شنبه ۱۶ آذرساعت ۱۸:۰۸Dec 2019 7

جدیدترین‌های «حوزه»

فانوس زاگرس   ۵ دقیقه پیش    
شگفتی ساز دور قبل انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه کهگیلویه بزرگ در ساعات پایانی هفتمین روز نامنویسی از کاندیداها ثبت نام کرد. به گزارش فانوس زاگرس ...
شهر فردا   ۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان گفت: فضای مجازی ظرفیت مهمی در معرفی حوزه معرفی گردشگری همدان است که از آن غافل شده ایم.
سازمان لیگ فوتبال ایران   ۸ دقیقه پیش    
رئیس سازمان اقتصادی فوتبال گفت: اگر امروز در شبکه های مختلف تلویزیونی حمله هایی به مجموعه فوتبال کشور سازماندهی و اجراء می شود بدلیل این است که به حوزه حقوق خود در موضوع حقوق نشر و تولید آورندگی فوتبال ورود کرده ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور از محل ثبت نام داوطلبان حوزه انتخابیه تهران بازدید کرد.
فرهیختگان   ۱۷ دقیقه پیش    
حدود80 هزار فعال حوزه موسیقی در ایران داریم. از این تعداد حداکثر 15 تا 20 نفر از این جماعت هستند که درآمد آنها میلیاردی است.
خبرگزاری مهر   ۱۷ دقیقه پیش    
مرند – معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: تاکنون مشکل خاصی در ثبت نام داوطلبان مجلس در حوزه انتخابیه مرند و جلفا وجود نداشته است.
حوزه   ۱۷ دقیقه پیش    
حوزه/ در مراسمی، حجت الاسلام علی مرادی به عنوان سرپرست جدید مرکز خدمات حوزه علمیه آذربایجان غربی معرفی شد.
حوزه   ۲۰ دقیقه پیش    
حوزه/ تعدادی از طلاب حوزه علمیه استان سمنان، مشکلات خود را بدون واسطه با معاون تبلیغ حوزه های علمیه کشور در میان گذاشتند.
کبنا نیوز   ۲۱ دقیقه پیش    
ستار هدایت خواه نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه تهران شد.
حوزه   ۲۳ دقیقه پیش    
حوزه/ با حضور معاون تبلیغ حوزه های علمیه کشور، مشکلات طلاب سفیران هدایت و مناطق تبلیغی حوزه علمیه استان سمنان بررسی شد.
در حاشیه بیست و ششمین همایش روز ملی بیمه برگزیدگان هفتمین جشنواره روابط عمومی های برتر صنعت بیمه معرفی شدند. صنعت بیمه برترین روابط عمومی های خود را در حوزه های گوناگون رسانه های تبلیغی و حوزه های پژوهشی و آموزشی شناخت . ...
ایران آنلاین   ۲۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین سیاست های وزارت علوم توسعه تعاملات بین المللی در حوزه های مختلف علمی و آموزشی است و یکی از اولویت های برنامه های دولت یازدهم و دوازدهم که با جدیت دنبال شده است ...
خبرگزاری فارس   ۲۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
ثبت نام داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از دهم آذر ماه در استان ها آغاز و در استان کرمان نیز در 9 حوزه انتخابیه ثبت نام صورت گرفت.
آنا   ۲۶ دقیقه پیش    
تعجیل مدیران شهری در معرفی یک طرح استارت آپی در حوزه حمل و نقل عمومی باعث شد این طرح پیش از ارائه در شورای اسلامی شهر تهران لغو شود.
تاکنون چهره های شاخص برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اهواز، باوی ، حمیدیه و کارون ثبت نام کردند .
حوزه   ۲۹ دقیقه پیش    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین قرائتی با تأکید بر لزوم برنامه ریزی حوزه علمیه برای شادی و خنده حکیمانه جامعه، اظهار داشت: در قرآن، خنده به همراه گریه و پیش از آن آمده است. در روایات ما نیز به وجود شادمانی در سیمای مؤمن سفارش شده است. از راه خنده می توان کارهای بزرگی در زمینه فرهنگی پیش برد.
حوزه   ۳۲ دقیقه پیش    
حوزه/حجت الاسلام والمسلمین رجایی نیا گفت: سند الگوی پیشرفت وقتی مهم و ارزشمند است که حوزه به صورت جدی به مباحث علمی آن بپردازد. در این مسئله خاص لازم است همه علما و صاحب نظران حوزوی وارد میدان شوند و به صورت موضوعات علمی آن را مورد بحث قرار دهند.
شعار سال   ۳۲ دقیقه پیش    
تا پایان روز پنجم ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی، 14 نفر در حوزه انتخابیه لنگرود ثبت نام کرده اند.
توسعه   ۳۵ دقیقه پیش    
محمود کرمی راد پسرعموی سردار کرمی راد ( نماینده سابق کرمانشاه) هم وارد رقابتهای انتخاباتی حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه شد!! وی دوره قبل نیز کاندیدای انتخابات شهرستان کرمانشاه بوده است .
رییس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری تنوع در نوع فعالیت ها و ارائه خدمات را از جمله رویکردهای جدید این مرکز دانست تا ضمن حمایتی متوازن از پژوهشگران کشور نگاهی منطقی به تولید علم در کشور وجود داشته باشد. ...
برترین ها: محمد باقر قالیباف درباره انتخابات مجلس بیانیه ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است: مردم عزیز و شریف تهران سلام برکسی پوشیده نیست که این روزها مردم احوال خوبی ندارند ...
پارسینه   ۴۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بهروز مرادی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی در دولت دهم و فاطمه آلیا نماینده ادوار مجلس برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی وارد حوزه انتخابیه فرمانداری تهران شدند. ثبت نام چند نماینده فعلی و ادوار مجلس ...
شعار سال   ۴۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
در شرایطی که روز دوم ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان رسید، تعداد ثبت نام کنندگان در انتخابات از حوزه انتخابیه رشت به عدد 22 رسید.
پایگاه علمی نوپانا   ۴۲ دقیقه پیش    
نمایشگاه پلاست اوراسیا 2019 استانبول در 11 سالن و در دو بخش مواد خام و ماشین آلات صنعتی با حضور 1048 شرکت در حوزه پلاستیک در حال برگزاری است. نوپانا ...
ستاد توسعه فناوری نانو با برگزاری کمپ اشتغال نانو امکان ایجاد جایگاه شغلی برای دانش آموختگان و دانشجویان حوزه های مرتبط با فناوری نانو را فراهم می کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۴۵ دقیقه پیش    
رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان با بیان اینکه مشروعیت نظام اسلامی بر مبنای اجرای قوانین الهی در جامعه است گفت: حوزه معروفات و منکرات در جامعه باید تبیین شود.
کبنا نیوز   ۴۶ دقیقه پیش    
مجید باقریان معاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان نامزد انتخابات مجلس حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده شد.
ایرنا   ۴۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواشناسی کشور، ضمن تاکید بر ضرورت توسعه فعالیت ها در حوزه هواشناسی با استفاده از خدمات هوشمندانه شرکت های دانش بنیان، از آمادگی این سازمان برای بهره گیری از دستاوردهای فناورانه این شرکت ها خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۴۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برای ثبت نام در انتخابات مجلس یازدهم راهی وزارت کشور شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز برای ثبت نام در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران به ستاد انتخابات وزارت کشور رفت. ...
رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی و عضو شورای سیاست گذاری نخستین نمایشگاه پایین دستی نفت از برگزاری نمایشگاهی با حضور بخش خصوصی در حوزه پایین دستی صنعت نفت خبر داد و افزود: از طریق این نمایشگاه امکان صادرات 10 میلیارد دلاری به وجود می آید. ...
پدال نیوز   ۵۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
پدال نیوز- عاکف مصطفی اف" دبیر دفتر ملی توسعه کریدور حمل و نقل اروپا - قفقاز – آسیای مرکزی ( تراسکا ) در جمهوری آذربایجان گفت : ایران در حوزه حمل و نقل در منطقه از جایگاه خاص برخوردار است .
یک کارشناس حوزه کار با اشاره به پایین بودن سهم دستمزد در نرخ تمام شده گفت: کمیته دستمزد با بررسی دقیق وضعیت خانوارها رقم سبد معیشت کارگران را مشخص کند. ...
رسا   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون تبلیغ حوزه علمیه لرستان از راه اندازی شورای جامعه مبلغان برتر در حوزه خبر داد و گفت: این شورا با هفت عضو اصلی و چهار نفر عضو علی البدل فعالیت خواهد داشت.
شبستان   ۵۵ دقیقه پیش    
استاد سطح عالی حوزه علمیه با بیان این که علم و فقاهت و عبودیت حضرت معصومه در بنی هاشم بی نظیر بود، گفت: در عظمت ایشان همین بس که یک امام معصوم برای ایشان زیارت نامه مخصوص گفته است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرهیختگان، دی ماه سال 97 بود که سازمان برنامه وبودجه گزارش پژوهشی با عنوان تخمین ابعاد کمی یارانه های آشکار و پنهان در نظام یارانه ای ایران را منتشر کرد ...
رسا   ۵۶ دقیقه پیش    
معاون آموزش مدرسه علمیه دورود گفت: حوزه علمیه در عموم وقایع پیشتاز بوده و همین انقلابی بودن حوزه سد راه دسیسه های دشمنان شده است.
کبنا نیوز   ۵۶ دقیقه پیش    
شکرالله امامی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا بعد از ثبت نام (عصر امروز شنبه 16 آذر ) در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سئوالات آنها پاسخ داد ...
کبنا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بعد از اینکه ستار هدایت خواه از کاندیداتوری در انتخابات مجلس حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا منصرف شد، تعدادی از اصولگرایان برای نام نویسی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا روز (شنبه 16 آذر ماه 98) در فرمانداری بویراحمد حاضر شدند.
به گزارش اقتصادآنلاین ، عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین در خصوص الزام به کارگیری رمز دوم پویا از ابتدای دی 1398 گفت: ابزارهای پرداخت الکترونیک و دیجیتال که توسط بانکها در اختیار مشتریان قرار گرفته بسیاری از خدمات بانکی را به خارج از محیط شعب منتقل کرده است. ...
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با حضور در ستاد انتخابات کشور در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه خراسان شمالی نام نویسی کرد.
استناد نیوز - معاون میراث فرهنگی مازندران از آغاز همکاری با راه آهن شمال و معرفی آثار ثبت ملی در این حوزه خبرداد و گفت: 37 اثر تاریخی در مسیر راه آهن شمال ثبت شده است.
خرداد نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
خرداد؛دادستان کل کشور گفت: آمار و ارقامی که بنگاه های خبری خارج از کشور اعلام می کنند با واقعیت خیلی متفاوت است. به گزارش خرداد، محمد جعفر منتظری در جمع خبرنگاران در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات کشور اظهار کرد ...
سیتنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: فضای افسارگسیخته مجازی، مصداق بارز فتنه انگیزی در جوامع اسلامی است و امروز دشمن به شدت در فضای مجازی در حال شبهه انگیزی و ابهام آفرینی در حوزه های مختلف است.
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با بیان اینکه 260 شرکت برتر در حوزه ساخت و تامین کالا و خدمات تخصصی نفت در یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان حضور خواهند داشت ...
رسا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه مرکز نیکوکاری مهرالزهرا با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان تهران در مدرسه علمیه الزهرا(س) برگزار شد.
پایگاه خبری ماسال   ۱ ساعت پیش    
علیرضا یوسفی طولارود به عنوان داوطلب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تالش، ماسال و رضوانشهر ثبت نام کرد.
عصر شهروند   ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور از داوطلبان ثبت نام در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس خواست به محل ثبت نام فرمانداری تهران مراجعه کنند.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش    
کتاب تا پلاک 140 که مجموعه خاطرات 140 نفر از اهالی قلم در حوزه دفاع مقدس و ادبیات پایداری است که به تازگی از سوی نشر صریر منتشر شده و شنبه نهم آذر، از سوی سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تهران در موزه انقلاب اسلامی و تاریخ دفاع مقدس رونمایی شد.
اقتصادگردان   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: همدان امروز در حوزه زیرساخت های حمل و نقل حرفی برای گفتن دارد به طوریکه این استان در حوزه جاده ها، بزرگراهی و ریلی استان مناسبی است.