یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۶:۴۳Oct 2019 20

جدیدترین‌های «بلیت اتوبوس»

روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۲    
مصطفی پناهنده در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه استان همدان میزبان زائران پنج استان گیلان، مازندران، خراسان شمالی، خراسان رضوی و قم در اربعین حسینی است، عنوان کرد: زائران استان های تهران، سمنان و قزوین نیز به شکل گذار از طریق استان همدان به سمت پایانه های مرزی هدایت می شوند. ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو،احمدرضا عامری درباره افزایش نرخ قابل توجه قیمت بلیت اتوبوس تا سقف یک میلیون تومان به نجف در خاک عراق، اظهار داشت: هر چند که پیش بینی می شد امسال زائران اربعین حسینی نسبت به سال گذشته افزایش یابد اما میزان افزایش زائران فراتر از پیش بینی ها بود به همین دلیل تقاضا بسیار بیش از عرضه ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۲۱    
چمدان: فروش بلیت اتوبوس بین شهری در آستانه مراسم اربعین در مسیرهای دیگر کشور به جز مرزهای عراق به حداقل رسیده است. مراجعه به سایت پایانه فروش بلیت ها نشان می دهد فروش بلیت اتوبوس بین شهری تقریباً متوقف شده است ...
بیتوته   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد اروند گفت: همچنین امروز 600 مگابایت برق به عراق صادر می کنیم که اصلی ترین صادرات برق ایران محسوب می شود. همچنین هشت پالایشگاه در منطقه وجود دارد که مجوز ساخت هشت پالایشگاه دیگر را صادر کرده ایم.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری خراسان رضوی گفت: در حال حاضر حجم مسافران حاضر در مشهد چهار برابر اتوبوس هایی است که در اختیار داریم و این به ساماندهی نیاز دارد.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۲    
به گزارش خبرگزاری کردپرس، در ادبیات سیاسی، اپورتونیسم Opportunism) ) به فرصت طلبی ، پی فرصت مناسب بودن برای رسیدن به اهداف شخصی بدون اعتقاد به اصولی خاص معنا شده است. اپورتونیست، فرصت طلب و ابن الوقت است. برای حفظ منافع خود نان به نرخ روز می خورد ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۴    
توبوس در گروه وسایل نقلیه ی عمومی قرار دارد و بر اساس کاربری اش، به دو نوع اتوبوس های درون شهری و برون شهری تقسیم می شود. شاید بتوان گفت اولین دلیل برای این انتخاب قیمت بلیط اتوبوس است. بلیط اتوبوس در زمره ی بلیط های ارزان قیمت قرار دارد، بنابراین تمامی افراد توانایی خرید آن را دارند ...
فانوس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۸:۴۲    
در حالی حداکثر قیمت بلیت تهران-مهران 152هزار تومان برای اتوبوس های VIP است که در خلاء سرویس دهی مناسب به زائران اربعین حسینی، هم اکنون قیمت بلیت این مسیر در بازار سیاه به 500 هزار تومان افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
در حالی حداکثر قیمت بلیت تهران-مهران 152هزار تومان برای اتوبوس های VIP است که در خلاء سرویس دهی مناسب به زائران اربعین حسینی، هم اکنون قیمت بلیت این مسیر در بازار سیاه به 500 هزار تومان افزایش یافته است.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با ایام اربعین حسینی، پیش فروش بلیت اتوبوس از 24 تا 30 مهرماه ممنوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فروش بلیت مسیر بندرعباس تا مرز شلمچه برای زائرین کربلا به گونه ای افزایش یافته است که ناوگان حمل و نقل کشوری چنین تعرفه ای را به چشم ندیده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۴۳    
دبیر انجمن صنفی شرکت ها و موسسات حمل و نقل مسافر استان اصفهان با رد وجود گران فروشی در بلیت اتوبوس زائران اربعین گفت: نرخ های جدید بلیت اتوبوس را انجمن صنفی اعلام کرده و فکر نمی کنم شرکتی یک ریال از این قیمت ها گران تر فروخته باشد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارفرمایی شرکت مسافربری چهارمحال و بختیاری گفت: نرخ بلیت اتوبوس برای زائران اربعین به سمت مرزها نسبت به سال گذشته افزایش نداشته است. افشین کریمیان در گفت و گو با فارس گفت: قیمت اتوبوس عادی 44 نفره، نفری 90 هزار تومان و اتوبوس وی آی پی برای هر نفر 130 هزار تومان است. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۰    
مریم قاسمی_ خبرنگار اگر بخواهید از مترو ترمینال جنوب راهی محوطه ترمینال مسافربری و پایانه فروش بلیت اتوبوس برون شهری شوید یا برعکس از ترمینال مسافربری به سمت ایستگاه متروخط یک بروید، باید از زیرگذر و 58 پله سنگی یک طرف ایستگاه مترو استفاده کنید ...
مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی استان اردبیل گفت: به دلیل اوج بازگشت زائران اربعین حسینی پیش فروش بلیت اتوبوس و دایر کردن سرویس های دربستی به غیر از مرزهای چهارگانه از 24 تا 29 مهرماه در استان اردبیل ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۵    
گران شدن نرخ بلیت اتوبوس شیراز به شلمچه، وضع نامناسب کوچه های فاز پنج فسا، نبود نور کافی در شهرک جنب بلوار خلیج فارس و بلاتکلیفی میدان میوه و تره بار شهر قدیم لار را در بسته شهروند خبرنگار ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گران شدن نرخ بلیت اتوبوس شیراز به شلمچه، وضع نامناسب کوچه های فاز پنج فسا، نبود نور کافی در شهرک جنب بلوار خلیج فارس و بلاتکلیفی میدان میوه و تره بار شهر قدیم لار را در بسته شهروند خبرنگار ببینید.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مرز مهران تنها محور خروجی گیلانیان از رشت است و زوار اربعین حسینی می توانند بلیت های این مسیر زمینی را ببین 140 تا 260 هزار تومان خریداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان همدان گفت: قیمت بلیت اتوبوس هیچگونه افزایشی نسبت به پارسال نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تخصیص ناوگان جاده ای به زائران، چگونگی تعیین قیمت بلیت اتوبوس برای جابجایی زائران اربعین و تأمین امنیت و نظم جاده ها در این ایام از اهمیت خاصی برخوردار است و مسؤولان با تمام توان به دنبال خدمات رسانی هر چه بهتر به زائران هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافری ایران: با وجود افزایش چند برابری هزینه ها، هیچ افزایش قیمتی در نرخ کرایه اتوبوس در این ایام اعمال نمی شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آغاز فعالیت موکب شهدای خراسان شمالی در مرز مهران، نرخ بلیت اتوبوس برای زائران اربعین تا مرز مهران اعلام شد، نبود صنایع تبدیلی و قیمت پایین انگور، بزرگترین دغدغه باغداران و 10 درصد جمعیت شیروان سالمند است، بخشی از تیترهای روز شنبه را شامل می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۶    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی قیمت حمل و نقل زائران از مبدا شهرهای خراسان شمالی به سمت مرز مهران را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در حال حاضر میزان آمد و شد در پایانه های مرزی نسبت به روزهای عادی بین 6 تا 9 برابر افزایش یافته است و این نشان از استقبال پرشور زائران حسینی از این سفر معنوی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل و پایانه های خراسان شمالی قیمت حمل و نقل زائران از مبدا شهرهای خراسان شمالی به سمت مرز مهران را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: همزمان با ایام اربعین حسینی، پیش فروش بلیت اتوبوس از 24 تا 30 مهرماه ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۱    
سامانه تصمیم طلاق در آبیک، پیاده روی چهار زائر از پیریوسفیان به سوی کربلا، آغاز فروش بلیت اتوبوس اربعین و تجدید عهد کارکنان آتش نشانی محمدیه با شهدا را در این بسته ببینید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آغاز طرح جابه جایی زائران اربعین حسینی از امروز در سراسر کشور خبر داد.
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آغاز فروش بلیت اتوبوس های ویژه اربعین از امروز دهم مهرماه خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافر سازمان راهداری از آغاز طرح جابجایی اربعین حسینی طی امروز خبر داد و با تاکید بر این که شرکت های حمل ونقل موظف به پاسخگویی به تقاضای زائران هستند، گفت: قیمت بلیت اتوبوس بر اساس نرخ نامه اربعین 97 محاسبه می شود. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کرمان با بیان این که پیش فروش بلیت اتوبوس در ایام اربعین از ابتدای مهرماه آغاز شده است، گفت: برای نظارت و کنترل بهای بلیت های پیش فروش، صورت وضعیت رفت و برگشت را از استان صادر می کنیم. ...
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران گفت: در سال 97 به اقشار خاص از جمله خانواده معظم شهدا و ایثارگران به میزان 55 میلیارد تومان تخفیف برای استفاده از حمل و نقل عمومی داده شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران: فروش بلیت اتوبوس برای سفر به مرز مهران، از فردا 10 مهر آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۸:۵۶    
زنجان - ایرنا - نرخ بلیت اتوبوس های حمل و نقل مسافری این استان برای جابجایی زائران به مرز خسروی اعلام شده است و متقاضیان می توانند متناسب با موقعیت اقتصادی، نسبت به تهیه آن اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۷:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
از تاریخ هفدهم مهر تا ابتدای آبان نرخ بلیت اتوبوس از مشهد به پایانه های مرزی با کشور عراق افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: برای جا به جایی زائران پیاده اربعین حسینی از مشهد به مقاصد مرزی عراق افزون بر هزار و 300 دستگاه اتوبوس پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: پیش فروش بلیت اتوبوس بوشهر-شلمچه برای حضور زائران در مراسم پیاده روی اربعین آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
فروش بلیت اتوبوس های برون شهری اربعین از شهرهای استان کرمان به مقصد شهرهای مرزی ، از اول مهر آغاز شد .
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان با اشاره به این مطلب که پیش فروش بلیت اتوبوس های برون شهری اربعین به استان های مرزی کشور عراق از اول مهرماه آغاز می شود ...
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
در حالی که صحبت های وزیر راه و شهرسازی مبنی بر اینکه کرایه ها و بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس افزایش قیمتی نخواهد داشت و در صورت بالارفتن نرخ ها با متخلفان برخورد می کنیم، هنوز قیمت بلیت اتوبوس و قطار از سوی دستگاه های متولی اعلام نشده است و باید دید چه اتفاقی برای نرخ ها می افتد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
در حالی که صحبت های وزیر راه و شهرسازی مبنی بر اینکه کرایه ها و بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس افزایش قیمتی نخواهد داشت و در صورت بالارفتن نرخ ها با متخلفان برخورد می کنیم، هنوز قیمت بلیت اتوبوس و قطار از سوی دستگاه های متولی اعلام نشده است و باید دید چه اتفاقی برای نرخ ها می افتد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین رونمایی از برچسب سرویس مدارس شهر همدان در سال تحصیلی جدید با حضور رئیس و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و برخی مدیران شهری، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان و جمعی از رانندگان سرویس مدارس در تالار فجر برگزار شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۰۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، ایام اربعین، هر سال، زمان بیشترین جابه جایی مسافران زائر است. بیش از 50 درصد زائران حمل و نقل جاده ای را برای تردد در مسیر ایران و عراق انتخاب می کنند. ستاد اربعین برنامه هایی را برای این ایام در نظر می گیرد ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس ، مهران قربانی در نشست خبری هماهنگی سفرهای جاده ای در ایام اربعین اظهار داشت: از 17 مهر ماه طرح اربعین آغاز می شود و در سال جاری زیرساخت های حمل ونقلی و پایانه ها، وضعیت بهتری نسبت به سنوات گذشته دارند و 4 مرز چذابه، شلمچه، مهران و خسروی آماده ارائه خدمات به زائران هستند. ...
قربانی گفت: پایانه معین برای بازگشت زائران در ایام اربعین برای مرز مهران در نظر گرفته شده و زائران باید از این پایانه ها استفاده کنند. گسترش نیوز- مهران قربانی معاون حمل ونقل سازمان راهداری در نشست خبری امروز برای تدارکات اربعین با بیان اینکه نرخ بلیت امسال برای مسیرهای اربعین افزایش نیافته است ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا، هر ساله در ایام اربعین بسیاری از مردم ایران و شیعیان سایر کشورها به سمت عراق می روند و مسیر نجف تا کربلا را پیاده روی می کنند که تقریبا تعداد زائران به حدود 2 تا 2.5 میلیون نفر در این ایام می رسد. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: قیمت بلیت اتوبوس های ویژه اربعین در سال جاری نیز مطابق سال گذشته است و افزایش قیمت نخواهیم داشت. البته ما با ستاد اربعین هم این مکاتبه انجام شده و تا یک هفته آینده نظر خود را اعلام می کنند. ...
برترین ها / سازه نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۴   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مهران قربانی امروز چهارشنبه 27 شهریور 98 در نشست خبری خود با خبرنگاران اظهار داشت: قیمت بلیت اتوبوس های اربعین نسبت به سال گذشته تغییری نکرده و اتوبوس ها در حال حاضر با همان نرخی که به مقاصد مهران، خسروی، شلمچه یا چزابه سفر می کنند، مبالغ را از زائران دریافت خواهند کرد. ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: قیمت بلیت اتوبوس اربعین افزایش نیافته است و همان افزایش 10 درصدی نرخ های ابتدای سال مشمول بلیت مسیرهای منتهی به کربلا هم خواهد بود.
ساعت24   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ساعت 24-معاون حمل ونقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اعلام این که هیچ گونه افزایش قیمتی در بلیت اتوبوس برای سفرهای اربعین امسال نداریم، گفت: تمام قیمت ها همان قیمت مصوب سال گذشته است.