پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۳:۰۴Feb 2019 21
 

جدیدترین‌های «تعاون کار و رفاه اجتماعی»

ایران آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی با تأکید بر این که دولت حساسیت های زیادی بر سر بحث دستمزد دارد، گفت: سهم دستمزد در تولید صنعتی کشور 7.9 درصد آنهم به صورت دست بالاست؛ این عدد خیلی ناچیز است و لازم است دستمزد کارگران به صورت معقولی افزایش پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۱    
مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان گفت:61 هزار و 442 نفر در تعاونی های مصرف استان زنجان عضو هستند
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۷    
معاونت تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی با هدف استفاده از ظرفیت دانشجویان در فعالیت های نوآورانه و تشکیل تعاونیهای دانش بنیان، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۹    
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از روند مثبت افزایش تعداد بیمه شدگان جدید، مبلغ وصولی جدید و کاهش میانگین سن بیمه شدگان صندوق به وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گزارش داد.
موج   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۵    
پیش از ظهر امروز گردهمایی بازرسان سلامت اداری با حضور متولیان اموربازرسی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مجموعه فرهنگی ، ورزشی تلاش برگزار شد. در خاتمه این گردهمایی ، قرائت و امضای سوگند نامه بازرسان سلامت اداری منتخب انجام شد. ...
سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۲    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان وبلوچستان با مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان نشست صمیمی را برگزار کرد . به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان سیستان و بلوچستان ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۲    
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با 332 سند، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با 229 سند و بنیاد شهید و امور ایثارگران با 65 سند در صدر دستگاههای منتشر کننده اسناد بر روی سامانه های خود هستند.
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۶    
سی امین جشنواره امتنان از کارگران و گروه های کار و واحدهای نمونه با حضور مسئولان استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تبریز برگزار شد. به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۹:۴۲    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از طراحی سامانه ای از اطلاعات زنان سرپرست خانوار و نحوه استفاده آنها از خدمات سازمان های حمایتی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۶    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن بیان اینکه تصور می کنم به دلیل نداشتن سازمان مستقل برای امور زنان و خانواده دچار ضعف هایی هستیم تاکید کرد: این ضعف ها را از طریق تشکیل جلسات هماهنگی نمی توانیم حل و فصل کنیم و این مشکل ساختاری است که باید به آن توجه شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۹:۵۳    
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان از رافتتاح دومین کافه کار آفرینی استان در دانشگاه بیرجند در راستای ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی خبرداد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۶    
وزیر سابق تعاون کار و رفاه اجتماعی در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن گفت: انقلاب اسلامی یک ارزش بین نسلی و متعلق به تمام مردم ایران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۶:۱۸    
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گنبدکاووس گفت: 20 میلیارد و 500 میلیون تومان از محل تسهیلات اشتغال روستایی به متقاضیان در شهرستان گنبدکاووس پرداخت شد و زمینه اشتغال 329 نفر فراهم شد.
معدن24   ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۲    
معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در بازدید از فولاد خراسان توانایی و تاب آوری مجتمع فولاد خراسان بسیار ارزشمند است معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از خط تولید و نشست با مدیران مجتمع فولاد خراسان ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۳:۳۷    
رئیس کمیسیون اصل90مجلس با اشاره به ضرورت تشکیل تعاونی ها دررشته های مختلف و نظارت مسئولان بر این تعاونی ها گفت: مسئولان نباید در فرآیند امورتعاونی ها دخالت کنند. ...
فرمانداری اردستان   ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۰۱:۴۵    
فرماندار اردستان با بیان اینکه فرهنگ کار در شهرستان دارای اشکال است گفت: نگاهی که افراد بیکار در شهرستان به کار دارند بیشتر دنبال کار دولتی است که نشانه فرهنگی دارد. ...
فرمانداری اردستان   ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۰۱:۴۵    
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: نرخ مشارکت آقایان برای کار در استان اصفهان 70 درصد و برای خانم ها حدود 16 درصد است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۰    
آئین بهره برداری از پروژه بیمارستان امیرالمونین شهرستان خوی با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۲    
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش گفت: کمتر از یک دهه تعداد 407 تعاونی با تشکل های مختلف اقتصادی با عضویت بیش از 5 هزار نفر و ایجاد فرصت شغلی هزار و 663 نفر در گالیکش به ثبت رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۰    
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه تا قبل از انقلاب تنها 18 تعاونی در استان فعال بود، گفت: اکنون تعداد تعاونی های فعال در استان به 2 هزار و 805 تعاونی افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: پیش از انقلاب در این استان فقط 18 تعاونی وجود داشت که امروز این تعداد 2805 تعاونی فعال با تعداد عضو 971 هزار و 279 نفر رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۶:۲۲    
معاون پارلمانی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به نرخ 15.3 درصدی نرخ بیکاری در اردبیل از محل صندوق ذخیره ارزی مبلغ 6 هزار میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال روستایی تخصیص یافته است که سهم استان اردبیل 200 میلیارد تومان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۳:۴۹    
معاون پارلمانی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: 1.5 میلیارد دلار از منابع صندوق ذخیره ارزی برای توسعه اشتغال روستایی در نظر گرفته شده است که از میزان اعتبارات تخصیص یافته 200 میلیارد تومان سهم استان اردبیل شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۲    
اردبیل - ایرنا - معاون حقوقی ، پارلمانی و امور استان های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خواستار تغییر و اصلاح قانون کار مطابق با شرایط و نیازهای روز کشور شد.
دولت   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۸    
مرکز ملی فرش ایران و معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی با هدف افزایش بهره وری و بهبود فضای کسب و کار صنعت فرش دستباف و واگذاری تصدی گری ها به اتحادیه سراسری تعاونی های فرش دستباف تفاهم نامه همکاری امضا کردند. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۸:۴۲    
در راستای تقویت تعاملات و ارتباط فی مابین مسئولین تأمین اجتماعی با مسئولان و مقامات استانی، مدیر کل تامین اجتماعی کردستان در معیت مهندس بازوند معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی این استان به منظور تجدید میثاق با آرمانهای والای انقلاب اسلامی ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۲۲:۱۷    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی همزمان با پنجمین روز دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ضمن حضور در تعدادی از تشکلات کارگری استان، از شرکت گندم دشت و نان قدس رضوی بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۸:۱۱    
مراسم افتتاح 257 طرح تعاونی با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به شکل ویدئو کنفرانس برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۰    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی 160 هزار نفر بیکار دارد که هم اکنون شش هزار نفر در استان از بیمه بیکاری استفاده می کنند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام از پرداخت 135 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در ایلام طی سال جاری خبر داد. شکرالله شیرخانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تاکنون سه مرحله تسهیلات اشتغالزایی به طرح های توجیه دار اقتصادی پرداخت شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۱۸    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: نرخ مشارکت اقتصادی خراسان رضوی 46.2 درصد بوده، که نسبت به فصل گذشته 4.8 درصد افزایش داشته است و نرخ بیکاری استان 9درصد بوده که نسبت به فصل گذشته 1/9 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۰:۱۰    
مدیرکل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در واکنش به درخواست مردمی درباره مسکن اجاکسر بابلسر گفت: آخر هفته از پروژه بازدید می کنم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۴:۴۷    
اصفهان- وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت:تا کی قرار است افرادی در سن و سال من بر سر پست های مدیریتی باشند، باید صحنه مدیریتی کشور را به جوانان خلاق بسپاریم و خود از کارها کناره بگیریم.
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۴:۲۴    
وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت در لایحه بودجه سال98 افزایش 20 درصدی متوسط دستمزد کارگران را تصویب کرده است. به گزارش ایلنا، محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در آیین افتتاح اورژانس بیمارستان دکتر غرضی اصفهان با اشاره به اینکه مردم امسال بدلیل نوسان قیمت ها با مشکلات معیشتی روبرو ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۱    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: کسی که به سن من می رسد می گوید مشکلات حل شدنی نیست اما جوانان اینطور فکر نمی کنند، خوب است امثال من کنار بنشینم و تجارب انقلاب و جنگ را به آن ها منتقل کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۸    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: کسی که به سن من می رسد می گوید مشکلات حل شدنی نیست اما جوانان اینطور فکر نمی کنند، خوب است امثال من کنار بنشینم و تجارب انقلاب و جنگ را به آن ها منتقل کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۹:۴۶    
آئین بهره برداری از پروژه استانداردسازی اورژانس بیمارستان غرضی اصفهان صبح امروز با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۰:۳۸    
در مورخ 10 بهمن 97 در سمینار که باحضور آقایان دکتر صادقی فرد معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی، محسن نیرومند مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان اصفهان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۹:۳۵    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: هم استان گلستان در پرداخت تسهیلات ارزان قیمت 162 میلیارد تومان بود که ما تاکنون 242 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت با کارمزد 4 تا 6 درصد در گلستان پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۴۰    
استاندار گلستان گفت: با توجه به آمار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سامانه، 40 هزار شغل در 2 سال گذشته در استان گلستان ایجاد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۲۵    
بخش جدید سی سی یو و پست سی سی یو بیمارستان شهید بهشتی شیراز ، امروز با حضور معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۲۲:۴۰    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی گفت:بیکاری جوانان مسئولان را رنج می دهد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۹:۰۰    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی از شیوع 28 درصدی برخی از واحدهای بزرگ کارگری انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۶    
کبیری، معاون امور تعاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی کشور وارد نهبندان شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۰    
اولین نشست هم اندیشی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ، با محوریت نحوه صدور و اجرای آراء ماده 148 قانون کار برگزار شد و در آن طرفین برای تهیه تفاهم نامه همکاری، برقراری ارتباطات الکترونیک بیشتر و تدوام این گونه نشستها به توافق رسیدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۲۳:۵۰    
جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مسئولان دولتی می توانند از ظرفیت بسیج برای خدمت رسانی به کشور بهره ببرند، گفت: هدف بسیج،خدمت به مردم است. به گزارش تابناک به نقل از فارس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۱    
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: استان زنجان رتبه برتر طرح های روستایی را در جشنواره کارآفرینان روستایی با 317 نفر کارآفرین کسب کرده است.
دانا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۰    
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گالیکش: ملاک ایجاد اشتغال در طرح های روستایی تعداد بیمه شدگان تأمین اجتماعی و صندوق بیمه روستایی و عشایری است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۸    
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان، موسی دادی زاده سرخایی ظهر امروز در نشست طرح ملی کمک به بازماندگان از تحصیل برای برگشت به چرخه آموزش که با حضور مدیرکل امور آسیب های اجتماعی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در بندرعباس برگزار شد افزود ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۱    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: پیشگیری در آسیب های اجتماعی مقدم بر درمان است، مشورت هایی را به سازمان های سیاستگزار ارائه می دهیم که حرکت ماشین تولید فقر کند شود یا اینکه تولید آسیب های اجتماعی کندتر شود.