شنبه ۱۷ خردادساعت ۲۰:۳۳Jun 2020 6

جدیدترین‌های «پلمب»

 
ایرنا   ۱۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با تاکید بر رعایت اصول بهداشتی از سوی اماکن عرضه کننده مواد غذایی به ویژه در شرایط شیوع بیماری کرونا گفت: از ابتدای فروردین 99 تا کنون، 203 واحد صنفی به سبب بی توجهی این اصول و خطرات ناشی از انتقال این بیماری در این شهرستان پلمب شد.
دانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان بوشهر از پلمب 25 واحد صنفی عرضه فرآورده های خام دامی در استان بوشهر خبر داد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: هشت هزار و 243 واحد غیرضروری در بحث کرونا که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرده بودند در استان پلمب شدند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان گفت: فروشگاه و صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند، بسته می شود.
عصر همدان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: با توجه به عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و احتمال انتقال و انتشار ویروس کرونا سه مرکز بازی های کامپیوتری در نهاوند پلمب شد. ...
ایلنا   ۸ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از پلمب 26 واحد صنفی متخلف ظرف 48 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرپرست مرکز بهداشت آبادان به انجام بیش از 280 مورد بازرسی از واحدهای نانوایی این شهرستان از ابتدای خردادماه تاکنون اشاره کرد و گفت:هشت واحد نانوایی در آبادان به علت رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی پلمب شدند.
آبادان نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
: سرپرست مرکز بهداشت شهرستان آبادان از انجام بیش از 280 بازرسی در 3هفته اخیر و پلمب 8 نانوایی به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی خبر داد. به گزارش ...
منزل مسکونی یک پیرزن توان یاب در تربت جام به دستور شهرداری برای مدتی پلمب بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۲۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان از افزایش نظارت ها بر اماکن عمومی و خدماتی این استان به دنبال افزایش افراد مبتلا به ویروس کرونا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: چهار وسیله شهربازی توچال پلمب شد و بهره برداران باید حداکثر تا 20 خردادماه جاری نسبت به ثبت درخواست بازرسی و دریافت مجوز بهره برداری اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در 24 ساعت گذشته 3 قلیانسرا در سطح شهر قم پلمب و 6 مرکز صنفی متخلف دیگر نیز غیرفعال شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون امور هماهنگی و عمرانی استانداری تهران در تشریح حادثه سرسره بادی در ایستگاه یکم توچال گفت: این حادثه 5 مصدوم داشته و در پی آن 4 وسلیه این شهربازی پلمب شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بردسکن گفت: متاسفانه در یکی از تالارهای بردسکن که در حاشیه شهر قرار دارد، بدون مجوز مجلس عروسی برگزار شده که البته این تالار در حال حاضر پلمب است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: یک تالار عروسی که در شرایط قرمز کرونا در سنندج اقدام به برپایی مراسم کرده بود، با هماهنگی اماکن، نیروی انتظامی و بازرسان سلامت مرکز بهداشت سنندج پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس مرکز بهداشت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 39 واحد صنفی در چهار روز اخیر به دلیل رعایت نکردن هشدارهای ستاد کرونا این شهرستان پلمب شدند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: 6 باب خوابگاه مجردی که به دلیل عدم رعایت موارد بهداشتی و امنیتی پلمب شده بودند و به آنها فرصت داده شده بود تا نواقص خود را رفع کنند مجدداً پلمب شدند. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشکذر گفت: یک واحد صنفی حدود 10 تن مرغ منجمد که تاریخ تولید آن ها گذشته بود را باز کرده و داخل آب می انداختند تا به اسم مرغ تازه وارد بازار کنند که این واحد صنفی به دلیل تخلفات رخ داده، پلمب شد. تاریخ انتشار: 10:45 - 16 خرداد 1399 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۰۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اشکذر از پلمب یک واحد کشتارگاه دام و طیور با 10 تن مرغ منجمد فاسد در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۰۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ایذه پلمب 5 سالن عقد و خانه باغ متخلف به دلیل عدم رعایت پروتکل بهداشتی در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان ایذه گفت: پنج باغ تالار در نقاط مختلف شهرستان ایذه به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی پلمب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت: در طی چند روز گذشته 10 واحد صنفی متخلف به علت عدم رعایت پروتکل بهداشتی پلمب شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ایذه از پلمب 5 سالن عقد و خانه باغ در این شهرستان بدلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهرستان جهرم گفت: 9 واحد صنفی به دلیل بی توجهی به هشدارها در زمینه مقابله با کرونا در شهرستان پلمب شدند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان کرج گفت: طبق بررسی های انجام شده تاکنون هیچ نانوایی در سطح البرز کرونا نداشته و همه در سلامت هستند. حجت الله نصیری در گفتگو با ایسنا گفت: تمام پروتکل های بهداشتی اعلام شده به نانوایی ها همچنان در حال اجرا است و مانند قبل رعایت می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یک واحد تالار پذیرایی که خودسرانه اقدام به برپایی مجلس عروسی در تالار کرده بود به دستور دادستان بردسکن پلمپ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یک واحد قصابی متخلف در دلبران به دلیل کشتار غیرمجازتوسط دامپزشکی قروه شناسایی و پلمب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: 4 مرکز و کارگاه ساخت عینک طبی در زاهدان به دلیل عدم رعایت دستور العمل های وزارت بهداشت با حضور نمایندگان نظارت بر درمان و تعزیرات حکومتی تعطیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: از ابتدای امسال تعداد چهار هزار قلیان از مراکز عرضه قلیان در مشهد جمع آوری و معدوم و 50 مرکز عرضه در این زمینه پلمب شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تعطیلی دو موسسه پوست و زیبایی غیرمجاز در رشت به دلیل دخالت در امور درمانی و تهدید علیه سلامت عمومی خبر داد.
سلام نو / شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۶:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سرپرست پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف یک انبار نگهداری از نوشیدنی های فاسد و تاریخ گذشته در ورامین خبرداد. به گزارش سلام نو ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سه واحد لبنیاتی که در روزهای شیوع کرونا در مهدی شهر پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کردند، پلمب شدند.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به نزاع مالکان سه باغ ویلا با مسافران در این شهرستان گفت: سه مالک باغ ویلا و سه نفر از مسافران به علت درگیری دستگیر شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه_ کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه از پلمب 441 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در این استان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
میلاد سیار روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار نصیرنیوز اظهار داشت: تا زمانی که کردستان وارد وضعیت سفید نشود، استخرها بازگشایی نخواهد شد و در صورت تخلف، این اماکن به مدت 2 ماه پلمب می شود. وی به وجود 23 استخر شنا در شهرهای مختلف کردستان اشاره کرد و افزود: از آنجایی که استخر [...]
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه های تولید عسل تقلبی این روزها بیش از گذشته فعال شده اند. گزارشی در این مورد را ببینید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست پلیس امنیت عمومی استان کرمان از ادامه ممنوعیت عرضه قلیان در واحدهای صنفی خبر داد و افزود: تا کنون 39 واحد صنفی متخلف در این راستا پلمب شده اند.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_شرق استان تهران _ سرپرست پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان از کشف محل دپوی نوشیدنی های تاریخ گذشته و فاسد از یک انبار مواد غذایی در ورامین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون 25 باشگاه و اماکن ورزشی متخلف در این استان پلمب شده است.
سلام نو / روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۸   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایلنا، رییس کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت کرونا هشدار داد در صورتی که اصناف و واحدهای بازگشایی شده، اصول و پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، محدودیتهای قبلی آنها به سرعت و بدون کم و کاست باز خواهد گشت و این صنف ها با پلمپ و تعطیلی مواجه خواهند شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۵    
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در راستای حفظ سلامت جامعه و ورزشکاران در زمان شیوع ویروس کرونا، بیش از 1500 مورد بازرسی از باشگاه های خصوصی و اماکن ورزشی انجام گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر گفت: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و برخورد با واحدهای صنفی متخلف 30 باب مغازه در چند روز گذشته با همکاری فرمانداری، نیروی انتظامی، تعزیرات، مرکز بهداشت و اصناف در این شهرستان پلمب شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۶    
4 سفره خانه متخلف به دلیل عدم رعایت مقررات بهداشتی در اراک پلمپ شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۵    
رئیس علوم پزشکی اراک با بیان اینکه بیمارستان خوانساری اراک با پاک سازی از شنبه به بیماران سرطانی خدمات رسانی می کند، گفت: صنایع استان به منظور پیشگیری از کرونا مورد بازدید قرار گرفت و 360 مرکز عرضه موادغذایی متخلف در استان مرکزی پلمب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان از پلمب سه تالار در همدان به علت برگزاری مراسم عروسی و ختم خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۴    
در پی بی توجهی به اخطارهای بهداشتی 3 واحدصنفی متخلف در شهرستان پردیس پلمب شد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از ایلنا، بانک شهر شعبه شهرستان بوئین زهرا در استان قزوین به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا ویروس پلمب شد. یک منبع آگاه در فرمانداری شهرستان بوئین زهرا در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس تهران گفت: اتحادیه پوشاک با نصب بنر در پاساژ ها و مجتمع های فروش و عرضه پوشاک، نسبت به عدم تولید و عرضه "مانتو های جلوباز و شیشه ای" اطلاع رسانی کرده است؛ در صورت تخلف، واحد صنفی با دستور قضائی، توسط پلیس پلمب می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر منطقه دو شهرداری یزد از تشدید برخورد با ساخت و ساز های غیر مجاز انجام شده در دوران کرونا و پلمب آن ها خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۱    
حسین ذوالفقاری رئیس کمیته اجتماعی ستاد مدیریت کرونا اصناف و واحدهای بازگشایی شده درصورت بی توجهی به اصول و پروتکل های بهداشتی به سرعت و بدون کم و کاست با محدودیت های قبلی مواجه خواهند شد ...