چهارشنبه ۲۲ آبانساعت ۲۳:۴۶Nov 2019 13

جدیدترین‌های «حزب مؤتلفه»

بسیج   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی درباره تسلیم جناح های سیاسی در برابر FATF گفت: این هم مثل برجام است و از قراردادهای مشکوک و تفسیرپذیر می باشد و نتیجه آن براساس کارهای کارشناسی که صورت گرفته است، با منافع ملی ایران مغایرت دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۶    
ایسنا/همدان دبیر حزب مؤتلفه اسلامی استان همدان با بیان اینکه اصل بر مشارکت حداکثری و بعد انتخاب کاندیدا است، گفت: اولویت همه احزاب، جلب مشارکت مردم است.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۳۲    
قائم مقام دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: ما در جریان اصولگرایی باید وضع موجود و نیازهای امروز را بسنجیم و بر مبنای آن بتوانیم نامزدهای خود را انتخاب کنیم و نیروهایی که می خواهیم برای مجلس یازدهم معرفی کنیم را بر آن اساس انتخاب کنیم که قاطبه مردم بتوانند با این دیدگاه و این ذهنیت به نامزدهای جریان ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۳۲    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت:همه نشانه های این جنگ نسل چهارم در عراق و لبنان هویدا است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اصرار دولت بر تصویب لوایح مربوط به FATF گفت: با اجازه دسترسی به اطلاعات اقتصادی کشور، خود فرصت جاسوسی مالی را برای غرب فراهم می آوریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مشکل آمریکا با ایران، تسخیر لانه جاسوسی نیست؛ بلکه پرچمداری گفتمانی است که فرهنگ آمریکایی را ویرانگر سرمایه ها می داند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: آمریکا همواره درصدد سلطه بر ایران و غارت منابع ملی و تحقیر ایرانیان بوده و نمونه بارز آن تحمیل دیکتاتورانه کاپیتولاسیون درباره مستشاران نظامی آمریکا در ایران در سال 43 است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: ادعای کذب جهانگیری درباره لوایح FATF موجب از دست رفتن اعتماد عمومی به دولتمردان و مخدوش شدن وجهه عمومی آنان می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: آمریکا همچنان به دنبال حمایت از داعش است چراکه داعش هنوز حضور دارد و به مردم خسارت می زند. محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت و گو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- یک عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تأکید کرد: محمدباقر قالیباف، شهردار اسبق تهران به هیچ وجه در انتخابات آینده لیست مستقل ارائه نمی دهد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۶:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور ادبیات خود را به ادبیات محبت و مدارا با همه تغییر دهد، گفت: انتقاد برای دولت ها مفید است و رئیس جمهور باید از هر قدم که در جهت ریشه کنی و مقابله با فساد در کشور برداشته می شود استقبال کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: ای کاش روحانی به جای فرار رو به جلو، حاشیه سازی و حمله به یک نهاد انقلابی، به کارهای مغفول و بر زمین مانده دولت می رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت مرحوم حبیب الله عسکراولادی 6 آبا ن از سوی حزب مؤتلفه اسلامی برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: با توجه به تحریم های آمریکایی تصویب کنوانسیون پالرمو دردی از کشور دوا نمی کند و دولت نیز تعهدی در قبال قوانین مصوب نشده ندارد.
تیک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی موتلفه گفت: اتاق فکر سپاه همه نقاط قوتی که استکبار جهانی به آنان می بالید و ملت های ضعیف را به سخره می گرفت را به چالش کشیده است، هیمنه نظامی و تسلیحاتی آنان را با سرنگونی پهپاد به سخره گرفت و تجهیزات و قدرت اطلاعاتی، لایه های امنیتی ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اینکه اروپایی ها به تعهدات خود در برجام نیز عمل نکردند، گفت: به طور طبیعی از نظر ما اروپایی ها عملا از برجام خارج شده اند و در برابر نقض تعهدات آمریکا موضعی اتخاذ نکردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه گفت: رئیس جمهور در پایان دوره دوم ریاست جمهوری خود برای حل مشکلات معیشتی مردم اقدام کند.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس: ابوالفضل توکلی بینا، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در نشستی به مناسبت سالروز ورود امام خمینی(س) به نوفل لوشاتو در پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه به همه جای دنیا سفر کرده است، تصریح کرد: حتی کمونیست ها عکس امام را زده اند و نوشته اند این ناجی محرومین بوده است ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۲:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
جماران: ابوالفضل توکلی بینا، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در نشستی به مناسبت سالروز ورود امام خمینی(س) به نوفل لوشاتو در پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی، با اشاره به رابطه حسنه بین شاه و صدام، گفت: به امام فشار آوردند که یا باید سکوت کنید و یا عراق را ترک کنید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو حزب مؤتلفه در یادداشتی نوشت: امامت و ولایت، کانون قدرت معنوی جامعه اسلامی و الهام بخش حرکت انسان ها به سوی اهداف معنوی و مادی است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۹:۰۹    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در حالی شفافیت آراء را منجر به محافظه کار شدن نمایندگان نمی داند، بلکه معتقد است عدم شفاف شدن آراء به دورویی و نفاق منجر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: پیوندهای عاشورایی بین دو ملت ایران و عراق باعث می شود که هیچگاه دشمن نتواند به پیوند دو ملت آسیب رساند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۰:۵۰    
گروه سیاسی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی، شفافیت را اصلی مهم و تعیین کننده در حکمرانی خوب دانست و گفت: طرح نمایندگان در زمینه شفافیت نظام تقنینی کشور یک حرکت خوب و رو به جلو است اما به خاطر تعیین تکلیف کردن برای نهادهایی مانند مجلس خبرگان که آیین نامه خاص خود را دارند یا امنیتی بودن مسائل مطرح ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مواضع عزتمندانه رئیس جمهور همان توصیه ها و دقت های مقام معظم رهبری در نگاه به سیاست خارجی بود و بیانگر بدعهدی آمریکایی ها و سیاست های غلط چند کشور اروپاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه گفت: به طمع انداختن دشمن برای گرفتن امتیازهایی مانند مذاکره میان روحانی و ترامپ، خیانت است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۵    
دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مذاکره با طرفی که قلدری، توطئه و تحریم می کند مذاکره معنا ندارد؛ زیرا مذاکره باید بر اساس منافع متقابل انجام شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۰    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی به توئیت عبدالرضا داوری یکی از عناصر جریان انحرافی واکنش نشان داد و نیز از او شکایت کرده است.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: سامانه ای برای شفاف سازی مالی انتخاباتی ایجاد شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اربعین پدیده عظیم معنوی و انسانی و در حال جهانی شدن است که زمینه ساز تشکیل تمدن نوین اسلامی است.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: دولت کنترلی بر قیمت کالاها و خدمات نداشته و کاری کرد که قیمت ها افزایش پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۲    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: شفافیت آرا سنگ محک نمایندگان برای سنجش عقلانیت آنان در مواجهه با تصویب یا رد طرح ها در مجلس است.
روزنامه ایران: حسن غفوری فرد که خود سابقه چهار دوره نمایندگی را در مجالس اول، پنجم، هفتم و هشتم دارد، امیدواری نامزدها به درآمدزا بودن کرسی های نمایندگی مجلس شورای اسلامی را از آفات اصلی نهادی دانست که به گفته امام (ره) باید عصاره فضائل ملت باشد. ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۳    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: تنها راه مذاکره با آمریکا بازگشت این کشور به برجام و لغو تمامی تحریم هاست و این که فکر کنند بدون بازگشت به برجام و لغو تحریم ها حاضر خواهیم بود پای میز مذاکره بنشینیم و ملاقاتی صورت گیرد، خیالی خام است.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی با تکیه بر ملت و سرمایه های عظیم داخلی برای رفع مشکلات اقتصادی کاملاً کافی است و تنها تغییر سیاست های دولت، عزم و اراده جدی لازم دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت سومین روز درگذشت عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی، عصر امروز مجلس ختمی برای بزرگداشت آن مرحوم برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر اطلاعات درگذشت مرحوم حاج اسدالله عسگراولادی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی را تسلیت گفت.
ناطقان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۸:۳۹    
پیکر مرحوم اسدالله عسگراولادی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی، صبح یکشنبه 24 شهریور 1398 با حضور شخصیت های سیاسی و اقتصادی از مقابل مسجد فرشته خیابان ولیعصر (عج)تهران تشییع شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت : حسن غفوری فرد عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی درگفت وگوبا جماران گفت: آقای عسگراولادی می گفت دوره پنجم مجلس دو نفر آمدند گفتند ما کاندیدا بوده ایم، هر نفر حدود 800 میلیون تومان هزینه کرده ایم و رأی هم نیاورده ایم، حالا مقروض شده ایم. کمیته امداد به ما کمک کند ...
فرارو   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر اسدالله عسگراولادی در مسجدی در خیابان فرشته برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام ناطق نوری بر پیکر مرحوم عسگراولادی نماز خواند. غلامحسین شافعی، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه، نجار رئیس ستاد بحران وزارت کشور، محسن مهرعلیزاده، حجت الاسلام سیدرضا اکرمی ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
و پس از انقلاب هم تلاش کرد بیشتر چهره اقتصادی بماند. درباره سه دهه اول پس از انقلاب نیز فعالیت خود را در اتاق بازگانی می گوید: من به صراحت می گویم که به هیچ عنوان حزب مؤتلفه در اتاق بازرگانی هیچ نفوذی نداشته است و برادر من هم دخالتی در اتاق نداشت. [.. ...
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
غفوری فرد گفت: احمدی نژاد را خود آقای باهنر آورد. آقای باهنر نقش بسیار تعیین کننده ای داشت که ایشان را شهردار کردند. همان موقع گفتند که ایشان مشکل اقتصادی و پرونده اقتصادی باز دارد. ...
الف   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: آخر شهریورماه رئیس جمهوری به آمریکا برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل می رود. آمریکایی ها مثل همیشه نقشه کشیده اند که امیدواریم ریاست جمهوری اسلامی ایران با هوشیاری و اقتدار آن نقشه ها را خنثی کند ...
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش شمال نیوز، پیکر مرحوم اسدالله عسگراولادی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی، صبح یکشنبه 24 شهریور 1398 با حضور شخصیت های سیاسی و اقتصادی از مقابل مسجد فرشته خیابان ولیعصر (عج)تهران تشییع شد و ناطق نوری بر پیکر مرحوم عسگر اولادی نماز اقامه کرد. working(); ...
سلام نو / حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، در این مراسم حجت الاسلام ناطق نوری بر پیکر مرحوم عسگراولادی نماز خواند. غلامحسین شافعی، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه، نجار رئیس ستاد بحران وزارت کشور، محسن مهرعلیزاده، حجت الاسلام سیدرضا اکرمی، حسابی و جمعی از اعضای حزب موتلفه از حاضران در این مراسم بودند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: عسگراولادی از چهره های مؤثر اقتصادی، یک رکن صادرات کشور و در به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد کشور فرد تأثیرگذاری بود.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
اسدالله بادامچیان ، دبیرکل حزب موتلفه می گوید: کمترین تماس با آمریکا دولت را به سمت عدم مشروعیت و صلاحیت می برد و قطعاً با فشار افکار عمومی روبرو خواهد شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با حضور شخصیت های سیاسی و اقتصادی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با حضور جمعی از مقامات برگزار شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۸    
گروه اقتصادی / او چه تاجر خوب و چه یکی از ثروتمندان ایران، اکنون دیگر در میان ما نیست. بعد از چند روز بستری ناشی از عارضه مغزی، حزب مؤتلفه اسلامی جمعه عصر خبر داد، اسدالله عسگراولادی چشم از جهان فرو بست.
برترین ها / نوای رودبار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رئیس دفتر رئیس جمهوری درگذشت مرحوم حاج اسدالله عسگراولادی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی را تسلیت گفت. در متن پیام محمود واعظی آمده است: درگذشت مرحوم حاج اسدالله عسگر اولادی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی، موجب تاثر گردید ...