یکشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۵:۵۵Dec 2019 8

جدیدترین‌های «خطیب نماز جمعه»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرکرد گفت: همواره تیر دشمنان با هوشیاری نسل جوان به سنگ می خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- خطیب نماز جمعه کرمانشاه گفت: برنامه دشمن ایجاد نفوذ در دانشگاه ها با هدف قراردادن تفکر جوانان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تبریز سوء مدیریت ها و بی تدبیری ها را عامل اصلی مشکلات کشور و نارضایتی مردم دانست.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۵    
خطیب نماز جمعه کرمان با اشاره به مناسبت های جاری، از جمله روز دانشجو مطالبی بیان کرد و با اشاره به مشکلات کنونی جامعه بر فعال شدن مساجدبرای مقابله با فتنه های دشمن تاکید کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
حوزه/ خطیب نماز جمعه تهران گفت:مسئولان بدانند، سیاست های افزایش قیمت به تنهایی گره گشا نیست و باید سیاست های غیر قیمتی نیز به کار گرفته شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه تهران: سیاست های افزایش قیمت تنها راه گشا نیست، باید سیاست های غیرقیمتی بکار گرفته شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه تهران: اگر حضور بهنگام، بصیرت، شجاعت و از همه بالاتر دیانت و عدالت رهبر معظم انقلاب نبود، طرح اصلاح قیمت بنزین با شکست مواجه می شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۱۰   + ۴۵ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه این هفته تهران تاکیدکرد که توجه و رسیدگی به خانواده های آسیب دیده در حوادث اخیر باید در اولویت قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۸    
خطیب نماز جمعه شهرکرد با بیان اینکه آنچه در شهرداری شهرکرد رخ داده است نیازمند بررسی است، گفت: این موضوع مسئله مهمی است و باید ریشه یابی شود، هر کس در این موضوع کوتاهی کرده باید پاسخگو باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۱    
خطیب نماز جمعه سنندج گفت: انتظار می رود کسانی که به مجلس ورود کرده، متعد، امانت دار و به فکر مشکلات مردم باشند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۵    
خطیب نماز جمعه تهران با تأکید بر اینکه انتخابات مجلس به میدانی برای خدمت و حراست از منافع ملی، اسلامی و انقلابی تبدیل شود، گفت: جمهوریت و اسلامیت نظام بر اساس قانون اساسی باید در انتخابات مستحکم شود.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد در خطبه های نماز جمعه 15 آذر تهران پس از دعوت خود و عموم مردم به رعایت تقوای الهی با اشاره به لزوم اهمیت احساس مسئولیت مسئولان در برابر سختی ها اظهار داشت ...
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، حجت الاسلام سید محمد حسن ابوترابی فرد در خطبه اول نماز جمعه این هفته تهران،با اشاره به فرازی از نامه علی (ع) به مالک اشتر ،بیان کرد :آن حضرت خطاب به مالک می نوسید رحمت و محبت و لطف به مردم تار و پود وجود تو را فراگیرد. کارگزاران تظام اسلامی باید اینگونه باشند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، سیدمجتبی میردامادی در خطبه های سیاسی عبادی این هفته نماز جمعه اصفهان گفت: روز قانون اساسی در این هفته است؛ خدا رحمت کند، کسانی که این قانون را از روی عقل، تدبیر و آینده نگری تدوین کردند، به ویژه شهید بهشتی که اگر قانون اساسی نبود خیلی چیزها بهم می ریخت. ...
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه اصفهان گفت: سخنرانی فرمانده سپاه هم در روز راهپیمایی تهران، جامع بود، ایشان گفتند، دیدید که حتی ترامپ جلسه استیضاح کنگره را نیامد و این بار تمام قدرت خود را به صحنه آورد.
اشکذر نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۷    
خطیب نمازجمعه رستاق با اشاره به سهمیه بندی بنزین، گفت: دولت می تواند با اعمال دقیق مالیات های گوناگون خصوصا از سپرده گزاریهای راکد، خانه های خالی از سکنه و... اوضاع معیشتی و اقتصادی کشور را بهبود بخشند و فقط از راه افزایش قیمت بنزین کسب درآمد نکند.
اصفهان شرق   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۱    
به گزارش اصفهان شرق ، حجت الاسلام و المسلمین مهدی عرب صالحی در هشتمین روز از آذرماه سال رونق تولید در خطبه های نماز جمعه شهر نصرآباد با سفارش نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و انجام واجبات و ترک محرمات و تبریک سالروز ولادت با سعادت امام حسن عسکری علیه السلام و عبدالعظیم حسنی ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۰۰:۱۷    
ایسنا : حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری خطیب نماز جمعه دیروز، در خطبه اول این هفته نماز جمعه تهران با بیان اینکه یکی از عالی ترین مصادیق رعایت تقوای الهی، سخن استوار و سنجیده گفتن است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۹:۲۰    
خطیب نماز جمعه ممسنی بر ترویج تفکر بسجی به عنوان تفکر الهام بخش مقاومت در عصر حاضر تاکید کرد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرکرد گفت: معیشت و رفاه مردم باید مدنظر مسئولان باشد و با ذخیره کافی کالاهای پرمصرف، از کمبود های احتمالی پیشگیری کنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاج علی اکبری خطیب نماز جمعه تهران: دولت از مردم به خاطر شیوه اجرای افزایش قیمت بنزین عذرخواهی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه یزد با اشاره به حضور حماسی مردم در محکومیت اغتشاشات اخیر از مردم هوشمند، بصیر و انقلابی ایران قدردانی کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۴    
حوزه/ خطیب نماز جمعه تهران گفت: امروز آمریکا مانند شیرِ پیرِ خسته ای شده است که هر از چند گاهی عربده می کشد و دندان های ریخته خود را به این و آن نشان می دهد و این فقط بزدلان را می ترساند.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه شیوه اجرای سهیمه بندی بنزین در بوته نقد است، گفت: خود مسئولان هم قبول دارند توضیح لازم و اجماع نخبگانی صورت نگرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- خطیب نماز جمعه قم گفت: موج جدیدی برای درهم شکستن قدرت محور مقاومت در ایران و سایر کشورهای محور مقاومت به جریان افتاده است و آمریکا در این توطئه هم راه به جایی نخواهد برد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: امثال ما که تریبون داریم و مسوولین و کسانی که سخنان آنها موج در جامعه می اندازد و تبعات پیدا می کند، باید حواسشان باشد که سخنشان سدید باشد. برخی خیلی بی حساب سخن می گویند معلوم می شود که فکر نکرده اند.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۴۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه شیوه انتخابی برای اجرای طرح بنزین مورد نقد است، گفت: باید از مردم حمایت، دلجویی و عذرخواهی شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه این هفته تهران گفت: امثال ما که تریبون داریم، مسئولانی که سخنان شان در جامعه موج می اندازد باید حواسشان باشد که سخن شان قول سدید باشد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: سیداحمد علم الهدی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته مشهد مقدس با اشاره به راهپیمایی های هفته گذشته در حمایت از امنیت کشور، گفت: حرکت غیورانه مرد آفرینی که مردم ایثارگر و با ایمان ما در این هفته و در نقطه به نقطه کشور از خود نشان دادند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۵۹ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: امثال ما که تریبون داریم و مسوولین و کسانی که سخنان آنها موج در جامعه می اندازد و تبعات پیدا می کند، باید حواسشان باشد که سخنشان سدید باشد. برخی خیلی بی حساب سخن می گویند معلوم می شود که فکر نکرده اند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام حاج علی اکبری در مصلی امام خمینی(ره) اقامه می شود.
ناطقان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در مصلی تهران اقامه می شود.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی/ تریبون های نمازجمعه در شهرهای مختلف، به تحلیل و تفسیر اعتراضات چند روز گذشته کشور اختصاص داشت. اعتراضاتی که در پی گران شدن نرخ بنزین به آشوب و اغتشاش در برخی نقاط انجامید ...
هرمز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۰۷:۳۱    
خطیب نماز جمعه شهرستان بندر خمیر گفت: امت اسلامی ما با بصیرت و آگاهی همان گونه که در صحنه های مختلف سربلند بیرون آمدند از این آشوب نیز عبور خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۱    
خطیب نماز جمعه کرج: همه می دانند رهبری عامل مقاومت و تقویت پایداری نظام و ملت برابر فشارهاست.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ خطیب نماز جمعه تبریز گفت: باید اتحاد فتنه گران را در سایه توکل بر خدا و بصیرت افزایی از بین برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
خطیب جمعه تهران: عامل سازماندهی اغتشاش ها در ایران بر همگان روشن است، در راس این شرارت ها، آمریکا قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه خرم آباد بسیج را گنجینه پایان ناپذیر انقلاب اسلامی دانست و به تعبیر امام راحل بسیج لشگر مخلص خداست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه شهرکرد برتشدید نظارت ها و پیشگیری از هرگونه گرانی به بهانه افزایش قیمت بنزین تاکید کرد.
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: خود دشمنان می گویند که سه سال برنامه ریزی کرده بودند و آدم هایشان را در خارج و داخل آموزش داده بودند اما خدا همه توطئه هایشان را خنثی کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به تحولات اخیر خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران هفته گذشته بار دیگر، جلوه نقش بر آب شدن توطئه های دشمنان را دیدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خطیب نمازجمعه این هفته تهران گفت: کسانی که امنیت و سربلندی نظام اسلامی را می خواهند اشرار را بدون کمترین دلسوزی به مسئولان معرفی کنند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی ظهر امروز در خطبه دوم نماز جمعه تهران با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای امنیت که در این هفته به شهادت رسیدند، ابراز داشت: به بازماندگان این شهدا می گویم افتخار کنید که نور شهادت به خانواده شما تابید ...
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۷:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله خاتمی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۷:۱۲    
امام جمعه تویسرکان با اشاره به تاکید دین مبین اسلام بر اطاعت از ولی فقیه گفت: خطیب نماز جمعه باید زبان مردم باشد و درد را بیان کند، مسوولان هم باید در قبال تریبون نماز جمعه پاسخگو باشند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: خطیب نماز جمعه تهران گفت: گرانی بنزین چه ربطی به خانه و میوه و اجناس دارد که گران شوند؟ باید انصاف باشد. آیت الله امامی کاشانی در خطبه های این هفته نماز جمعه تهران با تبریک میلاد با برکت پیامبر اسلام (ص)به بیان اخلاقیات، فضایل، روش و منش حضرت محمد(ص) پرداخت. ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۲:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: خطیب نماز جمعه مشهد مقدس گفت: در عرصه سیاست اگر بنا شد یک آدمی تفسیر اسلامی داشته باشد و قواره خود را با اسلام تطبیق کند باید سند ارائه دهد. اینطور نیست که بنده بگویم پیامبر با کفار مذاکره می کرد و بعد تخلف، دوباره مذاکره می کردند ...