سه شنبه ۲۸ آبانساعت ۰۴:۱۳Nov 2019 19

جدیدترین‌های «آیت الله طه محمدی»

پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر علوم در دیدار با رئیس بنیاد بوعلی سینا بر لزوم بهره مندی از میراث شیخ الرئیس و معرفی جهانی این دانشمند ایرانی تأکید کرد. به گزارش شیعه پرس، آیت الله طه محمدی رئیس بنیاد بوعلی سینا با همراهی نجفقلی حبیبی ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله طه محمدی با اشاره به فعالیت های بنیاد بوعلی سینا، ضمن اشاره به بودجه محدود این بنیاد در راستای نشر آثار این دانشمند بزرگ، گفت: با این بودجه ها بیست سال دیگر هم نمی توان نیمی از آثار بوعلی را منتشر کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۲:۳۰    
حوزه/ آیت الله طه محمدی گفت: مرحوم آیت الله جلوه چندین حکیم، فیلسوف، متفکر و عارف تربیت کرده است و حضرت امام خمینی ثمره همین مکتب است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۷:۵۹    
حوزه/ 42 نفر از طلاب همدانی با دستان آیت الله اعرافی، حجت الاسلام و المسلمین شعبانی، آیت الله موسوی اصفهانی و آیت الله طه محمدی رسما لباس سربازی امام زمان (عج) را برتن کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: فضای مجازی تبدیل به قتلگاهی برای باورهای دینی و فرهنگی جوانان شده است. به گزارش ایسنا،منطقه همدان،حجت الاسلام حبیب الله شعبانی موثقی سه شنبه 3 اردیبهشت در همایش طلایه داران تبلیغ ضمن تقدیر از زحمات 15 ساله آیت الله طه محمدی اظهار کرد ...
همدان پرس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ابن سینا در ابعاد مختلف ناشناخته مانده است. بایستی با محوریت بنیاد بوعلی سینا، تصحیح انتقادی آثار شیخ الرئیس و شرح و تحلیل این آثار و نیز توجه به بعد تاریخی آن انجام شود ...
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۳:۳۶    
آیت الله طه محمدی گفت: حجت الاسلام و المسلمین شعبانی نماینده مقام معظم رهبری دراستان همدان بر ما ولایت دارند و هر چه صلاح بدانند ما در کنار ایشان هستیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش در پیامی از حمایت های نماینده سابق ولی فقیه در استان از دستگاه تعلیم و تربیت قدردانی کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، متن پیام محمد پورداود به آیت الله محمدی به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۲۱:۵۶    
حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری گفت: آیت الله طه محمدی با بزرگواری و محبت از حضور یک امام جمعه و نماینده رهبری جدید استقبال کردند و این کار جای تقدیر دارد.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۲۱:۵۰    
آیت الله طه محمدی گفت: بعد از نماز هفته گذشته مردم مهربان همدان بی اندازه بنده را مورد لطف قرار دادند که من تا همیشه شرمنده محبت آنها خواهم بود.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۲    
شاهرخی گفت: آیت الله طه محمدی در بین تمام سلایق مختلف سیاسی زمینه ساز وحدت بی نظیری بودند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه فرهنگی استاندار همدان گفت: با وجود اختلاف نظر و سلیقه در استان وحدت بی مثالی نیز در همدان وجود دارد که محور آن آیت الله محمدی بود و این نعمتی برای استان بود و نکته بارز اخلاقی امام جمعه همدان صراحت، صداقت و عقلانیت در تصمیم گیری بود ضمن اینکه همه مردم احترام ویژه ای را برای ایشان قائل بودند.
موج   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم گفت: همدان شهر شهیدان بزرگ و دارالمومنین است و امام جمعه جوان همدان منادی وحدت است. به گزارش خبرگزاری موج همدان ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده ائمه جمعه در استان همدان گفت: امروز در حالی تودیع و تجلیل از آیت الله غیاث الدین طه محمدی به عنوان یک شخصیت عالم فرزانه و فقیه را انجام می دهیم که از ابتدای انقلاب اسلامی در استان منشا خیر و برکت بود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار همدان با بیان این که وحدت بی نظیری در استان همدان حاکم است گفت:طی سال 97 در استان موفق به ایجاد 20 هزار شغل شده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه ملایر با بیان اینکه آیت الله طه محمدی از اوایل انقلاب در استان همواره منشأ خیر و برکت بودند گفت: با تمام توان در خدمت آیت الله شعبانی خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ملایر با بیان اینکه آیت الله طه محمدی از اوایل انقلاب در استان همواره منشأ خیر و برکت بودند گفت: با تمام توان در خدمت آیت الله شعبانی خواهیم بود.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: جهاد امروز، جهاد علمی است و عمامه ما کفن و لباس روحانیت هم لباس رزم است، بنابراین باید جهادی وارد عمل شویم و دست روی دست نگذاریم.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از علما و طلاب همدانی با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان از زحمات آیت الله طه محمدی در طول دوران حضور به عنوان نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان تشکر کردند.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۰:۴۶    
مدیر حوزه علمیه همدان گفت: ضمن تشکر از زحمات آیت الله طه محمدی ان شاءالله جمعه این هفته از رهنمودهای حجت الاسلام والمسلمین شعبانی استفاده کافی را خواهیم برد.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله غیاث الدین طه محمدی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان رسما اعلام کناره گیری کرد و یک روحانی جوان جایگزین او معرفی می شود
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۶:۵۱    
امام جمعه همدان گفت: جمعه آینده نماینده ولی فقیه که از جنس مردم برای همدان انتخاب شده است نماز جمعه را اقامه خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از برگزاری نماز جمعه و اعلام تغییر نماینده ولی فقیه در استان همدان، مردم پس از برگزاری نماز جمعه آیت الله طه محمدی را از محل حسینیه امام خمینی(ره) تا میدان شریعتی بدرقه کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در همدان با اشاره به اتمام مسئولیتش در کسوت نمایندگی ولی فقیه در استان گفت: بسیار خوشحالم یکی از آرزوهای دیرینه بنده محقق شد و مقام معظم رهبری این امانت سنگین که مدت 15 سال بر دوش من گذاشته بودند برداشتند، بنده از ایشان سپاسگزارم.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با کناره گیری آیت الله طه محمدی امام جمعه همدان در هفته جاری، حجت الاسلام والمسلمین شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان می شود.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۶    
امام جمعه همدان گفت: مدیران همه ادارات باید با فرمایشی عمل کردن مقابله کنند چرا که نتیجه این کار از بین رفتن فساد خواهد بود.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۱    
امام جمعه همدان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری نیازمند برگزاری جلسات متعددی برای تبیین آن در جامعه است.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۵    
امام جمعه همدان تبعیت از فرامین رهبری را وظیفه مسؤولان و دلسوزان نظام دانست و گفت: هر زمان مقام ولایت امر بفرماید بر ما واجب است که آن را انجام دهیم.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۲    
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: علت عدم پیشرفت در همدان اختلافاتی است که در آن وجود دارد و باید گفت که خیلی از پیشرفت های استان طعمه حریق اختلافات شده است.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۹:۵۵    
امام جمعه همدان گفت: در عالم خلقت چیزی را نمی توان نام برد که بدون هدف آفریده شده باشد چرا که معنی این حرف عبث بودن جهان خواهد بود.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۰۰:۱۸    
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: دشمن از روز اول پیروزی انقلاب به دنبال ضربه زدن به نظام بود و در این راه از هر کاری که می توانست دریغ نکرد حال که با وجود این سختی ها توانستیم به پیشرفتهای بسیاری برسیم باید در هر محفلی از دستاوردهای انقلاب یاد کنیم.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه همدان گفت: نا امیدی دشمنان و امیدواری دوستانمان بزرگترین پیام این حرکت بی نظیر و راهپیمایی تاریخی است.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه همدان گفت: شخصا چهار دفعه به چنگ کماندوهای آموزش دیده رژیم شاهنشاهی افتادم و آنها نیز هر کسی را که می دیدند فقط می زدند.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۰    
امام جمعه همدان گفت: اگر دانش آموزی که به مراحل بالاتری رسیده است به معلمش احترام نگذارد خیری از علمش به او نخواهد رسید.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۹:۱۶    
امام جمعه همدان گفت: دشمنان با کوچک نشان دادن دستاوردهای انقلاب اسلامی به دنبال ایجاد فضای یاس و نا امیدی در کشور هستند.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۲    
امام جمعه همدان گفت: یکی از وظایف انجمن های مردمی از بین بردن آسیب های اجتماعی در جامعه است که از طریق پایگاه های مردمی این موضوع امکان پذیر است.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۱:۰۷    
امام جمعه همدان گفت: شب و روز مراقب فرزندان خود باشید و انها را موعظه کنید چرا که دشمن شبانه روز برای فرزندان ما به دنبال کشیدن نقشه است.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۳۶    
امام جمعه همدان گفت: برای یک کشور اسلامی این یک عیب است که وزارتی به نام امر به معروف و نهی از منکر وجود ندارد.
رسا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۶    
امام جمعه همدان گفت: فقر زاییده سوء تدبیر است از این رو کسانی که مدیریت بلد نیستند باید کنار روند و بودنشان به هیچ وجه جایز نیست.
رسا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۰:۲۶    
امام جمعه همدان گفت: سران فتنه که روزی به عنوان طلایه داران انقلاب از آن ها یاد می شد به دلیل عدم توجه به خود ساختگی و خام بودنشان به این روز افتادند.
رسا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۱:۲۷    
امام جمعه همدان گفت: بعضی از اوقات فرد می خواهد اوج ارادتش به دین را نشان دهد اما نتیجه برعکس دارد.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۲:۵۷    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: قلب انسان کانون توجه به حضرت حق است، لذا نباید کسی را به جز خدا در آن راه داد.
رسا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه همدان گفت: مسأله نماز فرا تر از این موضوعات است و با برگزاری چند جلسه و دیدار نمی توان انتظارات زیادی از آن داشت.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: بسیار عالی است در بدو تولد قبل از آن که بچه شروع به خوردن شیر کند، مقداری از تربت امام حسین(ع) را در دهان او قرار دهیم و اگر این کار را انجام دادیم، بدانیم که تا حسینی خواهد بود.
رسا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۶    
امام جمعه همدان بر لزوم برخود صحیح با مردم به عنوان ولی نعمتان تاکید کرد و گفت: نحوه برخورد با مردم بسیار حساس و مهم است.
رسا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۹:۵۴    
امام جمعه همدان گفت: اگر در جلسات کنار هم برادرانه گلایه های موجود را مطرح کنیم هیچ فردی توانایی ایجاد نفاق و تفرقه را نخواهد داشت.
حوزه   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه همدان، استفاده از مهر شخصی در نماز را کار پسندیده ای دانست و گفت: یکی از مواردی که بنده در مساجد از دیدن آن ناراحت می شوم، استفاده از مهرهای کثیف در نمازخانه ها می باشد.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۹ - ۲۳:۵۱    
حوزه/ نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به جایگاه شهدای روحانیت، گفت: متاسفانه در این مدت از این شهدا غافل بوده ایم و باید بیشتر از این عزیزان یاد کنیم.