سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۲:۱۰Feb 2020 25

جدیدترین‌های «فرودگاه بین المللی»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
بیروت – ایرنا - فادی الحسن رئیس فرودگاه بین المللی رفیق حریری بیروت اعلام کرد که در هفته سه پرواز رفت و برگشت به ایران وجود دارد و تا کنون تصمیمی برای متوقف کردن این پرواز ها گرفته نشده است.
سخنگوی ایران ایر اعلام کرد: پروازهای استانبول-تهران هما تا جمعه 9 اسفند برای انتقال ایرانیان مانده در ترکیه به ایران ادامه دارد.
پرس شیعه   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواپیمایی بحرین از توقف تمام پروازها از مبدأ فرودگاه های بین المللی دبی و شارجه به مدت 48 ساعت خبر داد. به گزارش شیعه پرس به نقل از النشره، سازمان هواپیمایی بحرین اعلام کرد که تمام پروازها از مبدأ فرودگاه بین المللی دبی و فرودگاه بین المللی شارجه به مدت 48 ساعت متوقف می شود. ...
جماران   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، هم اکنون پروازهای فرودگاه شهید مدنی تبریز در حال انجام است و بعد از افزایش دید تا به این لحظه نیز 2 هواپیما مسافرگیری و تبریز را به مقصد خود ترک کرده اند. از صبح امروز، به دلیل مه غلیظ و دید صفر در فرودگاه شهید مدنی تبریز، پروازهای این فرودگاه دچار وقفه شده بود. ...
فرودگاه بین المللی دبی صبح سه شنبه 25 فوریه با انتشار بیانیه ای از اعمال محدودیت بر پروازهای شرکت هواپیمایی امارات به مقصد ایران و از مقصد ایران خبر داد.
عصر ایران   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
فرودگاه ها به ویژه فرودگاه بین المللی مهرآباد، روزانه ترمینالها و سالن های عمومی طبق دستورالعمل وزارت بهداشت ضد عفونی می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رشت – ایرنا- مدیرکل فرودگاه گیلان پس از لغو همه پرواز های دیروز از سوی شرکت های هواپیمایی اعلام کرد: فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت امروز عملیاتی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
برنامه پرواز های امروز فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: تمام پروازهای فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز با تاخیر انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزارت راه و سازمان هواپیمایی یمن حمله دیروز (دوشنبه) جنگنده - بمب افکن های ائتلاف عربی - آمریکایی به فرودگاه بین المللی "تعز" را نقض آشکار قوانین بین المللی از جمله معاهده " شیکاگو " دانست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به احتمال وقوع پدیده سیلاب در استان گفت: یک دستگاه بالگرد متعلق به جمعیت هلال احمر در فرودگاه بین المللی شهرکرد با هدف سرعت بخشی در خدمات رسانی مستقر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر در سفر رسمی 2 روزه خود به تونس، وارد فرودگاه بین المللی قرطاج شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شرکت آذربایجان ایرلاینز گفت: خط هوایی بوتا ایرویز که روزانه در مسیر باکو-تهران-باکو پرواز دارد، در نظر دارد تا با برنامه های کنونی به پروازهای خود ادامه دهد. فرودگاه بین المللی حیدر علی اف و دیگر فرودگاه های آذربایجان هیچ محدودیتی برای پروازهای ایران ایر ایجاد نخواهد کرد.
عصر خودرو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- به منظور نظارت بر سطوح پروازی فرودگاه و افزایش ضریب ایمنی یک دستگاه خودرو مارشالری آمیکو ( هدایت کننده هواپیما) به واحد آتش نشانی و هدایت زمینی فرودگاه بین المللی شاهرود اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۵    
باکو – ایرنا – "جهانگیر عسگراف " رییس شرکت هواپیمایی دولتی "آذال" جمهوری آربایجان گفت: هیچ محدودیتی برای پرواز هواپیماهای شرکت های هواپیمایی ایران در فرودگاه بین المللی باکو و دیگر فرودگاههای جمهوری آذربایجان به کار گرفته نخواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان اگرچه از ابتدای شیوع ویروس کرونا در دنیا، گروه های مقابله با بیماری های واگیردار وزارت بهداشت برای مقابله با ورود مسافران مشکوک به این ویروس در فرودگاه بین المللی ایران مستقر شده اند ...
مدیرکل فرودگاه های استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: فرودگاه بین المللی زاهدان با جابجایی دیوار حفاظتی شرق و شمال شرق فرودگاه و عملیاتی شدن باند جدید، دو باند استاندارد خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – مدیرکل فرودگاه گیلان اعلام کرد: همه پرواز های فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت امروز (دوشنبه) لغو شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های مکرر و موافقت ریاست محترم سازمان هواشناسی کشور، سامانه جدید هواشناسی فرودگاهی سنجش دید افقی در محل فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد نصب، راه اندازی و عملیاتی شد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۵    
شفقنا- امیر قطر روز گذشته برای دیدار با پادشاه و مقامات اردن وارد امان شد و مورد استقبال عبدالله دوم قرار گرفت. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری عمون، عبدالله دوم روز گذشته از شیخ تمیم بن حمد بن آل ثانی امیر قطر در فرودگاه بین المللی علیاء امان استقبال کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۸    
پروازهای 5 اسفند فرودگاه بین المللی شهید اصفهان را اینجا ببینید.
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۰:۲۸    
دوره آموزشی شناسایی ویروس کرونا و شیوه های مقابله با آن در فرودگاه بین المللی لارستان برگزارشد . به گزارش میلاد لارستان به نقل از زوابط عمومی اداره کل فرودگاه...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از هماهنگی برای صدور گواهی سلامت برای مسافران شهرهای مختلف کشور ترکیه در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) خبر داد.
مشهد پیام   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
محمود امانی گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، پایگاه بهداشت در فرودگاه مشهد مستقر شده و مسافران ورودی چک می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۷    
برنامه پرواز های امروز فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت اعلام شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا مراسم استقبال از این پنج قهرمان کشتی فرنگی آسیا شنبه شب با حضور مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، رییس هیات کشتی استان و سایر کشتی دوستان در فرودگاه بین المللی اهواز برگزار شد و با اهدا دسته گل از این ورزشکاران تقدیر به عمل آمد. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه سوریه ناراحتی آمریکا از بازگشت زندگی طبیعی به حلب و ازسرگیری پروازها به فرودگاه این شهر را ناشی از سرخوردگی واشنگتن از شکست طرح ها و ایادی خود در سوریه دانست. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، وزارت خارجه سوریه اعلام کرد، اظهارات آمریکایی ها توازن خود را از دست داده و گستاخی واقعی در سیاست های دولت واشنگتن را به تصویر می کشد که شامل تجاوز به دیگران، مداخله در امور آنها و استفاده از تروریست ها برای پیشبرد طرح های شوم آن می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
برنامه پرواز های امروز فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه پروازهای امروز فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت اعلام شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
کمال دهقان منشادی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به علت شرایط نامساعد جوی و مه غلیظ صبحگاهی و دید کم خلبان در فرودگاه بین المللی بوشهر چهار پرواز صبح روز شنبه شرکت های آسمان و ایران ایر در مسیر تهران به بوشهر و بالعکس با تأخیر روبرو شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- به علت شرایط نامساعد جوی و مه غلیظ صبحگاهی و دید کم خلبان در فرودگاه بین المللی بوشهر چهار پرواز صبح روز شنبه شرکت های آسمان و ایران ایر در مسیر تهران به بوشهر و بالعکس با تاخیر روبرو شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۸:۵۸    
فهرست پروازهای فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان را در اینجا ببینید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
بیروت- ایرنا- حمد حسن وزیر بهداشت لبنان امروز (جمعه) تاکید کرد: ویروس کُشنده ی کرونا برغم اتخاذ تدابیر بهداشتی در مرزهای زمینی، بندرگاه ها و فرودگاه بین المللی لبنان، وارد این کشور شده و تا کنون یک مبتلا به این بیماری و 2 مورد مشکوک شناسایی و تحت درمان قرار گرفته اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسافران ورودی و خروجی پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد از صبح امروز حضور پرشوری در شعب اخذ رای برپا شده در این فرودگاه داشته اند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۳    
شفقنا- وزیر حمل و نقل سوریه علی حمود اعلام کرد پروازهای خارجی در فرودگاه بین المللی حلب شروع شده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ این وزیر سوری ماه گذشته (28 بهمن) از بازگشایی فرودگاه بین المللی حلب پس از ده سال، خبر داده بود. ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ یکی از مسئولان فرودگاه بین المللی نجف اشرف امروز پنج شنبه اعلام کردکه این فرودگاه پروازهای ایران به نجف را به خاطر شیوع بیماری کرونا به حالت تعلیق در آورده است.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۷    
وزیر حمل و نقل سوریه از برقراری سفرهای هوایی از فرودگاه بین المللی حلب به مقصد قاهره طی ماه مارس خبر داد. به گزارش شیعه پرس به نقل از العهد، علی حمود وزیر حمل و نقل سوریه اعلام کرد که مسئولان این کشور تلاش دارند پروازهایی را از مبدأ فرودگاه بین المللی حلب به مقصد قاهره انجام دهند. ...
تین نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام فرودگاه بین المللی امام و مهرآباد صندوق های اخذ رای در این دو فرودگاه برای شرکت مسافران در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مستقر می شوند.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اعلام زمان راه اندازی خط پروازی از حلب به قاهره وزیر حمل و نقل سوریه زمان برقراری خط پروازی میان شهر حلب و پایتخت مصر را اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد ، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
برنامه پرواز های امروز فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت اعلام شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
شبیه ساز حریق موتور هواپیما ساخت ایران با الگو برداری از موتور ایرباس، در فرودگاه بین المللی کیش مستقر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فهرست 24 پرواز داخلی و خارجی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان اعلام شد.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ساعت 6:19صبح چهارشنبه 18دی 1398، پرواز مسافربری شماره 752هواپیمایی بین المللی اوکراین تنها سه دقیقه پس از برخاستن از فرودگاه بین المللی امام خمینی هدف دو موشک پدافند هوایی سپاه پاسداران قرار گرفت و کمی بعد این هواپیما در نزدیکی شاهدشهر استان تهران سقوط کرد ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اولین پرواز فرودگاه بین المللی حلب پس از گذشت بیش از هشت سال امروز از مبداء دمشق انجام شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۳    
شبیه ساز حریق موتور هواپیما در مانور آتش سوزی موتور هواپیما در فرودگاه بین المللی کیش رونمایی شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۵    
مردم حلب برای فرود اولین پرواز که پس از گذشت 8 سال در فرودگاه بین المللی این شهر انجام می شد در فرودگاه جمع شدند.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
خلیج فارس:پرواز فرودگاه بین المللی شهر حلب واقع در شمال سوریه که در مدت بیش از هشت سال به دلیل حملات تروریست ها به این منطقه تعطیل شده بود روز چهارشنبه فرود اولین پرواز را تجربه کرد.
هم اندیشی   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
اولین پرواز از فرودگاه بین المللی حلب به مقصد دمشق پس از گذشت بیش از هشت سال از تعطیلی این فرودگاه، امروز، انجام شد.