سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۰۲:۳۲Jul 2020 14

جدیدترین‌های «جانشین فرمانده نیروی انتظامی»

 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شیروان از سقوط یک دختر 19 ساله بر اثر سقوط از طبقه چهارم یک آپارتمان در یکی از محلات این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به کشف بیش از 300 تن موادمخدر در بهار 99، گفت: این کشفیات در مقایسه با سال گذشته، 48 درصد افزایش داشته است.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۶:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مرکز پزشکی سینا واقع در خیابان شریعتی تهران، شامگاه سه شنبه 10 تیر 1399 دچار آتش سوزی و انفجار شد. این حادثه حوالی ساعت 21 بر اثر انفجار کپسول اکسیژن و در طبقه منفی دو کلینیک سینا اطهر رخ داده، وسعت آن زیاد و صدای انفجار نیز شنیده شده است ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۳:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
در پی انفجار در کلینیک سینای اطهر در محدوده تجریش در شمال تهران، ساکنان صدای انفجار مهیبی را شنیدند. به گفته شاهدان عینی آتش سوزی گسترده بوده است. جانشین فرمانده نیروی انتظامی پایتخت درباره آتش سوزی مرکز درمانی سینا اطهر گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: در سه ماه نخست سال جاری، کشفیات نیروی انتظامی بیش از 42درصد افزایش داشته و بیش از 266 تن مواد مخدر توسط پلیس کشف و بیش از 260 باند متلاشی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۷:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با امیر دریادار حسین خانزادی دیدار و گفتگو کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شیروان از پلمب یک واحد منزل مسکونی توزیع کننده موادمخدر صنعتی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
کارگروه مبارزه با سرقت و قاچاق فیلم های سینمایی با ریاست جانشین فرمانده نیروی انتظامی تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی شیروان گفت: گرگ های گرسنه با حمله به گله گوسفندان در این شهرستان خراسان شمالی تعداد هفت راس را دریده و شماری را هم زخمی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: برای کنترل و کاهش جرایم، دست نیاز به سوی همه دراز می کنیم و توجه به زیرساخت های بازدارنده از جرم در پلیس در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از اجرای آزمایشی پایش هوایی کویر توسط نیروی انتظامی در سمنان خبر داد و گفت: انسداد مرزها در اولویت کاری دولت و مجلس قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: میانگین کشف کالای قاچاق، به منظور تحقق منویات رهبری مبنی بر جهش تولید، امسال 15 تا 35 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از اجرای آزمایشی پایش هوایی کویر توسط نیروی انتظامی در سمنان خبر داد و گفت: انسداد مرزها در اولویت کاری دولت و مجلس قرار گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان جانشین فرمانده نیروی انتظامی از انجام تست موفق طرح پایش هوایی کویر در استان سمنان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه دغدغه مردم درزمینهٔ سرقت ها به جا است، گفت: برای مقابله با این امر، ناجا قرارگاه مقابله با سرقت را در استان ها، راه اندازی کرده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
حوزه/ جانشین فرمانده ناجا گفت: جمهوری اسلامی ایران طی 40 سال گذشته بیش از 3 هزار و 500 شهید صرفا در حوزه مبارزه با مواد مخدر تقدیم اسلام کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه هیچ سازمانی در کشور به اندازه ناجا مأموریت ندارد، گفت: در برخی موارد مطالباتی که دیگران برای ناجا درست کرده اند، مطالباتی حبابی است و تلاش های ما را تحت الشعاع قرار می دهد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور و سردار حبیبی فرمانده انتظامی فارس با آیت الله دژکام دیدار کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۶:۲۸    
حوزه/ جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور بر لزوم افزایش هزینه جرم تاکید کرد و گفت: پیرامون هزینه جرم، باید به این مطلب اشاره کرد که در کشور ما هزینه آن کم است، به همین دلیل وقوع جرم زیاد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: مبارزه با سرقت مطالبه جدی مردم از حاکمیت است و نیروی انتظامی از تمام ابزارهای موجود در راستای مطالبه گری از دستگاه های متولی برای کاهش وقوع و ارتقاء کشف بهره گیری خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با قدردانی از تلاش همه مرزبانان گفت: برادری در بین مرزبانان حاکم است و مرزبانی در مسیر تحول هر روز گام به گام به جلو حرکت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: انسجام مدیریتی و تخصصی در مرزبانی حاکم و امروز جهت گیری های مرزبانی ناشی از رویکرد تجربه، تعقل و تاکتیک است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۹:۰۵    
جلسه تفاهم نامه مشارکت های فرهنگی با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جانشین فرمانده نیروی انتظامی و حراست اداره در محل دفتر جانشین دوازدهم خرداد جاری برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به ضرورت امنیت اخلاقی در تفرجگاه ها و سواحل شمال کشور، بر بهره گیری از حداکثر ظرفیت و امکانات موجود در اجرای طرح های سالم سازی تأکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از بازگشایی و آغاز به کار طرح های سالم سازی دریا در سه استان شمالی گیلان، مازندران و گلستان از امروز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان در دیدار جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت : نیروی انتظامی حافظ امنیت داخلی ، مرزهای جغرافیایی و عقیدتی است.
برترین ها / روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: تعدادی میمون در هند با حمله به یک تکنسین بخش آزمایشگاه، چند نمونه خونی را که او در حال بردن به آزمایشگاه بود، ربودند. به گفته مقامات هندی این اتفاق در هفته جاری و هنگامی که یک تکنسین آزمایشگاه در داخل محوطه دانشکده پزشکی در شهر "میروت" در 460 کیلومتری شمال مرکز ایالت اوتارپرادش ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: سال گذشته در کل کشور بیش از 900 تن کشفیات انواع مواد مخدر داشتیم که بیش از 800 تن از این رقم را ناجا کشف کرده که بیش از 95 تن از این کشفیات در نقاط صفر مرزی بوده است. ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، سردار قاسم رضایی در حاشیه بازدید از محل درگیری مرزبانان هنگ مرزی سردشت با اشرار مسلح گفت: مرزبانان همیشه بیدار حین مراقبت از مرزها در یکی از برجک های مراقبت از مرز مشترک با عراق در منطقه سردشت با یک گروه تروریستی که قصد ورود به کشور را داشت مواجه شدند. ...
ندای موج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خواستار انجام گشت های همزمان و مشترک در مرزهای ایران و عراق برای برخورد با اقدامات تروریستی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: بی شک کسانی که مخلّ امنیت مناطق مرزی هستند به سزای عمل خود خواهند رسید و در این راستا فرداصبح در ستاد هنگ مرزی، مراسم زیارت عاشورا و تشییع جنازه شهدا از شهر سردشت انجام می شود.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۱:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: فرمانده مرزبانی کشور خواستار انجام گشت های همزمان و مشترک در دو سوی مرز ایران و عراق برای برخورد با اقدامات تروریستی شد. سردار قاسم رضایی جمعه شب در دیدار با همتای خود در کشور عراق بر حسن همجواری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: مطالبه پلیس از مجلس یازدهم وضع قوانینی است که بتواند به افزایش هزینه ارتکاب جرم و در نتیجه کاهش وقوع جرایم منجر شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار سرتیپ قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی با آیت الله سیداحمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد دیدار کرد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گنبد از افزایش 107 درصدی کشف سرقت در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گنبدکاووس از کشف بیش از دو هزار قلم کالای قاچاق در این شهرستان خبرداد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار سرتیپ قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: تا زمان فتح خرمشهر سازمان ملل هیچگونه اظهار نظری در خصوص جنگ و حمله عراق به ایران نکرد و آن ها فکر می کردند که صدام پیروز است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: تا زمان فتح خرمشهر سازمان ملل هیچگونه اظهار نظری در خصوص جنگ و حمله عراق به ایران نکرد و آن ها فکر می کردند که صدام پیروز است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه یگان ویژه نمونه بارز پلیس در تراز انقلاب است، گفت: این یگان در عین رافت اسلامی مقتدرانه در مقابل مخلان نظم و امنیت و کسانی که قصد بر هم زدن آسایش و آرامش مردم را دارند، می ایستد و اجازه نمی دهد که دشمنان این نظام از خطوط قرمز انقلاب اسلامی عبور کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه کشور ما 40 سال است میزبان بیش از سه میلیون نفر از مردم افعانستان است گفت: به هیچ عنوان نمی شود فتنه غرق شدن اتباع افغانستانی را به مرزبانان ناجا نسبت داد و این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی انتظامی مقابله با قاچاق و افزایش امنیت را با رویکرد جهشی دنبال می کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
خبر آنلاین : سرتیپ قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: پایین بودن هزینه جرم باعث افزایش مجرم در جامعه شده که این امر کار پلیس را دشوار کرده بنابراین بالا بردن هزینه جرم یکی از مؤلفه های مؤثر بر کاهش جرائم است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
با حکم فرمانده ناجا، سردار عباسعلی بهدانی فر در مراسمی با حضور جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به عنوان فرمانده انتظامی استان یزد معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۰   + ۵۹ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه کشور ما 40 سال است میزبان بیش از سه میلیون نفر از مردم افعانستان است گفت: به هیچ عنوان نمی شود فتنه غرق شدن اتباع افغانستانی را به مرزبانان ناجا نسبت داد و این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به اینکه بسیاری از آسیب های اجتماعی، معلول شرایط و عوامل متعدد است، رویکرد این نیرو در رابطه با آسیب ها، شناخت علل و عوامل ایجاد کننده آنهاست تا اقدامات انجام شده اثرگذارتر باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد سردار عباسعلی بهدانی فر در مراسمی با حضور جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به عنوان فرمانده انتظامی استان یزد معرفی شد.