چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۳:۳۴Jul 2020 15

جدیدترین‌های «فرودگاه بین المللی»

 
روابط عمومی فرودگاه مهرآباد تهران خبر منتشره در شبکه های اجتماعی مبنی بر اخطار استانداری تهران برای پلمب این فرودگاه را تکذیب کرد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرری ایرنا مدیر کل تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران گفت: ماموران این اداره کل و پلیس فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) حین بازرسی در فرودگاه امام خمینی (ره) مبلغ 30 هزار دلار آمریکایی و 5 میلیون دینار عراقی قاچاق از یک نفر کشف و ضبط کردند.
کرج- مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به توسعه زیر ساخت ها با هدف خدمات رسانی هر چه بیشتر به واحدهای تولیدی در این منطقه گفت: اقدامات صورت گرفته موجب شد تا سال گذشته یک هزار فرصت شغلی در منطقه ویژه اقتصادی ایجاد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۹    
مدیر فرودگاه بین المللی کنارک، گفت: ورود افراد بدون ماسک در این فرودگاه تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
رئیس جمهور ترکیه در اولین مرحله از سفر خاورمیانه ای خود، دقایقی پیش وارد جده در عربستان سعودی شد. به گزارش آناتولی، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در اولین مقصد از سفر دوره ای خود به چند کشور حوزه خلیج فارس دقایقی پیش وارد فرودگاه بین المللی ملک عبدالعزیز در جده واقع در عربستان سعودی شد. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
دیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: بارش برف شدید و کاهش شدید دید افقی پروازهای این فرودگاه تا اطلاع ثانوی انجام نمی شود. علی کاشانی حیدری، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به برودت هوا و بارش شدید برف و امکان و کاهش دید افقی ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
فرودگاه بین المللی نجف از آغاز دوباره پروازها در این فرودگاه خبر داد.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: در پی تجمع معترضان در شهر نجف و ورود غیرقانونی تظاهرکنندگان به فرودگاه نجف اشرف پرواز های نجف اشرف از مشهد تا اطلاع ثانوی لغو شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سکان دار جدید عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مسئولیت سنگین خود را به دست گرفت تا باری دیگر فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با تکیه بر دانش و تجربه، پیشرو درمسیر موفقیت حرکت کند.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در پیامی درگذشت جانباز و آزاده سرافراز محمدرضا پوریان مهر از کارکنان فرودگاه بین المللی مشهد را تسلیت گفت. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۶:۵۸    
براساس بیانیه منتشر شده توسط شرکت توسعه دریای سرخ سعودی، ائتلاف دو شرکت سعودی موفق به عقد قرارداد توسعه زیرساخت های ناوگان هوایی در پروژه فرودگاه بین المللی دریای سرخ در عربستان سعودی شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۵    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: : فاز چهارم به عنوان بزرگترین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام با 165 هکتار مساحت در هفت پهنه در حال آماده سازی است که سه پهنه آماده واگذاری به شرکت ها است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس و اعضای اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی و تصویری، تلفن همراه همراه جمعی از تجار این حوزه و با هدف بررسی حضور اصناف در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و ایجاد مرکزی تحت عنوان مرکز تجارت الکترونیک از این منطقه بازدید کردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴    
عمادالدین قاسمی پناه- خبرنگار در یک منطقه هوایی بزرگ که در مرکز ایالت واشنگتن با زمین های زراعی محصور شده است، یک هواپیمای برقی اخیرا تاریخ ساز شد. این بزرگ ترین هواپیمای تجاری تا امروز است که فقط با نیروی برق از زمین جدا می شود و پرواز می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، با توسعه فاز چهار در سال جاری، 2 هزار شغل جدید و تا پنج سال آینده 10 هزار اشتغال زایی در این منطقه ایجاد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
برنامه پروازهای امروز فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت اعلام شد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۲:۲۸    
امام جمعه شوط گفت: تحول واقعی توسعه در منطقه آزاد ماکو مشهود است. خبر ماکو :به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، حجت الاسلام سید محمد هاشمی، امام جمعه شهرستان شوط در خطبه های نماز جمعه امروز این شهر پرواز آزمایشی فرودگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو را به تمامی مردم علی الخصوص مدیرعامل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۷    
برنامه پروازهای امروز فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت اعلام شد.
اشکذر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۷:۴۲    
روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد: خواهشمند است قبل از عزیمت به فرودگاه نسبت به تهیه و استفاده از ماسک اقدام نمایید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از جذب بیش از یک هزار میلیارد تومان سرمایه طی سال گذشته در این منطقه خبر داد و گفت: این منطقه در تولید و تامین برخی نیازهای فناورانه کشور پیشتاز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: برای حفظ سلامتی و ارتقای بهداشت مسافران، تمامی مجموعه های فرودگاه، توسط بنر های اطلاع رسانی و برچسب فاصله گذاری شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی البرز ضمن برشمردن ویژگی های این منطقه در رشد اقتصاد کشور، خواستار توسعه همکاری مشترک منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اتاق شد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاههای استان گلستان با صدور بخشنامه ای بر استفاده از ماسک توسط مسافران درمحیط ترمینال ها، وهواپیما تاکید کرد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۲    
منطقه آزاد ماکو – ماکو -فرودگاه منطقه آزاد تجاری-صنعتی ماکو امروز دوشنبه با حضور مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی افتتاح شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۱    
فهرست پروازهای فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان را در اینجا ببنید:
اشکذر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
دومین محموله بز شیری مورسیا که بهترین نژاد بز اسپانیا میباشد؛ از طریق پرواز مستقیم کشور اسپانیا وارد فرودگاه بین المللی شهید صدوقی استان یزد شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۱:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ مجید تخت روانچی روز جمعه در نامه ای به آنتونیو گوترش و رئیس شورای امنیت سازمان ملل متحد، افزود: اقدام آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و همراهان وی با هر معیاری، یک اقدام تروریستی جنایتکارانه بوده و موجب مسئولیت بین المللی دولت آمریکا است. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ورودی فرودگاه بین المللی بیروت روز چهارشنبه صحنه درگیری ها میان نیروهای ارتش لبنان و معترضان به سفر فرمانده نیروهای آمریکا در خاورمیانه به لبنان بود. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، تعدادی از معترضان در اعتراض به سفر ژنرال فرانکلین مک کنزی ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
بازیکنان و کادر فنی و مدیریتی باشگاه پرسپولیس امشب ساعت 22 از طریق فرودگاه بین المللی شهید مدنی به تبریز رسیدند و مستقیم از فرودگاه راهی هتل شدند. گفتنی است در مقابل ورودی هتل نیز مقررات سفت و سختی وضع شد تا مانع از تجمع هواداران این تیم در تبریز شود. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۹    
کرج- منطقه ویژه اقتصادی پیام که در بخشی از مساحت 10 هزار هکتاری فرودگاه بین المللی پیام کرج واقع شده یکی از ظرفیت های اقتصادی مهم استان البرز است که زمینه تبدیل به یکی از قطب های اقتصادی آینده کشور را دارد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
محمدباقر هنربر روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به هماهنگی های انجام شده مدیریت بحران استان با مدیریت بحران وزارت کشور، افزود: بر این اساس بالگرد بسکت دار پس از سوخت گیری در فرودگاه بین المللی تبریز، راس ساعت 11 به منطقه حریق واقع در ارتفاعات ارسباران در شهرستان خداآفرین می رسد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
برنامه پروازهای امروز فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت اعلام شد.
تحلیل بازار / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
زاهدان- سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور افتتاح پنج طرح صنعتی و تجاری به سیستان و بلوچستان سفر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدرس خیابانی سرپرست وزارت صمت به منظور بازدید و افتتاح چند طرح صنعتی و تجاری در استان وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۱:۰۰    
دقایقی پیش حجت الاسلام مصدق، معاون حقوقی قوه قضاییه وارد فرودگاه بین المللی کرمان شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مردم لبنان در اعتراض به سفر رئیس ستاد فرماندهی مرکزی نیروهای آمریکا در غرب آسیا به این کشور، در بیروت تجمع کردند. به گزارش شیعه پرس به نقل از المنار، مردم لبنان بار دیگر دخالت های ایالات متحده آمریکا در امور داخلی خود را محکوم کردند. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۵    
شفقنا- منابع خبری لبنانی از تحصن عده ای از مردم این کشور در ورودی فرودگاه بین المللی بیروت در اعتراض به آمریکا خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
تحلیل بازار / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی از رشد 53 درصدی آمار پرواز و مسافر فرودگاه تبریز در خرداد ماه سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۶    
تهران - ایرنا - شماری از شهروندان لبنانی روز چهارشنبه در اعتراض به ورود ژنرال " کنت مکنزی " فرمانده ستاد نیروهای آمریکایی در غرب آسیا (سنتکام) در فرودگاه بین المللی بیروت پایتخت لبنان تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، نادر ثناگو مطلق در جریان بازدید مدیرعامل گروه صنعتی مپنا از این منطقه با اشاره به ظرفیت های منطقه درزمینهٔ تعمیر هواپیما ها عنوان کرد: با توجه به قابلیت های ویژه مپنا (شرکت تولیدی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۱    
تجمعی ضد آمریکایی نزدیک فرودگاه بین المللی بیروت در محکومیت دخالت های آمریکا در لبنان و برگزاری مراسم سالگرد انفجار پایگاه تفنگداران دریایی آمریکا برگزار شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نزدیک فرودگاه بین المللی بیروت در محکومیت دخالت های آمریکا در لبنان و برگزاری مراسم سالگرد انفجار پایگاه تفنگداران دریایی آمریکا تجمع ضد آمریکایی برگزار شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تحصن عده ای از مردم لبنان در ورودی فرودگاه بین المللی بیروت در اعتراض به دخالت های آمریکا در امور لبنان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۱    
برنامه پروازهای امروز فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت اعلام شد.
اسلامی، وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه راه آهن زاهدان به چابهار را یکی از محورهای اصلی کریدور شمال به جنوب کشور خواند که تنها بندر اقیانوسی کشور را به شبکه ریلی متصل می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه مپنا برای توسعه هر چه بیشتر زیر ساخت ها و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در زمینه های سلامت، آی.سی.تی و هوانوردی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ابراز علاقه و اعلام آمادگی کرد.
دومین جلسه تیم اجرایی و فنی پروژه نصب ILS باند 11 در دفتر معاونت عملیات هوانوردی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور ضمن بازدید از فرودگاه بین المللی پیام از استقرار تجهیزات صد میلیارد ریالی هواشناسی در فرودگاه پیام خبر داد و گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام استان البرز اعلام کرد که با سرمایه گذاری مشترک گروه صنعتی مپنا بزرگترین مرکز نگهداری و تعمیر موتور هواپیمای کشور در پیام راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه مپنا از سرمایه گذاری و توسعه هر چه بیشتر زیر ساخت ها در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام خبر داد.