چهارشنبه ۲۹ خردادساعت ۱۳:۲۴Jun 2019 19

جدیدترین‌های «سرمایه گذاران»

خبرگزاری فارس   ۱ دقیقه پیش    
استاندار کردستان گفت: متاسفانه فضای تهمت و افترا در فضای مجازی موجب عدم امنیت برای مردم و حتی سرمایه گذاران در کردستان شده است لذا انتظار داریم دستگاه قضا در این خصوص به صورت ویژه ورود و با متخلفان برخورد کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۶ دقیقه پیش    
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش در اختتامیه المپیاد شایستگی محور که به میزبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی در شهر مشهد مقدس برگزار شد برگزاری این المپیاد را حرکتی نمادین و الهام بخش در جهت توسعه شایستگی های فنی و غیرفنی هنرجویان دانست. ...
ایسنا   ۱۲ دقیقه پیش    
استاندار کرمانشاه گفت: این استان در همه حوزه ها ظرفیت های بالایی برای سرمایه گذاری دارد. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، هوشنگ بازوند در همایش اقتصاد شهری و تالار مذاکرات سرمایه گذاری در شهر کرمانشاه که امروز (29 خرداد) با حضور جمعی از مسئولان و سرمایه گذاران در هتل پارسیان برگزارشد ...
ایرنا   ۱۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- شهردار کرمانشاه از تشکیل کارگروه حمایت از سرمایه گذاران در شورای شهر خبر داد و گفت: ظرفیت های سرمایه گذاری در کرمانشاه تلمبار است و از آنها استفاده نشده که این یک امتیاز عالی برای سرمایه گذاران است.
همشهری   ۳۱ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کرمان با اشاره به این که از مشارکت بخش خصوصی به طور جدی حمایت می کنیم، گفت: توسعه زیرساخت ها و بهبود کیفی شاخص های توسعه این استان مستلزم مشارکت هر چه بیشتر بخش خصوصی است. ...
آنا   ۴۵ دقیقه پیش    
استاندار کرمانشاه گفت: مرز مشترک طولانی کرمانشاه با عراق، بازار و فرصت مناسبی را برای این استان فراهم آورده که در همه حوزه ها سرمایه گذاری کنیم.
ایرنا   ۵۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه فضای کسب و کار استان را مطلوب توصیف کرد و به سرمایه گذاران در کرمانشاه قول داد که از سرمایه گذاری آنها به صورت ویژه حمایت کند.
در حالی که به دلیل امیدواری ها نسبت به حل اختلافات تجاری آمریکا و چین و موضع گیری انبساطی اخیر بانک مرکزی اروپا اشتها برای سرمایه گذاری های پرریسک بالا رفته است، قیمت طلا امروز کاهش داشت. سرمایه گذاران در عین حال منتظر تصمیم امروز فدرال رزرو آمریکا در مورد نرخ بهره هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
افزایش امید سرمایه گذاران به این که فدرال رزرو هم خط مشی بانک مرکزی اروپا را دنبال کرده و درها را برای کاهش نرخ بهره در آینده باز کند، موجب شد سهام آسیایی به رکورد 5 هفته ای خود برسد.
سبلانه   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت:کنفرانس نمایشگاه کشورهای عضو اکو در کنار آشنایی شرکت کنندگان با توانمندی های گردشگری استان ، زمینه را برای جذب سرمایه گذاران صنعت گردشگری جهان و بالاخص کشورهای عضو اکو در استان مهیا خواهد ساخت.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
شهردار کرمانشاه گفت: با تسهیل شرایط سرمایه گذاری و تسریع در صدور مجوزها، برای حضور سرمایه گذاران سنگ در کرمانشاه تمام خواهیم گذاشت.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
شهردار کرمانشاه گفت: با تسهیل شرایط سرمایه گذاری و تسریع در صدور مجوزها، برای حضور سرمایه گذاران سنگ در کرمانشاه تمام خواهیم گذاشت. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه ...
اکو فارس   ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
اکوفارس: مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: این منطقه آماده استقبال از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای استقرار صنایع خودروسازی است و در این زمینه ظرفیت های مطلوبی دارد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قیمت نفت با تجدید امیدواری سرمایه گذاران به حل اختلافات تجاری آمریکا و چین، در معاملات روز چهارشنبه افزایش پیدا کرد.
ایفنا   ۱ ساعت پیش    
پایگاه خبری فولاد ایران - افت یوآن در برابر دلار آمریکا با ثبت نرخ برابری 6.957 نگرانی سرمایه گذاران نسبت به تداوم این روند کاهشی تا عبور از نرخ حساس 7 در برابر دلار افزایش یافته؛ اتفاقی که از سال بحران مالی جهانی دهه گذشته تکرار نشده است. ...
سینما پرس   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: همزمان با اکران عمومی فیلم سینمایی ما همه با هم هستیم و اعتراض گروهی از فیلمسازان نسبت به عدم شفافیت منشأ سرمایه این فیلم، شنیده ها حکایت از آن دارد که سرمایه گذار این فیلم با حجم بالایی از فیلمنامه های پیشنهادی اهالی سینما برای تولید روبه روست ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
کرمان - ایرنا - فرماندار ریگان گفت: سرمایه گذارانی که در ریگان سرمایه گذاری می کنند از معافیت 10 ساله مالیات برخوردار خواهند شد.
استاندار کرمانشاه گفت: سرمایه گذاران را به چشم زائران خانه خدا می بینیم که نان حلال در سفره مردم می گذارند و باید به استقبالشان برویم.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر امیدواری سرمایه گذاران به حل اختلافات تجاری آمریکا و چین و انتظار بازار برای اعلام تصمیم سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا، کاهش پیدا کرد.
اقتصادگردان   ۲ ساعت پیش    
روحانی در مراسم افتتاح ترمینال سلام فرودگاه امام(ره) با اشاره به قول وزیر راه و شهرسازی برای تحویل 400 هزار واحد مسکونی به مردم، گفت: همه بخش های خصوصی برای این مهم به کار دعوت شده اند و سرمایه گذاران و شرکت ها ورود خواهند کرد.
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
عضو هیات رییسه شورای شهر زاهدان گفت: تنها راهی که می تواند موانع بر سر راه سرمایه گذاران در عرصه گردشگری را از میان بردارد توجه شوراهای بالادستی و دستگاه های اجرایی به موضوع گردشگری خواهد بود.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نداشتن سواد مالی کافی در بین سرمایه گذاران غیر حرفه ای بازار سرمایه سبب زیان آنها در این بخش شده است که مدیرعامل مرکز مالی ایران تاکید دارد تصمیم گیری با علم سبب می شود طول دوره ای که شخص منابع مالی خود را در بازار سرمایه ...
جایگاه تشریفات اختصاصی (CIP) فرودگاه اصفهان با حضور سیاوش امیرمکری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و هیات همراه، نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی و معاون استانداری افتتاح شد. ...
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با ایجاد شهرک های صنعتی قرار بود که سرمایه گذار در بوروکراسی های اداری گرفتار نشود و هزینه سرمایه گذاری نیز به سبب توزیع و اشتراک این هزینه در این محل ها کاهش یابد ...
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
شهردار کرمانشاه گفت: قول می دهم درراستای برنامه های سرمایه گذاران و اخذ مجوز نگاه ویژه ای به سرمایه گذارن داشته باشیم.
دومین اجلاس گردشگری سلامت کشورهای عضو سازمان همکاری اکو به مدت سه روز در شهر اردبیل و سرعین با حضور صاحب نظران، مسؤولان و سرمایه گذاران حوزه گردشگری سلامت از کشورهای ایران، ترکیه، پاکستان، افغانستان، جمهوری آذربایجان، قزاقستان، ترکمنستان، قرقیزستان، ازبکستان و تاجیکستان برگزار می شود.
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به افزایش 80 درصدی ظرفیت این مجموعه با افتتاح ترمینال-گالری سلام گفت: خدمات در این ترمینال در کلاس A ارائه خواهد شد.
استاندار سمنان گفت : بانک ها و ستاد تسهیل باید مساعدت و همکاری بیشتری با سرمایه گذاران در جهت رونق تولید داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در ماه آوریل سرمایه گذاران خارجی از جمله روسیه حجم اوراق قرضه دولتی دلاری وزارت خزانه داری آمریکا تحت مالکیت خود را با سرعت بیشتری کاهش دادند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس اعتقاد دارد مفاد سیاست های اقتصاد مقاومتی تاکید بر صادرات و ارزآوری دارد که بر این اساس دستگاه دیپلماسی می تواند نقش مهمی را ایفا کند.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - سرمایه گذاران بازارهای آسیایی در این روزها بسیار محتاطانه عمل می کنند چراکه منتظر تصمیم نهایی بانک مرکزی آمریکا درباره کاهش یا عدم کاهش نرخ بهره هستند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۲:۳۰    
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: در پنج فصل متوالی، استان زنجان جزو استان های سرمایه گذاری با شاخص مطلوب است. به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، غلامحسین جمیلی عصر امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی که با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: در شرایط سخت فعلی، استان نیاز به این دارد که مدیران از قوه خلاقیت و ایده پردازی خود استفاده کامل کنند. مبارزه با هیولای بیکاری با جذب سرمایه گذاران و رونق تولید میسر خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۸:۳۶    
مسئولان برای حل مشکلات واحدهای تولیدی، اقتصادی و حمایت از سرمایه گذاران در استان کردستان عزمِ جزمِ کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
برش شهرستانی طرح همیاران آب تا دو هفته آینده نهایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۵۶    
آئین استقبال از نمایندگان 10 کشور عضو اکو و سرمایه گذاران بخش سلامت در مجموعه میراث جهانی بقع شیخ صفی الدین اردبیلی برگزار شد.
عصر بانک   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
هفته گذشته بیت کوین حامل خبرهای خوبی برای سرمایه گذاران بود. جهش های خشمگین بازار بیت کوین و دورخیز این ارز برای رسیدن به میزان 10 هزار دلار تصویر مثبتی از آن ترسیم کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: توسعه شهرک های صنعتی خصوصی در اولویت فعالیت های اقتصادی استان قرار داشته و حمایت لازم از سرمایه گذاران این بخش در استان صورت خواهد گرفت.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - مدیران عامل کمپانی های معدنی در پنجمین سمینار سالانه مس موسسه Fastmarket که 5 ژوئن در نیویورک برگزار شد؛ اعلام کردند که جنگ تجاری میان آمریکا و چین باعث کاهش علاقه سرمایه گذاران به صنعت مس می شود.
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلخال گفت: امسال 800 هکتار از اراضی ملی این شهرستان در اختیار سرمایه گذاران طرح های اقتصادی و اشتغال زای منطقه قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- استاندار قم گفت: مجموعه مدیریت استان از ایجاد شهرک های صنعتی خصوصی حمایت می کند، بسیاری از تولیدکنندگان قمی ظرفیت ایجاد شهرک های خصوصی را دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی گلستان گفت: باتوجه به برنامه های متنوع دولت در زمینه انبوه سازی و حمایت و مساعدت های لازم در این بخش، لازم است بستر حضور سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی بومی و غیربومی در صنعت ساختمان استان فراهم شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: این استان از هرگونه سرمایه گذاری در بخش گردشگری سلامت حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ریگان گفت: سرمایه گذارانی که در این شهرستان سرمایه گذارانی کنند از معافیت 10 ساله مالیاتی برخوردار می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: به دنبال جذب سرمایه گذار برای احداث دهکده سلامت در اردبیل هستیم. به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، اکبر بهنامجو در دومین کنفرانس سلامت و گردشگری اکو در دانشگاه محقق اردبیلی اظهار کرد: برای احداث دو بیمارستان خصوصی ...
سفیر تجارت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در بصره ، کشور عراق را یک فرصت استثنایی برای بازرگانان، تجار و صادرکنندگان ایرانی به خصوص سرمایه گذاران منطقه آزاد اروند دانست و گفت: رایزنی برای تسهیل صادرات کالا به عراق انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۳:۵۶    
رئیس دادگستری ساوه: حمایت قضائی از سرمایه گذاران صنایع مختلف برای رونق هرچه بیشتر تولید استان مرکزی در دستور کار است.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
احتیاط سرمایه گذاران قبل از جلسه فدرال رزرو در مورد نرخ بهره، امروز بر بازارهای آسیایی سایه انداخته است، با این وجود اکثر سهام آسیایی توانستند رشد کند. ...
عضو هیأت رئیسه اتاق بازرگانی تهران گفت: فعالان اقتصادی در تجارت دریایی مشکلی ندارند و تحریم ها در این حوزه اثر قابل توجهی نداشته است.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست بررسی درخواست سرمایه گذاری تعدادی از سرمایه گذاران این شهرستان بیان کرد ...