دوشنبه ۳۰ دیساعت ۰۶:۵۶Jan 2020 20

جدیدترین‌های «عضو مجلس خبرگان رهبری»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تحقق عدالت اجتماعی نقطه محوری گام دوم انقلاب اسلامی است و تلاش ها باید در این حوزه بیشتر شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اکثریت ملت پای نظام و رهبری ایستاده اند، گفت: رهنمودهای مقام معظم رهبری مانند همیشه آرامشی را بر جامعه و ملت حاکم کرد و این فرمایشات همچون نقشه راهی برای ادامه کار و حرکت ملت بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۹    
یاسوج- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حکومت اسلامی ما نتیجه تولی به ولایت الهی است.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۶    
آیت الله محمدی عراقی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو مجلس خبرگان رهبری به همراه علی توکلی شهردار منطقه 19 در حوزه علمیه مشکات ناحیه 4 منطقه 19 حضور یافت.
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، آیت الله سعیدی نماینده ولی فقیه در قم و آیت الله خاتمی امام جمعه تهران، سرهنگ بیطرفان جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب وهمچنین برخی مسئولان عصر روز گذشته با حضور در منزل شهید محمد صالحه و شهیده زهرا حسنی سعدی و شهید محمدامین بیروتی در قم با خانواده های داغدار ابراز همدردی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۲۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله سعیدی نماینده ولی فقیه در قم و آیت الله سید احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری با خانواده شهدای سانحه هوایی در قم دیدار و گفت و گو کردند.
قم فردا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بیانیه نیروهای مسلح نشان دهنده صراحت و تقوای نظام اسلامی و رهبری است،گفت: رسانه های مقاومت باید فعال و هوشمند و میدان دار میدان جنگ ترکیبی دشمن باشند؛ رسانه ها نقش تعیین کننده ای در اخراج آمریکا از منطقه بر عهده دارند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه اندیشه عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه باید تاریخ مقاومت را به پیشاسلیمانی و پساسلیمانی تفسیم کنیم، اظهار کرد: ایشان چهره ای ماندگار و الهام بخش برای همه تاریخ ما شد و فکر می کنم خداوند متعال گام دوم انقلاب را با خون ایشان تضمین کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۵    
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه پیام حمله موشکی به مواضع آمریکا خروج این کشور از منطقه است، گفت: این حرکت تمام انتقام ملت ایران نبود و انتقام اصلی زمانی حاصل می شود که آمریکا و نیروهای این دولت جنایتکار از منطقه خارج شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حاج قاسم نماد انقلابی گری و ارزش های متعالی امام و رهبری بود و با اقدامات خود زخم عمیقی بر پیکره آمریکا انداخته بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۹:۲۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: خداوند کسانی را دوست دارد که در راه او استوار می جنگند و سردار مقاومت در صف اول این جهاد قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/تهران تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) با حضور در منزل شهید وحید زمانی نیا از شهدای حادثه تروریستی آمریکا در کشور عراق به خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سردار سلیمانی از سیاستمداران متدین بوده و سیاست آن به مثابه سیاست امام (ره) و مقام معظم رهبری است چراکه این سیاست ریشه در اسلام ناب دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مقام معظم رهبری شهید قاسم سلیمانی را طوری تربیت کردند که مظلومیت جبهه مقاومت را به جهان شناساند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و جبهه مقاومت داعش را به زباله دان تاریخ فرستادند گفت: باید این راه را ادامه دهیم و انتقام خون این شهدا را از دشمنان بگیریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۵:۱۲    
عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه شهادت سردار سلیمانی هیچ خللی در ادامه فعالیت های جبهه مقاومت وارد نمی کند، گفت: جای او صدها سلیمانی برمی خیزد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ابعاد شخصیتی سردار شهید سلیمانی گفت: این شخصیت بی نظیر، که عمر خود را بدون اینکه به فکر مقام مادی باشد برای پیشوا و مقتدای خود امام زمان(عج) و ولایت گذاشت و منطقه را از لوث وجود داعش پاک کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شهادت سردار سلیمانی حرکت بزرگی را در بین جوامع اسلامی به راه انداخته است که نوید این را می دهد که آن روز که پرچم اسلام در سراسر جهان به اهتزاز در خواهد آمد چندان دور نیست.
مازنی نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
آیین بزرگداشت سردار بزرگ اسلام، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در بابلسر برگزار شد. به گزارش مازنی خبر ؛ آیت الله سلیمانی عضو مجلس خبرگان رهبری درآیین بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که با حضور پُرشور مردم شهید پرور شهرستان بابلسر در مصلی المهدی(عج) شهرستان بابلسر برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه انتقام خون سردار سلیمانی را از آمریکا می گیریم، گفت: به لطف و یاری خدا این اقدام انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه راه شهید سلیمانی با سرعت و قدرت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد، گفت: ان شاءالله با انتقام سخت از جنایتکاران آمریکایی و نوکرانشان گوشه ای از آلام قلب های داغدار تسکین یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۲    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان ایران اسلامی باید بدانند با ترور شخصیت ها انقلاب ما از بین نمی رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی اعلام کرد: بدون تردید خون شهید سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس به زودی حاصل می شود و به پیروزی بزرگ جبهه مقاومت منتهی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکا پیام داده که "همان اندازه ای که ما انجام دادیم انتقام بگیرید"، ولی مسئولان تاکید کردند که "هرجور خودمان بخواهیم انتقام می گیریم" و ما انتقام جانانه ای از آمریکا خواهیم گرفت.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله احمد مبلغی رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس و عضو مجلس خبرگان رهبری در پیامی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت و خاطرنشان کرد: این عمل تروریستی جنایتکارانه و بزدلانه آمریکا، که نه در میدان رزم بلکه در تاریکی شب و به شیوه ای ناجوانمردانه تحقق یافت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۲۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شهادت این سرداران اسلام نه تنها خللی در اراده آهنین ملت های ظلم ستیز منطقه ایجاد نخواهد کرد بلکه صفحه جدیدی در مبارزه با ظالمان بازکرده و نابودی هرچه سریعتر جبهه استکبار را رقم خواهد زد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۰    
یک عضو مجلس خبرگان رهبری تاکیدکرد: سردار سلیمانی نقش چشمگیری در از بین رفتن داعش داشت و ترور وی در حقیقت مطلبی را زنده می کند مبنی بر اینکه آمریکا بنیانگذار و حامی داعش است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تسلیت شهادت سردار سلیمانی گفت: جاری شدن قطرات خون مجاهد غیور در کنار جسم پاره پاره اش روح تازه ای در رگ های قیام در برابر ظالمان خواهد جوشاند و راه تازه ای را به سوی پیروزی قطعی باز خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
محمد محمدی ری شهری عضو مجلس خبرگان رهبری و تولیت آستان حرم حضرت عبدالعظیم(ع) در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی پیامی صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۲۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت آیت الله میرمحمدی عضو مجلس خبرگان رهبری با حضور مراجع و علما در قم برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت آیت الله میرمحمدی عضو مجلس خبرگان رهبری با حضور اساتید و فضلای حوزه علمیه در قم برگزار می شود.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز دیدار و بر نقش مهم این رسانه در آگاه سازی مردم تاکید کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در این 40 سال اخیر تمام این توطئه های دشمن به این دلیل بوده است که دین را از صحنه خارج کنند و جنگ تحمیلی، توطئه های منافقین، فتنه سال های 78، 88، و اغتشاشات آبان امسال هم با همین هدف بود.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مردم ایران اسلامی با خلق حماسه 9 دی، زیرکی و درک والای خود را از مسائل نشان دادند، گفت: حماسه 9 دی، به دشمنان فهماند نمی توانند بین صفوف متحد مردم اخلال ایجاد کنند. تاریخ انتشار: 07:03 - 10 دی 1398 - کد خبر: 581558
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۲۲:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، دختران رهبر شیعیان نیجریه که روز گذشته با آیت الله مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان، آیت الله جوادی آملی مرجع تقلید شیعیان، آیت الله مصباح یزدی رئیس موسسه امام خمینی(ره) ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت یوم الله 9 دی گفت: نهم دی ماه نماد میثاق با ولایت، بصیرت ملت و مقاومت و ایستادگی ملت ایران در مقابل دشمنان و نشانه ای هوشمندی و ذکاوت ملت در انجام وظیفه است.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری همه بودجه های حوزه علمیه را به اندازه یک سوم بودجه دانشگاه تهران دانست و گفت: متأسفانه در داخل برخی ها خواسته یا ناخواسته این آتشی که دشمن برافروخته است را شعله ورتر می کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۳:۱۹    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: یوم الله 9 دی پاسخ دندان شکن ملت ایران به دشمن است،ملت ایران با هوشیاری پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کرده و دشمن را مأیوس می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۲:۳۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به انتخابات سال 88 و فتنه ای که در آن سال ایجاد شد، گفت: در آن سال، برخی از شخصیت ها که انقلابی هم بودند باختند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله توکل عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: 9 دی شعور سیاسی و آگاهی مردم را نشان داد. این که وقتی انقلاب به اجتماع مردم و به اعلام حمایت مردم نیاز دارد، مردم در وسط میدان حضور دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۱:۵۱    
عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه مردم آگاه و انقلابی ایران عزت خود را با هیچ چیز دیگری معامله نخواهند کرد، گفت: در یوم الله 9 دی، مردم بیزاری و برائت خود را نسبت به غافلان و معاندان نظام اعلام می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن همواره به دنبال تخریب افکار جوانان ایرانی است، گفت: مردم در 9 دی از آرمان های انقلاب و رهبری دفاع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در عرصه خارجی تمام تلاش آمریکا این است که چراغ مقاومت را در منطقه و کشورهایی همچون لبنان، عراق، سوریه و ایران خاموش کند و خاورمیانه جدیدی که وزاری آمریکا از آن دم می زدند و در پی آن هستند همین خاموش کردن چراغ مقاومت در خاورمیانه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۸    
گروه استان ها عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم در روز 9 دی ماه سال 88 نشان دادند که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی می ایستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۵:۱۱    
گروه استان ها عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: 9 دی نماد اصلی ولایتمداری و حرکت در مسیر انقلاب است و از این نظر در تاریخ نظام اسلامی به عنوان یک روز خاص و درخشان به ثبت رسیده است و نباید از ارزش این روز غافل بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: باید برای آزادی شیخ زکزاکی در عرضه بین الملل بیش ازپیش فعالیت کرد و ذهن آزادگان جهان را نسبت به این موضوع بیدار کرد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شخصیت شیخ زکزاکی نباید منحصر به مسلمانان شود، بلکه ایشان باید رهبر آزادی خواهان نیجریه شناخته شود. به گزارش خبرنگار شفقنا در قم ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۵:۴۲    
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری ائمه اطهار(ع) را وجیه عندالله دانست و گفت: ائمه بذل لطف و عنایت خاصی نسبت به کسانی دارند که در این راه پرخیر برکت گام بر می دارند.