دوشنبه ۰۴ شهریورساعت ۱۱:۵۱Aug 2019 26

جدیدترین‌های «عضو مجلس خبرگان رهبری»

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: باید 24 ذی الحجه را بزرگ بدانیم چون نقطه برخورد دنیای اسلام و مسیحیت است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۲۰:۵۲    
یک عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: پس از پیامبر(ص) در اثر استحاله فرهنگی، مسلمانان فرزند رسول خدا(ص) را به بدترین شکل ممکن شهید کردند با اینکه به فضایل امام حسین(ع) آگاه بودند. خیانت خواص و نخبگان و اطاعت عوام از آنها سبب استحاله امت اسلامی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری مدیریت جهادی را تنها راه برون رفت از تحریم های اقتصادی عنوان و بیان کرد: تنها کسانی می توانند مدیریت جهادی کنند که دارای تعهد و روح انقلابی باشند و رهنمودهای امامین انقلاب را سرلوحه اعمال خود قرار دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بسیاری از مسئولان ما هنوز روی حجاب حساس نیستند و می گویند اولویت ما حجاب نیست، گفت: بدحجابی امروز یک خطر برای ما محسوب می شود و نباید در مقابل آن غافل باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضرت حضرت امام (ره) در ابتدای پیروزی انقلاب فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و امروز خط مشی کشور و حوزه های علمیه بر همین اساس دنبال می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور مردم در صحنه های تأثیرگزار موجب قوام نظام اسلامی می شود وانتخاب مسئولان و نمایندگان انقلابی به معنای تداوم راه نورانی شهیدان است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به صفات پلیس در قرآن کریم بیان کرد: پلیس برای مردم و دردمندان جامعه همانند قلعه و دژی محکم و استوار است.
قم فردا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان این که مردم در دنیای امروز عصبانی و عجول شده اند، گفت: صبر و بردباری امام موسی کاظم (ع) در جامعه ترویج شود.
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۰۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: مصطفی تاجزاده فعال سیاسی اصلاح طلب در توئیتی رفع حصر را یک بازی برد- برد برای تمام نظام دانست.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۱    
محمدی نوری از افتتاح رسمی دفتر ارتباطات مردمی آیت الله بطحایی گلپایگانی نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری در سفر به فراهان گفت: مفتخریم که بازسازی واقعه غدیر از برکت انقلاب است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آقای یزدی بر خلاف آملی اعتقادی حرف می زند حتی اگر درست نباشد تاکید کرد که دعوای بین این دو نفر دعوای روحانیت نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۲۱:۳۱    
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه مؤمن غدیری باید عملاً با دشمن زاویه داشته باشد، گفت: بعضی ها که ادعای غدیری بودن دارند در صحبت هایشان از بصیرت صحبت نکرده و تا صحبت فتنه می شود لکنت زبان می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه عبرت های غدیر کمتر در جامعه مطرح شده و در این مورد غفلت شده است، گفت: عبرت موجب می شود تا انسان اشتباه نکند و گذشته را چراغ راه و آینه آینده خویش قرار دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت:خوشبختانه پس از قرن ها عید غدیر خم روز ولایت و جانشینی امیرالمؤمنین(ع) به جای پیامبر(ص) در سراسر دنیا روز سرنوشت ساز و ماندگاری شد و در ایران اسلامی نیز عید واقعی عید غدیر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه عید غدیر خم بزرگ ترین عید عالم هستی است،گفت: طبق آیه قرآن اگر پیامبر(ص) این مطلب را ابلاغ نمی کرد رسالت خود را ابلاغ نکرده بودند، باید عید غدیر را بزرگ بشماریم و جشن بگیریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حمایت مردم از امامت اسلام و غدیر را زنده نگه داشته است، گفت: اگر تاکنون توطئه ها و تهاجم دشمنان به ثمر ننشسته و دشمن در تمام جبهه ها شکست خورده ریشه در مقاومت مردم در پیروی از امامت دارد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۲    
شفقنا-سال تحصیلی جدید مدرسه علمیه ابوذر تهران، روز پنجشنبه با حضور شخصیت های حوزوی آغاز می شود. به گزارش شفقنا، این مراسم ساعت 9 صبح روز پنج شنبه با سخنرانی آیت الله مجتهد شبستری عضو مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام در مدرسه علمیه ابوذر تهران برگزار خواهد شد. انتهای پیام ...
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۱:۳۲    
حجت الاسلام محمد حاج ابوالقاسم دولابی، عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت وگو با ایکنا از زنجان گفت: از 10 تا 25 ذی الحجه به شادی مومنان اختصاص دارد و باید بدانیم که واقعه غدیر تنها به روز غدیر اختصاص ندارد و مقدمات آن از روزهای قبل آماده شده بود.وی با اشاره به اینکه روز 13 ذی الحجه روز اعلان عمومی [...]
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۰:۱۹    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جریان غدیر جریانی است که از توحید و ولایت خداوند سرچشمه می گیرد. هر که زیر پرچم ولایت خدا باشد نمی تواند ولایت دیگری را قبول کند و هر که ولایت الله را قبول نداشته باشد به طور قطع تحت تسلط ولایت طاغوت است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۰:۴۶    
عضو مجلس خبرگان رهبری رانت، توصیه و پارتی بازی و حقوق های نجومی را از دیگر منکرات دانست و گفت: فلسفه امر به معروف و نهی از منکر نظارت همگانی در راستای سالم سازی جامعه است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: عضو مجلس خبرگان رهبری در واکنش به سخنان آیت الله یزدی گفت: مرجعیت دکان و کاسبی نیست و غیر از انتخابات است که چه کسی رأی بیاورد و چه کسی رأی نیاورد؛ معیار علمیت است و بی هوایی.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، آیت الله هاشم هاشم زاده هریسی درباره اختلاف آیت الله یزدی و آملی لاریجانی اظهار کرد: این جدال ها مردم را خسته کرده است. حرف من این نیست که چه کسی درست می گوید. این دعواها همیشه بوده و یکی دو مورد نیست. با خودی ها هم همین طور هستیم، با مخالفان دعوا داریم ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اصحاب رسانه دو مورد حفظ آبرو و امنیت را مورد توجه جدی قرار دهند، گفت: خبرنگاران اخباری را منعکس نکنند که امنیت ما را زیر سؤال ببرد و از سوی دیگر توجه به حفظ آبروی انسان ها در دین اسلام بسیار مهم و بالاتر از کعبه عنوان شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی با صدور پیامی به شرح زیر درگذشت داماد حضرت آیت الله ابراهیم امینی عضو مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
در این آیین معنوی که با مداحی مداح اهل بیت و شعر خوانی یکی از شاعران آیینی همراه بود و روحانیون و فضلای حوزه از جمله آیت الله عبدالنبی نمازی امام جمعه موقت کاشان و عضو مجلس خبرگان رهبری حضور داشتند ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به عضو مجلس خبرگان رهبری درگذشت مرحوم حاج مهدی صادقی را به وی تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر در دیدار با 2 عضو مجلس خبرگان رهبری دراهواز گفت: هلال احمر فضا و شرایط مناسبی برای فعالیت های اجتماعی طلاب فراهم می کند لذا باید از حضور طلاب در این نهاد بهره مند شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: آیت الله احمد خاتمی، عضو مجلس خبرگان در اولین همایش دانش آموختگان حوزه علمیه امام صادق خراسان شمالی اظهار کرد: سخنان استاندار خراسان شمالی بسیار نجیبانه و دلسوزانه بود و اگر استانداری بخواهد خدمت کند بدون دید استاندار شما نمی تواند کاری از پیش ببرد لذا باید برای پیشبرد کارها از ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۶    
وزیر اطلاعات با عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در استان سمنان دیدار و گفت و گو کرد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه عید قربان دارای کارکردهای تکاملی، معرفتی، تهذیب نفسی و اجتماعی است، گفت: یکی از کارکردهای اجتماعی عید قربان هویت بخشی به امت اسلامی است.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۰:۲۱    
عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه هرکسی غیرت دینی دارد مرگ بر آمریکا می گوید، گفت: از نخستین رئیس جمهور آمریکا کارتر تا آخرین آن ترامپ آرزوی براندازی نظام اسلامی را داشتند، همه آن ها خواهند مُرد و این آرزو را به گور می برند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه هرکسی غیرت دینی دارد مرگ بر آمریکا می گوید، گفت: از نخستین رئیس جمهور آمریکا کارتر تا آخرین آن ترامپ آرزوی براندازی نظام اسلامی را داشتند، همه آن ها خواهند مُرد و این آرزو را به گور می برند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نماز عید قربان به امامت آیت الله خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری در مسجد مقدس جمکران اقامه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۲۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
نماز عید قربان در مسجد مقدس جمکران به امامت آیت الله خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری اقامه می شود.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: انقلاب اسلامی با سرمایه های عظیم جوانان و نوجوانان به پیروزی رسید و گام دوم انقلاب نیز از این طریق میسر می شود.
روز نو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۰۹:۱۵    
آیت الله هاشم هاشم زاده هریسی، عضو مجلس خبرگان رهبری در اظهاراتی با اشاره به موضوع واگذاری تایید صلاحیت کاندیداهای ورود به مجلس خبرگان رهبری به شورای نگهبان و برخی انتقادات مطرح شده در این زمینه ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه حوزه های علمیه عضو مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی، ارتحال مرحوم آیت الله آصف محسنی از علمای برجسته کشور افغانستان را تسلیت گفت و تاکید کرد: او اندیشه تقریبی پویا، سلوک تقریبی فعال و نهادسازی تقریبی کارآمد داشت و نقشی مؤثر را در یکپارچگی ملت افغانستان، وحدت میان شیعه و سنی در آن دیار ایفاء کرد.
مازنی نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۰۹:۴۵    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اصحاب قلم برای بیان مسائل باید وقت شناسی و موقعیت شناسی داشته باشند. به گزارش مازنی خبر ، آیت الله علی معلمی در بازدید از دفتر گروه خبری تکرار که به مناسبت روز خبرنگار انجام گرفت، به ارزش قلم در قرآن و دین اسلام اشاره نمود و اظهار داشت: خبرنگاران [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۹:۰۶    
نشست خادمان غدیر استان خوزستان در آستانه دهه ولایت باحضور حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و آیت الله موسوی جزایری عضو مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر ما حرف عمیق و جذاب نزنیم و دلهای جوانان را با زیبایی های انقلاب آشنا نکنیم، دشمن آنها را هدف قرار می دهد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۵    
دومین سلسله نشست های مطالعاتی آثار و اندیشه امام موسی صدر، تابستان امسال برگزار می شود. این نشست ها با سیر مطالعاتی آثار و اندیشه امام موسی صدر و خوانش کتاب انسان آسمان همراه است. به گزارش همشهری، همچنین در این دوره درباره موضوعات این کتاب مطالعه و مباحثه می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۰۸:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: بزرگان جریان موسوم به اصلاحات که موضع تَکرار گرفتند، الان باید پاسخگوی افکار عمومی در خصوص اوضاع نابسامان معیشتی مردم باشند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در نگاه اسلام حقوق الناس بر حقوق الله تقدم و اولویت دارد، گفت: تفاوت اصلی حقوق بشر اسلامی با حقوق بشر عرفی یا غربی در ابعاد تکمیلی است؛ به عبارتی حقوق بشر اسلامی کامل تر، وسیع تر و قو ی تر است و پشتوانه آن خداست ...
جهانی پرس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تقدیر از اقدامات پلیس در راستای تامین نظم و امنیت جامعه و توجه به مقوله عفاف و حجاب، گفت: اهل تقوی روزی خود را از تمسک به خداوند متعال می گیرند.
موج   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۶:۲۸    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تمدن غرب بدترین ستم ها را به اسم آزادی مرتکب می شود. به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله سید محمد مهدی میرباقری عضو مجلس خبرگان رهبری در توییتی نوشت: امواج فتنه تمدن غرب امواج فتنه خیز سهمگینی است! این امواج ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: عمیق ترین لایه های انسانی غرب را که واکاوی کنیم، جهت گیری متفکرانشان است که چیزی نیست جز پیاده سازی سکولاریسم.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۷:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، آیت الله هاشم زاده هریسی عضو مجلس خبرگان رهبری در واکنش به تحریم ظریف گفت: تحریم ظریف ثابت می کند که آمریکا دروغ می گوید و نشان دهنده این است که دولت آن کشور نه تنها اهل مذاکره نیست، بلکه اهل فشار بوده و قصد دارد تا از هر اهرم غیرقانونی علیه ایران استفاده کند ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
جماران: آیت الله هاشم هاشم زاده هریسی گفت: آمریکا در همه مسائل جهانی و به ویژه در تحریم ایران، اقداماتی غیرعادی و خلاف رویه بین المللی انجام می دهد که با هیچ منطق و معیاری همخوانی ندارد. بلکه یک نوع دیوانگی و حماقت در اقدامات دولتمردان آمریکایی را می رساند ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، حسینی نژاد متولد سال 1303 و نویسنده کتاب تالشنامه (گذری بر تاریخ تالش و رضوانشهر) بود که 10 مردادماه به علت کهولت سن درگذشت. پیکر او بنا بر وصیتش در روستای پونل و در حیاط منزلش به خاک سپرده شد. ...