دوشنبه ۱۸ فروردینساعت ۱۱:۱۴Apr 2020 6

جدیدترین‌های «طرح نوروزی»

 
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سبحان اله علیپور عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:براساس آخرین آمار دریافتی از 42 دستگاه تردد شمار استان از ابتدای طرح نوروزی ( از بیست و پنجم اسفندماه گذشته تا پایان وقت شانزدهم فروردین ماه جاری) 307 هزار و 779 وسیله نقلیه وارد و تعداد 315 هزار و 236 وسیله نقلیه از استان خارج شده ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: چهار هزار و 287 ماموریت در اجرای طرح سلامت نوروزی از سوی این مرکز انجام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز از انجام 823 هزار و 949 تست تب سنجی در اجرای طرح نوروزی در ورودی های استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز گفت : 823 هزار و 949 تست تب سنجی در اجرای طرح نوروزی در ورودی های این استان انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کاهش محسوس جرایم خشن، کشف 10 میلیارد ریال کالای قاچاق و کاهش 55 درصدی کشته شدگان سوانح رانندگی در طرح نوروزی پلیس در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تاکنون 60 درصدمیوه طرح نوروزی درچهارمحال و بختیاری توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راه استان همدان گفت: از 25 اسفند سال گذشته با آغاز طرح نوروزی پلیس تا پایان 15 فروردین امسال پنج تن در سوانح جاده ای این استان فوت کرده و 59 تن نیز مجروح شدند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان گفت: بر اساس اطلاعات تردد ثبت شده توسط سامانه های ترددشمار، تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان نسبت به طرح نوروزی سال گذشته 62 درصد کاهش داشت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ اورژانس 115 قم در طرح نوروزی 2784 مورد ماموریت انجام داده که 44 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست پلیس راه آذربایجان شرقی از کاهش 36 درصدی تصادفات منجر به فوت در طول اجرای طرح نوروزی در استان خبر داد.
تحلیل بازار / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
سمنان - مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای سمنان گفت: در ایام تعطیلات نوروزی چهار میلیون و 11 هزار تردد از محورهای مواصلاتی استان انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۸    
ایرنا- زاهدان- راهداران سیستان و بلوچستان همزمان با طرح نوروزی امسال سه هزار و 916 مترمربع از راه های ارتباطی تخریب شده و آسیب دیده ناشی از بارندگی و فرسایش را برای تردد ایمن و تسهیل در رفت و آمد کاربران جاده ای این استان لکه گیری کردند. تهیه کننده: عصمت جهانی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از کاهش 83 درصدی تصادفات منجربه فوت در اجرای طرح نوروزی دراین استان خبر داد.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سفرهای نوروزی رکورد زد ، افزایش چشمگیری تردد در جاده های کشور طی نوروز و ... تیترهایی است که هر سال در طول اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده های کشور در رسانه ها منتشر می شد و حاکی از افزایش بالای تردد در جاده های کشور بود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۱    
سنندج - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: دامپزشکان و بازرسان این اداره کل در طرح نوروزی موفق به کشف و ضبط 33 هزار و 500 کیلوگرم انواع مواد خام دامی غیرمجاز و غیربهداشتی از مراکز عرضه و کشتارگاه های این استان شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی گفت: تصادفات درون شهری در خراسان جنوبی طی بازه زمانی طرح نوروزی 80 درصد کاهش یافت.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
علی زندی فر روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تعداد ترددهای ثبت شده در جاده های این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، 60 درصد کاهش یافته است. وی ادامه داد: 13 میلیون و 724 هزار و 113 تردد در طرح نوروزی سال گذشته در جاده های استان مرکزی ثبت شد. ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان از خانواده ها خواست که بر نحوه رانندگی جوانان خود نظارت داشته باشند و افزود: از 25 اسفند و همزمان با آغاز طرح نوروزی 85 درصد کاهش فوتی در تصادفات نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشتیم و 2 مورد فوتی در گیلان مربوط به یک موتورسوار و یک راننده 56 ساله است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در جریان بازرسی های طرح نوروزی از ابتدای اسفندماه سال گذشته تا سیزدهم فروردین ماه جاری، 458 پرونده تخلف صنفی به ارزش 25 میلیارد و 491 میلیون ریال توسط بازرسان این سازمان و اتاق اصناف استان تشکیل شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فریاد حدادیان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در گزارش های رسیده طرح نوروزی سه واحد خانه مسافر در سطح شهر اقدام به پذیرش میهمان و اجاره خانه استیجاری خود کرده بودند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۹:۴۰    
با اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده های استان کرمان، تلفات جاده ای 71درصد ومصدومان 34درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با اجرای طرح نوروزی پلیس در جاده های استان کرمان، تلفات جاده ای 71درصد ومصدومان 34درصد کاهش داشته است.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۲    
فرمانده انتظامی کردستان از افزایش کشفیات سرقت در ایام نوروز و اجرای طرح نوروزی پلیس در استان کردستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۵    
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان گفت: با اجرای طرح نوروزی پلیس از 25 اسفند ماه 98 تا به امروز در جاده ها و محور های برون شهری و مواصلاتی قریب 71 درصد کاهش متوفیان تصادفات رانندگی گزارش شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده انتظامی کردستان گفت: میزان تصادفات فوتی جاده های برون شهری در طرح نوروزی امسال پنج نفر بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 55 درصد کاهش یافته است.
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: تردد در محورهای استان مرکزی طی اجرای طرح نوروزی ویژه سال 99 نسبت به سال قبل 59 درصد کاهش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون حمل و نقل مدیرکل راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: 48 هزار تن بار عمدتا کالاهای اساسی طی طرح نوروزی راهداری در این استان جابجا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: در طرح نوروزی امسال، بیش از 2 میلیون و 58 هزار تردد در جاده های استان ثبت شده که این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال، 60 درصد کاهش دارد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت در گفت وگوی ویژه خبری اظهار کرد: ما در پلیس همزمان هم طرح نوروزی را اجرا می کنیم و هم طرح مقابله با ویروس کرونا.
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۳۷    
مدیرکل دفتر امور تشریح و بررسی صحنه سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد که بر اساس آمارهای اولیه در طرح نوروزی امسال 862 نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۰۱    
تعداد متوفیان حوادث رانندگی استان از ابتدای اجرای طرح نوروزی (25 اسفند) تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته 76درصد کاهش دارد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد حیدری اظهار داشت: در مدت زمان یاد شده چهار نفر در جاده های استان کرمانشاه بر اثر سوانح رانندگی جان خود را از دست داده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل که 13 نفر بوده است 69 درصد کاهش نشان می دهد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۳۱    
همدان- ایرنا- رییس پلیس راه همدان گفت: بر اثر بروز سوانح رانندگی در جاده های برون شهری این استان از آغاز طرح نوروزی پلیس راه تاکنون، یک تن کشته و 44 نفر مجروح شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
حوزه/ از ابتدای طرح نوروزی امسال 24 اسفند تا پایان 9 فروردین، 321 ماموریت به دنبال حوادث ترافیکی در استان قم به این مرکز اعلام شده است که نسبت به آمار سال گذشته در همین بازه زمانی 62 در صد در تصادفات شهری و 70 درصد در تصادفات جاده ای کاهش نشان می دهد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران اعلام کرد: از ابتدای آغاز طرح نوروزی تا کنون بیش از 43 هزار بازرسی از واحدهای صنفی در سطح استان تهران انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران اعلام کرد: از ابتدای آغاز طرح نوروزی تا کنون بیش از 43 هزار بازرسی از واحدهای صنفی در سطح استان تهران انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: در طرح نوروزی امسال 2 هزار و 890 ماموریت از سوی این مرکز انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون گردشگری همدان از بازرسی و نظارت مستمر بر تاسیسات گردشگری تا پایان طرح نوروزی خبر داد و گفت: تاکنون 310 بازدید نظارتی از تاسیسات گردشگری استان انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: از ابتدای شروع طرح نوروزی این اداره کل در 25 اسفندماه سال گذشته تا پایان روز هفتم فروردین ماه جاری، تردد ورودی و خروجی خودروها در جاده های استان نسبت به مدت مشابه 65 درصد کاهش نشان می دهد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اسدآباد از دستگیری 27 متهم، در نتیجه اجرای طرح نوروزی پلیس در اسدآباد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سردار حسینی گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا روز گذشته، 64 درصد کاهش جانباختگان را نسبت به سال گذشته داشته ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: چهارمین واحد متخلف توزیع و فروش فرآورده های خام دامی در این استان که کشف تخلفات آن در طرح نوروزی به نتیجه رسیده با دستور مقام قضایی پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: از 25 اسفند که طرح نوروزی پلیس آغاز شد تا ابتدای روز هفتم فروردین شاهد کاهش 52 درصدی سوانح درون شهری نسبت به مدت مشابه نوروز گذشته بوده ایم.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ سید غلامعلی نوربخش روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بدون اعلام آمار تصادفات افزود: از ابتدای اجرای طرح نوروزی پلیس راه از 28 اسفندماه سال گذشته تا هفتم فروردین 99، تعداد تصادفات فوتی در استان 60 درصد و تعداد فوت شدگان 33 درصد کاهش داشته است. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ احمد خدایاری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: از تاریخ پنجم تا ششم فروردین ماه به مدت 24 ساعت 77 درصد کاهش تردد در محورهای ورودی و خروجی شهر قم نسبت به سال گذشته ثبت شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- جانشین رییس پلیس راه استان همدان گفت: به دنبال شیوع کرونا و کاهش میزان مسافرت ها، آمار سوانح جاده ای این استان از آغاز طرح نوروزی پلیس راه تاکنون 66 درصد کاهش یافت.
باشگاه خبرنگاران جوان: سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا در تشریح آخرین آمار تصادفات جاده ای اظهار کرد: از ابتدای طرح نوروزی تا 5 فروردین 64 درصد تصادفات کاهش یافته است. رئیس پلیس راه راهور ناجا افزود: همچنین تا 5 فروردین ماه 59 درصد کاهش تردد را نیز داشته ایم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: از ابتدای اجرای طرح نوروزی (25 اسفند 97) تا ششم فروردین سال جاری، 380 هزار تخلف توسط دوربین های هوشمند در جاده های استان ثبت شده است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
طرح نوروزی پلیس راه از 25 اسفند ماه سال گذشته آغاز شده و تا 15 فروردین ماه جاری ادامه دارد، سال گذشته با گذشته یک هفته از اجرای این طرح 495 هزار و 760 خودرو وارد استان شده بود اما امسال در این زمان تاکنون 133 هزار و 788 خودرو وارد استان شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
کشف دپوی 20 هزار لیتر سوخت قاچاق از یک مرغداری در فارس، کشف انبار بزرگ اقلام بهداشتی در زنجان، کشف 4 هزار 681 واحد صنفی متخلف در طرح نوروزی تعزیرات، از تخلفات کشف شده روز گذشته در استان های کشور بوده است.