده است.
تحلیل بازار / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۶:۳۸   + ۶۲ سایت دیگر  
مقیمی، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از پیش فروش 45 هزار دستگاه از محصولات این خودروساز از هفته آینده خبر داد.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نسخه ای ویژه از سیتروئن C1 با طراحی یک دیزاینر مُد رونمایی شده است. این هاچ بک کوچک شهری با پیشرانه ی یک لیتری سه سیلندر و مصرف سوخت 4/1 لیتر در هر صد کیلومتر عرضه می شود.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۴    
اکوفارس: صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های سوخت مالکان خودرو های عمومی (وانت بار ها و تاکسی ها) با جایگزینی سوخت CNG به جای بنزین صورت می گیرد.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سیستم جرقه زنی یکی از سیستم های مهی است که تاثیر بسزایی در کاهش مصرف سوخت خودرو حتی کاهش دمای عملکرد پیشرانه دارد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های سوخت مالکان خودرو های عمومی (وانت بار ها و تاکسی ها) با جایگزینی سوخت CNG به جای بنزین صورت می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های سوخت مالکان خودرو های عمومی (وانت بار ها و تاکسی ها) با جایگزینی سوخت CNG به جای بنزین صورت می گیرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی از افزایش هفت درصدی نرخ برق در آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: این میزان برای مشترکین پرمصرف به اندازه 23 درصد بوده است.
مصرف سوخت CNG در دو ماهه اول سال در استان لرستان به مقدار 9.3 % (نه و سه دهم درصد ) افزایش داشت
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۶   + ۷۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، فرشاد مقیمی درحاشیه بازدید معاونان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از نمایشگاه نظام پیشنهادات کارکنان ایران خودرو در رابطه با روند تولید در این خودروسازی گفت: با وجود محدودیت های بین المللی، در اردیبهشت ماه امسال ...
طرح نوسازی ناوگان باری جاده ای با حذف 53 هزار کامیون فرسوده از ناوگان کشور و جایگزین کردن آن ها با کامیون های نو، تاثیر به سزایی در کاهش مصرف سوخت خواهد داشت.
مدیر شرکت ملی پخش کرمانشاه گفت: از ابتدای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت تاکنون بیش از 30 هزار کارت سوخت در این استان رمزگشایی شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
درحالی امشب هفتمین مرحله از بسته کمک معیشتی به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود که با افت مصرف سوخت در کشور، ابهاماتی از چگونگی تأمین مالی این بسته ها برای دولت بوجود آمده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان مصرف سوخت بنزین این منطقه در ایام تعطیلات عید سعید فطر کاهش یافت. براساس این گزارش ...
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوا-فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای جدید گروه صنعتی ایران خودرو با عنوان پروژه های فناورانه محصولات ایران خودرو در سال جهش تولید بازدید کرد و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی ایران خودرو ...
پسنده، مدیر کل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از تطبیق ناوگان تجاری دریایی جمهوری اسلامی ایران با الزامات بین المللی مصرف سوخت کم گوگرد و تولید این سوخت در پالایشگاه های کشور خبر داد.
تحلیل بازار / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
قزوین - معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: با اجرای نهضت سراسری لکه گیری و روکش آسفالت، وضعیت راه های شریانی کشور ترمیم و بهبود پیدا می کند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو ٬ فرمانده نیروی هوا فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نمایشگاه دستاوردهای جدید گروه صنعتی ایران خودروو "پروژه های فنا ورانه محصولات این خودرو ساز درسال جهش تولید" بازدید کرد و این بازدید مسیر تولید خودرو با مصرف سوخت پایین، مورد تاکید مقام معظم رهبری، را هموار تر کرد.
تحلیل بازار / عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۸   + ۷۱ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده، فرمانده نیروی هوا فضا سپاه از نمایشگاه دستاوردهای جدید گروه صنعتی ایران خودرو و پروژه های فناورانه محصولات این خودروساز درسال جهش تولید بازدید و این بازدید مسیر تولید خودرو با مصرف سوخت پایین، مورد تاکید مقام معظم رهبری، را هموارتر کرد.
رسولی، معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر توسعه ناوگان حمل ونقل مسافری حومه ای گفت: هدفگذاری این است که با افزایش سهم حمل و نقل ریلی حومه ای مسافری گامی موثر در کاهش آلایندگی زیست محیطی کلانشهرها به ویژه تهران، کاهش تلفات و تصادفات جاده ای و همچنین کاهش مصرف سوخت و صرفه جویی آن برداریم.
مدیر منطقه اردبیل : مصرف سی ان جی در استان اردبیل به مقدار 41.6% (چهل و یک و شش دهم درصد ) در اردیبهشت ماه جایگزین مصرف بنزین موتور شده است
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۰    
یک شرکت اروپایی با همکاری متخصصین دانشگاهی موفق شده است هواپیمای دوربردی طراحی کنند که مصرف سوخت کمتری دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه 9.3 میلیون دستگاه انواع ناوگان فرسوده در کشور داریم، گفت: یکی از خسارت های ناوگان فرسوده سالانه بیش از 960 میلیون دلار مصرف سوخت مازاد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۲    
مقرر شده است خودروهای عمومی برای کاهش میزان مصرف سوخت رایگان گازسوز شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مهندس مشاور طراح پل سه راه باقرشهر گفت: پل تقاطع غیرهمسطح علامه عسگری در سه راه باقر شهر باعث کاهش آلودگی هوا و صرفه جویی در مصرف سوخت می شود.
قربانی، معاون حمل و نقل سازمان راهداری گفت: با نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور، سالانه 960 میلیون دلار از محل کاهش مصرف سوخت این ناوگان صرفه جویی خواهد شد.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
پیشرانه TFG ابرخودرو کونیگزگ جمرا از فناوری سوپاپ آزاد یا بدون بادامک بهره می برد که موجب کاهش 60 درصدی انتشار آلایندگی می شود و مصرف سوخت آن بین 15 تا 20 درصد از مدل های معمولی کمتر است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
تا چند هفته پیش، حدود 100 میلیون بشکه در روز تقاضای جهانی نفت بود، اما قوانین مربوط به فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت های مسافرتی با هدف مهار شیوع کووید -19 باعث شده تقاضای جهانی نفت رو به کاهش باشد. اداره اطلاعات انرژی آمریکا(EIA) پیش بینی کرده که مصرف سوخت جهانی مایع در سال 2020 به طور متوسط 92 ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: از مزایای اجرای طرح تقاطع غیرهمسطح ورودی شهر سرابله می توان به دسترسی نزدیک به شهر سرابله و روستاهای اطراف و بیمارستان سرابله با توجه به قرار گرفتن این شهر در مسیر زائرین عتبات عالیات، ایمنی تردد، کاهش مصرف سوخت و استهلاک وسایل نقلیه اشاره کرد.
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۴۵ سایت دیگر  
عصر خودرو- مدیر پروژه پلتفرم ایران خودرو ازتولیدنخستین خودروهای مجهز به گیربکس شش دنده دستی با تکیه بر دانش فنی ایرانی در شهریور ماه خبر داد و گفت: با نصب این گیربکس مصرف سوخت نبست به گیربکس های پنج دنده در سرعت های بالا حدود 0.6 لیتر کاهش می یابد.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۷۲ سایت دیگر  
رکنا: رحمانی در مورد مصرف سوخت خودروی دنا پلاس اتوماتیک خاطر نشان کرد : مصرف سوخت ترکیبی خودروی دنا پلاس اتومات 8.17 لیتر در 100 کیلومتر و حجم باک آن 60 لیتر است. ترمزهای جلو و عقب این محصول دیسکی، ABS، EBA بوده و مجهز به 4 کیسه هوای ایمنی شامل راننده و سرنشین و جانبی است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۴۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر به نقل از صدا وسیما: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: مطابق ماه های گذشته میزان سهمیه ماهیانه برای خودروهای شخصی بنزین سوز 60 لیتر، دوگانه سوز 30 لیتر و موتورسیکلت ها 25 لیتر است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: نوسازی و بهسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در راستای بهینه سازی مصرف سوخت، کاهش آلایندگی و ارایه خدمات مناسب به شهروندان انجام می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۵:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
در سومین ماه سال 99 مطابق ماه های گذشته 60 لیتر سهمیه بنزین به کارت هوشمند سوخت خودرو های شخصی و 25 لیتر بنزین به کارت سوخت موتورسیکلت ها با نرخ 1500 تومان واریز شد، همچنین سهمیه سوخت خودرو های عمومی و خدماتی مطابق جدول سهمیه طرح مدیریت مصرف سوخت واریز شد. ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از وزارت نفت، در سومین ماه از بهار سال 99 مطابق ماه های گذشته، 60 لیتر سهمیه بنزین به کارت هوشمند سوخت خودروهای شخصی و 25 لیتر بنزین به کارت سوخت موتورسیکلت ها با نرخ 1,500 تومان واریز می شود ...
زومیت   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۶    
تویوتا از نسخه ی به روزرسانی شده ی مینی ون هیبریدی سیه نا مدل 2021 رونمایی کرد که از نسل جدید پلتفرم TNGA-K با مصرف سوخت 7/1 لیتر بر 100 کیلومتر بهره می برد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی، حمل ونقل و ترافیک استانداری قزوین گفت: احداث متروی قزوین-هشتگرد طرحی ملی است که 10 استان کشور از آن بهره مند می شوند و 40 درصد در مصرف سوخت هم صرفه جویی می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۶    
وضعیت خودرو همچنان نامشخص است و مسئولین با دادن وعده به مردم می گویند فعلا خودرو نخرید و مشخص نیست این وعده ها چه زمانی محقق می شود با این حال یک واردکننده خودرو می گوید: با پول خرید پراید می توان خودروهای با کیفیت ژاپنی و کره ای را خریداری کرد که از نظر ایمنی ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مردم نیوز :در روزهای اخیر شاهد سوداگری افسارگسیخته ای در بازار خودرو بودیم. به نحوی که همه مسؤولین ذی ربط را پای کار کشاند و صدای اعتراض مشتریان بلند شد ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه از افزایش 70 درصدی مصرف سوخت در برخی صنایع به ویژه مرغداری ها در سطح منطقه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از آغاز طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل باری برون شهری توسط این سازمان با هدف افزایش بهره وری بخش حمل و نقل جاده ای کالا از سوم خرداد خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: حمید قاسمی ده چشمه، قائم مقام شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی کشور با اشاره به افزایش میزان مصرف سوخت "CNG" در کشور طی ماه های گذشته ...
برترین ها / اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
برترین ها: اگر تصور می کنید که خرید خودرو نو یعنی آسودگی از تعمیر و عیب و نقص سخت در اشتباهید. اگر هم فکر می کنید اتومبیل کارکرده یعنی دردسر، تنها خود را از تعداد زیادی گزینه جذاب محروم کرده اید ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
اکوفارس: انتظار می رود مصرف سوخت در اقتصادهای بزرگ دنیا که به تدریج از وضعیت تعطیلی خارج می شوند افزایش یابد و بازار نفت در سه ماهه سوم سال جاری میلادی با کمبود مواجه شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۲:۵۰    
سیتروئن سی وی دو / Citro n 2CV خودرویی است که مدل اسبق ماشین معروف به ژیان در ایران است. این خودرو که در سال 1948 توسط سیتروئن ساخته شد. توسط پیر بولانگر طراحی شد تا جمعیت روستاییان دهه سی که اکثرا از اسب و گاری استفاده می کردند بتواند صاحب ماشین کند ...
خودرو بانک   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۱:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
حمید قاسمی ده چشمه، قائم مقام شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی کشور با اشاره به افزایش میزان مصرف سوخت "CNG" در کشور طی ماه های گذشته، اعلام کرد که میزان مصرف سوخت CNG در بهمن ماه سال قبل با رشد بی سابقه همراه شد و به رقم 24 میلیون متر مکعب در طول یکماه رسید که طبق برآوردهای انجام شده ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۵    
خودرو هیوندا ایونیک هایبرید/ Hyundai Ioniq Hybrid هرچند نهاتیا به پای تویوتا پریوس نمی رسد، اما به عنوان رقیبی جدی با قیمتی پایین تر ولی به همان اندازه مصرف سوخت بهینه و داشبوردی پیشرفته تر یک گزینه مناسب برای افرادی است که می خواهند پول کمتری هزینه کنند ...