جمعه ۱۵ فروردینساعت ۱۴:۳۸Apr 2020 3

جدیدترین‌های «خبرگان رهبری»

 
خبرگزاری تسنیم   ۲۲ دقیقه پیش    
عضو مجلس خبرگان رهبری با تقدیر از عملکرد پزشکان، کادردرمانی و وزرات بهداشت، گفت: اعمال محدودیت در ترددها دیرهنگام بود اما باید پ
برترین ها / ایسنا   ۳۳ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: در پی ابتلای لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی به بیماری کرونا ، حجت الاسلام والمسلمین رییسی، رییس قوه قضاییه، آیت الله امامی کاشانی، عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران، آیت الله کریمی جهرمی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دفتر نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری اعلام کرد، جشن های نیمه شعبان از طرف این دفتر برگزار نمی شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۰:۱۰    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از موضوعات در جهش تولید این است که باید نگاه ایمانی و انقلابی داشته باشیم و بسترهای معرفتی، انگیزشی و بسترهای مدیریتی، تشویقی و فرهنگ سازی را برای جهش تولید ایجاد شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: شهید سلیمانی، شهید همدانی و شهید سلگی برای همه ما اسوه هستند که در راه آرمان های انقلاب و اسلام زحمات بسیاری کشیده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور آیت الله سید جعفر کریمی به عنوان مسئول شورای استفتائات امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب نشانگر اعتماد امام و رهبری به ایشان و جایگاه متعالی علمی و معنوی این فقیه وارسته بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۳    
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آمریکا می خواهد بحران ناشی از کرونا که به فروپاشی اجتماعی این کشور منجر می شود را با لشکرکشی به عراق جبران کند، گفت: به خاطر سطح بالای آمادگی دولت و ملت عراق، آمریکایی ها در این جنگ روانی و نظامی هم از پیش شکست خورده هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: برای تحقق شعار جهش تولید همه از مسئولین گرفته تا مردم باید پای کار بیایند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
در تمامی این چهار دهه، به جز یک دوره بسیار کوتاه، از بین زنان هیچ وزیر و استانداری انتخاب نشده است و در تمامی این چهار دهه، هیچ زنی در مجلس خبرگان رهبری و شورای نگهبان قانون اساسی حضور نداشته و در مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه دعا نقش بسیار مهم و کاربردی در زندگی انسان دارد، گفت: در کنار رعایت موارد بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا نباید از دعا و توسل غافل شویم و با ادعیه وتوسل به اهل بیت(ع) می توان این مشکل را رفع کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۵:۴۵    
نماینده مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از عملکرد دولت در زمینه واردات کالاهای خارجی، لازمه جهش تولید را جلوگیری از ورود کالاهای خارجی و حمایت از تولیدکنندگان دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم هیچ گاه فداکاری کارکنان حوزه سلامت را فراموش نخواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم البرز در مجلس خبرگان رهبری : نام پدر شهیدان فهمیده در تبار عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) ماندگار می شود .
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۰:۰۳    
حوزه / حجت الاسلام و المسلمین محمدتقی پورمحمدی، درگذشت حجت الاسلام جعفر آذرپندار، امام جمعه چهار برج را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۳:۲۷    
حوزه/ عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: قوی شدن در فضای مجازی از الزامات حراست از دین و انقلاب اسلامی و پاسخ به شبهات دشمن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جمهوری اسلامی در بُعد بین المللی نیز الگویی برای دیگر کشورها است، جمهوری اسلامی مدافع وحدت امت اسلامی و عزت و سربلندی ملت های اسلامی است و به سمت تمدن نوین حرکت می کند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۷:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس خبرگان رهبری در تحلیل ابعاد کلان و پیامدهای مختلف ویروس کرونا به طرح فرضیات مختلف نسبت به شیوع این ویروس پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: نظام جمهوری اسلامی محصول هزار سال زحمات فراوان و چشمگیر علمای اسلام و علمای شیعه و مجاهدان راه حق و حقیقت در طول تاریخ تشیع و تاریخ امامت بوده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: امام خمینی (ره) با بصیرت الهی که داشتند با مشخص کردن و برگزار کردن رفراندوم به انقلاب اسلامی مشروعیت عینی و مردم سالارانه بخشیدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: از مسئولان استان و کشور بویژه مسئولان محیط زیست مصرانه می خواهم موضوع را با جدیت پیگیری و نسبت به توزیع حق آلایندگی پارس جنوبی برای مردم شهرستان دیر اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اقدامات امام زین العابدین(ع) برای ترویج معارف دینی گفت: امام سجاد(ع) با گریه و ادعیه توانست به رسالت خویش عمل کند و به ترویج معارف دینی بپردازد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ساری - نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری رحلت آیت الله سید جعفر کریمی را تسلیت گفت و زندگی این عالم ربانی را برگ درخشانی از کتاب قطور روحانیت شیعه در ساده زیستی دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۲    
یاسوج- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دعا پیوند انسان با خداوند متعال است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها امسال سال تحقق حقیقی حوّل حالنا... و حرکت به سمت پیروزی حقیقی است، پیروزی ای که دغدغه مقام معظم رهبری و دلسوزان انقلاب و اسلام است و باید باور کنیم کاری سخت و پیچیده نیست و با همت و همکاری می توان به آن دست یافت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۲۲    
حوزه/عضو خبرگان رهبری با بیان این که نباید به دادن اطلاعات غلط جامعه را دچار آشفتگی کرد، گفت: جامعه، نیازمند حفظ آرامش و کاهش استرس است
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۵۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به زیارت نامه حضرت ابوالفضل(ع) گفت: در بخشی از این زیارت نامه "بصیرت" حضرت عباس (ع) را شهادت می دهد و این که اینکه علم دار کربلا دارای بصیرت ویژه ای بودند و این بصیرت از ارزش اساسی و بنیادی و معرف و آگاهی برخوردار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضرت عباس(ع) ایمان و اعتقاد قلبی نسبت به امام حسین(ع) داشت و ولایت مدار بود و جز آخرین افرادی بود که در صحرای کربلا به شهادت رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله سید جعفر کریمی دیوکلایی از سلسله جلیله روحانیت روستای دیوکلای شهرستان بابل در استان مازندران در خانواده مذهبی دیده به جهان گشود و دو دوره نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری نیز بوده است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید گفت: این نامگذاری یک نقشه راه برای مسئولان و مردم است.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه تقویت فرهنگ ایثار موجب تقویت کشور خواهد شد، گفت: شهدا و جانبازان همانند حضرت عباس از ولی زمان خود حمایت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۲۴    
گروه استان ها عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جهش اقتصاد و جهش تولید سبب استقامت و بزرگی کشورمان می شود ولی اگر کشور با بیکاری روبه رو شود محتاج شده و این احتیاج سبب ذلت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: وام های زودبازده نیز توسط دولت در اختیار جوانان و مبتکران و افرادی که ایده دارند قرار گیرد تا کارگاه های تولیدی زودبازده را دایر کنند و به این وسیله جهشی در زمینه تولید ایجاد شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۵۸    
یاسوج- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: پذیریش فرمان اطبا و پزشکان در عرصه پیشگیری از کرونا، معروف است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۳:۲۷    
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به عظمت و جایگاه ماه شعبان به عنوان مقدمه رسیدن به ضیافت الهی تأکید کرد که توبه و استغفار ماه شعبان زمینه رفع مصائب و بیماری ها است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۱۲    
نماینده مجلس خبرگان رهبری به تحرکات رسانه ای دشمنان در راستای قم هراسی اشاره کرد و گفت: دشمنان می خواهند چهره و وجهه قم و کانون انقلاب را خدشه دار و تضعیف کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۰۳    
یاسوج- عضو مجلس خبرگان رهبری با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: امام حسین (ع) درخشش اسلام حقیقی را تضمین کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۳۹    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امام حسین(ع) و یاران با وفایش با خون خود چراغ اسلام را زنده نگه داشتند، امام حسین(ع) با ایثارگری که در صحنه کربلا به نمایش گذاشتند اسوه و الگویی برای همه آزادگان عالم شدند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری درگذشت آیت الله سید جعفر کریمی را تسلیت گفت. به گزارش شفقنا، پیام دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم انالله و انا الیه راجعون ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به برگزاری مطلوب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات دوم اسفند بدون ابطال حتی یک صندوق رأی در استان تهران برگزار شد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۰    
آیت الله عباسعلی اختری ، عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: مسئله تولید یکی از اولویت های مهم و اساسی جامعه انسانی است؛ بنابراین در جمهوری اسلامی ایران باید به این مسئله اهمیت بسیاری داده شود. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۶    
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: سبک زندگی حسینی دربردارنده والاترین فضایل انسانی همچون اخلاق، کرامت، شجاعت، صداقت و عزت نفس است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۳    
حوزه/عضو خبرگان رهبری گفت: بزرگ ترین و برجسته ترین عامل برای بقای اسلام و شریعت، امام حسین (ع) است و این در تاریخ تا ابد خواهد ماند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از آثار بسیار خوب دعا این است که رفع بیماری انسان موثر است و از نظر روحی درمان گر خوبی است و سبب درمان استرس و اضطراب درونی بیماران می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ملت ایران درس مقابله با ظلم را از حسین بن علی (ع) آموخته است و چهل سال است که قاطبه ملت ایران در این راه حرکت می کند و با این روحیه وارد میدان شدند، یک بنای ظلم را در ایران ویران و به جای آن بنای اسلامی پایه گذاری کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۹:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در یادداشتی با اشاره به فراگیری جهانی ویروس کرونا ضمن توصیه به رعایت مسائل پزشکی پیشنهاد داد تا هفته جهانی برای طلب امداد الهی و توجه دلها و اعلام اضطرار و نیاز به منجی موعود(عجل) اعلام شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۸:۳۵    
حوزه/ عضو خبرگان رهبری بابیان این که جهش تولید محوری ترین برنامه مسئولان در سال 99 است، گفت: تحقق خواسته های رهبری در سال جدید می تواند بخش عمده ای از مشکلات نظام را مرتفع سازد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۱۲    
نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت برطرف کردن خلأ معنوی در ایام تعطیلی مراسمات مذهبی، گفت: بیداری و مناجات نیمه شب در این زمینه بسیار مؤثر است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آن هایی که به خدا توجه ندارند، یا به تعبیر رهبر انقلاب روشنفکرنماها، آنجایی که زندگی حیوانی شان دچار خطر می شود از دستپاچگی می گویند برویم همگام با دشمن شویم.