شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۷:۰۷Jun 2018 23
 

جدیدترین خبرهای «هوای پاک»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
اصفهان - مدیرکل امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان گفت: هوای اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت 12 ظهر امروز با میانگین شاخص کیفی 51 در وضعیت سالم و در آستانه هوای پاک ثبت شد.
آنا   ۶ ساعت پیش    
بهار سال گذشته سهم تهرانی ها از هوای پاک و سالم 84 روز بود که امسال این آمار کاهش داشته و به 79 روز رسیده است.
دنیای خودرو   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۰    
سه شنبه 29 خرداد ماه، محل نمایشگاه های بین المللی استان یزد در منطقه صفائیه، شاهد افتتاح نخستین نمایشگاه هوای پاک پاکروها بود که در آن دوچرخه ها، موتورسیکلت ها و وسایل نقلیه هیبریدی به نمایش گذاشته شده اند.
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۸:۴۹    
مسئول توسعه حمل و نقل پاک شهرداری یزد از آغاز بکار نمایشگاه هوای پاک برای اولین بار در استان خبر داد و گفت: این نمایشگاه تا اول تیرماه در راستای توسعه حمل و نقل پاک دایر خواهد بود.
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۳:۵۰    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: مجموعه مدیریت استان به عنوان نماینده دولت باید بحث اجرای قانون هوای پاک را از دستگاه های متولی، بخش صنعت، محیط زیست و شهرداری ها مطالبه کند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۱    
سه شنبه بیست و نهمین روز از خرداد، برنامه "همین امروز - همین امشب" در بخش های مختلف خود به هوای پاک و محیط زیست می پردازد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۲    
کرج- ایرنا- فرهنگیان استان البرز درحرکتی ارزشمند، پویش سه شنبه های بدون خودرو را با شعار هوای پاک و استفاده نکردن از خودرو به صورت تک سرنشین را کلید زدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۰۰    
علی فرزانه، دانش آموخته دکتری مهندسی شیمی از دانشگاه فردوسی مشهد است که راهبری یک گروه فناور را در مرکز رشد فناوری دانشگاه به عهده دارد، موفق به اختراع گرافینیک نانوساختاری شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۶:۱۷    
کارشناس پایش اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: این استان طی سال جاری دارای 42 روز هوای پاک بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۸:۲۴    
همایش دوچرخه سواری با هدف توسعه ورزش همگانی و داشتن هوای پاک در مهاباد برگزار شد.
موج   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۱    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از ثبت 16 روز هوای پاک در اصفهان از ابتدای سال 97 خبر داد. به گزارش خبرنگار موج از اصفهان، رحمان دانیالی در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه استان اصفهان از ابتدای امسال 16 روز هوای پاک داشته ...
کار پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۰:۳۸    
: گزارش ها حاکی از آن است که استونی اولین کشور در زمینه حمل ونقل عمومی رایگان است. در شهر تالین، پایتخت استونی در سال 2013، حمل ونقل عمومی به ساکنان محلی ارائه شد اما در حال حاضر، این کشور اهداف خود را ارتقا داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۹    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: کارگروه استانی برای اجرای قانون هوای پاک در استان تشکیل شده که این کارگروه پنج جلسه برگزار کرده است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۲۸    
قم- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: قانون هوای پاک به استان ها ابلاغ شد و قم اولین استانی است که قانون هوای پاک را با جدیت پیگیری می کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۱۴    
قم- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: قانون هوای پاک به استان ها ابلاغ شد و قم اولین استانی است که قانون هوای پاک را با جدیت پیگیری می کند.
عصر خودرو   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۳:۳۹    
عصر خودرو - اگرچه تا چندین سال قبل خودروهای مجهز به قوای فنی هیبرید را تنها می شد در سبد محصولات بعضی خودروسازان (آن هم با تنوع بسیار کم) دید؛ اما امروزه به سبب تلاش های جمعی و همگانی در راستای کاهش آلایندگی و حفاظت از محیط زیست ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۴    
تهویه مطبوع قابل حمل موسوم به Hisense Hi-Smart محصولی منحصر به فرد است که به سهولت قابل حمل و انتقال است.
سیری در ایران   ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۳    
کافه رستوران چای باغ تهران، یکی از بزرگ ترین و زیباترین رستوران های پایتخت در باغ رویایی ونک است. جایی که شعار مدیرانش شما را برای دیدن و صرف لحظاتی شاد در محیط دل انگیزش وسوسه می کند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۵:۵۰    
هوای تهران امروز در شرایط سالم قرار دارد و شاخص ذرات کمتر از 2.5 میکرون بر روی عدد 61 است. به گزارش ایلنا، و براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، تا به امروز پایتخت 8 روز هوای پاک 58 روز هوای سالم و 12 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس جامعه را داشته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۸    
کرمان - ایرنا - کرمان که همواره آسمان آبی و پرستاره اش زبانزد خاص و عام بود این روزها تغییرات اقلیمی و ایجاد گرد و غبار بر هوای پاک و آسمان آبی این استان آسیب وارد کرده به طوری که سهم شهر کرمان طی سالجاری از هوای پاک تنها یک روز بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۸:۴۶    
کرمان - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت: شهر کرمان در فروردین ماه فقط یک روز هوای پاک داشته، در اردیبهشت روز پاکی نداشته و در خرداد ماه نیز بیشتر روزهای آن تاکنون به لحاظ شاخص های کیفی در مرحله ناسالم قرار داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۲۱:۴۷    
نائب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان البرز گفت: بانوی دوچرخه سوار سایکل توریست استان البرز عصر امروز به مناسب روز جهانی دوچرخه سواران ایران را به مقصد ترکیه ترک کرد و طول مسیر را با شعار هوای پاک رکاب خواهد زد.
تیتر امروز   ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۵۱    
امسال برای اولین بار سازمان ملل به پیشنهاد کشور ترکمنستان سوم ژوئن برابر با 13 خرداد ماه را روز جهانی دوچرخه اعلام کرده تا توجه جهانیان را نسبت به اهمیت این وسیله پاک جلب کند اما در ایران تشکل های مردم نهاد حدود سه سال گذشته این موضوع را مطرح کرده و مردم از دولتمردان جلوتر بوده و حمایت آنها را به ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۵    
دوچرخه سواران شهر خوی باشعار هوای پاک و سلامت و برای ترویج فرهنگ ورزش و دوچرخه سواری مسافت چندکیومتری تا مقبره شمس تبریزی را رکاب زدند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- قاضی بخشی محبی با اشاره به جدیت دادستانی مشهد در اجرای طرح های قانونی هوای پاک گفت: امور اراضی جهاد کشاورزی در جهت صیانت از اراضی و حفظ منابع طبیعی می بایست نظارت جدی تری بر تغییر کاربری هایی که سبب تشدید یا استقرار آلودگی می شود داشته باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۱:۲۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی دقیق و واقع بینانه در شهرداری تهران، گفت: شهرداری باید برای بهبود هوای تهران برنامه ریزی داشته باشد.
روزنامه باختر   ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۳۸    
به گزارش باختر ، علی حجتی یادداشتی را در پاسخ به مطلب بی تفاوتی مدیریت شهری دربرابر نابودی باغات کرمانشاه به دفتر باختر ارسال کرده است . در این یادداشت آمده است : باغات کهن سراب ، کسری ، رفعتیه و غیره ، باغاتی زیبا و فرحبخش ...
شفاف نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۵    
قبل از هر چیز قابل ذکر است که شرکت هوای پاک ایران نمایندگی کولرگازی بوش در ایران بوده و مدل هایی که در این مطلب معرفی می کنیم ، محصولات شرکت بوش بوده که توسط تنها نماینده رسمی سیستم های تهویه مطبوع بوش در ایران ، شرکت هوای پاک ایران وارد شده و به فروش می رسند .
توریسم آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۷:۱۰    
طبیعت گردی، پرطرفدارترین نوع گردشگری است. گشت وگذار و تماشای جلوه های ویژه طبیعت، گونه های نادر گیاهی و جانوری، هوای پاک و آشنایی نزدیک با فرهنگ اقوام مختلف از ویژگی های سفرهای طبیعت گردانه است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۵    
استان کرمان در فروردین ماه در مجموع یک روز هوای پاک داشته است و در اردیبهشت ماه اصلاً هوای پاک نداشته است.