دوشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۹:۳۵Oct 2018 22

جدیدترین خبرهای «ناشنوایان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۳    
مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق و سرپرست جدید فدراسیون ناشنوایان با حضور مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و باشگاه ها برگزار شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۸    
زهرا همتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این خدمات توانبخشی شامل فیزیوتراپی، توزیع وسایل توانبخشی و حضور رابط ناشنوایان است که برای رفاه حال زائران معلول و سالمند در مرز فراهم می شود. ...
همشهری   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۲    
- همشهری آنلاین: تیم بوشهر با غلبه بر تیم تهران بر سکوی قهرمانی اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور فوتبال پیشکسوتان ناشنوا ایستاد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۵    
به منظور توسعه ورزش همگانی بین ناشنوایان و نابینایان ، همایش پیاده روی این توانخواهان در سمنان و شاهرود برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۴    
با حضور دبیر فدراسیون و برگزاری مجمع انتخاباتی ، حاجی حیدری با کسب اکثریت آراء برای چهار سال به عنوان رئیس هیأت ورزش های ناشنوایان استان ایلام انتخاب شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰    
حسن سلگی گفت: تغییری در برنامه های فدراسیون ناشنوایان ایجاد نمی شود و تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی مطابق با گذشته ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۰    
نسیبه شهبازی قهرمان تکواندوی المپیک سامسون ترکیه است که ضمن گلایه از کم توجهی برخی مسوولان نسبت به وی، می گوید: برای کسب دومین مدال طلای المپیک و کسب افتخار برای کشورمان برنامه ریزی کرده و روزانه تمرینات سختی را انجام می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۹    
سرپرستان چهار فدراسیون هاکی، چوگان، ناشنوایان و قایقرانی معرفی شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۸    
معاون توسعه ورزش قهرمانی وحرفه ای وزارت ورزش و جوانان با اعلام خبر معرفی سرپرستان فدراسیونهای هاکی ناشنوایان ، قایقرانی و چوگان گفت : برای رعایت بی طرفی، سرپرستان فدراسیونها نمی توانند در انتخابات آن فدراسیون شرکت کنند
همشهری   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۶    
راضیه زنگی آبادی| خبرنگار: ماجرا از روزی شروع می شود که چشم باز می کنی، اما نمی شنوی؛ سخن از ناشنوایان و مشکلات آنان است که جمعیت 5 هزار نفری استان کرمان را تشکیل می دهند و حرف های ناگفته زیادی دارند اما گوشی را برای شنیدن نمی یابند. این تعداد در بافت و شهر بابک بیشتر دیده می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۳    
در حالی به گفته رئیس هیئت مدیره جامعه معلولان سیستان و بلوچستان حدود 10 درصد از جمعیت ساکن در استان را معلولان جسمی، حرکتی، نابینایان و ناشنوایان تشکیل می دهند که معلولان ساکن در زاهدان از نبود بسیاری از امکانات ویژه شهری رنج می برند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۷    
معاون مشارکت های مردمی بهزیستی آذربایجان غربی گفت:خانواده ها باید نسبت به مسائل و مشکلات ناشنوایان احساس مسئولیت کنند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۰:۴۲    
– 00:11 1397 مهر 17 بسته تصویری قهرمانان گمنام هفته از گروه های هنری ناشنوایان تا ورزش صبح گاهی به همراه زیارت عاشورا را در بسته خبری قهرمانان گمنام این هفته ببینید. منبع: خبرگزاری فارس
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۶    
استان اردبیل به عنوان سرگروه استان های منطقه 3 کشور در تقسیم بندی فدراسیون ورزش های ناشنوایان انتخاب شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۳    
به گزارش ایرنا مرتضی فرامرزی روز یکشنبه در بازدید از کانون ناشنوایان این شهرستان، افزود: خدمات مناسبی در این حوزه به افراد تحت پوشش ارائه شده است و اداره بهزیستی و دستگاه های اجرایی شهرستان برای رفاه بیشتر معلولان باید تلاش بیشتری کنند. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۹    
رییس فدراسیون ناشنوایان گفت: برای رفتن از فدراسیون ناشنوایان تابع قانون هستم و منتظر برگشت وزیر ورزش از اندونزی اما شرط هایی دارم که باید مدنظر قرار گبرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۱    
دبیر فدراسیون ناشنوایان گفت: مصطفی کریمی با توجه به این که طبق قانون جدید بازنشسته است، برای رفتن از فدراسیون مشکلی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۰    
مدیرعامل جمعیت توانیابان همدان گفت: متاسفانه تجهیزات و لوازم توانبخشی بهزیستی به دلیل بی کیفیت بودن گاهی با جان مددجویان بازی می کند و لوازمی همچون سمعک و باتری سمعک برای ناشنوایان از لوازمی هستند که خیلی زود خراب می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۲    
مدیر اجرایی طرح سینما اشاره گفت: هفت اثر سینمایی برای جامعه ناشنوایان دوبله و تاکنون اکران شده است.
خبربانو   ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۰    
به تازگی تماشاچیان کم شنوای تئاتر در انگلیس می توانند با کمک یک عینک هوشمند دیالوگ های بازیگران روی صحنه را به شکل زیر نویس ببینند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۶    
یزد - ایرنا - مصوبه 'سیاست ها، راهبردها، وظایف و ضوابط اجرایی ترویج فرهنگ حضور، توانمندی و افتخارآفرینی جانبازان و معلولان از طریق ورزش' در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید و توسط رئیس جمهوری و رئیس این شورا برای اجرا ابلاغ شد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۳    
خبرگزاری مهر: عضو هیئت مدیره انجمن علمی شنوایی شناسی باانتقاد ازفضاسازی ها در بازار سمعک گفت: هیچ گونه احتکار و افزایش قیمت نداشته ایم اما برخی برای تسویه حساب سیاسی درپی افزایش غیر واقعی قیمت سمعک هستند. ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۲    
سلامت نیوز دانشیار دانشگاه علوم بهزیستی با بیان اینکه روزانه 20 کودک مبتلا به اختلالات شنوایی در کشور متولد می شوند، توضیح داد: در حال حاضر 80 درصد نوزادان کشور تحت پوشش طرح غربالگری شنوایی قرار دارند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۹    
عضو هیات مدیره انجمن علمی شنوایی شناسی ایران، گفت: قیمت سمعک طی روزهای اخیر هیچگونه افزایش قیمتی نداشته؛ بلکه بعضی از مدل های آن با کاهش قیمت نیز مواجه بوده است. ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۰۹:۳۹    
خبرگزاری مهر: عضو هیات مدیره انجمن علمی شنوایی شناسی ایران، گفت: روزانه بیش از 20 نوزاد کم شنوا در کشور متولد می شود که برخی از آنها زمان طلایی تشخیص و کنترل اختلالات شنوایی را از دست می دهند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۹:۰۳    
قم - همزمان با هفته ناشنوایان و با حضور مسئولان از ناشنوایان برتر استان قم در زمینه های ورزشی، فرهنگی و تحصیلی تجلیل شد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۷:۰۷    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: درمانگاه تامین اجتماعی با استانداردهای خوب برای ارتقای سلامت افرادی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند در شهرستان سنقر کرمانشاه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۴    
نسخه مخصوص ناشنوایان فیلم سینمایی به وقت شام منتشر شد. حاتمی کیا پیش تر قول داده بود فیلم هایش را با زیرنویس اشاره در اختیار ناشنوایان قرار دهد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۹    
یزد- ایرنا- میزگرد بررسی وضعیت ورزش ناشنوایان یزد، روز پنجشنبه با حضور جمعی از مسئولان و ورزشکاران این بخش در استان در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۱    
شنوایی از آن دسته از مواهب الهی است که باید می بود تا با دنیای اطرافمان ارتباط قوی تری برقرار کنیم. انگار یک پازل چند قطعه ای شامل همه حواس گوناگون است که نقصان هر کدام از این حواس اجازه تکمیل جورچین را نمی دهد.