شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۳:۴۱Jan 2020 25

جدیدترین‌های «جانشین فرمانده نیروی انتظامی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروهای مسلح کشور به خصوص پلیس که وظیفه خطیر ایجاد امنیت داخلی کشور را بر عهده دارند، راه و روش سردار سلیمانی را پیشه خود می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: براساس هماهنگی های صورت گرفته تا پایان امسال، پلیس در 9 گمرک فعالیت خود را آغاز می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: در 9 ماهه سالجاری، مجموع ارزش ریالی کشفیات پلیس در پرونده های جرایم اقتصادی 715 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۰۵:۱۵    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی جبهه مقاومت را بیمه خواهد کرد، گفت: دشمن بداند که دیگر در منطقه ما آرامش خیال نخواهد داشت.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ - ۱۴:۱۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فردیس در دیدار با جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان البرز تأکید کرد: دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه زنده نگه می دارد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: 52 درصد جانباختگان تصادفات و 60 درصد جرائم خشن در استان مربوط به موتور سیکلت ها است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۲:۵۱    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: 52 درصد جانباختگان تصادفات و 60 درصد جرائم خشن در استان مربوط به موتور سیکلت ها است.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: پایان دادن به فتنه اخیر یک تجربه درخشان و موفقیتی بزرگ برای ناجا است چرا که موفق شدیم در همان ساعات اولیه چشم فتنه را کور کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: پایان دادن به فتنه اخیر یک تجربه درخشان و موفقیتی بزرگ برای ناجا است چرا که موفق شدیم در همان ساعات اولیه چشم فتنه را کور کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروهای مسلح با ایثار و بهره گیری از ظرفیتهای موجود توانستند دشمنان نظام و اسلام را منکوب و سرکوب کنند و به یکی از خشونت بارترین شرارتهای توطئه افکنان بعد از انقلاب پایان دهند.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
انتخاب: جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه شناسایی لیدرهای آشوب ادامه دارد، گفت: مردم در همان ساعات اولیه آشوب ها صف خود را از اغتشاش گران جدا کردند. سردار ایوب سلیمانی این اظهارات را در نشست تخصصی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا مطرح کرد. ...
فانوس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: اکنون نیروهای انتظامی و امنیتی در حال شناسایی لیدرها و برای دستگیری و معرفی مقصران اصلی آشوبها و تخریب اموال مردم به افکار عمومی شبانه روز در تلاش هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۶    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: درصدد هستیم که پلیس راهور را به پهپاد ترافیکی مجهز و دوربین های سیال را نیز توسعه دهیم.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: درصدد هستیم که پلیس راهور را به پهباد ترافیکی مجهز و دوربین های سیال را نیز توسعه دهیم.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۰    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: درصدد هستیم که پلیس راهور را به پهپاد ترافیکی مجهز و دوربین های سیال را نیز توسعه دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۶۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: درصدد هستیم که پلیس راهور را به پهپاد ترافیکی مجهز و دوربین های سیال را نیز توسعه دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۰    
ایسنا/خراسان جنوبی جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال تا پایان آبان ماه جاری میزان ڪشفیات مواد مخدر در استان 30 تن بوده ڪه از این مقدار 29 تن آن مربوط به فرماندهی استان است.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: جانشین فرمانده ناجا گفت: برخورد با خودروهای تندرو حامل کالای ملوانی قاچاق (موسوم به شوتی) در دستور کار پلیس است. سردار ایوب سلیمانی در سی و نهمین جلسه قرارگاه مرکزی مقابله با قاچاق کالا و ارز، با بیان اینکه مهمترین رویکرد نیروی انتظامی در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز، پیشگیری ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۲۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ علی قربانی پیرامون دستگیری ضاربان آمر به معروف و نهی از منکر جوان کاشانی با اشاره به اینکه بسیج برای ما اهمیت بالایی دارد اظهار کرد: بعد از اطلاع از این قضیه همان لحظه تیم ویژه تشکیل داده شد و در محل حادثه حاضر شدیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۹:۱۵    
با حضور جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور، ساخت ساختمان مرکزی ستاد انتظامی نیشابور آغاز شد.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها –خراسان رضوی – جانشین فرمانده نیروی انتظامی در شهرستان نیشابور، گفت : رویکرد مردم مداری پلیس متکی بر استفاده از تمامی ظرفیت ها در راستای پیشگیری از جرم و تامین امنیت پایدار است، هر چند که پایداری و توسعه امنیت مستلزم اراده همگانی و مشارکت عمومی است .
پلیس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۸:۴۰    
گروه استان ها – خراسان رضوی – جانشین فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه بازدید از مرکز مانیتورینگ هوشمند پلیس شهرستان نیشابورگفت : هوشمند سازی به منظور پیشگیری از جرم و کشف علمی جرائم در راستای چشم انداز پلیس مردمی است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۰    
با حضور جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور، ساخت ساختمان مرکزی ستاد انتظامی نیشابور آغاز شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۲    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی فیروزه طی حکمی حمیدرضا خوشخو را به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان فیروزه معرفی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت: روزانه حدود 17 هزار تماس تلفنی با سامانه تلفنی پلیس 110 استان برقرار می شود که از این میزان مضمون حدود 55 درصد تماس ها درخواست راهنمایی، مشاوره و همکاری با پلیس است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: با افزایش بیش از 2 برابری تردد زائران اربعین نسبت به سال گذشته، زمان عبور هر زائر از گیت گذرنامه بین 3 تا 5 ثانیه است تاریخ انتشار: 11:09 - 24 مهر 1398 - کد خبر: 559341
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت: 10 هزار عدد قرص روانگردان و مقادیری شربت متادون در مشهدکشف و ضبط شد.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه ناجا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت:برای پیشبرد امر خوشایندسازی خدمت سربازی درصدد تعامل بیشتر با صداوسیما هستیم.
بصیر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا درباره نحوه چگونگی بررسی پرونده های مالیاتی توسط پلیس در کشور توضیحاتی داد. به گزارش بصیرآنلاین ، با توجه به عدم پرداخت مالیات و به اصطلاح فرار مالیاتی برخی از افراد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا نسبت به برخی از اظهارات سیاسیون درباره خدمت سربازی واکنش نشان داد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو از البرز، سردار سید جعفر حسینی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اعلام پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین مبنی بر نگهداری مقدار قابل توجهی مواد مخدر بررسی های لازم در این راستا صورت گرفت. ...
پایان تیتر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۰    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: امروز بیش از 89 درصد جمعیت کشور در فضای مجازی فعالیت می کنند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پایان تیتر، سردار ایوب سلیمانی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در برنامه زنده تهران 20 حضور یافت و در خصوص انتخاب شعار هفته ناجا که “پلیس هوشمند، امین مردم” نامگذاری شده است ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: برخی از شهادت ها و جانبازی های ماموران ناجا که در حین ماموریت رخ داده است، از نظر بنیاد شهید برای پوشش حادثه دیدگان و خانواده های آن ها قابل قبول نیست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۱   + ۴۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: امروز بیش از 89 درصد جمعیت کشور در فضای مجازی فعالیت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی مسؤول پرداخت مطالبات کارگران نیست، اما مسؤول مراعات حال آنها به عنوان شهروندان ایرانی و رزمندگان خط مقدم جبهه اقتصادی است تا صدمه ای نبینند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: جانشین فرمانده ناجا با بیان این که امروز راهبرد نیروی انتظامی توسعه امنیت با مشارکت مردم است، گفت: قطعا با کمک و حمایت های مردم ماموریت های خود را بهتر از گذشته انجام خواهیم داد. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سردار ایوب سلیمانی در جلسه گزارش گیری عالی ستادی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، اظهار کرد: نیروی انتظامی به مرحله ای از بلوغ رسیده که آمادگی پاسخگویی به انواع ماموریت های پیش بینی شده و نشده را دارد و تاکنون توانسته ماموریت های متعدد را انجام و رضایت سلسله مراتب را کسب کند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی قشم از برگزاری 30 برنامه فرهنگی و عملیاتی توسط پلیس قشم همزمان با هفته نیروی انتظامی در این شهرستان خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت : به منظور کنترل هر چه بیشتر و کاهش تخلقات رانندگی و تصادفات خودروهای عمومی به ردیاب مجهز شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۴    
شهرکرد- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به کشف یک تن و 882 کیلوگرم انواع مخدر در این استان در نیمه نخست امسال گفت: این کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از رشد 21 درصدی برخوردار شده است.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: پلیس به بیش از 18 هزار دوربین ثابت نیاز دارد که تعداد دوربین های موجود الان کمتر از 2000 دوربین است. به گزارش خبرگزاری موج، سردار ایوب سلیمانی ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۱    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: در شش ماهه نخست امسال یک تن و 836 کیلوگرم مواد مخدر در استان کشف شد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 19 درصد رشد داشته است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۵    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز هفته نیروی انتظامی از 11 مهرماه گفت: در این هفته 100 عنوان برنامه پیش بینی و اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف یک تن و 836 کیلوگرم انواع مخدر در شش ماه نخست امسال در سطح استان خبر داد و گفت: این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش 19 درصدی داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: مسئول تولید جرم ناجا نیست دستگاه های حاکمیتی، مردمی، سیاسی و اجتماعی باید شرایطی فراهم کنند تا از وقوع جرم پیشگیری شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه پلیس برای تکمیل حلقه خود و تأمین امنیت پایدار در جامعه نیازمند کمک مردم است، گفت: بایستی جامعه ای ایجاد شود که مردم بتوانند در اوج نظم و انضباط اجتماعی و امنیت خاطر به آرامشی برسند که علاوه بر موجودیت آنها ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات از تفاهم با نیروی انتظامی برای وصول جرایم از متخلفان خبر داد. به گزارش تابناک به نقل از فارس، سید یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از کشف بزرگترین محموله موادمخدر در استان خبرداد و گفت: درعملیات ضربتی پلیس، محموله 8 تن و 600 کیلوگرمی مواد افیونی که در یک تانکر گاز جاسازی شده بود، کشف شد.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - آذربایجان غربی – جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با خانواده شهید "اکبر تمایل" گفت: شهدا به ادامه دهندگان راه خود بشارت می دهند که راهشان درست بوده و حق است.