یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۴:۵۹Dec 2018 16

جدیدترین‌های «هوای پاک»

خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
شهرستان ممسنی به دلیل قرار گرفتن بر روی خط زاگرس از لحاظ منابع طبیعی و زیست محیطی اهمیت ویژه ای دارد و فیلتری برای هوای پاک شیراز است.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۲    
زینب زینال زاده - فاطمه عسگری نیا| خبرنگار آلودگی های صوتی و زیست محیطی خودروها بیش از هر نقطه دیگر شهر در پهنه مرکزی پایتخت یا همان قلب تهران حس می شود ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۲۷    
این روزها در حالی می بینیم سالمندان و کودکان در سطح شهر تردد می کنند که اکثر آنها ماسک هایی بر صورت زده اند، دلشان برای یک نفس عمیق از هوای پاک تنگ شده و سؤال اینجا است که چرا با وجود کارگروه ملی مقابله با آلودگی هوا در کشور و تکالیف بالادستی هنوز نتوانسته ایم با غول آلودگی هوا مقابله کنیم؟
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۶:۰۷    
مدیرکل ارزیابی اثرات زیست محیطی سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اینکه وضع قانون هوای پاک یک حرکت زیر ساختی مهم است، گفت: متاسفانه در گذشته پروژه های بسیاری بدون نظر محیط زیست اجرا شد که در حال حاضر از آنها به عنوان معضل یاد می شود. تعدادی از سدسازی هم نمونه از این پروژه ها است.
موج   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۵۷    
نشست خبری علیرضا صلواتی معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری اصفهان به مناسبت 26 آذر روز حمل و نقل و 29 دی روز هوای پاک در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۶    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی خواستار اجرای کامل قانون هوای پاک شد.
کرج رسا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۶:۵۳    
این روزها شهرستان کرج مرکز استان البرز که در روزگاری نه چندان دور به باغشهر معروف بود، اوضاع خوشی ندارد، چرا که آسمان خاکستری میهمان همیشگی آن شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۱:۱۶    
شاخص کیفی هوای کلان شهر اصفهان امروز با میانگین شاخص کیفی 67 در محدوده سالم قرار داشت، اما از روز جمعه تا یکشنبه اصفهان هوای پاک را در ریه های خود تنفس کرده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۵۹    
معاون امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به اینکه جلسه کمیسیون ماده 11 قانون هوای پاک استان تهران به دلیل عدم حضور برخی از اعضای رسمی این جلسه ، برگزار نشد گفت: تصمیماتی که در این کمیسیون اتخاذ می شود برای استان و سلامت شهروندان مهم است و مدیران به این موضوع توجه داشته باشند.
همدان پرس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۶    
اولین جلسه کمسیون ماده 11 قانون هوای پاک در راستای اجرای قانون مزبور که مصوب مجلس شورای اسلامی است، در دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری به دبیری اداره حفاظت محیط زیست استان همدان تشکیل شد | توسعه ای که پایدار نباشد و محیط زیست را آلوده کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۱    
تبریز- بوی نامطبوع پالایشگاه تبریز و وارونگی هوا این روزها به قوز بالای قوز آلودگی هوا در منطقه کوجووار تبریز تبدیل شده و مردم این منطقه در انتظار هوای پاک هستند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۱    
محققان می گویند اگر دولت چین با توان بیش تری با آلودگی هوا مبارزه کند، می تواند تولید انرژی خورشیدی را به میزان زیادی افزایش دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۵    
اصفهانی ها برای سومین روز متوالی هوای پاک تنفس می کنند.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۵    
هوای شهر اصفهان برای سومین روز متوالی در آذرماه در شرایط پاک قرار گرفت و تا کنون شهر اصفهان در آذرماه امسال پنج روز با هوای پاک را تجربه کرده است.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۰۲    
طبیعت گردی پرطرف دارترین نوع گردشگری است. گشت وگذار و تماشای جلوه های ویژه طبیعت، گونه های نادر گیاهی و جانوری، هوای پاک و آشنایی نزدیک با فرهنگ اقوام مختلف از ویژگی های سفرهای طبیعت گردانه است.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۰:۲۱    
به گزارش خبرگزاری منجیل خبر ، نرگس محمدی که این روزها در حال بازی در فصل سوم سریال تلویزیونی ستایش است، با چند عکس از گردش و ورزش خود در هوای پاک تهران (شنبه 17 آذر)، صفحه اینستاگرامش را به روز کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۲    
شاخص کیفی هوا در هفته گذشته گاهی در وضعیت قرمز و گاهی در ضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت که بارش های روز پنجشنبه به کمک نفس استان اصفهان آمدند و پس از بارش باران، شاخص کیفی هوا در روز جمعه و امروز به محدوده پاک رسید.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۹    
تهران- ایرنا- مدت هاست هوای پاک مدام برای پایتخت به آرزو تبدیل شده است. شرایط هوا در سال 97 البته در مجموع بهتر از گذشته است. تعداد روزهای پاک و سالم تا آخرین روز آبان 215 روز بود. اما هنوز غبار سیاه بر شهر و نفس ها تنگ است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۳    
منصور شیشه فروش روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: قانون هوای پاک سال گذشته به همه دستگاه های اجرایی ابلاغ و وظیفه هرکدام مشخص و تعیین شده است، جای هیچ بهانه و عذری برای انجام ندادن تکالیف محول شده وجود ندارد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۹    
هوای تهران در شرایط پاک قرار دارد و پایتخت نشینان اولین روز هفته را با هوای پاک تجربه می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۰    
با تداوم وزش باد، اهالی نصف جهان در نخستین روز از هفته پاییزی در هوای پاک تنفس کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۸    
روزنامه خراسان در ستون ویژه های امروز نوشت: علی لاریجانی رئیس مجلس در نامه جدید خود به حجت الاسلام روحانی، با اشاره به مصوبه 17 مهرماه دولت در خصوص هزینه های دریافت شده از مردم توسط مراکز معاینه فنی، متذکر شده در حالی که بر اساس تبصره 17 قانون هوای پاک مصوب سال 1396 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۹:۲۰    
در روزهایی که لطافت هوای پاییزی در سراسر استان پخش شده، وسایل نقلیه فرسوده لذت تنفس در این هوای پاک و تمیز را از مردم می گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۰    
پیاده روی در هوای پاک و مفرح یکی از تفریحات همدانی هاست .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۵    
باد و باران هوای پاک را برای مردم کلانشهر اصفهان به ارمغان آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۷:۳۰    
معاون فرهنگی و ساماندهی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی بابیان اینکه 2 سمن آوای ناب زندگی و همیاران هوای پاک در خراسان شمالی مجوز فعالیت گرفتند گفت: هم اکنون 43 سازمان مردم نهاد در استان مجوز فعالیت دارند.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۷:۰۱    
مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای شهرهای زنجان با شاخص 111، ارومیه 116، اراک 123، اصفهان 125، تبریز 138، تهران 139، اهواز 140، کرج 142 و همدان 142 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۵    
یک خانواده ورزشکار، با دوچرخه 13 استان کشور را طی کردند و اکنون به میبد رسیدند
موج   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۷    
امروز پیش بینی شد هوای تهران در وضعیت اضطرار قرار می گیرد اما هنوز تکلیف آیین نامه جدید تبصره 3 ماده 3 قانون هوای پاک مشخص نیست. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- رییس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران در جلسه هماهنگی کمیپن هوای پاک تهران با بیان اینکه کودکان در تبلیغات نقش موثری دارند، گفت: روانشناسی اجتماعی این موضوع نیازمند کار کارشناسی است.
بلدیه   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۱    
بلدیه | یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به هرس درختان در روزهای گذشته در شهر تهران، گفت: هرس تهران در کلانشهر تهران باید صحیح و به موقع و درست انجام شود. ...
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۵    
به گزارش جهان نیوز ، روزنامه خراسان نوشت: در حالی که هیئت دولت در نیمه مهرماه امسال، آیین نامه اجرایی مربوط به ماده 3 قانون هوای پاک را به دستگاه های مربوط ابلاغ کرده، یک نهاد نظارتی با ارسال نامه ای برای مسئولان ارشد نهاد ریاست جمهوری، به آن ها متذکر شده علاوه بر این که در این مصوبه جدید کابینه ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۸:۴۰    
تهران - ایرنا - صدراعظم آلمان روز دوشنبه اعلام کرد، دولت برلین 500 میلیون یورو برای اجرای سیاست هوای پاک در شهرهای این کشور اختصاص داده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۲    
دزفول یکی از شهرهای استان خوزستان است که به دلیل برخورداری از آب سالم، هوای پاک و معتدل و زمین حاصلخیز شرایط بسیار ویژه ای برای کشت و زرع دارد که باعث شده محصولات با کمترین میزان سمپاشی، به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی به بار بنشینند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۱    
کارشناس مسئول کیفیت هوای محیط زیست استان اصفهان گفت: سه روز از اینکه هوای اصفهان ناسالم برای عموم است می گذرد و شهر تنها دو روز هوای پاک در آذرماه تجربه کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۶    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: دو طرح توسعه شهرک صنعتی میناب و غرب بندرعباس در کمیسیون ذیل ماده 11 قانون هوای پاک استان هرمزگان تصویب شد.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۳    
طبیعت گردی پرطرف دارترین نوع گردشگری است. گشت وگذار و تماشای جلوه های ویژه طبیعت، گونه های نادر گیاهی و جانوری، هوای پاک و آشنایی نزدیک با فرهنگ اقوام مختلف از ویژگی های سفرهای طبیعت گردانه است.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۹    
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد ، چند سالی است با کاهش میزان بارش ها و برداشت بیش از حد از منابع آبی، دشت های چهارمحال و بختیاری با پدیده خشکسالی روبه رو هستند و به دنبال آن ریزگردها مهمان ناخوانده استانمان شده اند ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۰    
رضا اسماعیلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع 257 روز گذشته از سال جاری 30 روز هوای پاک در مشهد ثبت شده در حالی که این رقم در مدت مشابه پارسال 12 روز بوده است. ...
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۴    
طبق گزارش مرکز پایش آلاینده های زیست محیطی، امروز کیفیت هوای مشهد پاک است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۴    
شاخص کیفی هوای شهر اصفهان که در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته گذشته به دلیل بارش باران، در محدوده هوای پاک قرار گرفته بود، از روز پنجشنبه تا به حال در محدوده ناسالم برای عموم قرار دارد.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۵    
با هدف پاسداشت هوای پاک و روز بدون خودرو، همایش دوچرخه سواری با حضور مدیران و کارکنان بانک رفاه و شهرداری اصفهان به میزبانی این مدیریت در شهر اصفهان برگزار شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۸    
کارشناس مسئول کیفیت هوای محیط زیست استان اصفهان گفت: از ابتدای امسال تا کنون شهروندان اصفهانی 30 روز هوای پاک نفس کشیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۶    
تهران- مدیرکل محیط زیست استان تهران از افزایش تعداد روزهای هوای پاک امسال نسبت به سال 96 در استان تهران خبر داد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: از 20 روز هوای پاک امسال که نسبت به سال گذشته بیشتر شده است 10 روز نتیجه بارندگی و 10 روز نشان دهنده اقدامات کار گروه آلودگی است.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۳    
کاهش آلاینده های پایتخت در اثر بارش های باران و جریمه های سنگین اتومبیل های فاقد معاینه فنی بهانه ای است تا عوامل همین امروز، همین امشب از هوای پاک بگویند.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان، براساس ماده 8 قانون هوای پاک، آن دسته از خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر که در طرح نوسازی اعلام شده توسط دولت ثبت نام نموده اند تا زمان تحویل خودروی جدید حداکثر تا پایان سال 98 از مقررات مربوط به ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۱    
تهران - ایرنا - مدیر کل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تهرانی ها از ابتدای سالجاری تا امروز ( 5آذرماه ) 14 روز هوای پاک تنفس کردند که این عدد در مدت مشابه سال قبل 12 روز بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۹:۳۱    
شاخص کیفی هوای شهر اصفهان که در روز پنج شنبه نخستین روز آذرماه برای گروه های حساس ناسالم بود، پس از بارش های 48 ساعت گذشته در روزهای یکشنبه و دوشنبه در محدوده پاک قرار دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۶:۲۹    
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، شینا انصاری روز دوشنبه افزود: همچنین هوای تهران از ابتدای سالجاری تا به امروز 205 روز سالم و 32 روز ناسالم بوده که در مدت مشابه سال گذشته 194 روز سالم ، 44 روز ناسالم برای گروه های حساس و یک روز ناسالم برای تمام گروه ها بوده است. ...