چهارشنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۰۸:۳۲Apr 2019 24

جدیدترین‌های «استاد حوزه»

ایکنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه فعالیت های قرآنی استاد حوزه بر لزوم آموزش تولی و تبرای قرآنی در آموزش های قرآن کریم تاکید کرد و گفت: وهابیت امروز چهره خشن و بی خدایی را به جهان نشان داده است و باید تبری از این جریانات را به نوجوانان و جوانان آموزش دهیم.
رسا   ۹ ساعت پیش    
استاد حوزه علمیه گفت: شهید صدر نظریه پرداز و متفکری چند بعدی بود که در نظریه پردازی منظومه ای فکر کرده و از همه امکانات بهره می برد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۰    
حوزه/ اگر چنانچه بخواهیم رونق تولید در کشور به خوبی داشته باشیم واقتصاد رونق داشته باشد باید از قاچاق کالا های بی رویه جلوگیری نماییم ،چرا که این مسئله در رونق تولید بسیار موثر است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه شهرستان ها یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: وقتی طلاب لباس روحانیت را برتن می کنند باید تقدس آن را رعایت کنند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه حوزه های علمیه – استاد حوزه علمیه قم گفت: امروز شبهات زیادی را به مهدویت وارد می کنند در موضوعات و ابعاد مختلف، اگر سیر بیان این شبهات را دنبال کنیم همه آنها به وهابیت خبیث بر می گردد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۳:۱۷    
حوزه/ استاد اخلاق حوزه علمیه قم گفت: مسئولیت و استاد حوزه بودن از توفیقات بزرگ الهی است ومسئولین و اساتید حوزه این فرصت خدمت به ایتام آل محمد را قدر بدانند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: اگر دعا و استغفار امام زمان(عج) برای شیعیان نباشد دشمنان آنها را نابود می کردند؛ امام زمان(عج) همواره برای شیعیان دعا می کنند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: منتظران ظهور باید بستر ظهور امام زمان(عج) را طوری فراهم کنند که خود را با منویات امام تطبق داده باشند و آنها را در جامعه پیاده کنند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۸    
حوزه/ استاد حوزه گفت: اکثر گناهان ما بر اثر طرز تفکر یا تعصبات غلطی که داریم و آداب و رسوم غلط در زمینه های مختلف و نادیده گرفتن حق رخ می دهد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۲    
استاد حوزه علمیه با اشاره به اهمیت شناخت امام زمان در جامعه، گفت: امام عصر (عج) بر گردن تک تک افراد جامعه پنج حق ویژه دارند که باید این حقوق را شناخته و پاس داریم.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- آیت الله علوی گرگانی گفت: اگر در مساجد برنامه ای برگزار می شود، باید به ادای حق آن توجه جدی شود و همچنین مبدا و منتهای کارهای ما باید خداوند باشد و باید حق مسجد که توجه به خدای لایزال است ادا و احترام این مکان مقدس حفظ شود. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
یک استاد حوزه با تأکید بر اینکه به واسطه امام زمان (علیه السلام) باید درب خانه خدا رویم، گفت: تمام حوائج کوچک و بزرگ را از امام زمان(علیه السلام) بخواهید. باید نسبت به امام زمان(عج) معرفت پیدا کنیم تا سرعت سیرمان به سمت خدا بیشتر شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه امام زمان(عج) حی است و همه اعمال ما را می بینند، گفت: انسان منتظر دچار معصیت نمی شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: نعمت هایی که خداوند در طول زندگی به انسان عطا می کند به دلیل کثرت قابل شمارش نیست باید مراقب نعمات الهی باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم گفت: امسال یک هزار و صد و هشتاد و پنجمین سال طلوع حضرتش را به جشن نشسته ایم؛ اما همچنان بهترین کادو برای تولد آن حضرت این است که سعی کنیم گرهی از امر ظهور حضرت بگشاییم.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۰:۰۰    
حوزه/ استاد حوزه علمیه گفت: انسان در عصر غیبت دارای مشکلات و گرفتاری است و باید از امام زمان (عجل الله تعالی فرج الشریف) اطاعت کرده و سبک زندگی مان مهدوی باشد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۲۳:۰۵    
استاد حوزه علمیه دومین وظیفه مومن در دوران غیبت را اصلاح انسان دانست و بیان کرد: منتظر امام زمان (عج) همواره به دنبال رشد معنوی است، کسب او حلال بوده و به دنبال احتکار، نزول و گران فروشی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه گفت: در بین مردم دنیا، دین داران و در بین دین داران، مسلمانان و در بین مسلمانان، شیعیان امیدوارترین افراد هستند علت آن هم این است که مسلمانان برای آینده جهان طرحی مشخص و برنامه ای شفاف دارند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۵    
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه دنیا خادم انسان مومن است، گفت: مومن با تدبر در عالم هستی رحمت الهی را مشاهده می کند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۲    
استاد حوزه علمیه قم گفت: استقامت و پایداری، تقوا و توکل، نصرت خداوند و عمل به یقینیات موجب نزول امداد های غیبی از جانب خداوند می شود.
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۶    
استاد حوزه علمیه وجود، محبت و عرفان امام زمان(عج) را بهترین نفوس، محبت ها و عرفان ها برشمرد و تأکید کرد که راه سعادت و دوری از انحراف اتصال به ریسمان امام عصر(عج) است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام سید احمد میرمرشدی امروز در گفت وگو با خبرنگار در خصوص اولویت برگزاری جشن های نیمه شعبان یا اختصاص هزینه های آن برای کمک به سیل زدگان اظهار داشت: امام زمان (عج) به عنوان حجت و دلیل حقانیت و پایداری تفکر و اندیشه اسلامی در طول تاریخ بشریت محسوب می شود و به همین دلیل ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۵    
استاد حوزه علمیه گفت: امام عصر(عج) احکام را برحسب واقعیت ها در حکومت حقه خود اجرا می کنند، بنابراین منتظر واقعی باید خود را اصلاح کند تا بتواند حکومت ایشان را تحمل کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۸    
کاشان - استاد حوزه و دانشگاه ضمن اشاره به استشمام بوی حکومت مهدوی از حکومت جمهوری اسلامی ایران گفت: مبارزه با فساد آخرالزمانی از وظایف یک حکومت مهدوی است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۶    
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه اصلاح و تربیت جامعه از همان آغاز دوران غیبت توسط امام زمان(عج) شروع شد، گفت: همه ادیان به وجود منجی اعتقاد دارند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه نیمه شعبان لیلةالقدر منتظران ظهور است، گفت: انتظار باید هویت عملی داشته باشد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۵    
استاد حوزه علمیه همدان گفت: اگر شهدا این جوانان و قهرمانان کشور امروز هم بودند مطمئنا در عرصه های مختلف با مشکلات فعلی مواجه نبودیم.
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۲    
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه انسان باید به نصرت الهی در امتحانات پیش از ظهور ایمان داشته باشد، گفت: مهدویت تنها راه نجات بشر است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۶    
استاد حوزه علمیه فتنه دجال را بزرگ ترین خطر آخرالزمان دانست و گفت: تنها راه نجات از این فتنه پناه بردن به مکتب ائمه اطهار(ع) است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۷    
استاد حوزه علمیه گفت: چون عزت ما در گرو ولی عصر(عج) است، به مهدویت توجه داریم، دشمن نیز چون می داند، بساط آن ها را این آقا جمع می کند بنابراین مهدویت را رصد می کنند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۲    
استاد حوزه علمیه گفت: تمام انبیا همین را می خواستند که در راستای اصلاح جامعه حرکت کنند و این شعار آنان بود.
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۶    
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه شب نیمه شعبان، لیله القدر انبیا و اولیای الهی است، گفت: بهترین عمل انسان منتظر انتظار فرج است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به وظایف منتظران و شیعیان در دوران غیبت کبری گفت: اصلی ترین مسئله انتظار "معرفت و شناخت امام(عج)" است. حجت الاسلام رحیم همزبان در گفت وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، با بیان این که ماه شعبان فی النفسه دارای یک سری ویژگی ها و فضیلت هایی است ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۶    
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه امام زمان(عج) در خوشی وناخوشی شیعیان شریک است، گفت: حضرت به یاد ما هست و برای ما دعا می کند؛ مهم آن است که ما چقدر با ایشان زندگی می کنیم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: عشق و محبت به امام زمان(عجل الله تعالی فرج الشریف) سبب حضور میلیونی زائران در مسجد مقدس جمکران شده است و این عشق نعمت عظیمی است که خداوند به راحتی به کسی عطا نمی کند.
وارث   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۰۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حایری پور به مناسبت اعیاد شعبانیه در مسجد جامع غدیر به سخنرانی پرداخته و با اشاره به آیه 9 از سوره صف، گفت: خداوند پیامبر(ص) را با دین حق فرستاد تا دین او را بر همه ادیان چیره سازد. ...
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۰۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عقیق:برنامه قافیه باران ویژه نیمه شعبان پیرامون موضوع محبت و مهربانی امام زمان (عج) نسبت به کل بشریت به ویژه شیعیان و با حضور حجت الاسلام شاه محمدی ، کارشناس مذهبی و همچنین حجت الاسلام عبدالرحمن غیاث ، استاد حوزه و دانشگاه از شبکه رادیویی گفت و گو به روی آنتن رفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۶    
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه امام زمان(عج) همواره شیعیان را موردعنایت خود قرار می دهد، گفت: محبت امام زمان(عج) به شیعیان الهی است و همه محبت خدا به انسان از کانال امام زمان(عج) می گذرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم گفت: امام زمان(عج) با ما و در کنار ماست و به تعبیر عبارات در بازارهای ما می آید، در حج حضور دارند و سلام می دهند و در خوشی و ناخوشی شیعه شریک هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه همدان با بیان اینکه امروز جوانان تراز انقلاب اسلامی شهید ابراهیم هادی را الگوی خود قرار داده اند، گفت: حادثه سیل اخیر جبهه جهاد دیگری را به روی جوانان گشود.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵    
خانم جوادی استاد حوزه بیان کرد: مبلغان با بکارگیری شیوه های روشمند و علمی سامان یافته در نشر و گسترش فرهنگ غنی و اصیل اسلامی توفیق یابند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵    
عبداللهی استاد حوزه گفت: اولین راه تعامل و ترویج ارزش ها بیان به شیوه منطقی و استدلالی است.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۵    
خانم عزیزی استاد حوزه بیان کرد: در این ماه انجام نماز، روزه، زکات، امر به معروف و نهی از منکر، صدقه بر فقرا و مساکین، نیکی به پدر و مادر و همسایگان و اصلاح بین بستگان سفارش بسیار شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۲    
یک استاد حوزه با بیان اینکه انسان برای رهایی از استرس ها و اضطراب ها باید خود را در محضر خدا قرار دهد، گفت: احیای شب نیمه شعبان با دعای کمیل انسان را به آرامشی که باید می رساند؛ دعای کمیل مشتمل بر همه اموری است که ما به آن نیاز داریم.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۵    
خانم حسینی زاده، استاد حوزه بیان کرد: شناخت صحیح امام حسین علیه السلام، مقدمه ای است برای برقراری حکومت جهانی حضرت ولی عصرعج الله تعالی فرجه الشریف چرا که حضرت هنگام ظهورمی فرمایند: انّ جدّی الحسین علیه السلام.
رسا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۲    
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه انسان خاشع و خداترس می تواند ولایتمدار باشد، گفت: انسان ولایتمدار اهل نجات است.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یک استاد حوزه علمیه با تأکید بر اینکه انتظار یک عمل است، گفت: امروز نمی توانیم نسبت به مشکلات مردم و جامعه بی تفاوت باشیم انسان منتظر باید حرکت کند ولو این حرکت با گوش دادن به درد و دل مردم باشد؛ که اگر انسان منتظر این گونه عمل کند می تواند خود را منتظر امام عصر خویش بداند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۱    
گروه معارف استاد حوزه علمیه اصفهان گفت: اگر انسانی منتظر ظهور مهدی(عج) باشد، انتظار او باعث می شود که جامعه امیدوار شده و یأس و ناامیدی در آن غالب نشود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۱۲    
قم - استاد حوزه علمیه قم گفت: هر فردی به اندازه توان و ظرفیت خود زمینه های اجتماعی را برای ظهور منجی عالم بشریت را فراهم کند.