چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۸:۱۷Apr 2020 1

جدیدترین‌های «کمیسیون تلفیق بودجه»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه تأکید کرد: مهم ترین اولویت مجلس یازدهم باید حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان واقعی باشد.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۸:۳۴    
شورای نگهبان در بررسی مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه سال 1399 کل کشور، اجازه واردات خودروهای خارجی (موضوع بند الحاقی 7 به تبصره 6) را مغایر بند هفتم سیاستهای کلی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و بند 8 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی اعلام کرد و آن را مخالف بند 1 اصل 110 قانون اساسی شناخت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
پس از لابی اتاق بازرگانی در کمیسیون تلفیق بودجه مجلس و تصویب بند الحاقی ذیل تبصره 19 لایحه بودجه 1399، شورای نگهبان آن را مغایر قانون اساسی تشخیص داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
غلامرضا تاجگردون با اشاره به تایید لایحه بودجه 99 از سوی شورای نگهبان گفت: امروز کار بودجه در فرآیند بررسی بین شورای نگهبان و مجلس به اتمام رسید و باید بودجه به دولت ابلاغ شود ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی جزئیات افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 99 را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۱:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون تلفیق بودجه 99نحوه افزایش حقوق ها در بودجه سال آینده را تشریح کرد.
خودرو بانک   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که روزهای گذشته صحبت از پیشنهاد کمیسیون تلفیق بودجه در رابطه با واردات خودروهای سبک و سنگین با اولویت خودروهای هیبریدی، ماشین آلات معدنی و همچنین ماشین آلات راه سازی با ارز منشأ خارجی بود و به نوعی روزنه امیدی برای واردات خودرو در سال آینده بوجود آورده بود ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: بودجه سال 99 حدود 150 هزار میلیارد تومانی کسری دارد و حتی شاید بیشتر از این هم باشد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در خصوص ایراد شورای نگهبان به مصوبه کمیسیون تلفیق درباره اخذ مالیات از خانه ها نیز توضیحاتی ارائه کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به اینکه امسال هم بودجه شرکت های دولتی بررسی نشد، گفت: اصلاح ساختار بودجه باید در سال های آینده مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۷:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه بودجه 99 با فنی خواندن ایرادات بودجه ای شورای نگهبان، گفت: کمیسیون تلفیق نباید از متن لایحه خارج می شدو امانتداری می کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت:نظر شورای نگهبان پیرامون بودجه سال 99تامین شده و فردا رئیس مجلس لایحه فوق را به رئیس جمهور ابلاغ خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: لایحه بودجه 99 براساس زمانبندی قانونی بررسی شد و مجلس از آنچه که قانون برای او معین کرده بود، عدول نکرد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 99 از افزایش 50 درصدی حقوق کارمندان دولت در سال آینده خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با رد مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی مبنی بر آزادی واردات خودرو در سال 99، آخرین تلاش ها برای لغو ممنوعیت ورود خودروهای خارجی به کشور نیز ناکام ماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
امروز کمیسیون تلفیق بودجه 99 به ریاست غلامرضا تاجگردون جهت تأمین نظر شورای نگهبان در صحن علنی و در سایه کرونا تشکیل جلسه داد.
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99مجلس عصر روز گذشته به منظور بررسی موارد و ایرادات اعاده شده از سوی شورای نگهبان درباره لایحه بودجه 99به ریاست غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 99برگزار شد.
سروش نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۹:۱۶    
جلسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 کل کشور در صحن علنی مجلس برگزار شد. *** جلسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 به گزارش خبرگزاری سروش ، این جلسه به منظور بررسی موارد و ایرادات اعاده شده از سوی شورای نگهبان درباره لایحه بودجه 99 به ریاست رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 99 برگزار شد. ...
سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: جهت تشریح نظرات شورای نگهبان در خصوص لایحه بودجه 1399، امروز صبح جلسه ای طولانی بین حقوقدانان شورا با برخی اعضا کمیسیون تلفیق و نمایندگان سازمان برنامه و بودجه در محل این نهاد برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: اگر شورای نگهبان مجدداً ایرادی نسبت به بودجه سال آتی نداشته باشد، بودجه فردا به دولت ابلاغ خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس توضیحاتی را درباره دلایل عدم برگزاری نشست صبح امروز این کمیسیون ارائه کرد.
سلام نو / خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۹:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، هادی قوامی در تشریح جلسه امروز این کمیسیون افزود: در نشست امروز این کمیسیون، موارد و ایرادات اعاده شده از سوی شورای نگهبان درباره لایحه بودجه 99 مورد بررسی قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 99 گفت: به دنبال ایراد شورای نگهبان اعضای کمیسیون تلفیق در نشست امروز خود اقدام به حذف احکام غیر بودجه ای لایحه بودجه سال 99 کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۱    
نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس رد مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه 99 را درباره واردات خودروهای خارجی با منشأ ارز خارجی تحلیل کرد.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 99 از تغییر برنامه کاری این کمیسیون برای بررسی لایحه بودجه سال آینده خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: نشست کمیسیون تلفیق به دلیل برگزاری نشست با اعضای شورای نگهبان به بعد از ظهر امروز موکول شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۳    
بررسی ایراد های شورای نگهبان به لایحه بودجه سال آینده کل کشور امروز پس از 2 ساعت بحث و گفتگوی نمایندگان پایان یافت و مجلس این لایحه را به شورای نگهبان ارسال کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه اعلام کرد که نشست کمیسیون تلفیق به دلیل جلسه با شورای نگهبان به بعد از ظهر موکول شد.
فرارو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
شورای نگهبان مصوبه کمیسیون تلفیق مبنی بر واردات خودرو های خارجی را لغو کرد. به گزارش تسنیم، شورای نگهبان در بررسی مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه سال 1399 کل کشور، اجازه واردات خودرو های خارجی (موضوع بند الحاقی 7 به تبصره 6) را مغایر بند هفتم سیاست های کلی تولید ملی ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با اشاره به سیر نزولی شیوع کرونا در حوزه انتخابیه خود بر لزوم تخصیص بودجه برای مسائل مربوط به این بیماری تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون تلفیق از تشکیل جلسه امروز این کمیسیون با اعضای شورای نگهبان برای رفع ایراد های وارد شده به لایحه بودجه خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۶   + ۵۹ سایت دیگر  
شورای نگهبان در بررسی مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه سال 1399 کل کشور، اجازه واردات خودرو های خارجی (موضوع بند الحاقی 7 به تبصره 6) را مغایر بند هفتم سیاست های کلی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و بند 8 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی اعلام و آن را مخالف بند 1 اصل 110 قانون اساسی شناخت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 از نشست فردای این کمیسیون برای رفع ایرادات شورای نگهبان به لاحیه بودجه سال 99 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه 99 از برگزاری جلسه این کمیسیون برای رفع ایرادات شورای نگهبان به بودجه خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
فرامرز توفیقی گفت: در شرایطی که کمیسیون تلفیق بودجه سال 99، حداقل حقوق کارمندان دولت را در سال آینده 2 میلیون و 800 هزار تومان تعیین کرده است، اضافه کردن نرخ مابه التفاوت افزایش قیمت سبد معیشت سال گذشته و سال جاری به حداقل مزد سال جاری و محور قرار دادن عدد به دست آمده برای ورود به مذاکرات مزدی یک ...
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه 99در رابطه با تبصره 5پرداخته و پیشنهاداتی مطرح کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: تاکنون شورای نگهبان ایرادات مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه درباره بودجه سال آینده را به پارلمان ارجاع نداده است.
فانوس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنه امیدی برای واردات خودرو در سال آینده با توجه به پیشنهاد کمیسیون تلفیق بودجه در ارتباط با واردات خودروهای سبک و سنگین با اولویت خودروهای هیبریدی، ماشین آلات معدنی و راه سازی با ارز منشأ خارجی به وجود آمده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه گفت: ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه سال 99 در کمیسیون تلفیق رفع می شود و نیازی به تشکیل جلسه مجازی مجلس نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روزنه امیدی برای واردات خودرو در سال آینده با توجه به پیشنهاد کمیسیون تلفیق بودجه در ارتباط با واردات خودروهای سبک و سنگین با اولویت خودروهای هیبریدی، ماشین آلات معدنی و راه سازی با ارز منشأ خارجی به وجود آمده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از جلسه فردای این هیئت برای نحوه تعیین جلسات کمیسیون تلفیق بودجه برای رفع ایرادات شورای نگهبان به مصوبات این کمیسیون خبر داد.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ماده واحده لایحه بودجه سال 1399 کل کشور که چندی پیش توسط کمیسیون تلفیق بودجه به تصویب رسید، منتشر شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم ورامین و پیشوا با اشاره به شرایط اقتصادی سخت فرهنگیان، گفت: کمیسیون تلفیق بودجه و دولت باید برای فرهنگیان به ویژه بازنشستگان فرهنگی قدم جدی و محکمی بردارند.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون تلفیق بودجه 99 تصویب کرد که حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت در سال آینده بین 15 تا 50 درصد افزایش داشته باشد که در صورت تائید شورای نگهبان اجرایی خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مهم ترین مطالبه ای که در راستای تامین منافع تامین اجتماعی مطرح می شود، افزایش رقم پرداخت بدهی دولت به تامین اجتماعی است؛ این مهم ترین اقدامی ست که باید اعضای کمیسیون تلفیق بودجه صورت دهند در غیر این صورت، بحران تامین اجتماعی در ابعاد غیرقابل کنترل، گسترش خواهد یافت. ...