پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۳:۴۹Oct 2019 17

جدیدترین‌های «فوریت های پزشکی»

خبرگزاری فارس   ۳۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری تعداد 44 هزار و 437 ماموریت انجام شده توسط فوریت های پزشکی آذربایحان غربی ثبت شده است.
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان از واژگونی خودروی حامل زائران اربعین حسینی در 30 کیلومتر مرز چذابه در خاک عراق و مصدوم شدن 5 نفر خبر داد.
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان از برگزاری جلسه توجیه و هماهنگی تیم بیوتروریسم در پایانه مرزی چذابه خبر داد.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
روحانی گفت: روزانه بیش از 500 زائر اربعین حسینی از خدمات فوریت های پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اندیمشک بهره مند می شوند.
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان از تولد یک نوزاد دختر در آمبولانس خبر داد.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مرگ جوان 26 ساله در حادثه واژگونی خودروی پیکان در شهرستان کهگیلویه خبر داد.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست مدیر حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از 260 مصدوم و 4 کشته در تصادفات رانندگی یک هفته این استان خبر داد.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فوریت های پزشکی و پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از مرگ 3 نفر در کرمان بر اثر اصابت صاعقه خبرداد.
ایلنا   ۹ ساعت پیش    
سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی مازندران گفت: انحراف مینی بوس در محور سوادکوه 15 مصدوم برجای گذاشت.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی ایرانشهر از کشته شدن یک نفر براثر صاعقه در شهرستان دلکان خبر داد.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان گفت: 350 نیروی فوریت های پزشکی در ایام اربعین حسینی به زائران خدمات رسانی می کنند.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری از 9 کشته و مجروح در تصادف مرگبار محور شهرکرد-شلمزار خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۰    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان گفت: واژگونی تریلی حامل سوخت در کمربندی شهیدکلانتری زاهدان 1مصدوم برجای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - تکنسین های فوریت های پزشکی گیلان نوزاد 9 روزه ای را که دچار قطع تنفس شده بود، از مرگ نجات دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۱    
کارشناسان فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری به پنج هزار بیمار خدمات درمانی ارائه کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از امدادرسانی اورژانس 115 اصفهان به بیش از 100 زائر اربعین حسینی در مرز چذابه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: واژگونی خودرو در محور فومن به ماسوله واقع در غرب استان، شش مصدوم را راهی بیمارستان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۳    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: 100 آمبولانس به صورت شبانه روزی در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه به زوار اربعین خدمات رسانی می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان گفت: گاز مونوکسید کربن سبب مسمومیت 2 نفر در زنجان شد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار شامگاه سه شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: در پی این حادثه که در کیلومتر 65 جاده سبزوار - شاهرود رخ داد ماموران اورژانس به محل حادثه اعزام شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان از انتقال 5 مصدوم و بیمار از ایلام به گیلان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
احمد نعیمی کارمند فوریت های پزشکی همدان در سفر زیارتی به کربلا در حادثه تروریستی تکفیری ها در سال 92 به همراه پدرش به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، همسر و دو دختر شهید که از بازماندگان این حادثه ناگوار هستند امروز با حضور معنوی پدر، زندگی می گذرانند.
یافته   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
روز تلخ جاده های لرستان با چندین کشته و مصدوم چاپ ایمیل سرپرست فوریت های پزشکی لرستان گفت: امروز 3 مورد تصادف در ساعات مختلف چندین کشته و مصدومان زیادی بر جای گذاشت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: تاکنون 831 زائر اربعین حسینی که اکثرا از جمهوری آذربایجان بودند، از خدمات درمانی تیم های فوریت های پزشکی گیلان استفاده کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک گفت: تصادفات با شتر از ابتدای سال 97 تاکنون 37 مصدوم و 2 کشته بر جای گذاشته است.
مهرصبا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۲    
در شش ماهه سال جاری براثر وقوع 247 مورد تصادفات جاده ای 362 نفر با اقدامات پیش بیمارستانی توسط فوریت های پزشکی به بیمارستان میانه منتقل شده اند. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کلیپی طی روز گذشته در فضای مجازی منتشر شد که یکی از اعضای شورای شهر در آن اذعان کرده بود، آمبولانس بر بالین یک بیمار قلبی در کرمان دیر رسیده که رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کرمان در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا پیرامون چرایی موضوع توضیحاتی داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
خان دولت ، فوت فوریت های پزشکی در فردوس ، سقف سست حمایت روی سر 10 هزار کارگر ساختمانی و توجه خاص استاندار به رونق تولید و اشتغال از جمله عناوین روزنامه های سه شنبه (23 مهر) خراسان جنوبی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۵    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت:زمین لرزه ای که صبح امروز در این شهرستان رخ داد، هیچ مصدومی برجای نذاشت.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان گفت: برخورد سمند با عوامل بتن ریز؛ یک فوتی و 7 مصدوم بر جای گذاشت. اصغر جعفری روحی در رابطه با حادثه رخ داده در اتوبان زنجان - قزوین، اظهار کرد: شامگاه روز گذشته ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اورژانس گیلان گفت: 831 زائر خارجی اربعین از خدمات فوریت های پزشکی گیلان بهره مند شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان گفت: واژگونی و تصادف خودروی سمند با عوامل بتن ریز جاده ای در محور زنجان- قزوین یک کشته و هفت مجروح بر جای گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته بهداشت و درمان ستاد مرکزی اربعین، با اشاره به آمادگی کامل فوریت های پزشکی در مرزهای چهارگانه گفت: تا این لحظه با هیچ موردی از بیماری یا حادثه نگران کننده که سیستم فوریت پزشکی یا بهداشت و درمان را دچار چالش کند، مواجه نشده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرمرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: برخورد یک دستگاه سواری پژو با یک دستگاه اتوبوس حامل زائران پاکستانی در مسیر زاهدان- بم 2 کشته و چهار مجروح برجا گذاشت.
برترین ها / شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان گفت: انفجار مخزن بنزین، یک فوتی بر جای گذاشت. اصغر جوادی روحی در رابطه با انفجار مخزن بنزین در یکی از توابع شهرستان خدابنده، اظهار کرد: جوشکاری یکی از مخازن بنزین در شهر سجاس از توابع شهرستان خدابنده منجر به حادثه شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کرمان گفت: واژگونی خودرو پژو 405 حامل افاغنه در محور هفت باغ علوی کرمان 2 کشته و 10 مصدوم برجا گذاشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همدان گفت: با شروع موسوم اربعین حسینی اورژانش پیش بیمارستانی در 30 ایستگاه صلواتی استان همدان برای خدمت رسانی به زوار ایجاد شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان بوشهر از اعزام تیم های امدادی اورژانس 115 استان بوشهر به مرز شلمچه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان از مراجعه حدود 22 هزار نفر به بیمارستان صحرایی مرز شلمچه تاکنون خبر داد.
گفتارنو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۹    
گفتارنو/ سمیرا کریمی افشار: طرح جامع تدفین اجساد در مواقع بحران با توجه به تجربیات داخل و خارج کشور و همچنین با رویکرد مشارکت همه دستگاه های مربوطه تدوین شد و هدف اصلی این طرح مدیریت، شناسایی و تدفین بهداشتی اجساد متوفیان در حوادث مترقبه و مناسب با مناسک مذهبی و شرعی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه_ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه از خدمات رسانی اورژانس به بیش از 3000 زائر اربعین در این استان خبر داد.
برترین ها / رشت 20   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۲۳:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: ظهر یکشنبه حادثه ای در نزدیکی ریل قطار قزوین - رشت در محدوده رودبار رخ داده که بر اثر آن یک خانم 22 ساله مصدومیت از ناحیه سر، پا و دست حادثه شد. رئیس اورژانس گیلان در این رابطه اظهار کرد: هنوز از جزئیات چگونگی وقوع این حادثه اطلاع درستی در دست نیست. ...
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
تصادف 2 دستگاه موتورسیکلت در غروب روز یکشنبه در بخش شعیبیه شوشتر 2 کشته برجا گذاشت. رییس فوریت های پزشکی و حوادث جاده ای شوشتر بیان کرد : این حادثه غروب روز یکشنبه گزارش شد که یک کد آمبولانس از شهر گوریه به محل اعزام شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت فوریت های پزشکی استان البرز از مردم این استان خواست با توجه به آغاز فصل بارشها و تغییر دما، برای جلوگیری از حوادث گازگرفتگی در نصب وسایل گاز سوز نکات ایمنی را رعایت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رئیس مرکز فوریت های پزشکی شهرستان بیجار از کشته شدن یک نفر و مصدومیت یک نفر دیگر در اثر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری در جاده بیجار - تکاب خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: داروی مورد نیاز 200 دستگاه آمبولانس فوریت های پزشکی پایگاه سلامت سیار در مرز مهران تامین شد.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان گفت: ظهر امروز حادثه اتوبان زنجان – تبریز، 5 مصدوم بر جای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان دزفول گفت: برخورد 2 دستگاه پژو و پراید با یکدیگر در جاده دزفول - شوشتر منجر به مصدوم شدن چهار نفر شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۱    
رشت - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: تاکنون 646 نفر از زائران اربعین حسینی از خدمات 115 گیلان بهره مند شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اراک- سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: طی هفته گذشته 300 ماموریت توسط نیروهای امدادی اورژانس شهرستان ساوه انجام و به 161 مصدوم حوادث مختلف امدادرسانی شده است.