سه شنبه ۲۳ مهرساعت ۱۰:۳۴Oct 2019 15

جدیدترین‌های «شهرک های صنعتی»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: شهرک های صنعتی آبادان و خرمشهر 200 واحد صنعتی با سرمایه گذاری 9 هزار و 125 میلیارد ریال و بیش از پنج هزار و 500 اشتغالزایی از واحدهای نمونه استان هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۶    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان گفت: 25 تا 30 درصد واحدهای صنعتی استان تعطیل و اتمام پروژه های این حوزه نیازمند 800 میلیارد ریال اعتبار است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
تفاهم نامه سه جانبه اعطای تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط در قالب سامانه کسب وکار به کسب وکار (سککوک) میان سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، بانک مشترک ایران ونزوئلا و شرکت توسعه تجارت الکترونیک نگین توسن منعقد شد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اظهار کرد: با اجرای برنامه های افزایش تولید صنایع کوچک، میزان تولید 589 واحد صنعتی کوچک کشور حداقل 25 درصد افزایش یافت. گسترش نیوز: اصغر مصاحب گفت: از ناحیه این افزایش تولید، برای سه هزار و 690 نفر اشتغالزایی شده است. ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی با همکاری بانک مشترک ایران و ونزوئلا، مدل تأمین مالی بنگاه ها را در سامانه سککوک ارائه می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اظهار داشت: با اجرای برنامه های افزایش تولید صنایع کوچک، میزان تولید 589 واحد صنعتی کوچک کشور حداقل 25 درصد افزایش یافت.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۳    
قوانلو گفت: توسعه شهرک های صنعتی شرق مازندران و جذب سرمایه گذار در دستور کار است و مدیران برای رونق تولید جهادی وارد عمل شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان گفت: یکی از شاخ هایی که در لرستان مغفول مانده موضوع مطالعه خوشه ای است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – قزوین : مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: در 6 ماه امسال با کمک این شرکت و برای توسعه بازار و کمک به رونق تولید، واحدهای صنعتی و خدماتی در 26 نمایشگاه داخلی و خارجی حضور پیدا کرده اند.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی: طرح 10 میلیارد دلاری کالا، علاوه بر توسعه و تعمیق ساخت داخل، واحد های راکد را هم به چرخه تولید باز می گرداند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کردستان از دفتر استانی خبرگزاری تسنیم در سنندج بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۲    
ارومیه- ایرنا- معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی گفت: سه هزار نفر هم اکنون در کنسرسیوم محصولات باغی این استان به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول فعالیت هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۵    
زاهدان- ایرنا- سرپرست شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: براساس تفاهم انجام شده با اداره کل راه آهن جنوب شرق تعرفه حمل و نقل ریلی برای صنعت گران مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان به میزان بار جاده ای کاهش یافت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۰    
شهرک صنعتی چهار دانگه یکی از قدیمی ترین شهرک های صنعتی در تهران است که از نظر جمع آوری زباله این روزها به حال خود رها شده و چهره ای آلوده و زننده پیدا کرده که کار کردن در چنین محیطی برای کارگران بسیار سخت می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۹    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: در راستای ترغیب سرمایه گذاران برای فعالیت در استان قزوین، هزینه ای بابت اختصاص زمین برای احداث واحد صنعتی و تولیدی از سرمایه گذاران دریافت نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- استاندار قزوین گفت: با تامین زمین مناسب در شهرک های صنعتی قزوین و دادن مشوق های لازم از سرمایه گذاران خارجی برای راه اندازی واحدهای تولیدی حمایت جدی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی شرکت شهرک های صنعتی فارس از انعقاد قرارداد با 140 سرمایه گذار جدید در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در 6 ماه نخست امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۵    
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: 70 درصد از واحدهای صنعتی این استان شامل صنایع کوچک بوده و 85 درصد از اشتغال استان توسط این صنایع، ایجاد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
در نیمه نخست امسال 13 میلیون و 135 هزار دلار محصولات تولید شده در شهرک های صنعتی جزیره قشم به خارج از کشور صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: 85 درصد از اشتغال استان به واسطه صنایع کوچک ایجاد شده است.
عصر اترک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۲    
نخستین شرکت تولید کننده مواد نانو عایق های رطوبتی،حرارتی و صوتی در شمال شرق کشور با حضور معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، افتتاح و راه اندازی شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری، در شهرهای صنعتی بزرگ دنیا، به تدریج سیاست های جدیدی در راستای ادغام بهتر فعالیت های صنعتی با فرایند شهرنشینی تدوین شد تا کیفیت زندگی کارگران در این شهرک ها افزایش یابد و البته جذب سرمایه گذار نیز بالا رود ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو بستر سازی برای توسعه صنعت و ایجاد زیرساخت های تولید مبتنی بر مزیتهای جغرافیایی اقتصادی را از ماموریتهای مناطق آزاد برشمرد و گفت: شهرک های صنعتی در مناطق آزاد باید الگویی اثربخش از درخشش صنعت و تولید برای سرزمین اصلی باشد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۰:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پس از تصویب امکان تبدیل انواع شرکت های تجاری موضوع ماده 20 قانون تجارت به یکدیگر در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی، هیات وزیران نیز این موضوع را تصویب کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- شرق استان تهران : با حضور پرنیان رئیس شرکت شهرک های صنعتی استان تهران، ملک جعفریان رئیس اداره مخابرات استان تهران و مسوولان پاکدشت به میزبانی شرکت صنایع غذایی فارسی، شبکه فیبرنوری در شهرک صنعتی خوارزمی به بهره برداری رسید ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – قزوین : مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با شناسایی 227واحد تولیدی و خدماتی بهره برداری راکد، 28 واحد تولیدی با اشتغال 712 نفر مجددا راه اندازی شدند و به چرخه تولید و فعالیت اقتصادی بازگشتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: 530 نیاز فناورانه در واحدهای صنعتی کوچک و متوسط کشور شناسایی شده که تاکنون 280 مورد از این نیازها با حمایت این سازمان برطرف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۹:۱۵    
بجنورد- ایرنا- در راستای برنامه های احیا و افزایش تولید در کشور، 12 واحد مستقر در شهرک های صنعتی خراسان شمالی نیز بازفعال سازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - نخستین شرکت تولید عایق های نانو پلیمر شمال شرق کشور روز شنبه با حضور معاون صنایع کوچک و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، در شهرک صنعتی شهرستان اسفراین راه اندازی شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با اقدامات صورت گرفته برای ایجاد فرصت های شغلی جدید در بخش صنعت و معدن در جنوب استان اردبیل، مهاجرت افراد جویای کار این منطقه به مناطق دیگر کشور متوقف شده و مهاجرت معکوس به زودی اتفاق می افتد. ...
سفیر تجارت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با اقدامات صورت گرفته برای ایجاد فرصت های شغلی جدید در بخش صنعت و معدن در جنوب استان اردبیل، مهاجرت افراد جویای کار این منطقه به مناطق دیگر کشور متوقف شده و مهاجرت معکوس به زودی اتفاق می افتد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با اجرای برنامه های افزایش تولید واحدهای کوچک صنعتی، میزان تولید 589 واحد صنعتی کوچک کشور حداقل 25 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۹    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: تاکنون 48 میلیارد تومان از اعتبار سال جاری شهرک های صنعتی مانده که طرح هایی در این خصوص داریم.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۹    
نورا عباسی_ روزنامه نگار قدمت شهرک های صنعتی در ایران به سال های قبل از انقلاب بازمی گردد، اما پس از انقلاب با تصویب قانون شهرک های صنعتی ایران ساخت این شهرک ها، سرعت و شدت بیشتری گرفت تا جایی که سازمان شهرک های صنعتی در دودهه، 400شهرک صنعتی را به مجموعه خود اضافه کردند ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۹    
لیلا شریف_روزنامه نگار شهرک های صنعتی در تمام مدت فعالیت شان موافقان و مخالفان خاص خود را داشته اند. برخی همچون کاظم مرتاض- عضو هیأت امنای شهرک صنعتی ارومیه و با سابقه 30ساله حضور در شهرک های صنعتی- فعالیت شهرک های صنعتی را دور از اهداف اولیه اش توصیف و برخی همچون مسعود عظیمی- مدیر سابق شهرک های ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۷    
شهرک های صنعتی حومه تهران فرصت بسیار مناسبی را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فراهم کرده اند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
صادرات کوچک ها شش درصد افزایش می یابد محسن صالحی نیا، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران: براساس پیش بینی ها حدود شش درصد صادرات واحدهای تولیدی کوچک و متوسط مستقر در شهرک های صنعتی کشور افزایش پیدا می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی گفت: دست داشتن دلال ها مانع توسعه شهرک صنعتی بناب شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان گفت: با تاسیس شهرک ماهیان زینتی کاشان زمینه اشتغال بیش از سه هزار نفر به صورت مستقیم فراهم می شود. به گزارش بازاکار به نقل از مهر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بناب گفت: توسعه شهرک صنعتی بناب به عنوان یک چالش جدی شهرستان مطرح است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۷:۳۳    
اصفهان - ایرنا- محسن صالح نیا وزیر صمت روز پنجشنبه از شهرک ها و ناحیه های صنعتی کاشان بازدید و چندین طرح صنعتی را افتتاح کرد. عکاس: مجتبی سلطانی
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان از آغاز عملیات ساخت نخستین شهرک پرورش ماهیان زینتی در کاشان به مساحت 49 هکتار و اعتبار اولیه 150 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دو طرح صنعتی امروز در کاشان با حضور مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشوربه بهره برداری رسید .
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: برخی از واحدهای تولیدی به علت شرایط ایجاد شده، نیازمند تغییر ساختار تولید و جایگزینی با فناوری های به روزتر و بهره ورتر هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی پراکندگی صنوف در شهرک های صنعتی و تخصصی را معضل مهم صنعت استان دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۱    
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک شهرک های صنعتی ایران گفت: برنامه امسال وزارت صنعت، معدن و تجارت بازگرداندن دوباره یک هزار و 400 واحد کوچک و متوسط و 300 واحد بزرگ راکد به چرخه تولید است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- چهار طرح تولیدی و صنعتی کاشان با سرمایه گذاری افزون بر یک هزار و 200 میلیارد ریال در آیینی با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی افتتاح و کلنگ زنی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان از اختصاص 150 میلیارد ریال به شهرک ماهیان زینتی کاشان خبر داد و گفت: در صورت تکمیل و رونق این شهرک صنعتی مجموعا 3000 هزار فرصت شغلی جدید به استان افزوده خواهد شد.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح ساخت نخستین ناحیه صنعتی تخصصی ماهیان زینتی کشور و شهرک صنعتی شماره سه کاشان در آیینی با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان کاشان و جمعی از مسوولان استانی آغاز شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کرمانشاه از کلنگ زنی 4 طرح در شهرک صنعتی سنقر و کلیایی همزمان با سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان کرمانشاه خبر داد.