شنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۳:۰۸Mar 2019 23
 

جدیدترین‌های «آیت الله طه محمدی»

رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۳:۳۶    
آیت الله طه محمدی گفت: حجت الاسلام و المسلمین شعبانی نماینده مقام معظم رهبری دراستان همدان بر ما ولایت دارند و هر چه صلاح بدانند ما در کنار ایشان هستیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۸:۱۳    
مدیرکل آموزش و پرورش در پیامی از حمایت های نماینده سابق ولی فقیه در استان از دستگاه تعلیم و تربیت قدردانی کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، متن پیام محمد پورداود به آیت الله محمدی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۲۱:۵۶    
حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری گفت: آیت الله طه محمدی با بزرگواری و محبت از حضور یک امام جمعه و نماینده رهبری جدید استقبال کردند و این کار جای تقدیر دارد.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۲۱:۵۰    
آیت الله طه محمدی گفت: بعد از نماز هفته گذشته مردم مهربان همدان بی اندازه بنده را مورد لطف قرار دادند که من تا همیشه شرمنده محبت آنها خواهم بود.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۲    
شاهرخی گفت: آیت الله طه محمدی در بین تمام سلایق مختلف سیاسی زمینه ساز وحدت بی نظیری بودند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۱    
گروه فرهنگی استاندار همدان گفت: با وجود اختلاف نظر و سلیقه در استان وحدت بی مثالی نیز در همدان وجود دارد که محور آن آیت الله محمدی بود و این نعمتی برای استان بود و نکته بارز اخلاقی امام جمعه همدان صراحت، صداقت و عقلانیت در تصمیم گیری بود ضمن اینکه همه مردم احترام ویژه ای را برای ایشان قائل بودند.
موج   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۰    
نایب رئیس مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم گفت: همدان شهر شهیدان بزرگ و دارالمومنین است و امام جمعه جوان همدان منادی وحدت است. به گزارش خبرگزاری موج همدان ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۴    
همدان- ایرنا- نماینده ائمه جمعه در استان همدان گفت: امروز در حالی تودیع و تجلیل از آیت الله غیاث الدین طه محمدی به عنوان یک شخصیت عالم فرزانه و فقیه را انجام می دهیم که از ابتدای انقلاب اسلامی در استان منشا خیر و برکت بود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۵    
استاندار همدان با بیان این که وحدت بی نظیری در استان همدان حاکم است گفت:طی سال 97 در استان موفق به ایجاد 20 هزار شغل شده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۶    
امام جمعه ملایر با بیان اینکه آیت الله طه محمدی از اوایل انقلاب در استان همواره منشأ خیر و برکت بودند گفت: با تمام توان در خدمت آیت الله شعبانی خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۰    
امام جمعه ملایر با بیان اینکه آیت الله طه محمدی از اوایل انقلاب در استان همواره منشأ خیر و برکت بودند گفت: با تمام توان در خدمت آیت الله شعبانی خواهیم بود.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۴    
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: جهاد امروز، جهاد علمی است و عمامه ما کفن و لباس روحانیت هم لباس رزم است، بنابراین باید جهادی وارد عمل شویم و دست روی دست نگذاریم.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۶    
جمعی از علما و طلاب همدانی با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان از زحمات آیت الله طه محمدی در طول دوران حضور به عنوان نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان تشکر کردند.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۰:۴۶    
مدیر حوزه علمیه همدان گفت: ضمن تشکر از زحمات آیت الله طه محمدی ان شاءالله جمعه این هفته از رهنمودهای حجت الاسلام والمسلمین شعبانی استفاده کافی را خواهیم برد.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۷    
حوزه/ آیت الله غیاث الدین طه محمدی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان رسما اعلام کناره گیری کرد و یک روحانی جوان جایگزین او معرفی می شود
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۶:۵۱    
امام جمعه همدان گفت: جمعه آینده نماینده ولی فقیه که از جنس مردم برای همدان انتخاب شده است نماز جمعه را اقامه خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۵:۲۰    
پس از برگزاری نماز جمعه و اعلام تغییر نماینده ولی فقیه در استان همدان، مردم پس از برگزاری نماز جمعه آیت الله طه محمدی را از محل حسینیه امام خمینی(ره) تا میدان شریعتی بدرقه کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۱    
نماینده ولی فقیه در همدان با اشاره به اتمام مسئولیتش در کسوت نمایندگی ولی فقیه در استان گفت: بسیار خوشحالم یکی از آرزوهای دیرینه بنده محقق شد و مقام معظم رهبری این امانت سنگین که مدت 15 سال بر دوش من گذاشته بودند برداشتند، بنده از ایشان سپاسگزارم.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۹:۳۲    
همزمان با کناره گیری آیت الله طه محمدی امام جمعه همدان در هفته جاری، حجت الاسلام والمسلمین شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان می شود.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۶    
امام جمعه همدان گفت: مدیران همه ادارات باید با فرمایشی عمل کردن مقابله کنند چرا که نتیجه این کار از بین رفتن فساد خواهد بود.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۱    
امام جمعه همدان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری نیازمند برگزاری جلسات متعددی برای تبیین آن در جامعه است.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۵    
امام جمعه همدان تبعیت از فرامین رهبری را وظیفه مسؤولان و دلسوزان نظام دانست و گفت: هر زمان مقام ولایت امر بفرماید بر ما واجب است که آن را انجام دهیم.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۲    
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: علت عدم پیشرفت در همدان اختلافاتی است که در آن وجود دارد و باید گفت که خیلی از پیشرفت های استان طعمه حریق اختلافات شده است.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۹:۵۵    
امام جمعه همدان گفت: در عالم خلقت چیزی را نمی توان نام برد که بدون هدف آفریده شده باشد چرا که معنی این حرف عبث بودن جهان خواهد بود.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۰۰:۱۸    
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: دشمن از روز اول پیروزی انقلاب به دنبال ضربه زدن به نظام بود و در این راه از هر کاری که می توانست دریغ نکرد حال که با وجود این سختی ها توانستیم به پیشرفتهای بسیاری برسیم باید در هر محفلی از دستاوردهای انقلاب یاد کنیم.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۲۲:۵۷    
امام جمعه همدان گفت: نا امیدی دشمنان و امیدواری دوستانمان بزرگترین پیام این حرکت بی نظیر و راهپیمایی تاریخی است.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۰۱:۰۰    
امام جمعه همدان گفت: شخصا چهار دفعه به چنگ کماندوهای آموزش دیده رژیم شاهنشاهی افتادم و آنها نیز هر کسی را که می دیدند فقط می زدند.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۰    
امام جمعه همدان گفت: اگر دانش آموزی که به مراحل بالاتری رسیده است به معلمش احترام نگذارد خیری از علمش به او نخواهد رسید.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۹:۱۶    
امام جمعه همدان گفت: دشمنان با کوچک نشان دادن دستاوردهای انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد فضای یاس و نا امیدی در کشور هستند.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۲    
امام جمعه همدان گفت: یکی از وظایف انجمن های مردمی از بین بردن آسیب های اجتماعی در جامعه است که از طریق پایگاه های مردمی این موضوع امکان پذیر است.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۱:۰۷    
امام جمعه همدان گفت: شب و روز مراقب فرزندان خود باشید و انها را موعظه کنید چرا که دشمن شبانه روز برای فرزندان ما به دنبال کشیدن نقشه است.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۳۶    
امام جمعه همدان گفت: برای یک کشور اسلامی این یک عیب است که وزارتی به نام امر به معروف و نهی از منکر وجود ندارد.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۶    
امام جمعه همدان گفت: فقر زاییده سوء تدبیر است از این رو کسانی که مدیریت بلد نیستند باید کنار روند و بودنشان به هیچ وجه جایز نیست.
رسا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۰:۲۶    
امام جمعه همدان گفت: سران فتنه که روزی به عنوان طلایه داران انقلاب از آن ها یاد می شد به دلیل عدم توجه به خود ساختگی و خام بودنشان به این روز افتادند.
رسا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۲۷    
امام جمعه همدان گفت: بعضی از اوقات فرد می خواهد اوج ارادتش به دین را نشان دهد اما نتیجه برعکس دارد.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۲:۵۷    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: قلب انسان کانون توجه به حضرت حق است، لذا نباید کسی را به جز خدا در آن راه داد.
رسا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۷    
امام جمعه همدان گفت: مسأله نماز فرا تر از این موضوعات است و با برگزاری چند جلسه و دیدار نمی توان انتظارات زیادی از آن داشت.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۱:۱۵    
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: بسیار عالی است در بدو تولد قبل از آن که بچه شروع به خوردن شیر کند، مقداری از تربت امام حسین(ع) را در دهان او قرار دهیم و اگر این کار را انجام دادیم، بدانیم که تا حسینی خواهد بود.
رسا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۶    
امام جمعه همدان بر لزوم برخود صحیح با مردم به عنوان ولی نعمتان تاکید کرد و گفت: نحوه برخورد با مردم بسیار حساس و مهم است.
رسا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۹:۵۴    
امام جمعه همدان گفت: اگر در جلسات کنار هم برادرانه گلایه های موجود را مطرح کنیم هیچ فردی توانایی ایجاد نفاق و تفرقه را نخواهد داشت.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۵:۵۵    
حوزه/ امام جمعه همدان، استفاده از مهر شخصی در نماز را کار پسندیده ای دانست و گفت: یکی از مواردی که بنده در مساجد از دیدن آن ناراحت می شوم، استفاده از مهرهای کثیف در نمازخانه ها می باشد.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۲۳:۵۱    
حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به جایگاه شهدای روحانیت، گفت: متاسفانه در این مدت از این شهدا غافل بوده ایم و باید بیشتر از این عزیزان یاد کنیم.
رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۳:۰۲    
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب چراغ راهی برای همه مسؤولان و مردم است.
رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۰:۴۴    
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: اگر مسؤولی توانایی انجام کاری را ندارد حضور او در آن جایگاه جایز نیست و باید با ترک آن مسؤولیت مسیر را برای خدمت رسانی افرادی که توانایی این کار را دارند، باز کند.
رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۱    
امام جمعه همدان گفت: دشمن از راهی نفوذ می کند که ما در آن دارای ضعف باشیم بنابراین بررسی نقاط ضعف و رفع آن باید به طور جدی انجام شود.
رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۲۲:۰۶    
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: تجلیل از ایثارگران با این نیت که بتوانیم جایگاه خوبی برای آنها ایجاد کنیم یکی از کمترین حقوق ایثارگران است.
رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۴    
امام جمعه همدان گفت: در انجام کارها نباید درگیر مسائل جناحی شوید چرا که ما نه چپ را قبول داریم و نه راست را بلکه عملکرد فرد درجه خدمتگزاری مدیر را نشان می دهد و ما هر مدیری را با آن می سنجیم.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۶    
امام جمعه همدان با اشاره به لزوم تقویت حوزه های علمیه در سراسر کشور، تصریح کرد: با استفاده از علم روز و اساتید قوی در موضوعات مختلف باید زمینه حضور مبلغان قوی در سطح جامعه را فراهم کنیم.