پنجشنبه ۱۴ فروردینساعت ۱۷:۳۱Apr 2020 2

جدیدترین‌های «تراکنش های بانکی»

 
زومیت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۲۳   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیر اداره ی نظام های پرداخت بانک مرکزی ضمن تشریح اقدامات تکمیلی رمزپویا برای ارتقای امنیت، اعلام کرد افزایش سقف تراکنش ها، انگیزه ی سودجویان برای کلاهبرداری را بیشتر کرده است.
فانوس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۵    
مبارزه با فرار مالیاتی در سال 99 تشدید شده و قرار است در مقابل گروه هایی که با خودداری از نصب کارتخوان از پرداخت مالیات پرهیز می کنند از سایر روش ها برای شناسایی درآمد و تعیین مالیات، مانند ارسال اطلاعات همه تراکنش های بانکی به سازمان امور مالیاتی استفاده شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مبارزه با فرار مالیاتی در سال 99 تشدید شده و قرار است در مقابل گروه هایی که با خودداری از نصب کارتخوان از پرداخت مالیات پرهیز می کنند از سایر روش ها برای شناسایی درآمد و تعیین مالیات، مانند ارسال اطلاعات همه تراکنش های بانکی به سازمان امور مالیاتی استفاده شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از جمله اقدامات لازم برای جهش تولید را برنامه ریزی برای پشتیبانی از بانک ها جهت تأمین اعتبار زنجیره تولید،شفاف سازی تراکنش های بانکی و توسعه عملیات بازار باز اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۷:۴۸   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: جهش تولید نیازمند برنامه ریزی برای پشتیبانی از بانکها جهت تأمین اعتبار لازم در حمایت از تولیدکنندگان و زنجیره تولید، شفاف سازی تراکنش های بانکی و ممانعت از ورود منابع بانکها به فعالیتهای سفته بازانه و توسعه عملیات بازار باز است.
صبا ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر سازمان جهانی بهداشت گفته است پومپئو با تعلیق برخی تحریم های ایران به ویژه در رابطه با تراکنش های بانکی موافقت کرده است.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، جواد جاوید نیا درباره برخی فضاسازی ها در فضای مجازی مبنی بر اینکه با شیوع ویروس کرونا و افزایش تراکنش های بانکی و خریدهای اینترنتی، فیشینگ نیز افزایش یافته، اظهار داشت: اطلاعاتی که در اختیار دادستانی است ...
عصر بانک   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
بررسی مصوبات کمیسیون تلفیق نشان می دهد، سال آینده تعرفه پیامک و تراکنش های بانکی افزایش خواهد یافت.
عصر بانک   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۶    
استفاده از رمز دوم پویا در تراکنش های بانکی الزامی شده و کاربران باید از رمز دوم پویا برای تمامی تراکنش های اینترنتی بالای صد هزار تومان استفاده کنند. بانک توسعه صادرات نیز در این راستا امکان دریافت رمز دوم پویا را از طریق اپلیکیشن ریما و پیامک فراهم کرده است ...
فرصت امروز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۲۰:۴۰    
در دنیای امروز بانکداری الکترونیک تحول زیادی در عملیات بانکی به وجود آورده است. دیگر نیازی نیست تا مشتری همچون گذشته برای بسیاری از امور بانکی راهی شعبه بانک شود، در صف های طولانی به انتظار بایستد که نوبتش فرا برسد و عملیات بانکی موردنظر خود را با یاری کارمندان پشت باجه انجام دهد ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۲۱:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: به موجب مصوبه کمیسیون تلفیق و در صورت تصویب نهایی ، بانک مرکزی موظف است تدبیری اتخاذ نماید که اطلاعات کلیه تراکنش های بانکی به همراه کلیه اطلاعات خوداظهاری شده، به صورت فصلی در اختیار سازمان امور مالیاتی کشور قرار گیرد ...
عدم معرفی مصادیق اسناد مثبته، ارائه ندادن توضیح پیرامون صحت سنجی اطلاعات و عدم وجود ضمانت اجرا برای دستورالعمل بانک مرکزی پیرامون شفاف سازی تراکش های بانکی، از جمله نقاط ضعف این دستورالعمل مهم است.
آی تی آنالایز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس آمار شاپرک، متوسط مبلغ و تعداد تراکنش هر دستگاه کارتخوان و ابزار پذیرش اینترنتی در بهمن ماه افزایش یافته و به ترتیب به 34 و 35 میلیون تومان رسیده است. ...
بانک کار آفرین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک کارآفرین در راستای اجرای دستورالعمل اجرایی شفاف سازی تراکنش های بانکی بانک مرکزی، موارد زیر را به اطلاع مشتریان گرامی می رساند.
اخبار بانک   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۰    
مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی از افزایش استفاده شهروندان از خدمات بانکی غیر حضوری پس از شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: مبلغ تراکنش های غیر حضوری در اسفندماه رشدی 37 درصدی داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۵   + ۷۸ سایت دیگر  
مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی از افزایش استفاده شهروندان از خدمات بانکی غیر حضوری پس از شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: مبلغ تراکنش های غیر حضوری در اسفندماه رشدی 37 درصدی داشته است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
طبق مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس، بانک مرکزی موظف شده است که اطلاعات همه تراکنش های بانکی را در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دهد.
سلام نو / آی تی آنالایز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۵   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مطابق بند الحاقی 9 لایحه بودجه سال 99 که به تصویب کمیسیون تلفیق مجلس رسیده و برای تایید نهایی به شورای نگهبان ارسال شده است، به منظور افزایش شفافیت تراکنش های بانکی، مبارزه با پولشویی و جلوگیری از فرار مالیاتی ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ارسال اطلاعات تراکنش های بانکی به سازمان امور مالیاتی طبق مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس، بانک مرکزی موظف شده است که اطلاعات همه تراکنش های بانکی را در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دهد ...
خبرگزاری فارس به نقل از رویترز نوشت: پس از اینکه روسیه از پیشنهاد کاهش بیشتر تولید برای تقویت قیمت نفت امتناع کرد و اوپک نیز تمامی محدودیت های تولید خود را برداشت، قیمت نفت برنت در آخرین روز کاری بازارهای جهانی، بیشترین کاهش قیمتی در بیش از 11 سال گذشته را ثبت کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- طبق مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس، بانک مرکزی موظف شده است که اطلاعات همه تراکنش های بانکی را در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دهد.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۴    
یک اندیشکده اقتصادی در گزارشی، موضوع شفافیت تراکنش های بانکی از طریق تفکیک حساب شخصی و تجاری را مورد بررسی قرار داده و در این زمینه طرحی ارائه کرده است. بانک مرکزی در هفته جاری، این اقدام را با ارائه دستورالعملی عملیاتی نموده است.
نود فناوری   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۷    
بخش اول قسمت پایانی عبداله افتاده – نادر نینوایی هفته گذشته، بخش اول گفت و گو با ولی اله فاطمی مدیرعامل بنیاد ققنوس در خصوص موضوعاتی همچون رمز دوم پویا، به کارگیری کیف پول الکترونیکی، دلایل رویکرد سلبی بانک مرکزی در مواجهه با بلا ک چین ...
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۰۸:۰۵    
علیرضا غفاری کارشناس مسائل اقتصادی گفت: شورای پول و اعتبار اخیرا مصوبه ای در رابطه با شفاف سازی تراکنش های بانکی اشخاص گذرانده که بسیار مصوبه مهمی است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۷    
دستورالعمل شفاف سازی تراکنش های بانکی اشخاص از سوی مدیریت کل مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پول شویی اداره مبارزه با پول شویی و تأمین مالی تروریسم بانک مرکزی ابلاغ شد؛ دستورالعملی که در آن بانک مرکزی تفکیک حساب های شخصی و تجاری و ارقام تراکنش ها را نشانه رفته است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۱    
بانک مرکزی دستورالعمل شفاف سازی تراکنش های بانکی اشخاص را به بانک ها ابلاغ کرد که طبق آن از این پس حساب های اشخاص حقیقی و حقوقی در بانک ها تفکیک شده و سقف و ضوابط تراکنش ها بر این اساس تغییر خواهد کرد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه ای اعلام کرد: براساس هدف مقابله با پولشویی، انتقال وجه با مبلغ بالاتر از 200 میلیون تومان، برای اشخاص حقیقی بوسیله کلیه تراکنش های بانکی مشروط به درج بابت و در صورت نیاز منوط به ارائه اسناد مثبته شد.
طبق دستورالعمل جدید بانک مرکزی انتقال وجه بالای یک میلیارد تومان برای حساب های تجاری و بیش از 200 میلیون تومان برای مشتریان حقیقی بانک ها تنها با ارائه مدارک مثبته که نشان می دهد دلیل انتقال وجه چیست، ممکن است.
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
انتقال وجه با مبلغ بالاتر از سقف مشخص 200 میلیون تومان، برای اشخاص حقیقی از طریق کلیه تراکنش های بانکی مشروط به درج بابت و در صورت نیاز منوط به ارائه اسناد مثبته شد ...
آمار شرکت های پرداخت نشان از افزایش قابل توجه تراکنش های کارتی و اینترنتی در پی شیوع ویروس کرونا در کشور دارد البته بیشترین رشد تراکنش ها مربوط به داروخانه ها و فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی است.
بازتاب   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه ای اعلام کرد، برپایه اجرای تکالیف مقرر در قانون بودجه سال 98 و به منظور افزایش شفافیت تراکنش های بانکی و مبارزه با پولشویی و جلوگیری از فرار مالیاتی ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
دستورالعمل شفاف سازی تراکنش های بانکی اشخاص توسط مدیریت کل مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی اداره مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم بانک مرکزی ابلاغ شد.
بانک مردم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک مرکزی در بخشنامه ای اعلام کرد، انتقال وجه با مبلغ بالاتر از سقف مشخص، برای اشخاص حقیقی از طریق کلیه تراکنش های بانکی مشروط به درج بابت و در صورت نیاز منوط به ارائه اسناد مثبته شد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۸   + ۷۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه ای در راستای بودجه سال 1398 اعلام کرد، انتقال وجه با مبلغ بالاتر از سقف مشخص، برای اشخاص حقیقی از طریق کلیه تراکنشهای بانکی مشروط به درج بابت و در صورت نیاز منوط به ارائه اسناد مثبته شد.
ستاره صبح   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ستاره صبح - وزارت خزانه داری آمریکا روز پنج شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که کانال مالی سوئیس برای تسهیل تراکنش های بشردوستانه نظیر مواد غذایی و دارو با ایران (SHTA) به طور کامل عملیاتی شده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هشتمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
عصر بانک   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۹:۴۹    
استفاده از رمز دوم پویا در تراکنش های بانکی از 19 بهمن ماه الزامی شده و کاربران ملزم هستند از رمز دوم یک بارمصرف برای تمامی تراکنش های اینترنتی استفاده کنند.
ایستنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۳۸    
تعداد تراکنش های کارتی طی هفته گذشته و پس از نگرانی از گسترش ویروس کرونا به صورت قابل توجهی افزایش یافته است، این افزایش تعداد تراکنش های بانکی در شرایطی صورت گرفته که بسیاری از کسب وکارها اعلام کرده اند که به دلیل گسترش ویروس کرونا و لغو بسیاری از برنامه های تفریحی و همایش ها زیان کرده اند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۰:۱۳    
طرح رمز دوم پویا با وجود ضرورت هایی که به لحاظ امنیتی برای اجرای آن وجود داشت با چالش هایی نیز همراه بوده است. به گزارش شبکه خبری ایبِنا، افزایش فیشینگ و جرائم مبتنی بر برداشت غیرمجاز در طول سال های اخیر باعث شد تا ارتقاء امنیت تراکنش های بانکی بدون حضور کارت از جمله پرداخت اینترنتی ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، افزایش فیشینگ و جرایم مبتنی بر برداشت غیر مجاز در طول سال های اخیر باعث شد تا ارتقاء امنیت تراکنش های بانکی بدون حضور کارت از جمله پرداخت اینترنتی، عملیات کارت به کارت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شاکری گفت: کشور ها نمی توانند مانع از اجرای تراکنش های بانکی که ماهیت بشر دوستانه دارند، شوند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی گفت: بی دقتی برخی بانک ها باعث کاهش تراکنش های بدون حضور کارت شده و وضعیت تراکنش ها بعد از ریزش به دلیل اجرای رمز دوم پویا در حال بهبود و جبران است. ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، دکتر جلال الدین نصیری در پاسخ به این پرسش که تا چه حد سامانه مدیریت و کشف تقلب در جلوگیری از جرائم کاربرد دارند و در سیستم بانکی استفاده از این گونه سامانه ها چه مزایایی دارد؟ ،گفت: از آنجاییکه تعداد و تنوع تراکنش های بانکی در حال رشد می باشد ...
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۲:۰۲   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون فضای مجازی دادستان کل کشور تاکید کرد که بعد از اجرای رمز دوم پویا پرونده های ورودی فیشینگ و کلاهبرداری به دادستانی به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است.
گجت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۹:۰۱    
نشان پرداخت سرویسی بسیار کارآمد و مدرن برای انجام تراکنش های بانکی است که شما را از استفاده کارت های بانکی و پول نقد بی نیاز می کند. در ادامه ویدیوی معرفی این سرویس جدید را تماشا خواهید کرد. ...