جمعه ۱۵ آذرساعت ۱۱:۱۱Dec 2019 6

جدیدترین‌های «تعاون کار و رفاه اجتماعی»

ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری در مهر سالجاری نسبت به شهریورماه حدود سه درصد کاهش پیدا کرده است.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی بیان کرد: با اداره کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی صحبت کردیم که با همکاری NGOها اگر کودکی به خصوص کودکان زیر 15 سال در کارگاهی مشغول به کار بود بازرسان اداره کار به این کارگاه ها مراجعه کرده و پیگیری های لازم را انجام دهند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گزاری شهرستان ازنا با حضور مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان فرماندار و روسای ادارات مربوطه و بانک های عامل در شهرستان ازنا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مرتضوی در دیدار با مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران : اشتغال و کارآفرینی از مهمترین دغدغه های بنیاد شهید و امور ایثارگران است و مصمم هستیم با پیگیری های لازم پیاده سازی طرح های اشتغال ایثاگران با دستگاه های پشتیبان تسریع یابد.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ میانگین 31 استان کشور نشان می دهد، در کل کشور 70.1 درصد از یارانه بگیران، حمایت معیشتی را دریافت کردند و حدود 30 درصد نیز در گروه مشمولان حمایت معیشتی دولت نشدند و در استان همدان بر اساس گفته های مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی 75٫2 درصد از یارانه بگیران کمک های معیشتی را ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان یزد: جاماندگان طرح معیشتی دولت تا بیستم آذرماه مهلت دارند تا اعتراض خود را در سامانه ثبت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد هموطنان می توانند تا تاریخ 20 آذر برای ثبت درخواست به سایت حمایت معیشتی مراجعه کنند.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، پس از واریز آخرین دور سبد حمایت معیشتی دولت ، اعلام شد که افرادی که یارانه حمایتی دریافت نکرده اند، در صورتی که خود را مشمول دریافت یارانه می دانند 10 روز مهلت دارند کد ملی سرپرست خانوار را به سامانه #6369* ارسال کنند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در راستای تعهد به مسئولیت های اجتماعی و با دستور مستقیم وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و موافقت هیات امنای شستا ، تفاهم نامه بازسازی ورزشگاه کارگری شهید معتمدی با حمایت سیمان تامین شستا روز گذشته در حضور دکتر صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی و مدیرعامل این سازمان به امضا رسید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۲    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور در اردوی تیم ملی گلبال کشورمان با بازیکنان و کادر فنی این تیم دیدار کرد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۶    
وزارت رفاه اعلام کرد: به دلیل سئوالات مکرر در خصوص شاخص های طرح حمایت معیشتی دولت، اطلاعیه شماره چهار ستاد شناسایی مشمولین این طرح، مستقر در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی بازنشر می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: پیشتر تنها چهار دفتر مشاوره اشتغال در استان فارس فعالیت می کرد و اکنون این دفاتر به 17 دفتر رسیده و امید است تا چهار ماه آینده تمامی شهرستان های فارس دارای یک دفتر مشاوره و کارآفرینی باشند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برای هشت استان کشور که بالاترین آمار بی کاری دانش آموختگان دانشگاهی را دارند، طرح های حمایتی کارورزی و یارانه دستمزد را با ردیف اعتباری قابل توجهی پیش بینی کرده است اما این طرح ها در کرمانشاه که بالاترین آمار بی کاری دانش آموختگان دانشگاهی در کشور را ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۳    
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، با حضور ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران بیرجند و مسئولین اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی از خانواده های معظم دو تن از شهدای بسیجی هشت سال دفاع مقدس بنامهای شهید سید مصطفی علی آبادی و شهید محمد شخمگر ، دیدار و دلجویی به عمل آمد . ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۵    
در راستای تحقق وعده مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی 3 دستگاه چرخ خیاطی به هنرجویان رشته طراحی دوخت هنرستان بیت الهدی بجنورد اهدا کرد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی حس نوری مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در مراسم هفته اشتغال وکارآفرینی به ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که نزدیک به 60 میلیون نفر کمک دریافت کرده اند. محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران در نشستی خبری در پاسخ به پرسشی درباره معیارهای حذف افراد از دریافت بسته حمایتی معیشتی دولت یا تاکید بر اینکه ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: 75.9 درصد از خانواده های یارانه بگیر در این استان بسته حمایتی دولت از محل افزایش درآمد ناشی از سهمیه بندی سوخت را دریافت کردند.
برترین ها / ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از ادامه پرداخت یارانه معیشتی خبر داد و گفت: یارانه معیشتی افرادی که مشمول دریافت یارانه معیشتی شوند، در ماه آینده به همراه کسانی که مشمول دریافت یارانه از قبل بودند به صورت یک جا پرداخت می شود. ...
دولت   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یکصد و پنجاه و هفتمین جلسه شورای عالی حفاظت فنی گفت: حفظ سلامت نیروی کار اولویت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و صیانت از سرمایه های ملی است. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مسوول فرهنگی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی عصرسه شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: تیم های آذربایجان غربی و خوزستان هم در این جشنواره به ترتیب دوم و سوم شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: با تلاش مجموعه مدیران و بانک های عامل حدود 90 درصد تسهیلات اشتغال استان جذب شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اعلام کرد: کمک هزینه معیشتی به 310 هزار خانوار در این استان در سه مرحله واریز و پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره شاخص های پرداخت نکردن یارانه معیشتی گفت: اگر کسی خودروی بالای 250 میلیون تومان داشته باشد، از دریافت یارانه معیشتی حذف می شود. ارزش ملک هم اگر در تهران بالاتر از 1 میلیارد و 200 میلیون تومان باشد و در شهرستان ها بالای 900 میلیون تومان باشد، حذف می شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۲۲:۰۵   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: افرادی که متقاضی دریافت حمایت معیشتی هستند، می توانند از طریق مسیرهای اعلام شده وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اقدام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: اگر می خواهیم بحث کارآفرینی را در کشور جدی بگیریم باید نظام آموزشی ما به سمت آموزش های مهارتی، کارآفرینی و ایده پردازی برود.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: در مجموع تا به امروز از محل تسهیلات اشتغال روستایی 3624 فرصت شغلی در نقاط روستایی استان مرکزی ایجاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
علی رغم وعده وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی اختلال کد دستوری جاماندگان یارانه بنزین رفع نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۶۸ سایت دیگر  
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مورد نحوه اعتراض جاماندگان از یارانه معیشتی بنزین اطلاعیه صادر کرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۱۰۲ سایت دیگر  
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با صدور اطلاعیه ای اعلام کردبه اطلاع هموطنان عزیز می رساند که کلیه سرپرست خانوارها که در آخرین پرداخت مشمول سبد حمایتی نشده اند لیکن خود را واجد شرایط می دانند می توانند از ساعت 8 صبح یکشنبه سوم آذرماه، شماره ملی سرپرست خانوار خود را به کد دستوری #6369* ارسال کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان از ایجاد 21 هزار شغل در بخش دولتی و مزد بگیر خبر داد .
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
3 هزار و 60 میلیارد ریال وام بانکی از محل طرح حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری به یک هزار و 830 طرح در هرمزگان پرداخت شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: تاکنون 65 هزار کارگر ساختمانی در خراسان رضوی بیمه تأمین اجتماعی شدند و 11 هزار نفر در سامانه به عنوان متقاضی ثبت نام کرده اند که پس از تائید انجمن صنفی مربوطه تحت پوشش قرار می گیرند.
سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۹    
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان، در دیدار با مسئولان پروژه IMOVE آلمان در ایران، تأکید کرد: مهارت آموزی به هیچ وجه متأثر از سیاست های تحریم علیه کشورمان نمی شود . ...
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۸    
جلسه کارگروه اشتغال شهرستان با حضور معاون توسعه کار افرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،نماینده مردم شهرستان در مجلس ،معاون برنامه ریزی وامور عمرانی فرمانداری،اعضای کار گروه و جمعی از کار آفرینان شهرستان برگزار شد.
بانک توسعه تعاون   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
فتاحی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون که به همراه شریعتمداری وزیر تعاون، تعاون کار و رفاه اجتماعی به گیلان سفرکرده است از شعبه سعدی رشت بازدید و با همکاران این شعبه دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در رشت گفت: دسترسی به بازار های خارجی بهترین شیوه تحقق سهم 25 درصدی تعاونی ها در اقتصاد کشور است.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۰:۴۸    
وزیر سابق تعاون کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: الگوی ما مسلمانان ائمه(ع)، حضرت علی (ع) و سیره و سنت پیامبر(ص) است و ما نباید به سبک کشورهای غربی عمل کنیم، ما خودمان دارای ارزش های دینی و اعتقادی هستیم و نباید در این موضوع سخت گیری شود.
مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری گفت: در شش ماهه اول امسال با پیگیری ها در حل و فصل مشکلات بنگاههای اقتصادی بیش از 200 هزار فرصت شغلی تثبیت و از خروج نیروی کار از بنگاه ها جلوگیری شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:ورود به موقع وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برای کمک به زلزله زدگان، ناشی از مسئولیت پذیری اجتماعی است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: برای تغییر در ساختار اشتغال نیاز است تا نظام فرهنگی و آموزشی ما متحول شود، گفت: باید بستر لازم را برای جذاب کردن رشته های کاردانی و افزایش دانشجویان این بخش فراهم شود.
سیمان خبر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۴۵    
به گزارش سیمان خبر به نقل از روابط عمومی سیمان کرمان مدیرکل اداره تعاون کارورفاه اجتماعی در راس هیأتی متشکل از رئیس اداره شهرستان ومعاونین اداره کل از سیمان کرمان بازدید بعمل آورد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی وزارت کار با اعلام اینکه با مصوبه وزیر تعاون، 360 میلیارد تومان از طریق بانک های عامل اشتغال روستایی برای کارآفرینان شهرهای سیل زده اختصاص می یابد، گفت: پارسال رشد اقتصاد منفی بود، اما 840 هزار شغل ایجاد شد.
دولت   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
دستورالعمل نحوه تشکیل و فعالیت انجمن های صنفی پدیدآورندگان آثار فرهنگی، هنری و رسانه ای در هیات دولت تصویب شد. این دستورالعمل حاصل تلاش بیش از یک سال و همکاری مجدانه 14 تشکل هنری و وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی است. ...
تیتر20   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۲    
کمک های شرکت صنایع شیر ایران پگاه با حضور معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تحویل بخشداری روستای ورنکش گردید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار بیله سوار مغان گفت: اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی این شهرستان رتبه اول کشور در بخش کار با سامانه کارورزی و اداره فنی و حرفه ای نیز رتبه پنجم کشوری را کسب کرده اند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: 54 درصد پرونده های کارگری استان به صورت سازشی حل و فصل شد.
دولت   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بخشی از مجموعه اقدامات انجام شده ازسوی ادارات و دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی تشریح شد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به نقل از اداره کل تعاون ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۸:۰۱    
سنندج - ایرنا - معاون مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: خانه بهداشت کارگری در 44 واحد تولیدی و صنعتی بالای 50 نفر نیروی کار این استان فعال است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، کریم یاوری، با بیان اینکه با انجام رایزنی ها، همه کارگران بازداشت شده شرکت آذرآب آزاد شده و به سر کار خود برگشته اند، گفت: تا زمانی که بانک کشاورزی به عنوان سهامدار عمده و اصلی شرکت آذرآب است و سه نفر از اعضای اصلی هیأت مدیره شرکت را تعیین می کند ...