چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۲:۵۷Apr 2020 1

جدیدترین‌های «عادی سازی روابط»

 
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو ارشد جنبش حماس گفت که بازداشت فلسطینی ها در عربستان با هدف عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و اجرای معامله قرن صورت گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
در ادامه عادی سازی روابط میان کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و رژیم صهیونیستی، رسانه ها اعلام کردند که موساد موفق شده صد هزار کیت تشخیص کرونا از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس بگیرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ارمنستان باید از تجربه کشورهایی که تضمین ثبات سیاسی خود را با امنیت و منافع رژیم صهیونیستی پیوند زده اند، درس بگیرد. شیعه پرس، گروه بین الملل – مهدی عزیزی ...
اعتدال   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۲۱:۲۰    
پس از گذشت ماه ها از تشدید فشارها بر تهران، واشنگتن روی این مسئله حساب می کند که ویروس کرونا دستاوردهایی داشته باشد که تحریم ها و فشارها نداشته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۳    
رسانه های عبری زبان اعلام کردند که سودان برای نخستین بار اجازه داده است که پروازهای تجاری به مقصد فلسطین اشغالی، از آسمان این کشور عبور کنند.
ابنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا کاریکاتوریست روزنامه القدس العربی با ترسیم کاریکاتوری نشان داده است که در عصری که کشورهای عربی به دنبال عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند، از دیدگاه اعراب سازشکار، حمایت از مقاومت، حمایت از تروریسم تلقی و معنا می شود.
فرهیختگان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۱:۴۵    
اولین دوره زمانی تنش عربی-رژیم صهیونیستی، یک روز بعد از زمان تاسیس رژیم صهیونیستی در 14 می 1948 آغاز شد. اعراب که در آن دوره تحت ایدئولوژی ناسیونالیسم عربی جمال عبدالناصر (رئیس جمهور مصر) قرار داشتند، خواهان آزاد سازی کامل فلسطین بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۰۰:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در بیانیه ای تاکید کرد: سفر اخیر ترامپ و عادی سازی روابط با رژیم نامشروع صهیونیستی تقویت این تبعیض نژادی و قومی آشکار را کلید زده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - روزنامه "الجمهوریه" نوشت که اگر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی بتواند با پیروزی در انتخابات پارلمانی بار دیگر کابینه این رژیم را تشکیل دهد، با گشودن پرونده هایی همچون معامله قرن، مساله آوارگان فلسطینی، شهرک سازی ها، پایتختی قدس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا از مشارکت رژیم صهیونیستی در یک کنفرانس بین المللی در کشور مغرب در ادامه موج عادی سازی روابط میان این رژیم اشغالگر و حکومتهای عربی پرده برداشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه عربی نوشت رژیم های عربی که عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی را از مدت ها قبل آغاز کرده اند و از پیروزی ضعیف نتانیاهو در سومین دوره پیاپی انتخابات اسرائیل خوشحال هستند٬ نباید زیاد امیدوار باشند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
یک روزنامه صهیونیستی از شرط آمریکا برای حذف نام سودان از لیست کشورهای حامی تروریسم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
هاآرتص در گزارشی اذعان کرد که شرط آمریکا برای خارج کردن نام سودان از لیست سیاه، عادی کردن روابطش با رژیم صهیونیستی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۵    
یک گزارش اسرائیلی فاش کرد که آمریکا برای خارطوم این شرط را گذاشته است که سودان روابط خود با تل آویو را به صورت کامل عادی سازی کرده و مبلغ پنج میلیارد دلار بپردازد تا پس از آن، آمریکا درخواستی مبنی بر برداشتن نام سودان از فهرست تروریسم را بررسی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تلاش های رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط با آفریقا در برنامه آفریقا امروز در پرس تی وی بررسی می شود.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۲۲:۰۶    
رهبر انصارالله یمن در سخنانی ضمن توصیه به عربستان و امارات برای توقف تجاوزاتشان به یمن، خطاب به کشورهای عربی گفت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حرام شرعی و خیانت به امت اسلام است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۷    
رهبر انصارالله یمن با توصیه به کشورهای عربستان و امارات برای توقف دشمنی و تجاوز تاکید کرد که عادی سازی روابط با اسرائیل حرام شرعی و خیانت به امت اسلامی است.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رهبر انصارالله یمن در سخنانی ضمن توصیه به عربستان و امارات برای توقف تجاوزاتشان به یمن، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را "حرام شرعی و خیانت به امت اسلام" خواند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن از رژیم های سعودی و امارات خواست هر چه زودتر تجاوزگری و جنایات علیه ملت یمن را متوقف کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۲۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل جنبش انصار الله یمن، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را حرام و خیانت به امت اسلامی عنوان کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۲۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سید عبدالملک بدرالدین الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن، از رویکرد عربستان، امارات و برخی کشورها در تلاش برای عادی سازی روابط با اسرائیل انتقاد کرد و این اقدام را حرام شرعی دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خاخام صهیونیست که در چارچوب تلاش ها برای عادی سازی روابط بین تل آویو و ریاض به عربستان سفر کرده بود، دیدارش با پادشاه این کشور را فوق العاده توصیف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه اینترنتی رأی الیوم با اشاره به مرگ حسنی مبارک دیکتاتور مصر, وی را میراثخوار انور سادات برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی دانست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل در خصوص سفر رئیس موساد به قطر گقت: ایالات متحده و کشور های مرتجع منطقه چراغ سبزی به رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط و مبادلات تجاری بین کشور های عربی و اسرائیل نشان دادند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جنبش حماس امروز سه شنبه تأکید کرد که ادعاهای برخی رسانه ها درباره دیدار مسئولان این جنبش با رژیم صهیونیستی کذب است و صحت ندارد. طبق گزارش شبکه المیادین ...
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) بار دیگر بر موضع ثابت و روشن خود در مخالفت با برگزاری هرگونه دیدار با رژیم اشغال گر تأکید کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت المیادین، این جنبش در بیانیه ای اعلام کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی با اشاره به شهادت اعضای جهاد اسلامی توسط رژیم صهیونیستی گفت: جنایت های تل آویو نتیجه عادی سازی روابط با آن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تأکید کرد که جنایت های رژیم اشغالگر علیه ملت فلسطین ثمره عادی سازی روابط کشورهای عربی با این رژیم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
در پی رونمایی از طرح آمریکایی موسوم به معامله قرن تحرکات و تماس های محرمانه در پایتخت های عربی به منظور اجرای گام های بعدی و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی آغاز شده است.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
پادشاه سعودی در اقدامی به ظاهر بی سابقه! و در راستای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، شخصا میزبان یک خاخام صهیونیست در کاخ خود شد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۸    
شفقنا- ریاض المالکی، وزیر خارجه فلسطین در سخنانی تصریح کرد که از عربستان اظهاراتی در رد عادی سازی روابط با اسرائیل سر زده است که از تمامی عرب ها چنین سخنانی سر نزده است. ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۳    
حوزه/ علمای یمن کنفرانس بزرگی با عنوان "مخالفت با معامله قرن و تحریم عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی" با مشارکت تعدادی از علمای فلسطین، سوریه، لبنان و عراق در صنعا پایتخت یمن برگزار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جوانان قطری از حضور یک مسئول صهیونیستی در یک کنفرانس بین المللی در پایتخت کشورشان بسیار خشمگین شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی با این ادعا که روند عادی سازی روابط کشورهای عربی با این رژیم روبه افزایش است ، گفت: این روند فقط ناشی از تهدید مشترک نیست بلکه به اشتیاق و علاقه کشورهای عربی نیز بازمی گردد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
امروز نشستی در مخالفت با طرح آمریکایی برای فلسطین و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در یمن برگزار شد که علمای مختلف از سوریه، لبنان و یمن در آن سخنرانی کردند.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تاکید بر ادامه روند عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی و این رژیم اعلام کرد تعداد سفرهای سری که به کشورهای عربی داشته است، را نمی تواند افشا کند.
عصر امروز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
فعالان قطری، به دنبال دعوت از یک پزشک صهیونیست برای مشارکت در کنفرانس حمایت از کودکان در دوحه علیه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اعتراض کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در حالیکه گزارش ها و شواهد متعددی حاکی از تمایل عربستان برای برقراری روابط مجدد با ایران و ارسال پیام به تهران از طریق کانال هایی همچون پاکستان و عراق است، هیات دولت عربستان سعودی امروز (سه شنبه) در جلسه هفتگی خود بار دیگر ایران را به بی ثبات کردن امنیت و اقتصاد منطقه متهم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل حزب کنگره مردمی سودان گفت: عادی سازی روابط با اسرائیل، خواسته صهیونیستها برای فروپاشی کشور و طرح جدایی منطقه دارفور و شرق سودان و استیلاء بر دریای سرخ به نفع امارات را محقق می کند.
ابنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه 3 فوریه در اوگاندا، با عبدالفتاح البرهان رئیس شورای حاکمیتی سودان دیدار کرد. این دیدار موجی از محکومیت ها و اعتراضات را در سودان موجب شده است ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۵    
شفقنا- حزب راستگرای افراطی لیکود تحت رهبری بنیامین نتانیاهو اعلام کرد در نظر دارد شرایطی را فراهم کند که مسلمانانی که در سرزمین های اشغالی زندگی می کند، برای ادای مناسک حج با پرواز مستقیم راهی عربستان شوند. ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۸    
رژیم صهیونیستی تلاش می کند به هر بهانه ای در راستای عادی سازی روابط با کشورهای عربی ازجمله عربستان گام بردارد و این بار مناسک حج را دستاویز خود قرار داده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حزب لیکود در راستای تلاش برای عادی سازی روابط با اعراب اعلام کرد که نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حال بررسی امکان تنظیم پروازهای مستقیم حج برای مسلمانان ساکن سرزمین های اشغالی از تل آویو به عربستان سعودی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی طی سالهای اخیر علاوه بر ابزارهای سنتی فشار بر کشورهای آفریقایی، از نفوذ عربستان و امارات برای مجبور کردن این کشورها به عادی سازی روابط استفاده می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به عادی سازی روابط اعراب با این رژیم، گفت: تنها 3 کشور عربی با اسرائیل روابط مستحکم ندارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فلسطینیان ساکن شهر رام الله در محکومیت هرگونه عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی تظاهرات کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
شهروندان فلسطینی شامگاه دوشنبه در مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و میزبانی تشکیلات خودگردان از مقامات و شخصیتهای صهیونیست تظاهرات و بر ضرورت مبارزه مسلحانه با رژیم اشغالگر تأکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-"الصادق المهدی" رییس حزب الامه القومی سودان شامگاه دوشنبه اعلام کرد که عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هرگز منافع سودان را محقق نخواهد کرد و این یک خیانت ملی و اسلامی است.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس یکی از مهم ترین لابی های رژیم صهیونیستی در آمریکا با اعلام رسمی خبر سفرش به عربستان ، گفت، گامی بزرگ در جهت عادی سازی روابط میان ریاض و تل آویو برداشته شده است!