سه شنبه ۲۹ بهمنساعت ۰۵:۱۹Feb 2020 18

جدیدترین‌های «فرماندهی معظم کل قوا»

تیتر امروز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: نیروی پدافند هوایی ارتش به خط مقدم دفاع از کشور است. آخرین بازوی ارتش جمهوری اسلامی ایران که فرماندهی معظم کل قوا آن را خط مقدم دفاع از کشور نامیدند، نیروی پدافند هوایی است که وظیفه دارد آسمان کشور را برای تمام پرنده های ایرانی و غیر ایرانی امن نگاه دارد. ...
امیر سرتیپ حیدری در آیین افتتاح 80 واحد مسکونی نیروی زمینی ارتش: فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به تأکید فرماندهی معظم کل قوا در راستای رسیدگی به وضعیت معیشت کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس قوه قضائیه در جمع قضات استان کرمان گفت: سردار سلیمانی در برابر بعضی از موانعی که دشمن ایجاد می کرد و بعضی از مشکلاتی که ایشان در انجام ماموریت هایش داشت، نگاهش به چهره مصمم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا بود و از ایشان نیرو و درس ایستادگی می گرفت.
برترین ها / مرور نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: دستیار و مشاور فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه دولت نمی تواند همه کارها را به تنهایی انجام دهد، گفت: اگر به کمک هم بیاییم کشور ما در مسیر پیشرفت و آبادانی قرار می گیرد؛ کمک فقط مالی نیست بلکه حضور ما نیز می تواند تاثیر گذار باشد. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۱:۱۶    
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: اگر به کمک هم بیاییم کشور ما در مسیر پیشرفت و آبادانی قرار می گیرد.کمک فقط مالی نیست بلکه حضور ما نیز می تواند تاثیر گذار باشد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا می گوید: پیشنهاد اعطا نشان به سردار سلیمانی مطرح شد و این پیشنهاد بلافاصله پس از مطرح شدن مورد تصویب قرار گرفت.
آخرین نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمد شیرازی، رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا در برنامه ملک سلیمان گفت: نشان ذوالفقار بالاترین نشان نظامی است و قرار بود این نشان به شهید سلیمانی اعطا شود اما ایشان تلاش کرد تا این مدال را دریافت نکند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۵    
اتحاد خبر: دستیار مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: با گذشت 19 سال از اشغال افغانستان مظلوم و 17 سال از اشغال سرزمین عراق توسط آمریکایی ها و هم پیمانان غربشان و اشغال 72 ساله قبله اول مسلمین و سرزمین مسلمانان فلسطین توسط جنایتکاران انگلیسی، اکنون منحنی عمر صهیونیستی رو به زوال است ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سردار محمد شیرازی، رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا در برنامه ملک سلیمان گفت: نشان ذوالفقار بالاترین نشان نظامی است و قرار بود این نشان به شهید سلیمانی اعطا شود اما ایشان تلاش کرد تا این مدال را دریافت نکند. منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۲۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا مهمان نخستین قسمت از برنامه ملک سلیمان بود.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۴:۱۵    
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: منحنی عمر آمریکا و رژیم صهیونیستی رو به افول و زوال و به سمت نابودی در حال حرکت است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۵۱    
مشاور فرمانده کل قوا در حوزه دفاعی گفت: انقلابی بودن به معنای همراهی و هم پایی با ملت در تمامی صحنه ها است؛ انقلابی بودن به این معنا است که هیچ محدودیتی نمی تواند مانع پیمودن مسیر راه حق شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه طرح جدید معامله قرن تنفر منطقه ای و جهانی را برانگیخته است، گفت: رویدادهای غرب آسیا به نفع ایران در حال رقم خوردن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی رو به زوال و نابودی است گفت: همانگونه که طرح خاورمیانه جدید آمریکا شکست خورد طرح معامله قرن آمریکایی صهیونیستی هم با شکست مواجه می شود.
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: در حال حاضر در منطقه جبهه انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت و در مقابل آن جبهه صهیونیست و ضد انقلاب قرار گرفته اند؛ در حالی که منحنی عمر آمریکا و صهیونیست ها رو به زوال و نابودی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا ضمن اشاره به اتحاد تمامی مسلمانان به واسطه معامله قرن گفت: معامله ننگین قرن همچون خاورمیانه بزرگ شکست می خورد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۱:۰۷    
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: انقلاب اسلامی علاوه بر اینکه هویت دینی و ملی ایران را بازگرداند، کشور را از وابستگی رها و به سمت استقلال سوق داد.
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا تأکید کرد؛ همایش سیاسی فرماندهان و روسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات یگان های ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در تهران با حضور حجت الاسلام والمسلمین سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در مرکز همایش های کوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ...
ناطقان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۳   + ۶۲ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: همانگونه که در روزهای گذشته در کلام فرماندهی معظم کل قوا شنیدیم؛ قوی شدن قلب سیاست های نوین دفاعی جمهوری اسلامی است و ما به مدد تجربه و منطق آموخته ایم که برای جلوگیری از وقوع جنگ و نه تنها شکست نخوردن بلکه شکست دادن ...
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت : ارتش جمهوری اسلامی ایران با سه خصلت مهم غیرت ملی، دینی و ناموسی، انقلاب اسلامی را پیروز میدان کردند. ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، دریادار حسین خانزادی روز شنبه خطاب به سرتیپ عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بنا به فرمایش فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) بسیار مهم و به یک معنا تعیین کننده است یک مجموعه باشکوه و زیباست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور فرماندهی معظم کل قوا در حوزه دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح گفت: تفکر انقلابی، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و این تفکر با شهادت سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی زمینه برچیدن حضور فسادانگیز، تجاوزگرا و تروریستی نظام سلطه و صهیونیستی ها را از منطقه پاک خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۸:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، حجت اله صیدی در هشتمین یادوراه شهدای بانک صادرات ایران که با حضور رئیس دفتر عقیدتی، سیاسی فرماندهی معظم کل قوا، مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران، قائم مقام مدیرعامل و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای بانک صادرات ایران ، بسیجیان ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۵:۳۶    
جانشین اشراف ستاد فرماندهی معظم کل قوا گفت: موشک های جمهوری اسلامی ایران عامل بازدارنده ای است که خواب را از دشمن ربوده و عین الاسد را اینگونه به لرزه درمی آورد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۲    
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه بعد از جنگ جهانی دوم هیچ قدرتی، نتوانسته پایگاه های آمریکایی را با موشک مورد اصابت قرار دهد، گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۵۹ سایت دیگر  
مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه آمریکایی ها نمی توانند از برخی کشورهای عربی دفاع کنند، یادآور شد: بعد از جنگ جهانی دوم هیچ قدرتی، قدرت آن را نداشته که پایگاه های آمریکایی را با موشک بزند ...
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش گفت: پدافند هوایی جایگاه ویژه ای در دفاع از کشور دارد و این اهمیت در فرامین فرماندهی معظم کل قوا بارها تاکید شده است
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مشاور فرماندهی معظم کل قوا در حوزه دفاعی و پشتیبانی از نیرو های مسلح گفت: امسال مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن توطئه ها را درهم خواهند شکست.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمدرضا میرحیدری بیان کرد: همواره فرزندان انقلاب برای حراست و صیانت از انقلاب خودشان و ارزش های آن آمادگی کامل دارند که در رکاب فرماندهی معظم کل قوا راه شهدا را ادامه بدهند.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : شبکه المیادین در چارچوب پوشش ویژه اخبار انتخابات مجلس شورای اسلامی و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، روز یکشنبه در میزگردی به بررسی موضوع پاسخ موشکی ایران به آمریکا پرداخت. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۷    
مشاور فرماندهی معظم کل قوا در حوزه دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه حفظ وحدت بزرگترین درس مکتب ایثار و شهادت است اظهار داشت؛ شهدا با ایثار و فداکاری انقلاب اسلامی را به اوج سربلندی و افتخار رساندند و با نثار جان، عزت و شرف را برای ما به میراث گذاشتند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۳    
یادواره شهدای مهدیشهر و سردار شهید کسائیان با حضور سردار سنائی راد ، معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا و جمعی از ارادتمندان شهدا و ایثارگران برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۷:۴۲    
مشاور فرماندهی معظم کل قوا در امور دفاعی گفت: طرح معامله قرن بار دیگر ثابت کرد که حکام عرب مرتجع منطقه قابل اعتماد نیستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۴    
رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا مردم سالاری دینی نسخه شفابخش برای حکومت های دیکتاتوری در غرب و شرق است که در ظاهر خود حکومت های خود را دموکراسی می نامند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا گفت:در گام اول انقلاب اقدامات حیرت انگیزی انجام گرفت، اما در گام دوم اقدامات بسیار گسترده تری را انجام خواهیم داد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اتحاد خبر: رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: سردار سلیمانی نقطه عطف قهرمان های تاریخ و امروز است و اگر بشر بخواهد به یک مدل انسان کامل و جامع برسد باید حاج قاسم را الگو بگیرد او یکی از صدهزار الگویی است که این انقلاب و حضرت روح الله ساخت و سپس امام خامنه ای تربیت کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۰:۵۱    
رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا گفت:در گام اول انقلاب اقدامات حیرت انگیزی انجام گرفت، اما در گام دوم اقدامات بسیار گسترده تری را انجام خواهیم داد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به رونمائی طرح معامله قرن گفت: از این طرح باید به عنوان فاجعه قرن یاد کرد و این طرح مغایر با عزت اسلامی و غرور جهان اسلام است و این طرح در ادامه اشتباهات راهبردی رئیس جمهور قمار باز آمریکا است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به دفع شر شرورترین اشرار تاریخ یعنی داعش توسط شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: حفظ و تقویت محور مقاومت و صیانت از حریم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) از مهم ترین اقدامات این شهید بزرگوار است.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۳    
مشاور فرماندهی معظم کل قوا در حوزه دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح به همراه مدیر کل بنیاد استان اصفهان با خانواده شهید مهدی اسحاقیان دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: ملت ایران با تشییع سردار سلیمانی رفراندوم مقاومت را رقم زدند و این نیز در اسفند ماه جاری با حضور و رای تاثیرگزار مردم مجلسی کارآمد ادامه یابد.
باحضور مسئولان ذیحسابی ارتش برگزار شد؛ در راستای اجرای تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و نیز اوامر فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص اقتصاد مقاومتی، تحکیم انضباط مالی و لزوم رعایت قوانین و مقررات مالی، چهارمین گردهمایی تبیین قوانین و مقررات مالی در ذیحسابی و دارایی ارتش برگزار شد . ...
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه امنیت ایران در گرو امنیت منطقه غرب آسیاست، گفت: نگاه حاج قاسم سلیمانی یک نگاه امنیتی فرامحور بود و امنیت ایران را در بیرون از مرز ها می دید و این نگاه یک نگاه استراتژیک و راهبردی است که هر سیاستمدار و فرماندهی باید این ویژگی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به تحریم های ظالمانه آمریکا در حوزه غذا و دارو، این موضوع را جنایت علیه بشریت دانست.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۸۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : آیین معارفه فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و پاسداشت مجاهدت های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده فقید این نیرو، امروز (دوشنبه) با حضور فرماندهان و مسئولین عالی رتبه نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد. ...
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۹    
سردار رسول سنایی راد، معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در گفت وگو با خبرنگار سیاسی شبکه خبری تهران نیوز ، اظهار کرد: شهید سلیمانی از سردار سلیمانی برای آمریکا و صهیونیست ها خطرناک تر است ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت شهدای مقاومت و شهدای سانحه سقوط هواپیما با حضور سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار اسماعیل قاآنی فرمانده جدید نیروی قدس سپاه و سردار رسول سنایی راد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۲:۰۴    
مراسم گرامیداشت شهدای مقاومت و شهدای سانحه سقوط هواپیما با حضور سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سردار اسماعیل قاآنی فرمانده جدید نیروی قدس سپاه و سردار رسول سنایی راد ...
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۶۷ سایت دیگر  
سیاست آمریکا سیاست زور است اگر آنها بدانند توان و قدرت ایران پشتوانه نظامی برتری دارد، قطعا عقب نشینی می کنند، البته سیاست جمهوری اسلای ایران پرهیز از ورود به جنگ است. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۹:۰۹    
معاون تربیت و آموزش دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: فرمایشات امروز رهبر انقلاب روشنگری و ترسیم راه پیش روی انقلاب اسلامی است. به گزارش شیعه پرس به نقل از مهر ...