شنبه ۲۳ آذرساعت ۰۰:۲۹Dec 2019 14

جدیدترین‌های «عادی سازی روابط»

حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۰۳:۲۷    
حوزه/ روحانیون دینی و احزاب اسلامی لبنان هر کدام با صدور بیانیه ای برگزاری همایش عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در بحرین را محکوم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۹:۲۹    
یک جنبش بحرینی برگزاری کنفرانس عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی توسط رژیم آل خلیفه را محکوم کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۸:۴۲    
گروه بین الملل منابع خبری رژیم صهیونیستی از تلاش تل آویو برای دستیابی به توافق عدم تجاوز با چهار کشور عربی در راستای تکمیل طرح عادی سازی روابط خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رسانه های رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه اعلام کردند که این رژیم در مسیر عادی سازی روابط خود با کشورهای عربی، به دنبال امضای معاهده عدم تجاوز با عمان، امارات متحده عربی، بحرین و مغرب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۱    
گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از بیروت درباره محکومیت تلاش رژیم آل خلیفه برای عادی سازی روابط با صهیونیست ها کد ویدیو دانلود فیلم اصلی 1-ابرهیم مدحون عضو سابق شورای مرکزی جمعیت ملی وفاق بحرین 2-زهیر الجعید نایب رییس جمعیت علمای مسلمین لبنان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مردم و خاندان الامین که از روستای شقرا لبنان هستند در بیانیه ای اقدام سید علی امین در عادی سازی روابط با دشمن را محکوم کردند. سید علی امین ضد حزب الله و ایران است و روابط خوبی با وهابّی ها دارد!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۱    
رسانه های رژیم صهیونیستی به نقل از منابع دیپلماتیک اعلام کردند این رژیم به دنبال توافق و عادی سازی روابط با چهار کشور عمان، امارات، بحرین و مراکش است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۶    
شفقنا-رسانه های صهیونیستی از زمینه سازی این رژیم برای توافق با چهار کشور عربی که رابطه خوبی با آنها ندارد خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از المیادین ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۲:۴۸    
حوزه/ علمای بحرین با صدور بیانیه ای با عادی سازی روابط با اسرائیل مخالفت کرده و حضور خاخام صهیونیستی در بحرین را محکوم نمودند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۲:۱۳    
رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان برگزاری کنفرانس عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در بحرین را محکوم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حزب الله بحرین به برگزاری کنفرانس عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی توسط رژیم آل خلیفه در بحرین واکنش نشان داد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۵۲    
شفقنا- حزب الله لبنان اعلام کرد: ما کنفرانس برگزار شده توسط دولت بحرین با عنوان آزادی دینی که در راستای عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی است، محکوم می کنیم. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از المنار، حزب الله لبنان در این بیانیه کنفرانس عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تحت عنوان " آزادی دینی" را که در بحرین برگزار شد، محکوم کرد. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل حزب الله لبنان، امروز، 20 آذرماه، اقدام بحرین در برگزاری کنفرانس عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و استقبال این کشور از صهیونیست ها را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بیروت- ایرنا- حزب الله لبنان چهارشنبه شب با صدور بیانیه ای در بیروت، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در کنفرانس بحرین را که توسط دولت این کشور با عنوان آزادی های دینی و با حضور پررنگ شخصیت های صهیونیستی برگزار شد، محکوم کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مهر : حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای، نشست عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی که رژیم آل خلیفه با عنوان آزادی دینی با مشارکت یک صهیونیست بارز برگزار کرد را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای با اشاره به سفر اخیر یک خاخام صهیونیست به بحرین و دیدار با پادشاه این کشور، میزبانی منامه از شخصیت های رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
قم – ایرنا – جمعی از علما و فضلای بحرینی مقیم قم در بیانیه ای ضمن محکومیت سفر هیات اسراییلی به این کشور تاکید کرده اند: قسم می خوریم که این امر، عینا اجرای پروژه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی است که از سالها پیش تاکنون تلاش می کند آن را محقق نماید.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۱:۴۲    
گروه بین الملل مجمع علمای مسلمان لبنان با اشاره به سفر یک خاخام صهیونیست به بحرین، اعلام کرد که این سفر در راستای طرح عادی سازی روابط با اسرائیل و اجرای معامله قرن صورت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال سفر اخیر یک خاخام صهیونیست به بحرین، مجمع علمای مسلمان لبنان در بیانیه ای تلاش برخی کشورهای منطقه برای پیشبرد پروژه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۷    
خاخام اعظم رژیم صهیونیستی در دیدار با پادشاه بحرین و چهره های دینی خاورمیانه و خاور دور با طرح این ادعا که "مردم منطقه خواستار صلح با اسرائیل هستند"، عادی سازی روابط با این رژیم را خواستار شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۶    
گروه بین الملل منابع خبری از سفر یک خاخام صهیونیست به بحرین و دیدار او با پادشاه بحرین خبر دادند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۰    
گروه بین الملل ادریس هانی، تحلیلگر و متفکر مراکشی معتقد است که افراد سست اراده و سازشکار با طرح مغلطه ها و ابهاماتی همچون فروش زمین از سوی فلسطینیان به یهودیان صهیونیست، تلاش می کنند که بر افکار عمومی جهان اسلام تأثیر بگذارند و زمینه را برای عادی سازی روابط با اسرائیل فراهم کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
برخی تحرکات و اقدامات بازسازی و نوسازی در سفارت عربستان در دمشق حکایت از عادی سازی روابط میان دو کشور در آینده دارد.
بنا بر گزارشی که توسط سازمان نظارت و تحقیقات شناختی از نهادهای تحلیل رفتار جامعه سعودی به طور سری برای محمد بن سلمان ولیعهد عربستان ارسال شده است، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی از مرحله فشارهای مردمی عبور کرده است و جامعه سعودی اکنون آماده اعلام رسمی روابط با این رژیم است.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : خبرنگار تلویزیون روسیا الیوم در دمشق گزارش داد، برخی تعمیرات و بازسازی هایی، که عابران از مقابل سفارت عربستان سعودی در دمشق می توانند آنها را مشاهده کنند، حاکی از آن است که این مقر آماده برای ازسرگیری فعالیت دیپلماتیک خود است حتی اگر هنوز تاریخ آن مشخص نشده باشد. ...
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اکوفارس: سفارتخانه سعودی در حال انجام اقدامات تعمیری و بازسازی است بنابراین برخی تحرکات و اقدامات بازسازی و نوسازی در سفارت عربستان سعودی در دمشق چنین نشان می دهد که احتمال بازگشایی سفارتخانه این کشور در سوریه وجود دارد ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۵    
گروه بین الملل دیدبان مبارزه با عادی سازی روابط با اسرائیل در مراکش، اقدام اخیر پادشاه این کشور در نپذیرفتن نتانیاهو را تحسین برانگیز خواند و گفت: مقامات کشورمان باید هرگونه عادی سازی روابط با صهیونیست ها را جرم اعلام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - سامح شکری وزیر خارجه مصر همزمان با انتشار خبرهایی دال بر احتمال عادی سازی روابط میان قطر با کشورهای تحریم کننده دوحه در خلیج فارس یعنی عربستان و امارات و بحرین، احتمال برقراری صلح میان کشورش با قطر را بعید دانست.
ابنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۶    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا سران کشورهای عربی با هدف موهوم انزوای ایران به دنبال عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند و توافق موسوم به معامله قرن یکی از نشانه های این تلاش مذبوحانه است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه اینترنتی روزنامه القدس العربی در انتقاد از عادی سازی روابط کشور های عربی با رژیم صهیونیستی کاریکاتوری را منتشر کرد.
خبرگزاری فارس: برخی رسانه های عربی و صهیونیستی گزارش دادند که مایک پمپئو ، وزیر امور خارجه آمریکا در سفر دیروز خود به مغرب تلاش کرده است این کشور را به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی سوق دهد. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۰    
گروه بین الملل روزنامه الشرق الاوسط فشار آمریکا بر مراکش برای عادی سازی روابط با اسرائیل را دلیل لغو دیدار پادشاه مراکش با وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس دفتر رییس جمهوری گفت: سیاست دولت برقراری ارتباط نزدیک و عادی سازی همه گونه روابط با کشورهای همسایه، توسعه صادرات و رونق تولید است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۷    
رسانه های صهیونیستی از طرح راه اندازی خط مستقیم پروازی بین مغرب و تل آویو پرده برداشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مقام های آمریکایی می گویند وزیر خارجه این کشور در سفر به مغرب، درباره عادی سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی صحبت نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گزارش های رسانه ای منتشر شده حکایت از آن دارد که وزیر خارجه آمریکا در سفر خود به مغرب تلاش دارد روابط بین این کشور و رژیم صهیونیستی را عادی سازی کند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۵    
شفقنا- رسانه های عبری زبان اعلام کردند: کابینه اسرائیل به پیشرفت در زمینه عادی سازی روابط با مراکش ظرف چند روز آتی امیدوار است تا بنیامین نتانیاهو از آن برای حفظ قدرت خود استفاده کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۷    
تهران - ایرنا - عبدالله حمدوک نخست وزیر سودان که به دنبال سرنگونی دولت عمر البشیر به قدرت رسید، در جریان سفر به آمریکا خواستار عادی سازی روابط میان خارطوم و واشنگتن شد و از این کشور برای سرمایه گذاری در بخش دولتی و خصوصی سودان دعوت کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بر کسی پوشیده نیست که با روی کار آمدن دولت دونالد ترامپ، ماه عسلی وصف ناشدنی در روابط آمریکا و رژیم صهیونیستی آغاز شد که حمایت های دو طرفه و بی قید و شرط از ویژگی های خاص و پایدار آن بوده و هست ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی این هفته با مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا برای عادی سازی هر چه بیشتر روابط اعراب با اسرائیل در لیسبون پرتغال دیدار خواهد کرد.
نواندیش   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۷:۰۱   + ۴۸ سایت دیگر  
نواندیش : وزیر خارجه عمان دستیابی به امنیت پایدار در منطقه را نیازمند توافق و تفاهم مجموعه کشورهای همسایه و رفع سوءتفاهم های موجود عنوان کرد. نخست وزیر کویت عادی شدن روابط با ایران را پیش شرط پذیرش طرح های تهران دانسته است. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۴    
وزیر امورخارجه رژیم صهیونیستی طرحی را برای عادی سازی روابط با کشورهای عربی حوزه خلیج فارس ارایه کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عادی سازی روابط با کشورهای عربی همواره یکی از دغدغه های رژیم صهیونیستی طی سالهای اخیر بوده است موضوعی که هر کدام از حکام و ملتهای عربی نگاه متفاوتی به آن دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک هیات صهیونیستی با سفر به آمریکا در تلاش برای عادی سازی روابط با کشورهای عربی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۲۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
هیأتی متشکل از مقام های امنیتی و دیپلماتیک رژیم صهیونیستی برای رایزنی در مورد امضای معاهده عدم تجاوز با چند کشور عربی حاشیه خلیج فارس وارد واشنگتن شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
یک رسانه رژیم صهیونیستی از درخواست یک مقام سابق رژیم برای عادی سازی روابط با تمام کشورهای عربی خبر داده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت موقت لیبی که مقر آن در طبرق است، اخبار منتشر شده درخصوص تمایلش برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد.