چهارشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۳:۵۶Jun 2020 3

جدیدترین‌های «صمت»

 
معدن نامه   ۵۰ دقیقه پیش    
سازمان صمت هرمزگان در سال 98 با توجه ویژه به طرح احیاء، فعالسازی و توسعه معادن کوچک مقیاس 25 فقره معدن غیر فعال را با سرمایه گذاری قریب به 47 میلیارد تومان و زمینه اشتغال مستقیم حدود 272 نفر به فعالیت برگرداند و همچنان این موضوع را در سال جهش تولید در اهم برنامه های خود قرار داده است ...
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش    
زنجان - فغفوری، رئیس صمت زنجان از وجود 81 واحد نساجی تولیدی کوچک و بزرگ در استان زنجان خبر داد و گفت: بیش از 31 درصد اشتغال استان در بخش صنعت نساجی است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به دستور ویژه سرپرست وزارت صمت برای بررسی مشکلات و مسائل معدن طلای زرشوران در استان آذربایجان غربی، از بازدید میدانی و بررسی مسائل این معدن توسط کمیته ویژه بازرسی این وزارتخانه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۹:۱۴    
معاون امورمعادن و صنایع معدنی وزارت صنعت ، معدن و تجارت احیای طرح نفلین سینیت سراب و شهرک صنعتی پایین دستی آن و نفلین سینیت کلیبر را از دیگر برنامه های راهبردی سازمان صمت استان برای سال جاری برشمرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری صدا وسیما مرکز زنجان ؛ مردم می گویند: همه چیز گران شده است. فروشنده ها می گویند: قیمتها دست ما نیست. بی ثباتی ها چرا سوال این روزهای همه متقاضیان وفروشنده هاست. خیلی ها معتقدند نظارت کافی نیست . ...
تحلیل بازار / فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۷   + ۴۶ سایت دیگر  
مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، رعایت اهلیت در واگذاری پهنه های معدنی را یکی از دستورکارهای جدی وزارت صنعت، معدن و تجارت دانست و گفت: سامانه صدور مجوزهای معدنی به منظور ارتقای شفافیت در بخش معدن و صنایع معدنی، در حال طراحی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۸:۳۲    
رئیس سازمان صمت گلستان با تاکید بر اینکه متاسفانه ذهن صنعتگر جهت دار نیست گفت: مطالعات کتابخانه ای، لابراتوری و آزمایشگاهی ارتباط بین صنعت و دانشگاه را فراهم نمیکند.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۸:۰۲    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از بررسی دقیق دپوی محصولات شرکت ایران خودروی تبریز در پارکینگ خبر داد.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۷:۴۸   + ۱۰۲ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه برنامه داریم 100 شرکت را تا پایان سال به صورت عرضه اولیه یا اوراق مشارکت وارد بورس کنیم، گفت: می خواهیم هر هفته یک اتفاق خوب در بورس بیفتد و هر هفته یک شرکت تولیدی در بورس پذیرش شود یا هر هفته اوراق یک شرکت منتشر شود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاونت معدنی وزارت صمت از تعیین قیمت های زنجیره فولاد کناره گیری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۵۷    
رییس سازمان صمت استان اردبیل گفت: با هرگونه تخلف در احتکار یا پیش فروش خودرو های بدون پلاک در استان اردبیل برخورد قانونی خواهد شد.
میهن صنعت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۰   + ۵۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صمت گفت: علیرغم همه محدودیت ها و تحریم های بین المللی، توسعه کشور متوقف نشده و 200 طرح صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری 170هزار میلیارد تومان تا سال1400 به بهره برداری خواهند رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان قزوین در دیدار اعضای کانون کارفرمایان گفت: حفظ اشتغال موجود در وضعیت کنونی در اولویت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
وزارت صمت در حالی وعده کنترل بازار را با فروش فوق العاده داده است که بارها قوانین و شرایط آن را تغییر داده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مهدی صادقی نیارکی روز سه شنبه در نشست مشترک رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی با معاونین و مدیران وزارت صنعت ، معدن و تجارت برعملیاتی شدن محورهای هفت گانه وزارت در سال جهش تولید تأکید کرد و افزود: ظرفیت های منطقه ای و بومی در استان ها بویژه درسال جهش تولید از مهمترین مواردی است که [...]
تحلیل بازار / آی تی آنالایز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
فرهنگی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: موضوع بیت کوین را جدی بگیرید زیرا در صورت مدیریت می تواند فرصت خوبی برای کشور باشد در غیر این صورت به موضوع موسسات مالی و اعتباری تبدیل خواهد شد.
صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صمت، از تشکیل مستمر شورای راهبری نهضت ساخت داخل در وزارت صمت خبرداد و گفت: توسعه داخلی سازی در سال جاری با تعریف اهداف کمی مشخص و با همکاری سازمان های صمت استانی با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد.
صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صمت در نشست مشترک با انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران از پیگیری تخصیص ارز به این صنعت خبر داد و گفت: صنعت روغن نباتی نقش مهمی در زنجیره صنایع غذایی کشور برعهده دارد و باید با اتخاذ تدابیری تولید در این بخش با بیشترین ظرفیت به کار خود ادامه دهد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نقدینه - رییس اتاق تعاون ایران در دیدار با سرپرست وزارت صمت در خصوص توانمندی ها و ظرفیت های بخش تعاون توضیح داد و گفت: با احتساب سهام عدالت، 57 میلیون ایرانی در بخش تعاون عضو هستند. ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی طی نامه ای به وزیر صمت دستور انتقال هپکو و متعلقاتش به ایمیدرو را صادر کرد. کارگران خواستار حسابرسی ویژه این شرکت تولید ماشین آلات راه سازی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صمت از تشکیل کمیته اقدام صادراتی برای حل مشکل صادرکنندگان خبر داد و گفت: این کمیته با حضور پررنگ اتاق های بازرگانی و تعاون برای رفع مشکلات صادرکنندگان تشکیل می شود.
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۶    
با توجه به در دستور کار قرار گرفتن فعالسازی معادن غیرفعال در سازمان صمت استان هرمزگان در سال گذشته تعداد 25 فقره معدن با اشتغال 272 نفر با میزان سرمایه گذاری 5 ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت گفت: شورای رقابت به عنوان مسئول قیمت گذاری خودرو، یک سری قیمت ها را اعلام کرده است و به زودی برای برخی خودروهای کم تیراژ نیز قیمت گذاری خواهد کرد و خودروساز نیز طبق این دستور، موظف به فروش خودرو است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد دره وزمی اظهار کرد: با توجه به دستورالعمل های صادره جدید و در راستای سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت برای جلوگیری از سوء استفاده کنندگان از بازار خودرو، همزمان با سراسر کشور، طرح مبارزه با احتکار خودرو در استان کردستان به اجرا درآمد. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان از توافق این انجمن با وزارت صمت بر سر افزایش قیمت سیمان خبر داد. البته جزییات توافق شکل گرفته قرار است هفته آینده اعلام شود.
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
در این فراخوان با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی مناسب به کلیه ی واحدهای فعال تولیدی، خدمات فنی و مهندسی، واحدهای تولید نرم افزار دارای پروانه فعالیت از وزارت صمت و واحدهای دانش بنیان ...
تحلیل بازار / ایبنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
عبداللهی، رییس اتاق تعاون ایران در دیدار با سرپرست وزارت صمت در خصوص توانمندی ها و ظرفیت های بخش تعاون توضیح داد و گفت: با احتساب سهام عدالت، 57 میلیون ایرانی در بخش تعاون عضو هستند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
نشست مشترک سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با رییس اتاق تعاون ایران و معاونان، روسای کمیسیون های اتاق و روسای اتحادیه ها و فعالان بخش تعاون در اتاق تعاون برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
غریب پور، رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: پیشنهاد ایمیدرو تشکیل ستاد بررسی طرح های جامع در وزارت صنعت، معدن و تجارت است و در صورت موافقت وزیر و معاونت معدنی وزارتخانه، مجوزهای جدید با استناد به طرح های جامع صادر می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در نطق میان دستور با تاکید بر ایجاد یک نظام هماهنگ برای افزایش و جهش تولید، گفت: وزارت خارجه در افزایش صادرات نقش و وظیفه قانونی دارد لذا وزارت خارجه با وزارت صمت همراهی کند.
تحلیل بازار / میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۴   + ۴۱ سایت دیگر  
تابش، معاون وزیر صمت و رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در برنامه ایران امروز، گفت: در طرح پیش فروش خودرو، حامی حقوق مصرف کننده هستیم.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز- طرح سنگان در جلسه سرپرست وزارت صمت با شرکت های بزرگ حوزه صنایع معدنی ظرف دو هفته آینده به بهره برداری می رسد.
تحلیل بازار / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۱   + ۵۴ سایت دیگر  
کلامی، سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت اعلام کرد: با دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و تصمیمات اتخاذ شده از سوی ستاد تنظیم بازار، صنعت مرغداری از حاشیه زیان خارج شد.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ماین نیوز، پنجمین کارگروه احیاء و فعال سازی معادن کوچک مقیاس استان خراسان جنوبی با هدف بررسی مسائل و مشکلات معادن غیر فعال حوزه آهن استان با حضور مدیران و کارشناسان سازمان صمت استان، کارشناسان و نمایندگان مجتمع محدوده های اکتشافی خراسان جنوبی و جمعی از معدن داران استان برگزار شد. ...
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه اکتشاف و زمین شناسی - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با بیان اینکه همکاری خوبی با وزارت صمت در زمینه اکتشاف معادن داریم، گفت: در حال طراحی پروژه هایی در بخش های کشاورزی و صنایع تبدیلی هستیم تا به نوعی اقتصاد مردم نهاد تشکیل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت آذربایجان شرقی از شناسایی و کشف 45 دستگاه خودروی سواری صفر کیلومتر و فاقد پلاک در پارکینگهای نگهداری خودرو در تبریز خبر داد .
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: طی نامه ای به سرپرست وزارت صمت اعلام شده است که از ششم خرداد ماه سال جاری، اداره شرکت تولید تجهیزات سنگین (هپکو سهامی خاص) به همراه شرکت های متعلق به آن با کلیه حقوق مرتبط با اعمال مالکیت و با رعایت مفاد قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و قوانین و مقررات ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صمت گفت : قزوین رتبه سوم در جذب سرمایه گذاری خارجی را به خود اختصاص داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: نقش تشکل های صنفی در تصمیم گیری و تصمیم سازی های حوزه صنعت و تولید در استان بیشتر خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز ساخت داخل وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: پیرو مصوبه شورای راهبری نهضت ساخت داخل ، سازمانهای استانی باید در نهضت ساخت داخل، هدف گذاری کمّی داشته باشند.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: هر گونه تغییر قیمت در بازار حتماً باید با اطلاع قبلی و انجام فرآیندهای لازم باشد و هیچ کدام از تولیدکنندگان یا عرضه کنندگان حق تغییر قیمت در بازار را خارج از این قاعده ندارند. ...
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت گفت: تا پایان سال حداقل سه طرح دیگر فروش فوق العاده خودرو را خواهیم داشت که اطلاع رسانی های لازم در این خصوص انجام خواهد شد. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۴    
سرپرست وزارت صمت با تاکید بر اینکه امروز موضوع تولید در دستور کار همه بخش ها است، گفت: امروز جهش تولید بدون صادرات میسر نمی شود و مسیر افزایش تولید از مسیر صادرات عبور می کند.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شهرستان جاجرم در خصوص مطالبات شهروندان در خصوص کمبود آجر ماشینی و عدم ارائه آجر از سوی کوره داران گفت: بابررسی مشکلات کوره داران و حل مشکلات آنها تولید آجر افزایش پیدا خواهد کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صمت از تشکیل کمیته اقدام صادراتی برای بررسی مشکلات اعضای سه اتاق خبر داد.
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور بازرگانی داخلی وزارت صمت گفت: واحد های تولیدی لوازم خانگی بر اساس ضوابط قیمت گذاری کالای تولید داخل، بهای تمام شده را محاسبه و قبل از هر گونه افزایش قیمت، تاییدیه سازمان حمایت را دریافت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره صمت آبادان از پلمب 910 واحد صنفی در این شهرستان به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی خبر داد.
تحلیل بازار / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سمنان- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از اجرای طرح تشدید نظارت و بازرسی بر بازار خودرو در سمنان خبر داد و گفت: هرگونه اختصاص فضا برای احتکار و دپوی خودرو جرم است.
سلام نو / پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۶   + ۸۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، خبرگزاری صدا و سیما به نقل از سرپرست امور صنایع وزارت صمت نوشت: متقاضیانی که در مرحله ثبت نام برای فروش فوق العاده با اطلاعات غلط، ثبت کنند تا سه سال اجازه شرکت در هیچ طرح خودرویی را نخواهند داشت. ...
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۰    
رئیس سازمان صمت مازندران گفت: یکی از سیاست های اصلی وزارت صمت و به تبع آن در استان ها تعیین تکلیف برای واحد های صنعتی تعطیل و ورشکسته است.