یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۴:۵۶Mar 2020 29

جدیدترین‌های «شهرک های صنعتی»

 
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد امین فرشی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: این استان با داشتن 11 شهرک صنعتی دولتی وخصوصی و بیش از سه هزار و 500 واحد تولیدی به عنوان یک استان صنعتی در کشور محسوب می شود و رفع برخی موانع می تواند شکوفایی تولید را در آن تسریع بخشد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از خارج شدن شهرک های صنعتی اشتهارد از شعاع 120 کیلومتری تهران خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی از صدور کارت تردد به کارکنان واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان توسط امور اداری خود واحدهای تولیدی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به اجرای طرح محدودیت تردد و فاصله گذاری اجتماعی، برای واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان و کارکنان این واحدها کارت تردد صادر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: 42 واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان در سال 98 که به رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب نام گرفته بود به بهره برداری رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۴۷    
قزوین – ایرنا – مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: با توجه به شعار جهش تولید 9 سرمایه گذار جدید در زمینه تولید آب آشامیدنی، بسته بندی قند و شکر، خوراک آماده آبزیان، دام و طیور، میوه خشک، قهوه و فراورده های آن و روغن موتور در شهرک های صنعتی قزوین جذب شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از احیا 1185 واحد تولیدی تعطیل یا نیمه تعطیل در شهرک های صنعتی خبر داد در سال 98 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۲۷    
ایسنا/تهران مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران گفت: تولید بدون وقفه ادامه خواهد داشت و صیانت از سلامت کارگران واحدهای تولیدی اولویت اول ماست.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۱    
سمنان - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سمنان با تأکید بر لزوم افزایش بهره وری و حداکثر بازچرخانی آب در واحدهای صنعتی گفت: تأمین آب شهرک های صنعتی استان امروز به یک چالش جدی تبدیل شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دماوند- مدیرعامل شهرک های صنعتی استان تهران از بهره برداری از یک طرح دارویی با پیش بینی اشتغال 40 نفر تا سال آینده در آیینه ورزان دماوند خبر داد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان گرگان اظهار کرد: کشورهای مدعی اروپایی و غربی با مواجه با کوچکترین بحرانی دچار مشکلات اساسی شده و مدیریت اوضاع از دستشان خارج می شود و حتی به خود رحم نمی کنند و از یکدیگر به صورت آشکار دزدی می کنند.
کاشان نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۴    
کاشان نیوز- حسین طاهری: هرکه بی مشورت کند تدبیر/غالبش بر هدف نیاید تیر (سعدی) خبرهایی جسته وگریخته از گوشه و کنار مبنی بر فعال بودن چند شرکت بزرگ واقع در شهرک صنعتی راوند و همچنین مبنی بر باز بودن بعضی از شعب مرکزی بانک ها، به گوش می رسد، ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: تا پایان اردیبهشت ماه هیچ گونه افزایش قیمتی در واگذاری زمین به متقاضیان واحدهای صنعتی نخواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۴۳    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان کردستان گفت: فاز نخست منطقه ویژه اقتصادی بانه امسال به بهره برداری می رسد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۱    
گرگان- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان گفت: ایجاد شهرک متالوژی در حد یک تئوری از سوی مسئولان وقت صنعت و معدن استان مطرح شد بدون آنکه ابزار عملیاتی آن فراهم باشد و معایب زیرساختی استان دیده شود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در دستوری از سازمان های صنعت استانی، شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی بزرگ در استان های سیل زده خواست تا امکانات خود را برای کمک به هموطنان مناطق سیل زده اختصاص دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: اقساط اسفند، فروردین و اردیبهشت واحدهای صنعتی بدون تعدیل به آخرین قسط استمهال می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
رحمانی در دستوری از سازمان های صمت استانی، شهرک های صنعتی و واحد های تولیدی بزرگ در استان های سیل زده خواست تا امکانات خود را برای کمک به هموطنان مناطق سیل زده اختصاص دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
قزوین- مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: در سال گذشته با جذب 107 سرمایه گذار داخلی و خارجی از استان های برتر در کشور بودیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۴    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: واحدی ناشی از کرونا تصمیم به تعدیل نیرو نمی گیرد، ممکن است واحدهای تولیدی زیان های مالی داشته باشند، اما فعلا مطلبی مبنی بر تعدیل نیرو نداریم و تا شب عید هم که واحدهای تولیدی را رصد کردیم، برنامه ای برای تعدیل نیرو پیش بینی نکرده بودند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: زیرساخت های لازم برای جهش تولید مدنظر رهبر معظم انقلاب در شهرک های صنعتی استان فراهم است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی بر اهمیت نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: در سال 98، شاهد رونق تولید در واحدهای تولیدی و صنعتی بودیم و در سال جدید نیز امید است بتوانیم زیرساخت های لازم را برای واحدهای صنعتی تامین کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۴    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران با اشاره به فعالیت 4 هزار و 500 شرکت دانش بنیان در شهرک های صنعتی گفت: در سال های گذشته نزدیک به 1500 قلم کالا وارد کشور می شد اما این رقم به 100 قلم رسیده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شهرک های صنعتی تهران گفت: طرح بزرگ غربالگری کارگران در80 شهرک صنعتی دولتی و خصوصی استان تهران اجرا می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به انجام دو مرحله غربالگری در شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی گفت: واحدهایی مجاز به فعالیت هستند که اقلام بهداشتی را در اختیار پرسنل قرار دهند.
میبد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندارمیبد در جلسه بررسی پروتکل های بهداشتی در شهرک های صنعتی شهرستان در جهت حفظ سلامت کارگران گفت: رعایت بهداشت در واحدهای صنعتی و حفظ سلامت کارگران در قطع زنجیره بیماری کرونا مهم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۵    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز گفت: به تبع تولیدات یک شرکت فعالی در حوزه فناوری نانو و تولید ماسک های تنفسی در البرز، توانایی تأمین نیاز 50 درصدی شبکه بیمارستانی کشور را داریم.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان نایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بر ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه برای ارتقاء ایمنی شهرک ها و نواحی صنعتی تاکید کرد. *** ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه برای ارتقاء ایمنی شهرک ها و نواحی صنعتی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۹:۳۴    
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به مناسبت آغاز سال نو و نامگذاری سال 1399 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "جهش تولید" پیامی صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - 830 سند مالکیت تفکیکی برای واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین صادر شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۸:۵۱    
مدیرعامل شهرک های صنعتی تهران، تشکیل کار گروه جهش تولید در ابلاین شرکت را ابلاغ کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۴:۲۶    
در این بسته خبری مهمترین رویداد های خبری حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان را در خرداد 98 می خوانید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان گفت: تا قبل از سال 95 وسعت شهرک های صنعتی استان یک هزار و 300 هکتاربود که تا پایان سال 98 به یکهزار و 500 هکتار رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۵    
تهران - مدیر عامل شهرک های صنعتی استان تهران با اشاره به محقق شدن شعار جهش تولید گفت: احیاء واحدهای صنعتی تعطیل استان تهران امسال با سرعت و جدیت بیشتر ادامه خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شهرک های صنعتی استان تهران گفت: حدود 40 هزارطرح عمرانی نیمه تمام صنعتی در شهرک های صنعتی کشور وجود دارد که حدود 15 هزار طرح صنعتی در مرحله نصب ماشین آلات و ورود به چرخه تولید است که با راه اندازی این واحدها جهش در تولید را مشاهده خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۳:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران از افزایش20 برابری ظرفیت تولید محصولات ضد عفونی در پی شیوع ویروس کرونا خبر داد که در صورت تامین الکل کافی محقق می شود و وعده داد که طی روزهای آینده مشکلات تامین ماسک هم برطرف می شود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سردار هوشنگ حسینی روز شنبه اظهارداشت: به دنبال دریافت گزارش های مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه 2 نفر در رابطه با تهیه، نگهداری و توزیع الکل های صنعتی تقلبی در یکی از شهرک های صنعتی اردبیل، بررسی موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی قرار گرفت. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شهرک های صنعتی تهران با اشاره به نامگذاری سال 1399 به سال جهش تولید توسط مقام معظم رهبری، گفت: زیر ساختهای جهش تولید در کشور فراهم شده است و شعار سال جهش تولید ظرفیت بی نظیری را برای کشور فراهم می سازد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: تحقق شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید نام گذاری شد، در گرو تقویت صنایع کوچک و متوسط است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۶:۰۲    
مدیر کل دفتر فنی و حرفه ای و کاردانش گفت: در نظر داریم تا دفتر همکاری های آموزشی در شهرک های صنعتی را برای هنر آموزان توسعه دهیم.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محسن محمودی طی پیامی به مدیر شهرک های صنعتی استان تهران، ضمن عرض تسلیت شهادت امام کاظم ( ع) و تبریک آغاز سال جدید اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
عملیات اجرایی شهرک صنعتی پوشاک قرار بود در نیمه دوم امسال آغاز شود، اما به گفته مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران، کرونا اجرای این پروژه را به سال بعد موکول کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۷:۱۸    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران با اشاره به افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی ملزومات بهداشتی، از صدور 140 مجوز جدید و فوری در استان تهران خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت : در جلسه ی مجمع عمومیِ فوق العاده شرکت خدماتیِ شهرک صنعتی لردگان که با حضور اکثر سهام داران برگزار شد ؛ اعضای جدید هیأت مدیره ی شرکت خدماتی شهرک صنعتی لردگان انتخاب و معرّفی شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دومین نشست کارگروه مدیریت بیماری کرونا در سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به ریاست معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران توضیحاتی درباره اقداماتی که این سازمان برای کمک به صنایع کوچک برای جبران خسارات ناشی از شیوع ویروس کرونا در نظر گرفته، ارائه داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاونت فنی و مدیریت ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی (HSEE) سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران برای مدیریت تعطیلات نوروزی و آمادگی هرچه بیشتر در شهرک ها و نواحی صنعتی سراسر کشور بخشنامه ای صادر کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده بسیج شهدای گمنام شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: از زمان شروع ویروس کرونا بسیجیان این حوزه برای مقابله با کرونا به صورت شبانه روزی عملیات ضدعفونی را انجام می دهند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شهرک های صنعتی تهران، گفت: پروژه توسعه ضربتی و کوتاه مدت شبکه انتقال و فوق توزیع برق در شهرک های صنعتی عباس آباد و خوارزمی طی توافق نامه سه جانبه میان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۰    
زنجان - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی زنجان از فعالیت بیش از 30 واحد صنعتی فولاد در استان خبر داد و گفت: مواد غنی معادن و سرمایه گذاری بخش خصوصی باعث شده تا زنجیره فولادو مواد آلیاژی آن تکمیل شود.