چهارشنبه ۲۰ فروردینساعت ۰۲:۲۷Apr 2020 8

جدیدترین‌های «ایران زمین»

 
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
فاطمه بهادری : امسال کرونا باعث شد تا عید و عیدی دادن متفاوت تر از هر سال باشد. رعایت دستورات بهداشتی و منع از دید و بازدیدها، شیوه های نوین و ابزارهای الکترونیک جدیدی را به همگان شناساند ...
روزنامه شهروند   ۵ ساعت پیش    
دوشنبه 18 فروردین، دومین پخش آنلاین تئاتر از تلویزیون تعاملی نمایش نت بود و نمایش رابینسون خرگوشه از کودکان ایران زمین با تأکید بر افزایش اعتماد به نفس و اهمیت اصل همکاری برای رسیدن به اهداف بزرگ، به نمایش درآمد ...
بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: همواره شنیدایم که پول کثیف است و پس از دست زدن به آن باید دست هایمان را بشوئیم. اما بعد از شیوع ویروس کرونا می بینیم افراد علاوه بر دستان خود، پول های خود را هم می شویند! حال این سوال مطرح می شود که آیا نمی شود پول نقد را از زندگی و مراودات مالی حذف کنیم؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۹:۵۸    
تهران- ایرنا- دومین شب پخش آن لاین تئاتر از تلویزیون تعاملی در شب های کرونایی به میزبانی نمایش رابینسون خرگوشه از کودکان ایران زمین با تاکید بر افزایش اعتماد به نفس و اهمیت اصل همکاری برای رسیدن به اهداف بزرگ، اختصاص داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه تاریخی رختشویخانه که سندی بر جایگاه بهداشت و نظافت در نزد مردمان این خطه از ایران زمین است همچون نگینی در مرکز شهر زنجان می درخشد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- بانک ایران زمین، در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود و در راستای توسعه بانکداری دیجیتال محصولی با عنوان کارت هدیه مجازی را به مخاطبین خود معرفی کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۰    
ساری - اگرچه مازندران نگین گردشگری ایران زمین به شمار می رود، اما مشکلات متعدد به همراه کرونا دست به دست داده تا این نگین را از عرش به فرش اندازد، این بخشی از یادداشت محمد اکبری فعال حوزه گردشگری در مازندران است که در ادامه می خوانید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - امروز همزمان با تولد حضرت علی اکبر (ع) در تقویم رسمی کشورمان این روز به عنوان روز جوان نامگذاری شده و از سویی شورای عالی جوانان هم سن 15 تا 29 را رسما سن جوانی تعیین کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود در پیامی فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان را به جوانان تبریک گفت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مسابقه بزرگ نصر ویژه دانش آموزان و خانواده های ایران زمین در فضای مجازی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، معاونت پرورشی و فرهنگی مسابقه بزرگ نصر ویژه دانش آموزان و خانواده های ایران زمین را در فضای مجازی به صورت غیر حضوری برگزار می کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - ایام خانه نشینی ایرانیان به منظور قطع زنجیره ابتلای هر چه بیشتر افراد به بیماری کرونا، مجالی برای پخت و پز غذاهای محلی توسط کدبانوهای ایران زمین و رقم زدن روزهای در خانه ماندن است.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، مشتریان می توانند بخش عمده ای از امور بانکی خود را از طریق اینترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک، پایانه های الکترونیک پرداخت و سامانه پیامکی دریافت کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایران ظرف سال های اخیر با بحران هایی مواجه شده که اتحاد اقشار مختلف مردم کشورمان سبب غلبه بر آنها و عبور موفق از هر بحران بوده است. امروز هم در مقابله با بحران ناشی از بیماری همه گیر کرونا که به عنوان یک پدیده پاندمیک همه جهان را مورد تهدید قرار داده با درس های آموخته شده از تجارب پیشین "وفاق ...
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بانک ایران زمین در راستای توسعه خدمات بانکداری دیجیتال و عدم نیاز به حضور در شعب برای دریافت خدمات، امکان خرید کارت هدیه مجازی را در همراه بانک خود فراهم کرد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، دارندگان گوشی های ios با دیدن این ویدئو به راحتی می توانید همراه بانک ایران زمین را بر روی گوشی خود نصب و راه اندازی کنند.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، دارندگان گوشی های اندروید با دیدن این ویدئو به راحتی می توانند همراه بانک ایران زمین را برروی گوشی خود نصب و راه اندازی کنند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
آیین سیزده به در یا روز طبیعت از سنت های کهن و دیرین مردم ایران زمین است تا حسن ختامی بر جشن آمدن بهار و سبزه و فروانی نعمت و برکت باشد اما امسال داستان با هر سالی تفاوت داشت. ...
همگردی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بهار و نوروز کم کم رو به پایان می گذارد و 13 روز تعطیلی به دور از کار و درس تمام می شود. دوباره آغاز کار است و شور و شوق به زندگی و پویایی. روز طبیعت از راه رسیده و منتظر است که مردم ایران با هنر و عشق بی پایان به استقبالش روند ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به طورکلی در میان جشن های ایرانی جشن سیزده به در کمی مبهم است، زیرا مبنا و اساس دیگر جشن ها را ندارد. در کتاب های تاریخی اشارهٔ مستقیمی به وجود چنین مراسمی نشده است، اما در منابع کهن اشاره هایی به روز سیزدهم فروردین هست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد نوروز 99 به دنبال شیوع کرونا، نوروزی متفاوت از سالهای گذشته شده چرا که مردم با در خانه ماندن و پرهیز از سفرهای نوروزی دست به دست هم داده اند تا این بحران را مهار کنند ولی در همین شرایط نیز می توان با ایران گردی مجازی برای سفرهای پس از بحران از شگفت انگیزترین و دیدنی ترین جاذبه های ایران ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
سید عباس صالحی در جدیدترین توئیت خود با قدردانی از هنرمندان به خاطر اجرای پویش مشاهنر نوشت: خیزش هنرمندان ایران زمین در دوران کرونایی نشان از روح مسؤولیت مدار هنر است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن توئیت سید عباس صالحی آمده است : ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۳۳    
کیانی از برگزاری هجدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان به میزبانی کانون پرورش فکری خوزستان خبر داد و گفت: این رویداد بعد از گذر از کرونا برای اولین بار در خوزستان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سیدعباس صالحی در صفحه شخصی خود در توئیتر با قدردانی از هنرمندان به خاطر اجرای پویش مشاهنر نوشت: خیزش هنرمندان ایران زمین در دوران کرونایی نشان از روح مسؤولیت مدار هنر است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران، سید عباس صالحی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: خیزش هنرمندان ایران زمین در دوران کرونایی نشان از روح مسؤولیت مدار هنر است که سال هاست از هنرمندان نیک سرشت میهن شاهدیم. قدردان هنرمندان به خاطر اجرای پویش مشاهنر و بردن هنرشان به خانه های مردم باشیم. انتهای پیام
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۳۳    
گرگان- شیوع بیماری کرونا شرایط میزبانیِ مسافران نوروزی را از گلستان گرفت و صنعت گردشگری پایتخت اکوتوریسم و نگارستان ایران را زمین گیر کرد اما فعالیت های زیرزمینی ویلاهای اجاره ای همچنان تداوم دارد.
الی گشت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۱:۴۶    
در مورد نوروز و تک تک لحظات آن می توان هزاران سطر و شاید صفحه نوشت و آن را در دفتر چند هزار ساله ایران زمین به ثبت رساند. هر کدام از روزهای نوروزی برای خود یک فلسفه و تاریخچه ای دارد و بسیاری از ما چه از روی کنجکاوی و چه از روی حس وطن پرستی می خواهیم از چند و چون داستان های این روزها سر در بیاوریم ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۵۵    
بانکداری ایرانی - مدیرعامل بانک ایران زمین در خصوص نرخ و نحوه تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی در پایان سال 98 اعلام کرد که بخشنامه بانک مرکزی در ارتباط با اعلام نرخ های جدید تسعیر ارزهای خارجی تاثیری بر صورت های مالی این بانک ندارد .
دنیای بانک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۹    
عبدالمجید پورسعید، مدیرعامل بانک ایران زمین اعلام کرد که بخشنامه بانک مرکزی در ارتباط با اعلام نرخ های جدید تسعیر ارزهای خارجی تاثیری بر صورت های مالی این بانک ندارد چرا که بانک ایران زمین فاقد دارایی ها و بدهی های ارزی است.
هنر صدا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
برنامه ساز نوروز گروه ادب و فرهنگ رادیو فرهنگ در بخشی به مراسم و آداب بهار در کشورها می پردازد. به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومی رادیو فرهنگ؛ نوروز از دیرباز در جغرافیای ایران زمین به عنوان جشن رسمی برگزار می شده است، جشن نوروز که مصادف است با تحویل سال نو برای ایرانیان یک جشن باستانی است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- ایران ظرف سالهای اخیر با بحرانهایی مواجه شده که اتحاد اقشار مختلف مردم کشورمان سبب غلبه بر آنها و عبور تموفق از هر بحران بوده است. امروز هم در مقابله با بحران ناشی از بیماری همه گیر کرونا که به عنوان یک پدیده پاندمیک همه جهان را مورد تهدید قرار داده با درسهای آموخته شده از تجارب ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۱۷    
تهران- ایرنا- چیدن خوان نوروزی و بخشیدن عیدانه، از قدیمی ترین رسوم نوروزی مردم ایران زمین است.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
شیوع بیماری کرونا باعث شد دولت شرایط سختگیرانه تری را برای تردد مردم و همچنین خدمات رسانی کسب و کارها در نظر بگیرد و بر همین اساس شعب بانکها در هفته آینده به صورت محدود به مشتریان خدمات رسانی خواهند کرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۸    
دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین گفت: رسانه های آمریکایی معترف به این جنایت بزرگ بشری ازسوی دولت ترامپ هستند و حتی سازمان دیده بان حقوق بشر، آمریکا را بدلیل اعمال تحریم دارو تروریسم اقتصادی می نامد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۳۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: سنت ها و فرهنگ ایران زمین چشمه سار جوشان خلاقیت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: سنت ها و فرهنگ ایران زمین چشمه سار جوشان خلاقیت است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ با انتشار تصویری از ایده یک هنرمند هرمزگانی برای تغییر برقع (پوشش صورت زنان هرمزگان) و استفاده از آن به شکل ماسک نوشت: سنت ها و فرهنگ ایران زمین چشمه سار جوشان خلاقیت است ...
به دنبال ارائه ایده خلاقانه هنرمند هرمزگانی برای تولید برقع هرمزگانی به جای ماسک سید عباس صالحی در جدیدترین توئیت خود نوشت: سنت ها و فرهنگ ایران زمین چشمه سار جوشان خلاقیت است.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت پیشگیری در مناطق زلزله زده اقلام بهداشتی و شوینده خریداری شده از سوی بانک ایران زمین جهت توزیع در مناطق زلزله زده قطور تحویل ستاد بحران منطقه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- "بدیع الزمان همدانی و مقامات نویسی" کتابی است که به معرفی یکی از ادیبان نامدار ایران زمین می پردازد؛ او که مبتکر شیوه ای نوین در عربی نویسی بود و با این سبک طنزآمیز نارسایی های اجتماعی را به نقد می کشید.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۳:۵۲    
پیام تسلیت جمعی از اصلاح طلبان برای درگذشت حمید کهرام را به نقل از کانال فردای بهتر می خوانید: بازگشت همه به سوی اوست برادر عزیز دیگری از جمع خدمتگزاران ایران زمین به دیدار معبود شتافت. دکتر حمید کهرام نماینده مجلس سرافراز ششم از میان ما رفت ...
بانک ایران زمین، در راستای توسعه خدمات بانکداری دیجیتال و با هدف ارائه خدمات غیر حضوری و مقابله با ویروس کرونا، از کارت هدیه مجازی ایران زمین خود رونمایی کرد.
مدیر عامل بانک ایران زمین، طی پیامی فرارسیدن سال 1399 را به مردم ایران زمین تبریک گفت.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۷    
دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین گفت: قوای سه گانه موظف هستند به سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی عمل کنند تا چشم انداز خوب و قابل قبولی را برای کشور رقم بزنند.
اقتصاد آنلاین / راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه 2000 تختخوابی شهید دکتر هجرتی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
ایرنا: جمعی از هنرمندان به سرپرستی فاضل جمشیدی خواننده موسیقی ایرانی در نامه ای خطاب به مردم از آنها خواستند؛ در تعطیلات طولانی پیش رو با تاکید و اصرار بر شعار در خانه می مانیم برای حفظ جان خود و عزیزانشان به این شعارپایند بوده و واقعا در خانه بمانند. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سالار قاسمی روزسه شنبه با حضور در منزل یکی ازمعلمان سختکوش دربخش آموزش فضای مجازی به دانش آموزان استان البرز اظهارداشت: بیماری کرونا مدارس را تعطیل کرد اما فرآیند تعلیم و تربیت به همت والای معلمان در ایران اسلامی با استفاده از آموزش از راه دورادامه یافت. ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک ایران زمین، در راستای فعالیت ها و اقدامات خود در حوزه مسئولیت اجتماعی، اقدام به برگزاری پویش هیچ جا خونه ی خودِ آدم نمیشه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۹   + ۸۳ سایت دیگر  
طب سنتی و مکمل جزء تفکیک ناپذیر تاریخ علوم پزشکی جهان و دیرینه طب ممالک کهن همچون چین، هند و ایران زمین است و عدم توجه به این گذشته افتخارآمیز و غفلت از مبانی علمی، منطقی و کاربردی آن یقیناً از دست دادن فرصت های ارزشمند در تاریخ کشورهاست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
استاد سیدعبدالله زاویه به حلقه بزرگان رسانه تعلق داشت؛ نسلی که حضورشان دلیل قاطع بر استعدادها و افق های روزنامه نگاری در ایران زمین است.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، این روزها شیوع ویروس کرونا مهم ترین اتفاقی است که در ایران رخ داده است.همه بانک های کشور سامانه ها و نرم افزارهایی را به مشتریان خود ارائه کرده اند که قابلیت های فراوانی داشته و می تواند افراد را از مراجعه حضوری به شعب بانک ها بی نیاز سازد ...