پنجشنبه ۲۱ فروردینساعت ۲۱:۳۳Apr 2020 9

جدیدترین‌های «تعیین دستمزد»

 
شب گذشته دستمزد کارگران در حالی افزایش یافت که نمایندگان حاضر در جلسه صورتجلسه را امضا نکردند و دولت و کارفرمایان دستمزد کارگران را با افزایش 21 درصدی تعیین کردند.
نامه نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
چهارمین جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد کارگران در سال 99 امشب با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نماینده کارگران، کارفرمایان در محل این وزارتخانه برگزار و افزایش 21 درصدی حداقل مزد کارگران تصویب شد.
گیل خبر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ به نقل از جماران، ناصر چمنی نماینده کارگران در شورای عالی کار افزود: چهارمین جلسه تعیین دستمزد سال 99 کارگران دقایقی قبل با رای گیری و توافق کارگران و کارفرمایان پایان یافت. وی اظهارداشت: میزان دستمزد کارگران یک میلیون و 835 هزارتومان تصویب شد. ...
هورگان   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
چهارمین جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد کارگران در سال 99 چهارشنبه 20 فروردین ماه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نماینده کارگران، کارفرمایان در محل این وزارتخانه برگزار و افزایش 21 درصدی حداقل مزد کارگران تصویب شد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۰۶:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
چهارمین جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد کارگران در سال 99 امشب با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نماینده کارگران، کارفرمایان در محل این وزارتخانه برگزار و افزایش ....
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۰۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری در پایان نشست تعیین دستمزد کارگران در سال 1399 درباره مصوبه ای که بدون امضای نماینده اتحادیه های کارگری و با مجموع آرا به تصویب رسید را شرح داد.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۰۰:۳۴   + ۴۶ سایت دیگر  
دویست و نود و یکمین جلسه شورای عالی کار با حضور نمایندگان دولت،تشکل های کارگری و کارفرمایی با موضوع تعیین حقوق و دستمزد سال 1399 درمحل این وزارتخانه برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۰۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - چهارمین جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد کارگران در سال 99 امشب با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نماینده کارگران، کارفرمایان در محل این وزارتخانه برگزار و افزایش 21 درصدی حداقل مزد کارگران تصویب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۰۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - چهارمین جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد کارگران در سال 99 امشب با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نماینده کارگران، کارفرمایان در محل این وزارتخانه برگزار و افزایش 21 درصدی حداقل مزد کارگران تصویب شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۰۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
در اتفاقی بی سابقه، تعیین دستمزد قانون کار که همیشه در روز های پایانی سال فرجام می یافت، امروز در ایستگاه آخر قرار گرفت و در نهایت بعد از ساعت ها بحث و گفت وگو در ساعت 01:08 بامداد بیست و یکمین روز فروردین ماه 99 با تعیین دو نرخ افزایش برای حداقلی بگیران و سایر سطوح دستمزدی به سرانجام رسید.
دویست و نود و یکمین جلسه شورای عالی کار از ساعت 5 آغاز شده است. این چندمین جلسه درباره دستمزد 99 است. چندین جلسه در سال 98 برگزار شد و امروز اولین جلسه در سال 99 است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۲۳:۰۰    
شریعتمداری درباره آخرین وضعیت جلسه شورای عالی کار در خصوص تعیین دستمزد کارگران در سال 99 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۲۱:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
درحالی که بیش از 3ساعت از برگزاری جلسه شورای عالی کار می گذرد که جلسه به نتیجه مشخصی نرسیده است و اختلاف بین شرکای اجتماعی برای تعیین دستمزد بیش از 14 میلیون کارگر ادامه دار است.
سلام نو / پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۲۰:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، دویست و نود و یکمین نشست شورای عالی کار از ساعت 16 با حضور نمایندگان کارگری و کارفرمایی به منظور تعیین حداقل دستمزد سال 1399 کارگران آغاز شده و مذاکرات فشرده و سخت میان دو طرف در جریان است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۹:۳۶    
دبیر اجرایی خانه کارگری کرج با اشاره به دغدغه کارگران و بازنشستگان از تاخیر و بلاتکلیفی حداقل دستمزد سال 99، گفت: شرایط حاد شیوع کرونا، بهانه مضاعف کم کاری مسئولین مربوط شد و در این ارتباط صدای مظلومیت جامعه کارگران و بازنشستگان در مشخص شدن اضافه حقوق کارگری، شنیده نمی شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان خراسان رضوی طی نامه ای به وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی نکاتی را در خصوص تعیین دستمزد کارگران یادآور شد.
جلسه شورای عالی کار درحالی برای تعیین دستمزد 99 کارگران در حال برگزاری است که اخبارهای رسیده حاکی از این است که نمایندگان کارفرمایان اصرار بر افزایش 15 درصدی دستمزد و نمایندگان کارگران اعتقاد به افزایش مطابق ماده 41 قانون دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر کار در جلسه تعیین دستمزد 99 گفت: تلاش ما ایجاد اجماع میان همه گروههای کارگری و کارفرمایی برای تعیین نرخ حداقل مزد بر مبنای ماده 41 قانون کار است.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: آخرین جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد کارگران در سال 98 امروز برگزار می شود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مجمع عالی کارگران در شورای عالی کار گفت: وزارت کار دعوتنامه گروه کارگری شرکت در جلسه شورایعالی عالی کار برای تصمیم گیری دستمزد را ارسال کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
از ساعاتی دیگر نشست رسمی شورای عالی کار به منظور بررسی و تعیین رقم دستمزد 14 میلیون کارگر ایرانی تشکل می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: چهارمین جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد کارگران در سال 99 امروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نماینده کارگران، کارفرمایان در محل این وزارتخانه برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - چهارمین جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد کارگران در سال 99 امروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نماینده کارگران، کارفرمایان در محل این وزارتخانه برگزار می شود.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۴    
حبیبی گفت: شورای عالی کار وظیفه دارد نسبت به افزایش دستمزد کارگران براساس ماده 41 قانون کار و رقم توافق شده سبد معیشت به مبلغ 4940000 میلیون تومان آنهم قبل از اتمام فروردین اقدام نماید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی کار برای رایزنی و تصمیم گیری در مورد حداقل دستمزد سال جاری کارگران در حالی برگزار می شود که برخی نمایندگان کارگری عضو شورا هنوز به این جلسه دعوت نشده اند.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز را اینجا مشاهده کنید. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
قرار است امروز راس ساعت 18، جلسه سه جانبه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد به نتیجه نهایی برسد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۸   + ۳۶ سایت دیگر  
حبیبی گفت: شورای عالی کار وظیفه دارد نسبت به افزایش دستمزد کارگران براساس ماده 41 قانون کار و رقم توافق شده سبد معیشت به مبلغ 4940000 میلیون تومان آنهم قبل از اتمام فروردین اقدام نماید.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: شیوع بیماری کرونا و عدم تعیین دستمزد 99 باعث شده بلاتکلیفی کارگران قرارداد موقت و کارمزد شده است و برخی کارفرمایان از این شرایط سواستفاده می کنند.
برترین ها / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۸:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک کارشناس اقتصادی با پیش بینی روند مذاکرات مزد سال 1399 کارگران در جلسه شورای عالی کار گفت: شورای عالی کار باید همان میزان افزایشی را که طی اسفند سال گذشته و امسال برای کارکنان دولت اعمال شده در مورد دستمزد کارگران مشمول قانون کار هم در نظر بگیرد. ...
شنیده ها حاکی از تشکیل شورای عالی کار در روز چهارشنبه هفته جاری برای تعیین حداقل دستمزد سال 1399 است. نماینده کارگری شورای عالی کار تأکید کرد باید پیش از پایان فروردین، تکلیف دستمزدها روشن شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
نماینده منتخب مردم کهگیلویه در مجلس از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست ضمن تسریع در تعیین دستمزد کارگران شرایط فعلی اقتصاد و معیشت این قشر مورد توجه قرار گیرد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با اینکه هنوز حداقل دستمزد سال جاری تعیین شده و علی رغم وعده هایی که بر تعیین آن در نیمه اول فروردین ماه داده شد، هنوز به طور رسمی جلسه بعدی شورای عالی کار اعلام نشده است. با این همه زمزمه ها حاکی از آن است که احتمال دارد چهارشنبه این هفته این جلسات از سر گرفته شود. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس مجمع کارگران تهران گفت: طبق آخرین تصمیم دولت روز آینده جلسه تعیین دستمزد کارگران بدون حضور نمایندگان کارگری برگزار خواهد شد. تاریخ انتشار: 14:20 - 19 فروردین 1399 - کد خبر: 610746
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به تشکیل جلسه تعیین دستمزد گفت: حدود 10هزار کارگر روزمزدی که کارشان را در مشهد از دست داده اند ظرف دو روز گذشته نزد ما ثبت نام کرده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
روز چهارشنبه، ساعت شش عصر، جلسه شورای عالی کار با موضوع تعیین دستمزد کارگران برگزار خواهد شد. اما غیر از سه عضو اصلی، از دیگر نمایندگان کارگری دعوت نشده است.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار، پیشنهاد فریز مزدی کارفرمایان را موج سواری کرونایی تعبیر کرد و گفت: تکلیف دستمزد کارگران باید هرچه سریع تر مشخص شود در غیر این صورت روی قراردادهای کارگران و مستمری بازنشستگان و بازار کار اثر منفی خواهد گذاشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مطابق با شنیده ها جلسه شورای عالی کار جهت تعیین دستمزد کارگران برای سال 99، روز چهارشنبه برگزار خواهد شد. به گزارش مهر، هفته آخر اسفند ماه سال گذشته، 3 جلسه با موضوع تعیین دستمزد سال 99 کارگران در شورای عالی کار برگزار شد که پس از 30 ساعت مذاکره سه جانبه بین نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۳:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: علی خدایی، نمایندگان کارگران در شورای عالی کار در کانال رسمی کارگری خود جلسه مزدی شورای عالی کار را چهارشنبه 20 فروردین ماه ساعت 18 اعلام کرد. ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع آگاه به رسانه ها از برگزاری جلسه تعیین دستمزد کارگران روز چهارشنبه 20 فروردین ماه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۱    
یک نماینده کارگری در شورای عالی کار درباره زمان برگزاری جلسه تعیین دستمزد کارگران در سال 99 توضیحاتی داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
یک منبع آگاه از برگزاری جلسه تعیین دستمزد کارگران روز چهارشنبه 20 فروردین ماه خبر داد.
مطابق با شنیده ها جلسه شورای عالی کار جهت تعیین دستمزد کارگران برای سال 99، روز چهارشنبه برگزار خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در بیانیه پایانی نشست سراسری کارگران و بازنشستگان سراسر کشور بر لزوم پایبندی به ماده 41 قانون کار تاکید شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت اسدی با انتقاد از عدم تعیین دستمزد کارگران گفت: باید هرچه سریعتر جلسه شورای عالی کار برگزار شود.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
اتحاد خبر: طبق گفته نماینده کارگران در شورای عالی کار، وزارت کار به عنوان متولی جلسات شورای عالی کار وعده داد در سال 99 جلسات ادامه پیدا کند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۱:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار تاخیر در برگزاری جلسه تعیین مزد کارگران را به صلاح بازار کار و کارگران کارخانه ها ندانست و گفت: نشست دستمزد شورای عالی کار را هر روزی که برگزار کنیم راهی جز این نداریم که حداقل دستمزد کارگران را تا دو میلیون و 800هزار تومان که مجموع بن خواربار، حق مسکن و حداقل مزد است ...
بدر پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
بعد از احساس شرمندگی نوبخت به خاطر عدم تعیین دستمزد کارگران، نماینده کارگران در شورای عالی کار از سنگ بنای اولیه افزایش 15درصدی دستمزد در بودجه 99 با وجود اطلاع از مشکلات متعدد کارگران از نوبخت گلایه کرد. ...
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: در حالی که قبل از سال 99 جلسات شورای عالی کار برای تعیین مزد برگزار شد که به دلیل اختلاف نظرهای بین نمایندگان کارگران و کارفرمایان به نتیجه نرسید، خبرهای رسیده حاکی از این است دولت برای تعیین تکلیف دستمزد کارگران چراغ سبز نشان داده است. ...