یکشنبه ۳۰ دیساعت ۰۶:۱۷Jan 2019 20
 

جدیدترین‌های «جنبش فتح»

ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۴    
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح امروز (شنبه) با فرمانده ارتش لبنان دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۸    
تهران-ایرنا- عزام الاحمد عضو کمیته مرکزی جنبش فتح فلسطین گفت: سوریه در جنگ با تروریسم پیروز شد و توانست توطئه جهانی که این کشور را هدف قرار داده بود ، شکست داده و به زانو در آورد .
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۷    
تهران- ایرنا- شیخ 'نعیم قاسم' معاون دبیرکل حزب الله لبنان پنجشنبه شب با رهبران جنبش فتح در بیروت دیدار کرد و دو طرف به مقابله با طرح آمریکایی ضد فلسطینی موسوم به معامله قرن تأکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۴    
عضور کمیته مرکزی جنبش فتح فلسطین، به دیدار معاون دبیرکل حزب الله لبنان رفت و در این دیدار، بر مقاومت تا آزادسازی کامل فلسطین تأکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۲    
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح در دیدار با وزیر کشور لبنان اعلام کرد، رئیس تشکیلات خودگردان امکان حضور در نشست اقتصادی بیروت را ندارد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۵:۰۲    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز به نقل از فلسطین الیوم، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روز چهارشنبه از حضور در اجلاس اقتصادی اتحادیه عرب در بیروت به دلیل ریاست گروه 77+ چین عذرخواهی کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۵    
تهران- ایرنا- 'محمد اشتیه' عضو کمیته مرکزی جنبش فتح گفت: هدف رژیم صهیونیستی از یورش های مداوم به 'رام الله' به زیر سلطه گرفتن کامل این بخش و از بین بردن امنیت فلسطینی ها در کرانه باختری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۰    
یکی از فرماندهان جنبش فتح از سفر قریب الوقوع رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به سوریه و دیدار با رئیس جمهور این کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۵    
تهران -ایرنا - عزام الاحمد عضو کمیته مرکزی جنبش فتح اعلام کرد که احتمال سفر محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین وجود دارد و احتمالا وی در آینده نزدیک از دمشق دیدن می کند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۵    
یکی از رهبران جنبش فتح از سفر قریب الوقوع رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به سوریه و دیدار با رئیس جمهوری این کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۵۲    
هیئت رادیو و تلویزیون فلسطین امروز (دوشنبه) مقر رسمی خود را در دمشق با حضور نمایندگان گروه های سازمان آزادی بخش و جنبش فتح افتتاح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۸    
جنبش فتح به شدت از پیشنهاد وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی درباره ممانعت از بازگشت محمود عباس به کرانه باختری در صورت خروجش از این کرانه انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، عضو کمیته مرکزی جنبش فتح تاکید کرد هر کسی در انتخابات مجلس قانونگذاری فلسطین، پیروز شود حکومت را در دست خواهد گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۸    
جنبش جهاد اسلامی فلسطین، اظهارات عزام الاحمد از اعضای جنبش فتح و تشکیلات خودگردان علیه نوار غزه را بیانگر عمق حقد و کینه و نفرت پراکنی علیه مردم این منطقه تحت محاصره دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۸:۰۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، عضو مجلس قانونگذاری فلسطین، تاکید کرد تشدید تنش بین جنبش های فتح و حماس فقط به سود رژیم صهیونیستی و اجرای طرح آمریکایی موسوم به معامله قرن است. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۵    
جنبش فتح شب گذشته اعلام کرد که مراسم پنجاه و چهارمین سالروز آغاز به کار خود در نوار غزه را که قرار بود امروز (دوشنبه) باشد، لغو کرد.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۷    
فلسطین در روزهای اخیر شاهد تحولاتی بوده که عملا با روح انتفاضه و مطالبات مردمی مغایر است. از یک سو ابومازن رئیس تشکیلات خودگردان مواضعی منفی علیه حماس اتخاذ کرده و اتهاماتی را به این جنبش وارد ساخته است از سوی دیگر جنبش فتح نیز ادعاهای امنیتی علیه حماس و غزه داشته که عملا روابط میان گروه های ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۱    
عبداللطیف القانوع: هدف جنبش فتح از بستن دفاترش در نوار غزه ایجاد آشوب و ناآرام کردن این منطقه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۲۲:۰۵    
وزارت کشور غزه در بیانیه ای ضمن رد هرگونه دست داشتن جنبش حماس در حمله به مقر رادیو و تلویزیون فلسطین (وابسته به تشکیلات خودگردان) اعلام کرد که در خصوص این حادثه، پنج نفر از اعضای جنبش فتح بازداشت شده اند.
مدار شرقی   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۷:۱۰    
یک وبگاه خبری نزدیک به قطر تشدید تنش های اخیر تشکیلات خودگردان فلسطین علیه حماس در کرانه باختری و در آستانه انتخابات را در راستای تضعیف حماس در کرانه باختری و در انتخابات دانست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۲:۵۸    
پس از حمله افراد ناشناس به دفتر پخش رادیو و تلویزیون فلسطین (تشکیلات خودگردان) در نوار غزه، جنبش فتح از بستن دفاتر خود در این منطقه خبر داد.
ناطقان   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۲    
سخنگوی فتح در غزه در واکنش به حمله به دفتر تلویزیون فلسطین اعلام کرد، این جنبش همه دفاتر و پایگاه هایش در این منطقه را با احتمال وقوع هرگونه حمله تا اطلاع ثانوی می بندد، جنبش حماس هم دست داشتن در این حمله را رد کرد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۸:۲۴    
شفقنا- عاطف ابوسیف سخنگوی جنبش ملی آزادسازی فلسطین(فتح) درنوار غزه شب گذشته اعلام کرد که این جنبش تمامی دفاتر خود در این منطقه را به دلیل احتمال هرگونه حمله به آنها بست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۵    
سخنگوی جنبش فتح اعلام کرد که این جنبش تا اطلاع ثانوی تمامی دفاتر و مراکز فعالیت خود را در نوار غزه از بیم حملات احتمالی می بندد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۰    
تشکیلات خودگردان فلسطین حقوق صدها نفر از اسرای فلسطینی عضو دو جنبش حماس و جهاد اسلامی و جریان اصلاح طلب دموکراتیک جدا شده از جنبش فتح را قطع کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۰:۳۱    
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح گفت که اقدامات حماس علیه اعضای فتح در غزه باعث شده در روابط خود با آنها تجدید نظر کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۵۰    
عضو جنبش فتح فلسطین با طرح اتهاماتی علیه جنبش مقاومت فلسطین، گفت این جنبش در روابط خود با حماس تجدید نظر می کند.
ابنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۷    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا هزاران نفر از مردم فلسطین در شهر غزه با برپایی راهپیمایی پنجاه و چهارمین سالروز تاسیس جنبش فتح را گرامی داشتند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۷    
ضرر بی سابقه بازار سهام دوبی در یک دهه اخیر، بازداشت اعضای جنبش فتح توسط نیرو های جنبش حماس و تهدید امنیتی در فرودگاه اشپیخول آمستردام مهمترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۱    
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، محمود عباس ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: قدس فروختنی نیست و هرگز به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا اجازه داده نمی شود قدس را به رژیم اشغالگر اسرائیل بفروشد. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۳:۰۶    
محمود عباس ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شامگاه دوشنبه (10 دی) بر مقابله با توطئه های آمریکا برای ضربه زدن به آرمان فلسطین تأکید کرد. عباس که به مناسبت پنجاه و چهارمین سالروز تأسیس جنبش فتح در رام الله سخنرانی می کرد، گفت: هرگز به "دونالد ترامپ" ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۲:۳۷    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سالروز تأسیس جنبش فتح بر ضرورت مقابله با طرح های آمریکا در قبال قدس و فلسطین تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۱:۰۵    
تهران - ایرنا - جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) امروز با صدور بیانیه ای اخبار منتشر شده مبنی بر دستگیری اعضای جنبش فتح در نواز غزه را تکذیب کرد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۵۵    
محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در سخنرانی خود به مناسبت پنجاه و چهارمین سالگرد تاسیس جنبش فتح تاکید کرد: قدس فروشی نیست، ما به هیچ وجه نخواهیم پذیرفت که یک ذره از خاک قدس را رها کنیم.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۲۰:۲۷    
جنبش فتح از بازداشت اعضای این جنبش توسط نیرو های جنبش حماس خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۲:۰۴    
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح گفت: ایران صادق ترین کشور در مبارزه با استکبار جهانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۴:۵۰    
عباس زکی: ایران صادق ترین کشور و تنها کشوری است که موضع خود را در مسئله فلسطین حفظ کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۱:۲۶    
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح تاکید کرد که ایران صادق ترین کشور در مبارزه با استکبار جهانی است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۱:۰۷    
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح فلسطین با اشاره به اینکه زمان آن رسیده است که از توافق اسلو خارج شویم افزود: ایران تنها برای یک گروه فلسطینی خاصی نیست بلکه برای تمام فلسطینی ها است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۳:۲۲    
تهران - ایرنا - عضو کمیته مرکزی جنبش فتح گفت: ایران صادق ترین کشور در رویارویی با استکبار جهانی و یاری رسان به فلسطینیان است.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۰:۰۵    
مردم نیوز : محمود عباس ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شامگاه شنبه از انحلال پارلمان این کشور خبر داد. او گفت که بر اساس رأی و درخواست دادگاه قانون اساسی فلسطین، پارلمان این کشور را منحل می کند و در عرض 6 ماه انتخابات پارلمانی برگزار خواهد شد. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۲:۰۴    
به گزارش ایسنا، سایت ارم نیوز گزارش داد، عزام الاحمد، یکی از اعضای کمیته مرکزی جنبش فتح و سازمان آزادی بخش فلسطین پس از سخنرانی اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس خاطرنشان کرد: به سخنان هنیه گوش دادیم و این سخنان همان چیزی است که در سندی که جنبش حماس به مصری ها ارائه داده، قید شده است. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۰۸:۲۹    
جنبش مقاومت اسلامی حماس از اعلام آمادگی مسکو برای میزبانی دیداری بین رهبران این جنبش و جنبش فتح به منظور پیشبرد پرونده آشتی ملی استقبال کرد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۸:۱۲    
گروه بین الملل – معاون وزیر خارجه روسیه از علاقه این کشور به برگزاری نشست مشترک میان رهبران جنبش فتح و حماس در مسکو خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ - ۱۵:۳۰    
معاون وزیر خارجه روسیه امروز (جمعه) از آمادگی برای برگزاری نشستی میان جنبش فتح و حماس در مسکو خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۱۸:۰۲    
نتایج تازه ترین نظرسنجی مرکز فلسطینی پژوهش های سیاسی در شهر رام الله در کرانه باختری از پیشتازی جنبش حماس در شاخصه های این نظرسنجی و پسرفت جنبش فتح و ابومازن در آن حکایت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۲:۵۴    
نتایج تازه ترین نظرسنجی نشان داد میزان محبوبیت حماس و شانس پیروزی اسماعیل هنیه در انتخابات ریاستی فلسطین بیشتر از جنبش فتح به رهبری محمود عباس است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۰۱    
یک عضو دفتر سیاسی حماس با اشاره به اینکه مقصد نهایی راهپیمایی های بازگشت ، قدس اشغالی است از حل و فصل اختلافات این جنبش با جنبش فتح در آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۱۴    
یکی از اعضای کمیته مرکزی جنبش فتح اعلام کرد که رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (یکشنبه) به اردن سفر خواهد کرد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۷:۱۵    
عضو کنست رژیم صهیونیستی از حزب تندرو لیکود خواستار ترور محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین و محمود عالول نائب رییس جنبش فتح شد.