شنبه ۰۳ اسفندساعت ۱۴:۱۶Feb 2020 22

جدیدترین‌های «وقوع جرم»

ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۸    
شهرکرد- ایرنا- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری چهارمحال و بختیاری با اشاره به حضور حماسی مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: تخلفات انتخاباتی در استان کمتر از دوره های گذشته بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: اگر ما بررسی کنیم در یک حوزه انتخابیه یا یک صندوق تخلف انجام شده است، ابطال آن در اختیار شورای نگهبان است، اما پیگیری ها را انجام می دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: دو نفر در حوزه انتخابیه چناران و بینالود(طرقبه شاندیز) به دلیل تخلف انتقال رای دهندگان با اتوبوس و مینی بوس به شعبه های رای گیری بازداشت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۷    
هیات بازرسی وزارت کشور و ستاد پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، تخلفات احتمالی را رصد و پیگیری می کنند و با تخلفات انتخاباتی برخورد قانونی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون امور اجتماعی، فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: افرادی که در برخی حوزه های رای گیری اقدام به ترغیب شهروندان برای رای به نامزدی خاص می کردند، دستگیر شدند.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- استاندار تهران گفت: تخلفات جزئی گزارش شده در دست بررسی و ارزیابی است و به ستاد پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه ارسال شده است. تاریخ انتشار: 16:16 - 02 اسفند 1398 - کد خبر: 598719
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۵    
دادستان تهران گفت: گزارشات جزئی از تخلفات به دستمان رسیده که در حال بررسی و ارزیابی آنها هستیم و به ستاد پیشگیری از وقوع جرم و قوه قضاییه ارسال خواهند شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان - مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان گفت: 85 بنر انتخاباتی غیر مجاز از سطح شهر همدان جمع آوری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: تخلفات جزئی در جریان برگزاری انتخابات گزارش شده که در دست بررسی و ارزیابی است و به ستاد پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه ارسال شده است.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در خصوص حواشی پیش آمده حول فرمانداری بویراحمد توضیحاتی ارائه داد. به گزارش بویرنیوز ، معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در خصوص حواشی پیش آمده حول فرمانداری بویراحمد گفت ...
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات کشور: هیات بازرسی وزارت کشور و ستاد پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، تخلفات احتمالی را رصد و پیگیری می کنند و با تخلفات انتخاباتی برخورد قانونی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۶    
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان مرکزی گفت: انتشار و بازنشر پست های مبنی بر عدم شرکت مردم در انتخابات به دلیل شیوه بیماری کرونا جرم است.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از صداوسیما، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان در جلسه پیشگیری از وقوع جرم استان در زاهدان با بیان این مطلب گفت : آمار طلاق در کشور 2 و دو دهم در هزار است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۰    
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: درج تبلیغات روز پنج شنبه در روزنامه ها خلاف قانون است چراکه روزنامه ها عملا بعد از ساعت 8 توزیع می شود و این، تبلیغات است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۷    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون 60 کارگاه در نقاط مختلف استان برگزار شده است که این موضوع همگام با برنامه های دیگری همچون مشاوره های خانواده و روانشناسی و همچنین مراکز مهر خانواده و ملاقات فرزندان طلاق توانسته از آسیب های ناشی از طلاق بکاهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان بوشهر گفت: هرچند ایجاد شور انتخاباتی بسیارپسندیده و برای ارتقای نظام جمهوری اسلامی لازم است اما رعایت حقوق شهروندی در کنار فعالیت های تبلیغاتی توسط ستادهای انتخاباتی ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون دادگستری استان بوشهر گفت: شور ایام انتخابات را بسیار می پسندیم اما اجرای قانون، رعایت حقوق شهروندی و آرامش مردم امری ضروری است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۶    
ایسنا/فارس رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات شهرستان شیراز اعلام کرد که همه تخلفات انجام شده تبلیغاتی در قالب فیلم و عکس مستندسازی و به ستاد پیشگیری از وقوع جرم انتخاباتی در دادگستری ارسال می شود و یک نسخه آن نیز در اختیار استانداری قرار می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس گفت: 22 پرونده تخلف انتخاباتی در دادگستری فارس تشکیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: جهت پیگیری جرائم احتمالی در روز انتخابات در حوزه هایی قضایی خراسان جنوبی شعب کشیک در دادسرا و محاکم ایجاد می شود.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان گیلان استفاده از ادبیات صادقانه، مسئولانه و پرهیز از تخریب رقیب و به کار بردن الفاظ فریبنده توسط داوطلبان را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان از شناسایی و دستگیری برخی از افراد که طی چند روز گذشته در مراسم استقبال از کاندیداها اقدام به تیراندازی کرده بودند، خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: هفت کانال فعال در قالب شبکه های اجتماعی فضای مجازی به دلیل ارتکاب تخلفات انتخاباتی در این استان با صدور حکم قضایی بسته شدند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
حسین خوش اقبال روز سه شنبه در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان کردستان اظهار داشت: مرز باشماق مریوان یک سرمایه ملی است و همکاری مسوولین در تامین امنیت آن سبب توسعه اقتصادی استان کردستان خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: هفت کانال فعال در قالب شبکه های اجتماعی فضای مجازی به دلیل ارتکاب تخلفات انتخاباتی در این استان با صدور حکم قضایی بسته شدند.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: عاملان قتل مادر و دختر تایبادی که 10 روز قبل دست به این جنایت هولناک زده بودند در این شهرستان دستگیر شدند. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تایباد گفت: با تلاش های شبانه روزی بازپرس شعبه اول دادسرای تایباد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون امور اجتماعی، فرهنگی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: 17 پرونده قضایی در حوزه انتخابات این استان تشکیل شده که نسبت به انتخابات دوره های گذشته بسیار کمتر است.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- مراسم تقدیر از آثار برگزیده سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر تجلی اراده ملی امشب با حضور حجت الاسلام و المسلمین صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه، محمد باقر الفت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
ناطقان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۶    
به گفته مستشار دادگاه تجدید نظر استان تهران، از جرم رباخواری می توان در دادسرای عمومی و انقلاب محل وقوع جرم شکایت کرد. شکایت نیز از طریق یک درخواست عادی به عمل می آید و شاکی می تواند خواستار تعقیب و مجازات مرتکبان جرم باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری مازندران: تاکنون 30 پرونده در خصوص جرائم انتخاباتی در مازندران تشکیل شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان از شناسایی و دستگیری برخی از افراد که طی چند روز گذشته در مراسم استقبال از کاندیداها اقدام به تیراندازی کرده بودند، خبر داد. ...
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۳    
مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه شرکت در انتخابات یک تکلیف اجتماعی و انسانی است، بر لزوم شناخت نقشه های دشمنان و مقابله با این اقدامات خبیثانه تاکید کرد.
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۵    
مدیر کل پیشگیریهای وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: فعالسازی رمز دوم پویا ارتباطی مستقیم با افزایش امنیت حساب مشتریان دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرمانده یگان حفاطت اراضی کشور گفت: رسیدن به امنیت پایدار در بخش کشاورزی مستلزم بهره گیری از تمام ظرفیت های خدمات جهاد کشاورزی مثل کانون کشاورزان خبره ، انجمن های صنفی و همیاران افتخاری پلیس در ناجا به عنوان حافظان زمین ، حافظین کشاورزی یا زمین بان بهره مند شویم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با بیان اینکه تهمت، افترا و توهین کاندیداها نسبت به نامزد رقیب طبق قانون تخلف محسوب می شود گفت: استفاده از امکانات دولتی به نفع یا علیه کاندیداهای انتخاباتی ممنوع است.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گفت: با تلاش معاونت پیشگیری دادگستری و دادستان محترم شهرستان کهگیلویه عوامل وابسته به یکی از کاندیداهای مجلس که مبادرت به تهیه حواله و دادن بنزین رایگان به برخی افراد در راستای خرید و فروش رای نموده بودند تعقیب، شناسایی و برای آنها تشکیل پرونده صورت گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس تأکیدکرد: هیچ دستگاه و شخصی نیست که وظیقه پیشگیری از وقوع جرم را نداشته باشد اما متاسفانه این مبحث فراگیر نشده و در حد شعار باقیمانده و مباحث علمی پیشگیری از وقوع جرم درک نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۲    
آستارا - ایرنا - شورای پیشگیری از جرم در آستارا احساس مسئولیت و همکاری مضاعف همه دستگاه های اجرایی این شهرستان را، برای کاهش و مقابله با وقوع جرم خواستار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت: دیده بانان پیشگیری از وقوع جرم، یاری رسان کشور در پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: وضعیت انتخابات در خراسان جنوبی سفید و بدون تخلفات قابل توجه است.
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل پیشگیریهای وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، دستاوردهای حوزه پیشگیری های وضعی در کنترل و کاهش جرائم فضای مجازی را تشریح کرد. ...
عصر همدان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ به آگاهی مردم شریف و متعهد استان همدان می رساند همزمان با آغاز رسمی تبلیغات کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تعدادی از سایت ها-کانال ها و گروه های تلگرامی اقدام به نظر سنجی از مردم در خصوص میزان آراء احتمالی داوطلبان نمایندگی مجلس نموده اند از آنجا که به استناد ماده 7 ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان اعلام کرد: ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تمامی حوزه های قضایی و انتخابیه سراسر استان تحرکات انتخاباتی را به دقت زیر نظر دارد.
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۵    
وقایع استان در گفتگو با سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان به بررسی نارسایی های طرح جامع شهری شهر اراک پرداخته است کتاب نارضایتی کوروش دیباج ...
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۵    
کارگاه آموزشی " پیشگیری از وقوع جرم" با حضور مدیر پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس، عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز، معاونین ، روسای امور و نمایندگان هیئت های حل اختلاف مالیاتی فارس برگزار گردید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان رعایت اخلاق انتخاباتی توسط نامزدها را مورد تأکید قرار داد و گفت: ایجاد اختلافات طایفه ای، قومی و گویشی توسط کاندیداها جرم بوده و قانونگذار با افراد خاطی برخورد می کند.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۸:۱۰    
معاون اجتماعی و رسیدگی به وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی از مختومه 153 فقره پرونده ویژه زندانیان در شورای حل اختلاف استان تا پایان آذر ماه امسال خبر داد و افزود: 5 هزار و 603 پرونده صلح و سازش از ابتدا سال 98 تا پایان آذر ماه سال جاری انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: با ورود دستگاه قضایی به موضوع ساماندهی شتر های سرگردان، تعداد 19 هزار و دویست نفر شتر پلاک کوبی و احراز هویت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان از نظارت دقیق بر عملکرد و تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کهگیلویه وبویراحمد گفت: هرگونه پرداخت وجه یا پول و یا کمک غیر نقدی به افراد از سوی نامزد یا نماینده وی جرم و در حکم خرید و فروش رای قلمداد می شود.