دوشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۰:۵۶Oct 2019 21

جدیدترین‌های «دانه درشت ها»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-تعدادی از سهامداران خُرد بازار فرابورس و پایه در شیراز و دیگر شهرها از وضعیت حاکم بر این بازار گلایه داشته و می گویند که رساندن اطلاعات محرمانه به تعدادی اندک از سهامداران بزرگ که به غول بازار معروف هستند امکان رقابت سالم را در این بازار مالی مهم از آنها سلب کرده و موجب زیان سهامداران ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بررسی عملکرد هفت ماهه حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در قوه قضاییه نشان می دهد که در این مدت روند برخورد با دانه درشت ها توسط قوه قضاییه تشدید شده است. دانه درشت هایی که با مفاسد خود اعتبار ارکان رسمی کشور را خدشه دار می کنند و برخورد با آن ها برای کشور از نان شب هم واجب تر است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین گفت: در مقابله با فساد نباید فراموش شود که دانه درشت ها نیز باید به محاکمه کشیده شوند و جایی که منشأ اینگونه مشکلات و مسائل است پیدا شود و فساد به صورت سیستماتیک درمان شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
احمد خادم المله- مدیرمسئول- برخورد این روزهای قوه قضاییه با سوء استفاده کنندگان از بیت المال آن هم در رده های بالا یا به عبارتی دانه درشت ها اقدامی پسندیده و در خور تحسین است که با استقبال عمومی نیز مواجه شده است . تهران – اقتصادبرتر – 13 مهر 98 ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
محمد رضا مرندی گفت: هر چند برخی معتقدند که افشای علنی فساد برخی مسوولین به صلاح نیست؛ اما حتی اگر اعلام علنی آن آثار منفی نیز داشته باشد اما به نفع عموم جامعه است و عواقب تخلف را به متخلفان یادآوری می کند ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد گفت: برخوردهایی که این روزها قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی به ویژه دانه درشت ها انجام می دهد، یک کار خوب و ارزشمندی است، که قطعا این کار سبب روشن شدن چراغ امید در بین ملت ایران می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۷:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ کس در مورد مبارزه با قاچاق حرفی ندارد اما مبارزه با دانه درشت ها باید صورت بگیرد اما متأسفانه با مردمی که معیشت خانواده خود را با چند کالا تأمین می کنند، برخورد می شود.
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۸   + ۶۰ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه فساد در جامعه اسلامی، سیستمی و همه گیر نمی شود، گفت: مبارزه با فساد باید از طریق برخورد با دانه درشت ها صورت گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه فساد در جامعه اسلامی، سیستمی و همه گیر نمی شود، گفت: مبارزه با فساد باید از طریق برخورد با دانه درشت ها صورت گیرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۸    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در هر عرصه ای باید مبارزه با فساد شکل بگیرد و نمی توان اولویت بندی کرد، بلکه باید برخورد با دانه درشت ها را در دستور کار قرار داد تا سایرین نیز بدانند برای مبارزه با فساد هیچ کس در امان نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی از اقدامات انقلابی آیت الله رئیسی در برخورد با دانه درشت ها قطعاً حمایت کرده و خواهد کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز :از زمانی که آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جدید قوه قضائیه کار خود را آغاز کرده گویا عزمی جدی در برخورد با مفاسد اقتصادی در این سیستم به چشم می خورد. ...
الف   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به سرانجام رسیدن پرونده حسین فریدون باعث توجه دوباره افکارعمومی به موضوع تخلفات اقتصادی دانه درشت ها شد. از ابتدای انقلاب تاکنون پرونده های مختلفی درباره مقامات ارشد یا نزدیکان آنها مطرح شده است. ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، تورج فرهادی گفت:بر این اساس اولویت ما رسیدگی به این132 مورد پرونده درشت دانه است،تا وقت مناطق به صورت مفید برای اجرای آرائی که اولویت دارند، هزینه شود. ضمن اینکه اجرای رأی این گونه پرونده ها بر پیشگیری از تخلفات ساختمانی تاثیر می گذارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجرایی کمیسیون های ماده 100 شهرداری تهران: بر پرونده های دانه درشت ها تمرکز داریم
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۷    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان همدان گفت: زمانی که افراد فاسد دانه درشت دستگیر و به سزای عمل خود برسند آن زمان می توان انتظار داشت که ریشه فساد قطع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۰    
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری بر لزوم مقابله با مفسدان دانه درشت ها تأکید کرد و گفت: وقتی دانه درشت ها به سزای عمل خود برسند ریشه فساد قطع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس نهم با تاکید بر اینکه برخورد با دانه درشت ها و مفسدان مطالبه اولیه مردم است، تصریح کرد: قطعا با تداوم این برخوردها ممکن است تخلفات برخی دیگر نیز افشا شود و همین موجب نگرانی و تناقض گویی برخی مسؤولان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۵:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
مراجع عظام تقلید و علما در دیدار با رئیس سازمان امور مالیاتی بر ضرورت اخذ مالیات از دانه درشت ها که می تواند نقش مهمی در جبران کسری بودجه امسال ایفا کند، تاکید کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۰:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
برانگیختگی عمومی برای مبارزه با تخلفات دانه درشت ها واشرافیت هم افق با تمدن و سیاست غرب است.
موج   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: روند رسیدگی به پرونده اخلالگران اقتصادی، دانه درشت ها و رانت خواران ادامه خواهد داشت و گزارش اقدامات دستگاه قضایی به صورت مستمر به مردم ارائه خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۹:۰۲    
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، در این بسته خبری، گلچینی از پربازدیدترین اخبار گروه وبگردی را مشاهده می کنید؛ با ما همراه باشید. گروه سلطنت طلب شکست خورده ای که تنها ابزارش فحاشی بود/ فرشگرد ؛ از تهدیدات جنسی تا بازی با کلمات رکیک! + تصاویر ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
هیاهو، فشار و چوب لای چرخ قوه قضائیه گذاشتن در موضوع برخورد با مفاسد اقتصادی، از سوی برخی دولتی ها و مدعیان اصلاحات در حالی است که این قوه در این قضیه سراغ دانه درشت ها و برخی مدیران رفته است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
هیاهو، فشار و چوب لای چرخ قوه قضائیه گذاشتن در موضوع برخورد با مفاسد اقتصادی، از سوی برخی دولتی ها و مدعیان اصلاحات در حالی است که این قوه در این قضیه سراغ دانه درشت ها و برخی مدیران رفته است.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
هیاهو، فشار و چوب لای چرخ قوه قضائیه گذاشتن در موضوع برخورد با مفاسد اقتصادی، از سوی برخی دولتی ها و مدعیان اصلاحات در حالی است که این قوه در این قضیه سراغ دانه درشت ها و برخی مدیران رفته است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۷    
فشارها بر قوه قضائیه اگرچه با تشدید روند مقابله با مفاسد و دانه درشت ها در هر جایگاهی پس از آغاز دوره اصلاحات ساختاری و فرآیندی در این قوه با روی کار آمدن سید ابراهیم رئیسی افزایش یافته و طبق معمول همیشه که ابزارهای فشار و ضد تبلیغ مافیای اقتصادی به کار می افتد و موج های مکرر و سنگین هجمه علیه این ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سیدسعید شاهرخی روز یکشنبه در نشست اعضای برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان همدان بیان کرد: شناسایی دانه درشت های اقتصادی سخت نیست بلکه ممارست، جسارت و تلاش می خواهد که مدیران جمهوری اسلامی دارای این ویژگی ها هستند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۰۱:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
رییس پیشین کانون وکلای دادگستری مرکز تاکید کرد: اگر می خواهیم عدالت قضایی و اجتماعی حاکم شود و اعتماد مردم برگردد چاره ای جز ریشه یابی فساد در کشور و رو کردن دست دانه درشت ها نخواهیم داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه بوشهر با تاکید بر گسترش مبارزه با فساد اقتصادی به ویژه دانه درشت ها گفت: هر کسی ظلمی، ستمی، رانت خواری و فساد اقتصادی در هر لباس، پست و مقام و به هر عنوان کرده باید با آن برخورد قاطع شود و اموال برگردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر گفت: مردم از برخورد قاطع دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی حمایت میکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
خطیب جمعه بوشهر از برخورد قاطع قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی تقدیر کرد و گفت: این روند باید ادامه داشته باشد و مردم هم از این گونه برخوردها با دانه درشت ها و مفاسد اقتصادی حمایت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: با دانه درشت ها و رانت خوار های از ابتدا انقلاب در هر لباس و مقامی برخورد قاطع صورت گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۸    
قم- ایرنا- معاون فرهنگی قوه قضاییه با تاکید بر عزم جدی این قوه برای برخورد با مفاسد اقتصادی و دانه درشت ها در کشور گفت: قوه قضائیه برای برخورد با مفسدان اقتصادی ، گرفتار فضاسازی ها و هیجان سازی های رسانه ای نمی شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک اظهار داشت که مدیریت جدید دستگاه قضا، علم مبارزه با فساد را پشت سر رهبری معظم انقلاب بلند کرده و در این مسیر از دانه درشت ها شروع کرده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۹    
معاون قوه قضاییه گفت: مبارزه با فساد به ویژه در دستگاه قضا و مبارزه با دانه درشت ها و مفاسد اقتصادی از اولویت های کاری است و سبب امیدواری و خوشحالی مردم شده است.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ذبیح الله خداییان گفت: مبارزه با دانه درشت ها و مفاسد اقتصادی موجب امیدواری و خوشحالی مردم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون قوه قضائیه گفت: برای مبارزه با فساد باید از دانه درشت ها شروع کنیم که خوشبختانه طی ماه های اخیر خبرهای خوبی در زمینه مبارزه با مفاسد اقتصادی مخابره شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: مبارزه با دانه درشت ها و مفاسد اقتصادی از اولویت های دستگاه قضایی کشور است که سبب امیدواری و خوشحالی مردم شده است. ...
به گزارش صدای نهاوند، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی ظهر پنجشنبه در کنگره بزرگداشت سالروز شهادت آیت الله اظهار کرد: رئیس قوه قضائیه اعلام مبارزه با فساد مفسدین را آغاز کرده که این مهم امید در جامعه ایجاد کرده است. ...
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
افروغ گفت:نباید از افراد یقه سفید و افراد با نفوذ و متنفد، چشم پوشی کرد. در مبارزه با فساد، مبارزه با دانه درشت ها مقدم است و باید با آنان مقابله کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۶    
زنجان- نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان گفت:باید در مبارزه با مفاسد اقتصادی با دانه درشت ها برخورد صورت گیرد، در مواقعی به جای دانه درشت ها، متخلفان درجه دو، سه و چهار محاکمه می شوند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا بر ضرورت شناسایی دانه درشت ها در حوزه فرار مالیاتی و برخورد قضایی با این متهمان تاکید کرد. به گزارش رسانه مالیاتی ایران، سردار مقیمی ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۰۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران دکتر فرشاد مؤمنی که در مؤسسه دین و اقتصاد و درباره مبارزه با فساد در ایران سخن می گفت، دلارهای نفتی و غیر نفتی، اعتبارات بانکی و بانک های خصوصی، گمرگ و مناقصه های دولتی را 5 کانون اصلی فساد در ایران دانست که انگیزه ای برای مبارزه با آن وجود ندارد. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
؛قوه قضائیه با حضور رئیس جدید دست به اقدامات قابل توجهی در مقابله با فساد زده است. برخورد با دانه درشت ها باعث ایجاد امیدواری در جامعه نسبت به بهبود وضعیت امنیتی اقتصاد شده است و به نظر می رسد که مردم از اقدامات این قوه راضی هستند و حتی مطالبه بیشتر در مقابله جدی با دانه درشت ها دارند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۰۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس با بیان اینکه ریشه برخی از مشکلات فعلی کشور به عدم اجرای قوانین از سوی مسوولان باز می گردد، گفت: دستگاه قضایی نسبت به برخورد با دانه درشت ها کوتاهی نکند.
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
برخورد قاطع با دانه درشت ها و مفاسد اقتصادی در دوره مدیریت جدید قوه قضائیه باعث شده تا بسیاری از مردم، حمایت خود نسبت به این رویکرد را اعلام کنند.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۰۸:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ابطحی: برخی دانه درشت ها در اطراف روحانی هستند مردم نیوز : سید محمدجواد ابطحی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور مبنی بر اینکه نمی توان با بگیر و ببند با فساد مبارزه کرد گفت: آقای رئیس جمهور می کوشد ارتباط تعادلی خودش را بین موضوعات مختلف حفظ کند ...