چهارشنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۱۰:۵۴Apr 2019 24

جدیدترین‌های «نوسازی»

خبرگزاری تسنیم   ۳ دقیقه پیش    
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان اینکه تخفیف و تقسیط هزینه انشعابات، تخفیف هزینه بیمه کارگران ساختمان و بازپرداخت بخشی از تسهیلات ساخت مسکن به تصویب هیأت دولت رسیده اما تاکنون هیچ اقدام خاصی از سوی دولت در این زمینه صورت نگرفته است.
مدیر کل نوسازی مدارس استان لرستان گفت: 112 مدرسه در جریان سیل اخیر استان تخریب شده است.
خبرگزاری فارس   ۵۱ دقیقه پیش    
مدیرکل نوسازی مدارس لرستان گفت: در جریان سیل اخیر به 903 مدرسه در لرستان خسارت وراد شد که در این بین 112 مدرسه تخریب شده است.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: تاکنون هشت هزار و 149 پرونده برای واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل در گلستان تشکیل شده و 900 متقاضی واجد شرایط هم به بانک معرفی شدند.
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: قریب به سه سال است که ساختار ستادهای بازآفرینی در مناطق شکل گرفته اند اما هنوز خروجی متناسبی ارائه نشده است. این ستاد قرار است بطور مداوم معظلات بزرگ در حوزه نوسازی را مرتفع سازند.
جماران   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، دکتر اصغر بحرانی روز چهارشنبه در نشست شورای سلامت دشتی افزود: در دولت تدبیر وامید و در اجرای طرح تحول سلامت همه مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان دشتی نوسازی و تجهیز شده است. ...
جماران   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، سهراب رضوانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تسهیلات رونق تولید امسال در سه محور پرداخت می شود که یکی از آنها توسعه واحدهای صنعتی موجود و بازسازی و نوسازی واحدها در راستای کاهش هزینه های تولید و ارتقای بهره وری است. ...
شبستان   ۳ ساعت پیش    
گلستان در پساسیل نیاز به اقدامات اساسی برای بازسازی و نوسازی زیرساخت ها، واحدهای تخریب شده و احیای مزارع کشاورزی دارد تا نبض امید در این منطقه قوی تر بتپد.
همسو نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
محمدرضا بیکی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند اظهار داشت: در خراسان جنوبی مدرسه سازی و مدرسه یاری و نیز تجهیز مدارس با مشکل مواجه است و نیاز به جذب و همت افراد خیر دارد. ...
فرمانداری سمیرم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۳:۴۰    
جلسه بررسی مشکلات مدارس فرسوده وتخریبی شهرستان با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان ، فرماندار شهرستان سمیرم و خیرین در فرمانداری سمیرم برگزارشد.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه اعلام کرد: با همکاری مردم کانکس های تمام خسارت دیدگان زلزله که واحدهای مسکونی آنها نوسازی و به بهره برداری رسیده جمع آوری می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
"آغاز اقدامات برای بازسازی و جبران خسارات مناطق سیل زده، آرزوی 290 کودک تحت حمایت کمیته امداد تهران برآورده شد، آمبولانس های دندانپزشکی در مناطق سیل زده، مستندسازی 2940 ملک آموزش و پرورش، به نام سیل به کام سد؟، اعمال افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی از اردیبهشت ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مهرداد سعدی نژاد روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: پس از تعویض کفپوش سالن ورزشی حجاب تعویض کفپوش سالن وزنه برداری این شهرستان نیز انجام شد تا عملیات نوسازی فضاهای داخلی سالن ها ادامه یابد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل توسعه، نوسازی و تجهیز مدارس استان مرکزی: هشت مدرسه کانکسی در ساوه وجود دارد که باید برای تغییر وضعیت آن اقدام شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- کمیسیون اصل 90 مجلس در گزارشی از وزارت کشور و شهرداری کلان شهرها خواست برای توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل، تمهیدات لازم را بیاندیشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: طرح نوسازی شبکه آبرسانی سه شهر استان بوشهر اجرا می شود.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۷    
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های کشوردرباره طرح جدید نوسازی تاکسی های فرسوده گفت: براساس این طرح مقرر شد شرکت بهینه سازی مصرف سوخت از منابع ماده 12 رفع موانع تولید، یارانه به تاکسیرانی اختصاص دهد و شرکت خودروساز نیز قرار است 100 دستگاه خودرو با ظرفیت پیمایش 300کیلومتر تولید کند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس گزارش سازمان ایمیدرو، حدود 9 میلیارد دلار صنایع معدنی در سال 97 صادر شد که زنجیره فولاد با 4٫1 میلیارد دلار صادرات، در رتبه نخست بخش معدن قرار دارد. *** صادرات در بخش صنایع معدنی ...
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: امسال برنامه داریم با کمک دانشکده ها ظرفیت برج فناوری دانشگاه را افزایش دهیم و هر دانشکده نیز یک مرکز کارآفرینی ایجاد کند. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور تاکید کرد: تمامی استان ها تا پایان هفته جلسات کارگروه بازسازی و نوسازی استانی را تشکیل دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بازسازی ها و نوسازی ها در مناطق سیل زده زیر نظر قرارگاه با فرماندهی وزیر کشور انجام می شود و همه دستگاه ها، وزارتخانه ها، نیروهای مسلح و نیروهای مردمی دست به دست هم داده و در این راستا کمک خواهند کرد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران با مدیران سازمان نوسازی شهرداری تهران با محوریت برنامه ها و اقدامات سال 98 درباره بافت فرسوده، در سال جدید برگزار شد. به گزارش همشهری، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران درحاشیه این جلسه با اشاره به تصویب برنامه پنجم توسعه شهر تهران در سال گذشته ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۰    
سحر جعفریان|خبرنگار منطقه 9 کمتر از یک سال از اجرای طرح لغو ممنوعیت ساخت وساز در محدوده حریم آستان امامزادگان عبدالله(ع) و زید(ع) می گذرد اما بر خلاف تصور روند نوسازی و بازسازی بافت فرسوده در این محله شتاب نگرفته است ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۰    
مهسا طالبی| رشت- خبرنگار: هوای گیلان کم کم رو به گرما می رود و در این شرایط تردد بیش از حد خودروها به گرمایش زمین و دمای هوا در شهرها و شدت ترافیک می افزاید. از این رو استفاده شهروندان از وسایل حمل ونقل عمومی می تواند جایگزین خوبی برای کاهش این مشکلات باشد. ...
دنیای معدن   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن -تفاهم نامه همکاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای رفع نیازهای کشور به محصولات و فراورده های معدنی به امضا رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: بیش از 9 میلیارد و 226 میلیون دلار محصولات معدنی و صنایع معدنی در سال 97 صادر شد که زنجیره فولاد با 4.1 میلیارد دلار صادرات در رتبه نخست زنجیره معدن قرار دارد.
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، مدیر طرح جایگزینی کامیون های فرسوده کشور با بیان اینکه علیرغم تمام مسائلی که در روند نوسازی ناوگان باری کشور وجود داشت به اغلب اهداف رسیدیم گفت: امسال نیز برنامه ها را ادامه خواهیم داد و تصمیم داریم کلیه قراردادهایی که با سرمایه گذاران منعقد شده است را به اتمام برسانیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تفاهم نامه همکاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای رفع نیازهای کشور به محصولات و فراورده های معدنی به امضا رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل نوسازی مدارس خراسان شمالی گفت: سال گذشته خیران مدرسه ساز 11 میلیارد تومان در امر مدرسه سازی در استان کمک کردند.
متالز نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۰    
اخبار فلزات: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: میزان تولید کنسانتره زغالسنگ شرکت های طبس و البرز مرکزی در سال97، رشد بیش از هشت درصدی را تجربه کرد و استخراج زغالسنگ نیز 28 درصد بیشتر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۴    
رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان قزوین گفت: تکمیل مدارس نیمه تمام و تخریب مدارس قدیمی و نوسازی آن ها در اولویت مجمع خیران در سال جاری است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مرتضی ضامنی آخرین وضعیت نوسازی تاکسی های فرسوده را تشریح کرد و گفت: هیچ وعده ای از سمت شرکت های خودروساز و وزارت صنعت معدن و تجارت در خصوص تحویل تاکسی های جدید عملیاتی نشده است اما در سال جدید بر سر چند موضوع در حال توافق هستیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی از کاهش 30 درصدی اتفاقات آب در سال 97 نسبت به مدت مشابه سال 96 خبر داد. ابراهیم اصغرنژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کاهش تعداد اتفاقات امسال در حالی محقق شده است که تعداد مشترکان، طول شبکه و تعداد شیرآلات افزایش یافته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۵    
هشدار در مورد جاری شدن سیل در جنوب ترکمنستان، اعتراضات مدنی نسبت به استخراج اورانیوم در قرقیزستان و سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری چین برای نوسازی شرکت آلومینیوم تاجیکستان، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می باشد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون وزیر کشور از ابلاغ شرح وظایف کارگروه بازسازی و نوسازی استان ها به منظور سرعت بخشیدن به روند بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل خبر داد.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹    
نام شخص حقوقی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران کد فراخوان 3,198,477 - سه میلیون و صد و نود و هشت هزار و چهارصد و هفتاد و هفت تاریخ آخرین به روز رسانی 2 / 2 / 1398 - دوم اردیبهشت ماه یک هزار و سیصد و نود و هشت تعداد دفعات بازدید 3 - سه نوع انتشار فراخوان ...
پانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دومین گروه مهندسان ارزیاب نوسازی مدارس، برای بررسی وضعیت فضاهای آموزشی و ارزیابی میزان خسارات وارده به مدارس امروز به استان خوزستان اعزام شدند. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
پژمان از تغییرات مثبت در ارائه تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده خبر داد و گفت: امیدواریم با واگذاری این تسهیلات بتوانیم نوسازی و توسعه بافت های فرسوده را افزایش دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم گفت: قرارداد خرید 104 دستگاه اتوبوس با هزینه هر دستگاه 13 میلیارد ریال نهایی شده است که 40 دستگاه آن در روزهای پایانی سال 97 وارد قم شد و 14 دستگاه اتوبوس جدید نیز تا هفته آینده وارد قم می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار با اعلام حمایت موثر از 1841 بنگاه اقتصادی از حفظ و تثبیت 350 هزار شغل در سال گذشته خبر داد و گفت: بنگاه هایی که به بازسازی و نوسازی نیاز دارند و طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی 60 درصد از تسهیلات رونق تولید برخوردار می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۲:۵۳    
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: برای مشارکت شهروندان در طرح تفکیک زباله های خشک از مبدأ باید فرهنگ سازی و در کنار آن نوسازی و توسعه ناوگان و تجهیزات مورد استفاده در جمع آوری پسماند صورت گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیر کل بنیاد مسکن گلستان گفت: همه خانه های گلی روستاییان استان بدون توجه به مقدار آسیب ناشی از حوادث اخیر، مشمول دریافت تسهیلات نوسازی هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۲:۳۶    
هزینه 21 هزار میلیارد تومانی ماهانه دولت در هر ماه یکی از مشکلات جدی پیش روی دولت است که قدرت مانور در بعد سرمایه گذاری عمرانی را از دولت گرفته است و نوسازی نشدن ساختار اداری و نیروی انسانی دولت در ده ها سال قدرت انجام فرامین و سیاست های مثبت را از دولت گرفته است ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از قزوین، عسگر علی جوانبخت مدیر کل نوسازی مدارس استان در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه اظهار کرد: متأسفانه در حال حاضر وضعیت اقتصادی دولت مناسب نیست اما مردم خیر به یاری آموزش و پرورش شتافتند و خدمات خوبی را ارائه کرده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل نوسازی مدارس استان قزوین : 17 درصد از مدارس استان به مقاوم سازی و 13 درصد به تخریب و بازسازی نیاز دارد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۹:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از ابلاغ بخشنامه وزیر کشور به استانداران مبنی بر صدور رایگان پروانه برای بازسازی و نوسازی ساختمان های آسیب دیده از سیل اخیر خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۸:۲۵    
مدیرکل نوسازی مدارس استان قزوین گفت: 2209 واحد آموزشی در استان وجود دارد که از این تعداد 1192 واحد دارای استحکام و 222واحد نیاز به تخریب و بازسازی و 290 واحد آن هم نیاز به مقاوم سازی دارد و یک سوم برابر با چهل درصد مدارس ما دو شیفیت هستند و شهرستانهای بویین زهرا و البرز در بین شهرستانهای استان در ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس استان قزوین گفت: 2209 واحد آموزشی در استان وجود دارد که از این تعداد 1192 واحد دارای استحکام و 222واحد نیاز به تخریب و بازسازی و 290 واحد آن هم نیاز به مقاوم سازی دارد و یک سوم برابر با چهل درصد مدارس ما دو شیفیت هستند و شهرستانهای بویین زهرا و البرز در بین شهرستانهای استان در ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایرنا، مهدی میربد روز دوشنبه در گفت و گو با ما افزود: در این راستا در جلسات مجمع خیرین مدرسه ساز این موضوع مورد تاکید قرار گرفت و همچنین در جشنواره خیرین مدرسه ساز که اردیبهشت ماه برگزار می شد بیان این مهم در اولویت قرار دارد. ...
ناطقان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: این سازمان پروژه ساخت بالگردهای امدادی را با سرعت بیشتر دنبال می کند.