سه شنبه ۱۷ تیرساعت ۲۳:۵۱Jul 2020 7

جدیدترین‌های «ریلی»

 
ایرنا   ۱۵ دقیقه پیش    
آستارا - ایرنا - مدیرکل گمرک آستارا گفت: درآمد گمرکات زمینی، دریایی و ریلی این شهرستان در سه ماه نخست امسال هزار و 600 میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 102 درصد رشد یافته است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 10 هزار کیلومتر مسیر ریلی در کشور در دست اجرا داریم که تعداد زیادی از آن ها به مرحله روسازی رسیده و بخشی نیز در حال مطالعه است.
دانا   ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
سعید محمد گفت: روزانه یک کیلومتر ریل گذاری در بزرگترین خط ریلی کشور انجام خواهد گرفت که با این وضعیت طبق زمان بندی که قبلاً شده بود امیدواریم پروژه آماده و تحویل شود.
وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه راه آهن چابهار زاهدان یکی از محورهای اصلی کریدور شمال جنوب است که تنها بندر اقیانوسی ما را به شبکه ریلی کشور متصل و معاهدات منطقه ای به خصوص معاهده سه جانبه ایران، افغانستان و هندوستان را تقویت می کند.
دانا   ۷ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
محمد اسلامی گفت: از سال 1396 تاکنون روند توسعه و بهره برداری از بندر شهید بهشتی افزایش 4برابری داشته است که این امر یک رکورد محسوب می شود و این یک نقطه تکیه گاهی اساسی در ترانزیت، صادرات و واردات کشور خواهد بود.
مدیرعامل شرکت راه آهن با اشاره به آغاز ریل گذاری راه آهن زاهدان-چابهار گفت: بااجرای این پروژه اولین بندر اقیانوسی کشور به شبکه ریلی متصل می شود و امکان ترانزیت کالا و ترددهای بین المللی در کریدور شمال به جنوب فراهم می شود.
اسلامی، وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه راه آهن زاهدان به چابهار را یکی از محورهای اصلی کریدور شمال به جنوب کشور خواند که تنها بندر اقیانوسی کشور را به شبکه ریلی متصل می کند.
تین نیوز   ۹ ساعت پیش    
کارشناسان اقتصادی معتقدند که محدودیت های بازار سرمایه و خطرات عرضه سهام دولتی، دلایل تشکیل حباب قیمت سهام در بورس ایران است. درواقع سیاست های پولی و مالی بر شکل گیری حباب در بازار سهامی که در ماه های اخیر، افزایش چشمگیری در بورس داشته اند تاثیرگذار است ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج-ایرنا- مدیر عامل گروه صنعتی مپنا با اشاره به موفقیت های این گروه در طرح های مختلف نفت ، گاز ، توربین سازی و حمل ونقل ریلی اعلام کرد که این مجموعه با توجه به نیازهای کشور وارد حوزه سلامت و فناوری اطلاعات (ICT)شده است.
فردا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس از دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه به زیر مجموعه دولت برای تخصیص اعتبارات طرح گرمسیری و اتصال ایلام به ریل خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دولت چین به منظور بهبود خدمات حمل و نقل ریلی بین این کشور و اروپا، 200 میلیون یوان (حدود 28.3 میلیون دلار آمریکا) از بودجه مرکزی به این امر اختصاص داده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز؛ معاون اشتغال وزارت کار از تسهیلات 35 هزار میلیاردی کرونا برای حمل و نقل هوایی و ریلی خبر داد و گفت: شرکت های این بخش اشتغالی بالغ بر 48 هزار و 314 نفر دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به تلاش دولت در راستای توسعه زیرساختهای ریلی کشور گفت: مشکلی برای تامین اعتبار طرح راه آهن در دست ساخت این استان وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۰    
معاون اشتغال وزارت کار از تسهیلات 35 هزار میلیاردی کرونا برای حمل و نقل هوایی و ریلی خبر داد و گفت: شرکت های این بخش اشتغالی بالغ بر 48 هزار و 314 نفر دارند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۳    
با عنایت مقام معظم رهبری، بزرگترین پروژه اقتصادی و ریلی کشور پس از 10 سال معطلی روی خط توسعه قرار گرفت و امروز عملیات ریل گذاری آن کلید می خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها ریل گذاری محور چابهارزاهدان امروز آغاز شد و با تکمیل آن تا 1400 با اتصال ریلی اصلی ترین بندر آینده ایران و سواحل مکران به محور ریلی سراسری چابهار آماده مأموریت خود برای تحویل گیری هاب اقتصاد ایران و رقابت های اقتصادی بین المللی شود.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حسین قاسمی، مدیر کل امور مرزی و پدافند غیر عامل با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران موقعیت ترانزیتی بالایی دارد؛ گفت: باید از این ظرفیت در توسعه تجارت کشور استفاده کنیم.
زاهدان- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: راه آهن زاهدان به چابهار به عنوان طولانی ترین مسیر ریلی کشور می تواند نقش بسزایی در رونق جابه جایی بار و ترانزیت در ایران اسلامی داشته باشد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
رحمت تقی زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اوایل اسفند سال گذشته، بازرگانان ایرانی پیگیر باز شدن خط ریلی به سمت ترکیه جهت سهولت ترانزیت بودند که این موضوع با استقبال طرف های ترک همراه و این خط انتقال دایر شد. وی با اشاره به افزایش عوارض گمرکی کشور مقصد از 75 به [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت دولتی راه آهن چین از افزایش سرمایه گذاری دارایی های ثابت در بخش ریلی با وجود تأثیر منفی شیوع ویروس کرونا در شش ماه اول سال 2020 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۳۵    
با بهره برداری از ایستگاه باری مرودشت، سوت قطار توسعه صادرات ریلی استان در این منطقه به صدا درآمد
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون مسافری شرکت راه آهن اعلام کرد: حدود 940 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره برای شرکت های ریلی در نظر گرفته شده که در سریع ترین زمان ممکن این کار انجام خواهد شد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ایمیدرو و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران تفاهمنامه احداث خط دوم راه آهن سنگان- تربت حیدریه-جندق-بافق و حمل ریلی مواد اولیه معدنی و محصولات صنایع معدنی سنگان را امضا کردند ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۳۶    
دبیر انجمن صنفی شرکت های ریلی در مورد دلائل اهمیت انعقاد قرارداد دو خطه کردن راه آهن سنگان بافق معتقد است: اگر به بخش خصوصی چراغ سبز دهیم و پکیج سرمایه گذاری را جذاب تعریف کنیم، بخش خصوصی در راه آهن سرمایه گذاری می کند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از فارس، علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران درباره آغاز عملیات اجرایی خط 10 مترو تهران اظهار داشت: در سال های گذشته، مترو تهران فاقد طرح جامع مصوب بود در نتیجه آغاز ساخت خط جدید بدون وجود سند بالادستی، منجر به آسیب به منابع شهر می شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مجری راه آهن چابهار-زاهدان با بیان اینکه برای تکمیل این خط ریلی تا سال 1400 رقم 4500 میلیارد تومان نیاز داریم که این رقم محقق شده است، گفت: ریل گذاری این خط آهن روز 17 تیر از سمت زاهدان با بکارگیری ریل ملی آغاز می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز ریل گذاری راه آهن زاهدان- چابهار از روز آینده خبر داد و گفت : این پروژه سال آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه ناجا وزیر راه و شهر سازی با قدردانی از تلاش های موثر سردار "حشمت اله ملکی" در تامین امنیت خطوط ریلی گفت: پلیس راه آهن در خدمات دهی به مردم و کمک به توسعه و رونق صنعت داخلی پیشتاز و سرآمد است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سنگینی کوه مشکلات بر شانه ساکنان گرمدره در سالیان اخیر و با عملیاتی شدن طرح شرکت ملی راه آهن برای توسعه خطوط ریلی، مردمی که سالیان دراز در کنار خطوط راه آهن کرج ساکن بودند ...
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۹:۴۴    
وزارت کشور در راستای مصوبات یکصد و پنجاه و ششمین جلسه شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور، جدول مربوط به جرایم متخلفان از مقررات مربوط به سامانه های حمل و نقل ریلی شهری و حومه را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب، به کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک ارایه نموده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام خمینی(ره) شهرری از تسویه حساب کامل قرارداد بازسازی یک دستگاه واگن قطار آلمان غربی خبر داد و گفت: 10 دستگاه واگن قطار دیگر برای شرکت حمل و نقل ریلی رجا تا 20 دی 99 بازسازی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - ایلامیان از سال 1390 تا کنون رویای پیوستن این استان به شبکه ریلی کشور را در سر می پرورانند اما حالا بعد از حدود 9 سال دولت تدبیر و امید آستین همت بالا زده است تا این رویا به واقعیت نزدیک شود.
دولت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
عملیات ریل گذاری راه آهن چابهار-زاهدان روز دوشنبه هفته جاری با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، عملیات ریل گذاری راه آهن چابهار-زاهدان، روز دوشنبه، شانزدهم تیرماه با حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی آغاز می شود. ...
تحلیل بازار / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سنگدوینی، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس مسیر وزارت امور خارجه و شخص وزیر را در رابطه با ارتباط تجاری و اقتصادی ایران با کشورهای دیگر منجمله ترکمنستان منفعلانه دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۱۷    
تحکیم روابط محور گفت وگوی تلفنی میرضیایف و پوتین ، همکاری ریلی محور رایزنی مقامات ازبکستان و قرقیزستان و کمک مالی اتحادیه اروپا به ترکمنستان؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار فارس در حاشیه آیین کلنگ زنی ایستگاه راه آهن شهرستان مرودشت، گفت: توسعه راه آهن فارس به سمت دریا استان را از بن بست ریلی خارج می کند.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه یکی از اهداف و اولویت های سازمان بنادر جهت واگذاری زمین و در اختیار قرار دادن امکانات و زیرساخت ها به بخش خصوصی ایجاد ترافیک دریایی است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیرکل گمرکات گلستان گفت: بازگشایی گمرک اینچه برون و آغاز تردد ریلی به سمت کشور ترکمنستان، رکود این بخش از گمرکات استان را از بین برده و رونق تجارت را به این دروازه مرزی بازگردانده است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۳۷    
پس از اینکه شرکت های ریلی، اعلام کردند که به دلیل شیوع کرونا 600میلیارد تومان زیان دیدند، قرار شد 300 میلیارد تومان به شرکت های ریلی مسافری و 500 میلیارد تومان به شرکت های ریلی باری، تسهیلات حمایتی کرونا پرداخت شود.
فولاد مبارکه اصفهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
تفاهم نامۀ احداث خط دوم راه آهن سنگان- تربت حیدریه-جندق-بافق و حمل ریلی مواد اولیۀ معدنی و محصولات صنایع معدنی سنگان با حضور سرپرست وزارت صمت، وزیر راه و شهرسازی، رئیس هیئت عامل ایمیدرو، مدیرعامل گروه فولاد مبارکه، مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شهردار تهران به امضا رسید. ...
یزدی نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بازرگانی داخلی راه آهن جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مدیران ارشد راه آهن ضمن بازدید از بخش های مختلف بندرخشک پیشگامان با فعالیت های آن آشنا شدند و در جریان فعالیت های حوزه حمل و نقل ریلی بندرخشک پیشگامان قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۲۶    
وزرای حمل و نقل ازبکستان و قرقیزستان در گفت وگویی تلفنی موضوع تسریع ساخت خط ریلی چین - قرقیزستان- ازبکستان را بررسی کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۷:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ؛ محمد امین یوسف زاده مدیر مهندسی نورد ذوب آهن در این خصوص گفت : در سال جاری برای افزایش تولید ریل تغییراتی در فرایند تولید و جمع آوری ریل ایجاد شد که باعث گردید تولید این محصول در سه ماهه ابتدای سال جاری سه برابر مدت مشابه در سال گذشته باشد ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تازه ترین قطار سریع السیر ژاپن با قابلیت انتقال مسافران به نقطه امن در صورت بروز زلزله رونمایی شد . این قطار N700S نام دارد (S برگرفته از عبارت Supreme به معنای برتر) و از دو روز پیش وارد خطر ریلی توکایدو شینکانسن شد که ایستگاه توکیو را به شین-اوزاکا در اوزاکای ژاپن وصل می کند. ...
رسولی، مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: گرچه سفرهای ریلی پس از شیوع کرونا در کشور کاهش یافت، اما سهم ریل در حمل بارهای داخلی و ترانزیت از ابتدای سال تاکنون افزایش قابل توجهی یافته است.
تحلیل بازار / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۷:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
اسلامی، وزیر راه و شهرسازی از توسعه پنج هزار کیلومتری شبکه آزادراهی کشور ظرف پنج سوال آینده خبر داد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - آیین امضای تفاهم نامه مشارکت و سرمایه گذاری در احداث خط دوم ریلی سنگان – بافق با حضور جمعی از مسئولان عالی کشور برگزار شد. در این مراسم از این پروژه 8 هزار میلیارد تومانی به عنوان شاخص ترین خط ریلی کشور نام برده شد و مسئولان وزارت راه و شهرسازی از نقش ایمیدرو در جایگاه "تسهیل گر" قدردانی ...