پنجشنبه ۲۱ فروردینساعت ۱۸:۱۶Apr 2020 9

جدیدترین‌های «بانک سینا»

 
بانک سینا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۳   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا گفت: پیرو مصوبه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، صادرکنندگان چک هایی که سررسید آنها در بازه زمانی اول اسفند 98 تا 31 اردیبهشت 99 بوده و به علت شرایط حاصل از شیوع ویروس کرونا دچار برگشتی شده اند به مدت 3 ماه، مشمول محرومیت های بانکی نمی شوند.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات سینا گفت: در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی شرکت توسعه فنآوری اطلاعات سینا (تفاس) مبلغ 200 میلیون ریال از محل هدایای نوروزی شرکت را به موسسه بیماران پروانه ای و پوستی EB اختصاص داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بانک ملت، صادرات و سرمایه، بزرگترین بدهکاران بانک مرکزی هستند. اطلاعات مربوط به 23 بانک بر روی سامانه کدال نشان می دهد تا پایان سال 1397 این بانک ها بیش از 230 هزار میلیارد تومان به بانک مرکزی و صندوق توسعه ملی بدهکار هستند. ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی - بانک سینا که با سرمایه هزار میلیارد تومانی در بازار اول معاملات بورس حاضر است در خصوص نرخ و نحوه تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی در پایان سال 98 توضیح داد.
اقتصاد آنلاین / بانک سینا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
در راستای رعایت اصول ایمنی همکاران و هموطنان گرامی در مقابله با شیوع ویروس کرونا، ساعات جدید کار شعب و ستاد بانک سینا تا 21 فروردین ماه جاری اعلام شد
اقتصاد آنلاین / پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
در راستای ابلاغیه بانک مرکزی مبنی بر مساعدت و حمایت از تسهیلات گیرندگان آسیب دیده از شیوع کرونا، اقساط تسهیلات صاحبان کسب و کارها و گیرندگان وام های قرض الحسنه بانک سینا طبق مصوبه تعیین مصادیق دولت، به مدت سه ماه مشمول تعویق می شود.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نگاهی به گزارش عملکرد بانک سینا حاکی از سنگین شدن تراز درآمدی طی سال 98 دارد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۵    
نرخ تسعیر دارایی ها و بدهی های ارزی از سوی بانک مرکزی ابلاغ شد و در اولین گام بانک سینا اثرات آن را اعلام کرد.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۹    
بانک سینا امکان استفاده از موبایل بانک را برای دارندگان انواع گوشی های موبایل با سیستم عامل Android و Ios فراهم نموده است. برای استفاده از امکانات این نرم افزار کافی ست نسخه مناسب با گوشی تان را انتخاب کرده و نصب کنید. پیشنهاد می گردد پیش از دانلود نرم افزار، راهنمای نصب و کاربری را مطالعه نمایید ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۴    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، این روزها شیوع ویروس کرونا مهم ترین اتفاقی است که در ایران رخ داده است.همه بانک های کشور سامانه ها و نرم افزارهایی را به مشتریان خود ارائه کرده اند که قابلیت های فراوانی داشته و می تواند افراد را از مراجعه حضوری به شعب بانک ها بی نیاز سازد ...
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۲۰    
اینترنت بانک ، سرویسی است که طیف وسیعی از خدمات بانکی را در هر زمان و هر مکان در اختیار مشتریان قرار می دهد. این خدمت به مشتری امکان می دهد از طریق برقراری ارتباط توسط اینترنت بتواند بسیاری از امور بانکی خود را انجام دهد ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۲:۰۵    
تسهیلات بانکی به بخشهای مختلف به منظور افزایش توانمندی و خدمت رسانی جزو وظایف ذاتی بانکهاست اما در این زمینه باید مواردی را ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهداشت، بیمه های اجتماعی و درمان کمیته امداد از اختصاص کمک 50 میلیارد ریالی بانک سینا به کمیته امداد خبر داد و گفت: این مبلغ به منظور حمایت از مددجویان در هفت استان با بالاترین میزان شیوع کرونا هزینه می شود.
بانک سینا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۹:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ساعات کار ستاد و شعب بانک سینا در روزهای پایانی سال 98 و نوروز 99 با توجه به شیوع کرونا با تاکید بر استفاده 50 درصد از ظرفیت نیروی انسانی اعلام شد.
اقتصاد آنلاین / بانک سینا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۲۰:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا گفت: در راستای ایجاد تمهیدات لازم برای روشندلان عزیز و تسهیل در ارائه خدمات به این عزیزان، امکان استفاده از خدمات حساب جاری در این بانک بدون نیاز به معرفی وکیل فراهم شد.
بانک سینا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ارائه خدمات بانک سینا به دلیل تغییر ساعت رسمی کشور در اول فروردین ماه 99 به مدت 15 دقیقه قطع خواهد بود.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا از اختصاص کمک نقدی 50 میلیارد ریالی این بانک به کمیته امداد امام خمینی(ره) برای حمایت از مددجویان این کمیته در 7 استان بحرانی درگیر با ویروس کرونا خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۲۰:۲۱    
رصد برخی از جریانات نشان می دهد که یا میلی به اصلاح وجود ندارد و یا اگر دارد سرعتش مناسب نیست و نیاز به فشار بیشتری احساس می شود. موضوعی که در مورد بانک سینا و درصد غیرقانونی تملک بنیاد مستضعفان بر آن وجود دارد نشان می دهد که بازوهای نظارتی در این باره قوی عمل نکرده اند.
بانک سینا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۹:۳۴   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا از اختصاص کمک نقدی 50 میلیارد ریالی این بانک به کمیته امداد امام خمینی(ره) برای حمایت از مددجویان این کمیته در 7 استان بحرانی درگیر با ویروس کرونا خبر داد.
تحلیل بازار / پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
بنیاد مستضعفان مبلغ 8 میلیارد تومان را برای کمک ویژه به 7 استان درگیر کرونا تخصیص داد.
اقتصاد آنلاین / بانک سینا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک سینا طی فراخوانی از تسهیلات گیرندگان خواست تا به منظور بهره مندی از قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور، درخواست خود را حداکثر تا پایان سال 98 از طریق وبسایت این بانک ثبت کنند.
بانک سینا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
در راستای کمک به مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور، سقف انتقال وجه کارت به کارت در بانک سینا به 100 میلیون ریال افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین / بانک سینا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
اولین مرحله قرعه کشی کارتخوانهای فروشگاهی بانک سینا با عنوان طرح پوز عالی با حضور معاون برنامه ریزی، مدیران حراست و بازرسی و همکاران اداره بازاریابی و فناوری اطلاعات برگزار شد و برندگان مشخص شدند.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۲۵   + ۵۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی بانک سینا، به استناد نامه شماره 435652/98 مورخ 15 اسفند 1398 مدیریت کل مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی بانک مرکزی به دلیل شرایط ناشی از شیوع کرونا ویروس در جامعه و مشکلات پدید آمده برای فعالان اقتصادی به ویژه صاحبان کسب و ...
نقدینه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه- بانک سینا آگهی نوبت سوم مزایده فروش سهام شرکت توسعه سینا را منتشر کرد . به گزارش پایگاه خبری نقدینه، متقاضیان خرید سهام این شرکت می توانند تا پایان روز سه شنبه 27 اسفندماه امسال از ساعت 8 تا 16به نشانی تهران، خیابان مطهری، بعد از میرعماد؛ پلاک 187 مراجعه کنند . ...
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی بانک سینا "وسینا 1" با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف شد. نماد مذکور حداکثر تا ساعت 10 روز معاملاتی بعد بصورت حراج ناپیوسته و با محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد.
در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعات حضوری به شعب به منظور جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی خصوصا کرونا ویروس، امکان فعالسازی غیرحضوری سامانه های اینترنت بانک و موبایل بانک سینا فراهم شد.