چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۵:۵۱Jul 2020 15

جدیدترین‌های «امام خامنه ای»

 
رسا   ۳ ساعت پیش    
رام نشدنی ترین منازعه قرن و دو طرح، کدام یک میتواند بحران پیشرو را حل کند؟ به طور یقین بهترین راه حل از منظر جهان اسلام، طرح امام خامنه ای برای ملت فلسطین است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۲    
امام جمعه بمبئی گفت: استکبار جهانی از میزان محبوبیت و جایگاه مراجع آگاه هستند به همین علت با توهین و تخریب سعی در کاهش این جایگاه مقدس دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۶    
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: حاج قاسم سلیمانی در موقوقه ای که چهار ماه قبل از شهادتشان برای بیت الزهراء کرمان نوشتند در سه خط آخرش نوشتند، این مکان موقوفه بی بی دوعالم فاطمه زهرا (س) است هر کسی در آن سخنرانی و مداحی می کند باید محب اهل بیت و محب امام خمینی (ره) و امام خامنه ای باشد و این ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۵    
شیخ علی یاسین با اشاره به سالروز پیروزی حزب الله در جنگ 33 روزه، بیان کرد: جنگ تموز قدرت مقاومت را اثبات کرد به طوری که رژیم صهیونیستی جرأت حمله به لبنان را ندارد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۳۸ سایت دیگر  
هیئت رئیسه و اعضای فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی طی بیانیه ای از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان تقدیر و تشکر کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۲:۵۵    
حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) در سخنانی فرمودند: بر اساس سنت الهی، در شکست دشمن هیچ تردیدی وجود ندارد؛ البته بر اساس سنت الهی وظایفی هم برعهده ماست و اگر این وظایف را انجام ندهیم، نمی توان درخصوص رسیدن به نتایج مورد نظر، اطمینان داشت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در راستای مرحله چهارم رزمایش مواسات و کمک مومنانه، به همت پایگاه های امام خمینی (ره)، امام خامنه ای (مدظله العالی) و شهید سلیمانی حوزه بسیج مساجد و محلات نجف اشرف رویان، بیش از 600 عدد مرغ منجمد بین خانواده های روستا های سطوه، بیدستان، مهدی آباد و طرود شهرستان شاهرود توزیع شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۷:۵۵    
من از راهی که رفتم پشیمان نیستم و همیشه خود را سرباز اسلام می دانم؛ یکی از آرزوهای من و همه بچه مدافعین حرم دیدار با امام خامنه ای است. در این سال ها خیلی تلاش کردم ولی هنوز این سعادت نصیبم نشده که آقا را از نزدیک ببینم.
برترین ها / خیبرآنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۳:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: در صفحه اینستاگرام سایت مقام معظم رهبری به نقل از رهبر انقلاب آمده است؛ خوشبختانه مجموعه های درمانی در مسئله کرونا فداکاری کردند، دیگر انسان زبانش قاصر است از اینکه بخواهد مبلَغ فداکاری اینها را بیان کند؛ چه تعدادی از اینها خودشان مبتلا شدند و تعدادی جان باختند در این راه ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
حماسۀ حضور ملت در بیست و سوم تیرماه 1378 را گرامی میداریم و پیمان ناگسستنی خویش را با اسلام و انقلاب اسلامی و رهبرمعظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای مدظله العالی و ملت بزرگ و شریف ایران عزیز تجدید و به خدمتگزاری اسلام و قرآن و ولایت و ملت بزرگ ایران افتخار می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در سال های گذشته رهبر معظم انقلاب بارها بر مسئله "افزایش جمعیت" تأکید کرده اند؛ علاوه بر تذکر مجدد روز گذشته ایشان به نمایندگان مجلس شورای اسلامی، از سال 1390 تاکنون بیش از 42 بار نسبت به "مسئله جمعیت و فرزندآوری" تأکید داشته اند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۸۲ سایت دیگر  
رهبر انقلاب خطاب به نمایندگان فرمودند: مجادلات مردم را ناراحت می کند همه باید در مقابل دشمن یکصدا باشیم. رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در ارتباط تصویری با نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در عصر روز فرمان کمک مومنانه امام خامنه ای (مدظله العالی) زنجان در جلسه ارتباطی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر آغاز موج دوم کمک مومنانه در کشور ،جوانان بسیجی وجهادی گروه جهادی مصلحین زنجان اقدام به تدارک و تقدیم بسته های غذایی وبهداشتی به خانواده های نیازمند وشناسایی شده نمودند.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۲:۱۸   + ۱۰۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دولت آماده تفاهم، همکاری و تعامل سازنده با مجلس شورای اسلامی جهت پیشرفت و آبادانی و مقابله با نقشه های شوم دشمنان قسم خورده کشور است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین میراحمدرضا حاجتی به تعبیر امام خمینی عصر کنونی هنگامه نبرد تمام کفر و الحاد برعلیه تمام ایمان و اسلام است و در این بین پیروزی از آن لشکری است که میدان نبرد و مختصات آن را به خوبی بشناسند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۱:۲۵   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: حضرت امام خامنه ای در دیدار با نمایندگان، منشور حل مشکلات کشور از طریق همکاری قوای سه گانه را ترسیم کردند.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
عدّه ای نادانسته همان خطّی را دنبال می کنند که دشمن با آن همه خرج نتوانسته است آن خط را در کشور به نتیجه برساند. امام گفت: باید حجاب وجود داشته باشد.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۶۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از ایلنا، رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا طی تماس تلفنی با همسر مرحوم سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق فرمانده اسبق نیروی هوایی پیام تسلیت مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا"دامت برکاته" را به خانواده آن مرحوم ابلاغ کرد. ...
به گزارش نویدتهران،رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی، مجلس یازدهم را مظهر امید و انتظار مردم خواندند و با استناد به بنیه قوی و ظرفیت های مادی کشور و توانایی هایی معنوی و ایمانی ملت تأکید کردند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به منظور تحقق منویات حضرت امام خامنه ای فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی آغاز به کار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۱۸۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به نمایندگان فرمودند: مجادلات مردم را ناراحت می کند. همه باید در مقابل دشمن یکصدا باشیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۸    
بمناسبت هفته حجاب وعفاف، سرکشی از حلقه های صالحین پایگاه امام خامنه ای حوزه حضرت زهرا (س) توسط فرمانده این حوزه انجام شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حضرت امام خامنه ای با بیان اینکه مجلس یازدهم از قوی ترین و انقلابی ترین مجالس پس از انقلاب است، فرمودند: حضور جوانان پرانگیزه، پر ایمان، پر توان، تحصیل کرده و کارآمد در کنار شماری از مدیران انقلابی و دارای سوابق اجرایی، و نیز شماری از پیشکسوتان دارای سوابق نمایندگی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
دیدار ویدئوکنفرانسی نمایندگان مجلس یازدهم با رهبری انقلاب دقایقی قبل در صحن پارلمان آغاز شد.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم امروز در صحن علنی به صورت ویدئوکنفرانس با مقام معظم رهبری دیدار می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۴۹    
دیدار نمایندگان مجلس شورا اسلامی با رهبر انقلاب فردا به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی فردا یکشنبه از طریق ویدئوکنفرانس با حضرت امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار می کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خوب است آقای ظریف بداند که امام خامنه ای در 23 اردیبهشت 1379 در خطبه های نماز جمعه فرمودند: اوایل انقلاب یک عده از همین ها توانستند امور را قبضه کنند و در دست بگیرند. اگر امام به داد این انقلاب نمی رسید، همین آقایان، انقلاب و کشور را به دامن آمریکا برمی گرداندند!
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۲    
دانشگاه آزاد اسلامی گام های مؤثری برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در دانشگاه در راستای بیانات امام خامنه ای برداشته است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهرستان ریگان گفت: در راستای اجرای تدابیر فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای مبنی بر مردم یاری و تشویق جوانان به امر ازدواج آسان، 21 سری جهیزیه به نوعروسان این شهرستان اهدا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۴۶    
بعداز ظهر امروز حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام حسین (ع) با هیئت همراه از پایگاه امام خامنه ای سپاهان شهر سرکشی به عمل آورد .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۳:۳۰    
حجاب برای زن، به معنای ذلت نیست؛ بلکه به معنای عصمت و حفظ زن است و نه فقط عصمت و حفظ زن، بلکه عصمت و حفاظت زن و مرد هر دوست. حجاب به معنای چادر نیست؛ اما چادر در نزد ما ایرانی ها که زن های ما از قدیم داشتند، بهترین نوع حجاب است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۱    
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی علی آبادکتول در واکنش به نامه موسوی خوئینی ها به رهبر معظم انقلاب اسلامی عنوان کرده است که آقای خوئینی ها فراموش نکرده اید که بهمن 1366 شما و همفکرانتان چه هجمه ای علیه امام خامنه ای به راه انداختید.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۱۶   + ۱۶۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو و به نقل از مهر، شبکه المیادین با انتشار خبری، به نامه مقام معظم رهبری خطاب به اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، پرداخت و نوشت: رهبر معظم انقلاب در این پیام خطاب به هنیه خاطرنشان کرد: مرقومه جنابعالی در خصوص تحولات اخیر در عرصه فلسطین عزیز را با دقت ملاحظه کردم ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
ده سال پیش رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای (مدظله العالی) با اشراف کامل بر شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی کامل از آینده جامعه، مهم ترین مسئله روز اقتصادی را نحوه مصرف آحاد مردم و مسئولین و راه برون رفت از مشکلات پیش رو را صرفه جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
تفسیر آقای موسوی خوئینی ها از ولایت فقیه تفسیر غیر اسلامی است. حرف ایشان درباره ولایت فقیه، یک امر غیرعقلایی است. نامه به امام خامنه ای نیز با همین نگاه نگاشته شده است و نامه ای غیر عقلایی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سلیمانی سپاه را تنها قدرتی دانست که در مقابل استکبار جهانی به رهبری امام خامنه ای ایستاده است و تصریح کرد: امروز به برکت سپاه می توانیم در دنیا سربلند و سرافراز باشیم.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۸:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در پاسخ به فتوایی درباره خواندن دعای فرج در قنوت نماز، خواندن اذکار و ادعیه ای که مخاطبش غیر خدا است را جایز ندانستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حضرت امام خامنه ای مسئله اقتصاد را، اولویت اصلی ملت و کشور می دانند و در این باره بر اقدام عملی و برنامه ریزی شده درخصوص اقتصاد مقاومتی تاکید می کنند و آن را فرصتی برای حل مشکل بیکاری، حل مشکل گرانی، حل مشکل تولید داخلی و ایستادگی در برابر تهدید های دشمن می دانند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۹:۰۷    
با تغییر سکان داری قوه قضائیه و شروع اقدامات تحولی با رویکرد مبارزه با فساد و تقویت خدمات دهی، شکل دیگری از توصیه به حفظ اعتماد مردم در بیانات امام خامنه ای بیان می شود.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، حساب توئیتری ریحانه منتسب به دفتر رهبر معظم انقلاب نوشت: رهبر انقلاب: اگر می خواهیم درباره مسئله زن درست فکر و حرکت کنیم و دچار خطا نشویم، باید ذهنمان را از حرف های کلیشه ایِ فراورده ی غربی ها بکلّی خالی کنیم ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۵۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- وزیر دفاع گفت: نیرو های مسلح جمهوری اسلامی با هدایت های مقام معظم فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) بعنوان ید واحده تولید قدرت و اقتدار و دفاع از کیان نظام اسلامی، هرگونه حرکت مذبوحانه دشمن را مقتدرانه و آگاهانه رصد و پاسخ خواهند داد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی گفت: دبیرخانه اجرایی کنگره بین المللی اندیشه های قرآنی امام خامنه ای به دانشگاه آزاد اسلامی مشهد واگذار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۰:۰۷    
از نماز مغرب و عشاء در مسجد النور سپاهان شهر نشست هم اندیشی با محوریت پیشگیری از جرایم محلی به همت هیئت رزمندگان و بسیجیان پایگاه امام خامنه ای حفظه الله با سخنرانی سردار میرحیدری فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان برگزار شد
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۲:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، درپی حادثه بسیار تلخ آتش سوزی در یکی از مراکز درمانی تهران که به جان باختن جمعی از شهروندان انجامید حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیام تسلیت، دستگاههای مسئول را موظف کردند ضمن بررسی موضوع، تدابیر لازم را برای کاستن از آسیبها و خسارت ها بکار گیرند. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۶    
خبر برگزاری کنگره بین المللی اندیشه های قرآنی امام خامنه ای یکی از اخبار مهم معارفی رسانه ها طی امروز، 11 تیرماه است.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
: روز شنبه هفتم تیرماه بود که امام خامنه ای در ارتباطی تصویری با رئیس و مسئولان عالی قضائی و همچنین رؤسای کل دادگستری های سراسر کشور بر ضرورت بهره گیری از هنر و ظرفیت های رسانه ای به منظور پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی تاکید فرموده و به صراحت متذکر شدند که امروزه حتی در ارائه واقعیات کشور از ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
کنگره بین المللی اندیشه های قرآنی امام خامنه ای به مدت سه روز برگزار خواهد شد.