چهارشنبه ۰۲ بهمنساعت ۲۰:۵۰Jan 2020 22

جدیدترین‌های «بانک مسکن»

شما نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن در بازدید از شعب آسیب دیده استان تهران در جریان ناآرامی های اخیر، راهکارهای لازم جهت تسریع در بازسازی شعب آسیب دیده را ارائه کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۶ ساعت پیش    
محمد حسن مرادی مدیر طرح و برنامه بانک مسکن جزئیات وام 240 میلیونی خرید مسکن را تشریح کرد.
پرداخت تسهیلات جعاله مسکن در مقایسه با سایر تسهیلات در این بخش طی 9 ماهه اول امسال رکورد زد.
محمد حسن مرادی مدیر طرح و برنامه بانک مسکن جزئیات وام 240 میلیونی خرید مسکن را تشریح کرد.
مدیر امور اعتباری بانک مسکن با اعلام این مطلب که واحدهای مسکونی مهر در دولت تدبیر و امید، حدود یک میلیون و 200 هزار واحد فروش اقساطی شدند، گفت: طی 15 ماه گذشته110 هزار واحد مسکونی مهر فروش اقساطی شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مسابقات نقاشی و کتابخوانی در بین دانش آموزان بهانه ایی شده تا با استفاده از این فرصت آنان را برای ساختن آشیانه ای بهتر در آینده سوق داد و هدایت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان از افزایش صادرات قیر خبر داد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۹    
مدیر فرودگاه خرم آباد در جلسه شورای حمل و نقل استان لرستان تاکید کرد که برای حفظ حریم بی خطری پروازها، در صدور مجوز و ساخت ساز، استعلام از فرودگاه در اولویت قرار گیرد. ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک مسکن سهم صندوق پس انداز مسکن یکم از کل تسهیلات پرداختی در بخش خرید واحدهای مسکونی را اعلام کرد.
گفتارنو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۱    
گفتارنو/ سرویس اقتصاد: اگر چه بنا به اعلام سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان کرمان هزار و 900 واحد از پروژه های مسکن مهر باقی مانده است اما در ادامه این گفته مورد تردید اعضای شورای مسکن قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۴:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند با بیان این که صاحبان حدود 13 هزار واحد آماده شده مسکن مهر پرند از تحویل آن ها خودداری می کنند، گفت: بیشتر این واحدها توسط دلالان خریداری شده و بانک مسکن اخطار داده که اگر از تحویل امتناع کنند، سود تسهیلات آن ها را از 4 به 18 درصد افزایش می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۹:۴۵    
تهران- ایرنا- مدیر واگذاری عرصه مسکن مهر پردیس گفت: شرکت عمران در پی امضای تفاهمنامه ای با بانک مسکن به خریداران عرصه مسکن مهر پردیس مبلغ 20 میلیون تومان وام جعاله پرداخت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۸:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر شعب بانک مسکن استان خوزستان گفت: مصوبه سقف های جدید و افزایش یافته تسهیلات خرید و ساخت مسکن به منظور رفع نیاز اقشار مختلف مردم برای خرید و ساخت مسکن ابلاغ شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۱    
بجنورد- ایرنا- مدیر شعب بانک مسکن خراسان شمالی گفت: این بانک تاکنون 6 هزار و 50 میلیارد ریال تسهیلات به مسکن مهر استان پرداخت کرده و در این زمنیه 21 هزار و 983 واحد هم فروش اقساطی داشته است.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن از حرکت این بانک به سمت تحقق هدف ارائه هر خدمت بر اساس سلایق مشتریان در هر نقطه در قالب طرح تحول دیجیتال خبر داد.
مجمع واردات   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۷۳ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، آخرین قیمت ها حاکی از آن است که قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن در سال جاری با افزایش مواجه بوده است؛ به طوریکه تسه (اوراق) تیر و آذرماه سال 1398 به ترتیب 45 هزار و 600 تومان و 47 هزار و 300 تومان قیمت دارد ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۷    
مدیرامور شعب بانک مسکن کردستان از پرداخت بیش از 2 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات به مردم استان کردستان در سال جاری تا کنون خبر داد.
مدیر امور اعتباری بانک مسکن از پرداخت 514 میلیاردتومان تسهیلات به 9000 واحد در بافت فرسوده طی سالجاری خبر داد و گفت: استان های تهران، خراسان رضوی و اردبیل بیشترین تسهیلات بافت فرسوده را دریافت کردند.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۲    
مدیر امور شعب بانک مسکن کردستان از پرداخت تسهیلات قابل توجه به افرادی که مسکن خویش را براساس ضوابط مسکن سبز( مسکن نوین) خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۲    
سنندج - ایرنا - مدیر شعب بانک مسکن کردستان گفت: این بانک در سال گذشته با پرداخت تسهیلات در بخش های مختلف به صاحبخانه شدن چهار هزار و 828 کردستانی کمک کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر شعب بانک مسکن کردستان گفت: امسال در مجموع 2 هزار و 500 میلیارد ریال (250 میلیارد تومان) تسهیلات توسط این بانک در بخش های ساخت، خرید و تعمیر مسکن، ازدواج و خوداشتغالی به متقاضیان واجد شرایط در استان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۵    
مدیرعامل شرکت عمران پردیس از توافق با بانک مسکن برای پرداخت وام جعاله به دارندگان قرارداد عرصه مسکن مهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرامور شعب بانک مسکن کردستان از پرداخت بیش از 2 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات به مردم استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۰:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه بنگاه ها : بانک های پنج استان لرستان، گلستان، خوزستان، همدان و خراسان شمالی، بیشترین حجم تسهیلات بازسازی را به متقاضیان واجد شرایط در مناطق سیل زده (سیلاب های فروردین ماه گذشته) پرداخت کردند ...
اکو فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اکوفارس: فرابورس با صدور اطلاعیه ای، 5 محدودیت معاملاتی گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن دو بانک مسکن و ملی را اعلام کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بانک مسکن در یک اطلاعیه رسمی، مکانیزم تخصیص رمز پویا به کارت در سامانه های مدیریت پایانه های مجازی شعب(VTMS) را تشریح کرد.
بانک مسکن   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۶:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن در سالگرد تاسیس بانک عنوان کرد: بانک مسکن به فردایی دیجیتال می اندیشد
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
محدودیت خرید اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن بانک مسکن 280 و بانک ملی، 240 برگه در هر جلسه معاملاتی تعیین شده است. گسترش نیوز: در همین ارتباط فرابورس ایران در اطلاعیه ای پیرو مصوبات شورای پول و اعتبار، موارد ذیل را در خصوص اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن بانک مسکن اعلام کرده است: ...
بانک مسکن   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
15 برگزیده نخستین دوره جشنواره ملی نوآوری در حوزه ساخت و ساز معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از آغاز یک حسابرسی ویژه توسط سازمان حسابرسی در خصوص منابع و مصارف بازپرداخت اقساط مسکن خبر داد و گفت:پرداخت تسهیلات به مستاجران با برطرف شدن ایرادات آغاز می شود.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ناصری مدیر شعب استان خراسان شمالی در راستای برقراری تعاملات بیشتر و استماع مشکلات مردم و حل آنها، با آیت الله یعقوبی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد دیدار و گفتگو کرد
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: فرابورس با صدور اطلاعیه ای 5 محدودیت معاملاتی گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن دو بانک مسکن و ملی را اعلام کرد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فرابورس با صدور اطلاعیه ای 5 محدودیت معاملاتی گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن دو بانک مسکن و ملی را اعلام کرد.
24 آنلاین نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۲   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن با اعلام اینکه واحدهای مسکونی مهر نیمه تمام تا خرداد 99 باید فروش اقساطی شود، از راه اندازی سامانه تا پایان امسال خبر داد. پروانه اصلانی از ارائه گزارش های وضعیت واحدهای مسکونی تکمیل، نیمه تمام و یا فروش اقساطی شده و نشده در جلسه هجدهم شورای عالی مسکن در سالجاری خبر داد ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو پروانه اصلانی از ارائه گزارش های وضعیت واحدهای مسکونی تکمیل، نیمه تمام و یا فروش اقساطی شده و نشده در جلسه هجدهم شورای عالی مسکن در سالجاری خبر داد. ...
بانک مسکن   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
بهار امسال تعداد زیادی از شهرها و روستاهای سراسر کشور در اثر بارش های سیل آسا، دچار حادثه سیل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۱    
بانک مسکن برای صاحبان مسکن مهر که تاکنون واحدهایشان تکمیل نشده، 5 میلیون تومان تسهیلات پرداخت می کند.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تقدیرازبانک مسکن درسومین دوره جایزه مسوولیت اجتماعی به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد ، درسومین دوره جایزه مسوولیت اجتماعی وتوسعه پایداربنگاه های اقتصادی،ازبانک مسکن بااعطای لوح وتندیس قدردانی شد ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۶:۲۶   + ۳۹ سایت دیگر  
سال ها وام خرید مسکن به گونه ای در انحصار وامی بود که بدون سپرده گذاری در بانک مسکن و البته با خرید اوراق از بازار بورس تامین می شد، اما به تدریج بحث وام صندوق پس انداز یکم مطرح و پیشنهادی به بانک مرکزی ارائه شد که وزارت راه و شهرسازی و بانک مسکن پیگیر آن بودند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۲۰:۰۵    
ایسنا/گلستان مدیر شعب بانک مسکن استان گلستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 187 میلیارد ریال تسهیلات بافت فرسوده توسط بانک مسکن استان پرداخت شده است.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل بانک مسکن در پیامی سالروز تاسیس این بانک را تبریک گفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۰    
گرگان - ایرنا - مدیر امور شعب بانک مسکن گلستان گفت که تا پایان امسال تسهیلات ساخت، تعمیر و کمک معیشتی از طریق این بانک به همه متقاضیان سیل زده استان به آنان پرداخت می شود.
ایستا نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر امور اعتباری بانک مسکن از پرداخت 8 هزار و 945 فقره تسهیلات بافت فرسوده و بازآفرینی شهری از ابتدای سال جاری تا روزهای اخیر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شعب بانک مسکن لرستان از آغاز پرداخت تسهیلات خرید و ساخت مسکن به متقاضیان خبر داد و گفت: زوجین می توانند تسهیلات همزمان خرید و ساخت و تعمیر مسکن را به مبلغ 200 میلیون تومان دریافت کنند.
رکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا، در حالیکه مدیر عامل و مسئولان ارشد بانک مسکن افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن را در حال حاضر مقدور نمی دانند معاون وزیر راه و شهرسازی می گوید پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات به بانک مرکزی ارائه شده است. رکنا: وزیر راه و شهرسازی با پیش بینی بازار مسکن در سال 97 از افزایش سقف وام خرید مسکن به... ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرشعب بانک مسکن لرستان گفت: 479 میلیارد تومان تسهیلات در قالب 16هزارو 716 فقره به سیل زدگان این استان پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۴:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
در حالیکه مدیر عامل و مسئولان ارشد بانک مسکن افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن را در حال حاضر مقدور نمی دانند معاون وزیر راه و شهرسازی می گوید پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات به بانک مرکزی ارائه شده است. حال سوال این است که آیا الان زمان افزایش سقف تسهیلات است؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مشتریان بانک مسکن با توجه به شرایط خود از 60 تا 180 میلیون تومان وام مسکن دریافت می کنند.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
در سومین دوره جایزه مسوولیت اجتماعی و توسعه پایدار بنگاه های اقتصادی، از بانک مسکن با اعطای لوح و تندیس قدردانی شد.