یکشنبه ۱۷ فروردینساعت ۰۷:۵۰Apr 2020 5

جدیدترین‌های «دانشجویی»

 
عصر زنجان   ۱۱ دقیقه پیش    
جانشین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: جشنواره ملی با عنوان جشنواره هنری، سلامت با موضوع کرونا در استان زنجان برگزار می شود.
هم نوا   ۱ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، ایجاد تنوع غذایی و افتتاح رستوران ها در کنار سلف های دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور را از برنامه های معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت: با وجود گرانی ها، وزارت بهداشت با در اختیار قرار دادن گوشت، مرغ و برنج سهمیه بندی ...
هم نوا   ۶ ساعت پیش    
در جریان برگزاری جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه تهران مجوز انتشار 13 نشریه دانشجویی صادر شد. به گزارش همنوا به نقل از ایسنا، در این جلسه نشریاتی که درخواست صدور مجوز داشتند مورد بررسی قرار گرفت و در بخش دیگر درخواست تغییرات در نشریات مطرح شد ...
هم نوا   ۷ ساعت پیش    
به گزارش همنوا به نقل از ایسنا، دکتر میررضا مجیدی ضمن بیان این مطلب به اهمیت برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها اشاره کرد و گفت : به اعتقاد من اگر برگزاری این کرسی ها به وسیله یک سیستم اداری هدایت شود، به هدف اصلی خود دست نخواهد یافت ...
دبیر ستاد ازدواج دانشجویی از افزایش جوایز ویژه برنامه پیک عاشقی با توجه به استقبال دانشجویان متاهل کشور از این ویژه برنامه، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۰:۳۴    
جانشین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان از برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره ملی فرهنگی هنری سلامت و هنر خبر داد و گفت: پیوند بین سلامت و هنر ضمن ارتقای سطح سلامت جسم و روح، منجر به هم افزایی می شود.
هم نوا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۰:۰۶    
به گزارش همنوا به نقل از ایسنا دکتر میر رضا مجیدی در بازدید از دفتر خبرگزاری ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، عدم استقلال را از جمله آفت های تشکل های دانشجویی عنوان کرد و افزود: زمانی که دانشجو بودیم و انجمن اسلامی را تشکیل دادیم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دزفول در نامه ای خطاب به رئیس دانشگاه آزاد نوشت: با توجه به برگزاری کلاس ها به صورت مجازی، تقاضا داریم که دانشگاه شهریه خدمات حضوری را از دانشجویان اخذ نکند.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۷:۱۹    
مقالات بیستمین همایش ملی انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه الزهرا(س) در تاریخ 16 فروردین 1399 در پایگاه سیویلیکا نمایه و منتشر شد. این رویداد در تاریخ 20 آذر 1398 توسط دانشگاه الزهرا و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - دبیر قرارگاه جهادی بسیج دانشجویی استان یزد گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 50 مقاله علمی توسط اعضا ترجمه و در اختیار مردم و دانشگاهیان قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئول گروه جهادی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: روزانه حدود یک هزار شیلد بیمارستانی توسط این گروه جهادی تولید می شود و برای استان های همدان و فارس هرکدام حدود 500 شیلد بیمارستانی ارسال شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب گفت: بسته بندی و توزیع یک هزار و 500 ماسک و دو هزار دستکش در مناطق محروم و روستاهای جنوب استان تهران بخشی از اقدامات بسیج دانشجویی واحد تهران غرب برای مقابله با کروناست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۶    
جلسه همفکری مجازی معاونت فرهنگی با حضور هیئت رئیسه دانشگاه و فعالان دانشجویی دانشگاه شریف برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۰    
پویش کتابخوانی سی و یک روز سی و یک شهید شاخص دانشجو ویژه دانشجویان سراسر کشور توسط بسیج دانشجویی برگزار می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
صمد حاج جباری معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی از پرداخت وام ودیعه مسکن به دانشجویان متاهل این دانشگاه از مهرماه 99 خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۰    
معاون دانشجویی دانشگاه تهران گفت: شورای صنفی دانشگاه انتقاداتی نسبت به آموزش مجازی داشته که آن را به مسئولان دانشگاه منتقل کردیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۵    
مسئول بسیج دانشجویی نیشابور گفت: دانشجویان جهادگر نیشابور 39 هزار ماسک بهداشتی تولید کرده و آن ها را در اختیار جانبازان، رزمندگان و مردم این شهرستان قرار دادند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه جهادی مبارزه با کرونای بسیج دانشجویی استان یزد گفت: از اوایل اسفندماه با شیوع ویروس کرونا دانشجویان بسیجی دست به کار شدند و فعالیت های متنوعی برای مهار کرونا انجام دادند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی واحد اصفهان صمن تشریح برنامه های متنوع فرهنگی این واحد به صورت غیرحضوری گفت: در حال حاضر مرکز مشاوره اینترنتی در سامانه دانشگاه، معاونت فرهنگی و دانشجویی در بخش امور دانشجویی فعال است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۷    
مرکز فضای مجازی سازمان بسیج دانشجویی فارس و انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان فارس، پویش رزمنده امروز خداقوت در شیراز راه اندازی کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۰    
قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی دانشگاه های اصفهان در نامه ای به علی عسگری، به برخی از نقایص و کمبود های برنامه های رسانه ملی با موضوع مبارزه با کرونا اشاره کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به طرح اعتلای سازمان بسیج دانشجویی گفت: رویکردهای جدید بسیج دانشجویی مورد پذیرش است و این نوع سازماندهی ها باید مطابق با دو هدف اصلی؛ یعنی کادرسازی و نقش آفرینی انجام شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به طرح اعتلای سازمان بسیج دانشجویی گفت: رویکرد های جدید بسیج دانشجویی مورد پذیرش است و این نوع سازماندهی ها باید مطابق با دو هدف اصلی شما یعنی کادرسازی و نقش آفرینی انجام شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی حرفه ای آذربایجان شرقی گفت: در راستای مبارزه با ویروس کرونا بسیج دانشجویی دانشگاه کارگاه با ظرفیت تولید روزانه 3 هزار ماسک راه اندازی کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۲    
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه شماره 46 نشریه دانشجویی محیا منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۰    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از راه اندازی خط تکمیل ماسک، با رعایت اصول بهداشتی توسط "پویش دانشجویی مقابله با کرونا" خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۰    
مسئول قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی میانه گفت: با حضور و همراهی حدود 30 دانشجوی جهادگر برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، روزانه مناطق نقاط آلوده شهر ضد عفونی می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور گفت: خط تولید ماسک با هماهنگی ستاد مقابله با ویروس کرونا این شهرستان توسط سپاه پاسداران، بسیج دانشجویی و خیّران راه اندازی شد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
خرداد: جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برگزاری مسابقه ای برای ارائه ایده های برتر برای مقابله با چالش کرونا خبر داد. به گزارش خرداد از ایسنا، سردار محمد حسین سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح شنبه در نشستی خبری که با عنوان چالش کرونا و نهضت مردمی حل نوآورانه کرونا با اتکا به هوش جمعی ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشکل های اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان گفت: گروه های جهادی دانشگاه آزاد در ایام نوروز با همکاری جهادگران شهید محمد محمدی برای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا روستاها و اماکن عمومی استان زنجان را ضدعفونی و گندزدایی کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۲    
مسئول قرارگاه جهادی مقابله با کرونا سازمان بسیج دانشجویی از تولید روزانه 200 هزار ماسک توسط دانشجویان جهادی این قرارگاه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۰    
جشنواره ادبی ناقل با موضوع بیان خاطرات و مسائل دوران ابتلا به بیماری کرونا به همت تشکل های ادبی دانشجویی این دانشگاه برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۰    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات ارائه بسته های فرهنگی مجازی به دانشجویان را تشریح کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۱    
دبیر بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی از شرکت بیش از 8000 زوج دانشجو در مسابقات پیک عاشقی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در نامه ای به مردم عراق نوشتند: آمریکای جنایتکار با استفاده از حربه تفرقه، تشتت آرا در نظام سیاسی و پارلمانی مردم عراق را دنبال می کند و تنها راه حل عبور از این بحران "وحدت" است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قم گفت: تاکنون 6 میلیون تماس با سامانه 4030 که به منظور رسیدگی به سوالات مردم در زمینه ابتلا به کرونا طراحی شده، به ثبت رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از تولید روزانه 1500 عدد ماسک توسط ستاد بسیج دانشجویی مبارزه با کرونا سیستان وبلوچستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سامانه جامع تشکل های دانشجویی دانشگاه تهران به منظور مراجعه غیرحضوری دانشجویان به زودی راه اندازی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۱۶    
یک فعال دانشجویی گفت: در این شرایط فشار مالی شدیدی بر دوش خانواده های کم بضاعت وجود دارد که دلیل این امر قرنطینه های خانگی و تعطیل بودن کسب و کارهاست که لغو چند ماهه مالیات برای کسب و کارهای تعطیل شده می تواند به آنها کمک کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۱۱    
فراخوان جشنواره کشوری دانشجویی تولید نماهنگ و کلیپ با عنوان کرونا را شکست می دهیم اعلام شد و تا 15 اردیبهشت دانشجویان مهلت دارند آثار خود را ارسال کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده بسیج دانشجویی جوادلائمه(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر گفت: بسیجیان این واحد دانشگاهی معابر و مجتمع های مسکونی این شهرستان را در چند نوبت ضدعفونی و گندزدایی کردند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی با بیان اینکه این ستاد حمایت جدی خود را از شتاب دهنده ها آغاز کرده به نحوی که در حال حاضر حمایت از 6 شتاب دهنده فعال را در سال جاری در دستور کار خود قرار داده است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
هیئت دانشجویی الزهرا(س) دانشگاه شریف در شب میلاد حضرت علی اکبر (ع) اقدام به برگزاری جشن میلاد از طریق صفحه آپارات، سایت، صفحه اینستاگرام و صفحه سروش هیئت الزهرا(س) کرده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان شرقی، مسوول بسیج سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی تعداد دانشجویان جهادی فعال در اجرای طرح های مقابله با کرونا را 800 نفر اعلام کرد و گفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۷:۰۵    
معاون علمی و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فارس گفت: طرح آموزش مجازی برای ارتباط دانش آموز و معلمان در فضای مجازی و پیام رسان روبیکا در حال اجرا است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۴:۳۲    
بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت اقدام به برگزاری نظرسنجی برای ارتقای کیفیت آموزش و انعکاس مشکلات آموزشی در این دانشگاه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهشی دانشگاه تهران از تمرکز فعالیت های پژوهشی این دانشگاه بر تحقیقات بین رشته ای در سال 1399 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۲:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وام تحصیلی "شهریه"،" ازدواج"، "مسکن" و "وام ضروری" را به عنوان چهار وام پر متقاضی دانشجویان چهار وام پرمتقاضی دانشجویان برشمرد و گفت: برای نیمه دوم سال تحصیلی 220 میلیارد تومان به منظور پرداخت انواع وام در نظر گرفته ایم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۰:۵۳    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب گفت: اعضای انجمن های علمی دانشجویی به عنوان بازوی قوی دانشگاه ها می توانند با عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری در تولید علم و پیشرفت علمی کشور موثر باشند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۰:۰۱    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: دانشجویان جهرمی با شرکت در پویش دانشجویی مقابله با کرونا ، اقدام به دوخت پنج هزار ماسک کردند.