سه شنبه ۱۹ آذرساعت ۲۰:۳۳Dec 2019 10

جدیدترین‌های «آیت الله موسوی جزایری»

حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۹    
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری گفت: طبق آمار واصله، در مناطقی که روحانیون حضور دارند و به امر تبلیغ دین مشغول هستند، بزهکاران نسبت به مناطق دیگر کمتر مشاهده شده است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۶    
حجت الاسلام کیانی گفت: مرکز تخصصی فقه و اصول مدرسه امام هادی (سطح 2) با حضور آیت الله موسوی جزایری افتتاح شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۶    
حوزه/ نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه اگر دولت نمی تواند از عهده مشکلات برآید، بسیج می تواند به کمک مسئولان آید، گفت: بحمدالله بسیج در برگیرنده بسیاری از اقشار بوده و افرادی که دارای تخصص و روحیه بسیجی هستند، امروزه می توانند کمک کار خوبی برای مسئولان باشند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۷    
حجت الاسلام عمرانی گفت: مراسم عمامه گذاری 13 طلبه از مدرسه با حضور آیت الله موسوی جزایری و امام جمعه اهواز در مسجد چیت ساز برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله موسوی جزایری به اهمیت بالای جهاد علمی در خوزستان اشاره کرد و گفت: انتظار می رود از ظرفیت بسیج، حوزه های علمیه، دانشگاهیان و متخصصان در شرایط تحریم برای تامین نیازهای صنعتی و اقتصادی کشور بیشتر استفاده شود.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۲۰:۱۵    
حجت الاسلام موسوی با اشاره به برگزاری مراسم عمامه گذاری 15 طلبه، گفت: امکان ادامه تحصیل طلاب در درس خارج آیت الله موسوی جزایری از جمله فعالیت های آموزشی مدرسه است.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
پیکر سروان شهید مرادی از شهدای مدافع امنیت حوادث اخیر در شهرستان باغملک تشییع شد. در مراسم تشییع سروان پاسدار شهید اکبر مرادی، آیت الله موسوی جزایری رئیس حوزه های علمیه خوزستان و فرمانده قرار گاه کربلا سردار سرتیپ خادم سید الشهدا خانواده شهدا و مردم و جمعی از مسئولان استان حضور داشتند . ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۴    
حوزه/ نماینده مردم خوزستان در خبرگان رهبری گفت: چنانچه بازرسها برای کنترل قیمت و بازار کم باشند، ما نیروی های بسیجی صالح و متدین کم نداریم و آن ها را وارد عمل می کنیم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
آیت الله موسوی جزایری خدمت به آمریکا و اسرائیل را جرم بزرگی دانست و از مقامات قضایی خواست با افراد خاطی برخورد جدی داشته باشد.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه شوش گفت:مشکلات شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه از سوی مسئولان ذیربط در دست پیگیری است. حجت الاسلام سیدمحمد امام درخطبه های نماز جمعه این هفته شوش گفت:همه ماو شماکارگران زحمتکش هفت تپه از یک خانواده هستیم وهمه باید هرگاه مشکلی پیش آید به همدیگر کمک کنیم. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۴    
طی آیینی مراسم عمامه گذاری 11 طلبه حوزه های علمیه دزفول و شوش با حضور آیت الله موسوی جزایری زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان در حرم مطهر حضرت سبزقبا (ع) دزفول برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۱    
مراسم تلبس 10 طلبه مدرسه علمیه فاطمیون اهواز با حضور آیت الله موسوی جزایری برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سبزی با اشاره به عمامه گذاری 8 طلبه مدرسه به دستان آیت الله موسوی جزایری از برگزاری نشست علمی با موضوع مرجعیت منادی وحدت ، خبر داد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۵    
آیت الله موسوی جزایری با بیان اینکه عدم استقبال از طلبگی دراوائل پیروزی انقلاب نتیجه تبلیغات سوء رژیم علیه روحانیت بود گفت: دشمن چهره وحشتناکی از روحانیت ترسیم کرده بود.
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۷    
5 طلبه مدرسه امام خامنه ای اهواز، به دستان آیت الله موسوی جزایری معمم شدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۱:۴۴    
زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان گفت: اتحاد و یکپارچگی حول محور ولایت فقیه تنها راه برون رفت از مشکلات جامعه است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان آیت الله موسوی جزایری بعد از ظهر امروز دوشنبه 20 آبان ماه 98 در آیین تکریم و معرفی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مراسم عمامه گذاری 13 طلبه اهوازی با حضور آیت الله موسوی جزایری در مدرسه نجمه ملاشیه اهواز برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۳۴    
مراسم رونمایی از کتاب نسیم دعا منظومه دعای ابوحمزه ثمالی به سرایندگی محمدصادق محقق باحضور آیت الله موسوی جزایری و دیگر مسئولان استانی برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۸:۰۰    
حوزه/ حجت الاسلام منصوری با بیان اینکه برنامه های ویژه ای برای تلبس طلاب توسط مدارس علمیه در نظر گرفته شده، گفت: سه برنامه ویژه در هفته جاری در اهواز با حضور آیت الله موسوی جزایری و سایر علمای بلاد برگزار خواهد شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۲۳:۴۵    
حجت الاسلام پشم فروش گفت: آیین تلبس 7 طلبه مدرسه علمیه امام خامنه ای با حضور آیت الله موسوی جزایری برگزار می شود.
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۳:۲۷    
آیت الله موسوی جزایری بر لزوم پاسخگویی به مطالبات مردم تأکید کرد و هوشیاری مردم عراق در برابر فتنه ها و توطئه گران را خواستار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۷:۱۹    
آیت الله موسوی جزایری با اشاره به اینکه وقف در مسائل شرعی و موازین دینی از اهمیت زیادی برخوردار است گفت: وقف صدقه جاریه و باقیات صالحات است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۴    
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه آمریکا عامل اصلی فقر و بیکاری در عراق است، گفت: آمریکایی که امروز داعیه دار حمایت از مطالبات جوانان عراقی است، به بهانه مبارزه با صدام، جنایت های بسیار وحشتناکی در آنجا انجام داد که بخشی از جنایات اقتصادی او ...
رهیاب   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله موسوی جزایری گفت: این که در استان های مختلف کشور و همچنین استان خوزستان شرکت ها به یک نفر واگذار بشود، این تقلید کور کورانه و بی اساس از اروپا است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۴:۱۵    
حجت الاسلام خسروی گفت: مشاوره درس خارج با محوریت درس فقه و اصول آیت الله موسوی جزایری توسط حجت الاسلام والمسلمین پرهیزگار برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۰:۴۹    
حوزه/ نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، هم زمان با اربعین حسینی، به خیل مشتاقان طریق الحسین(ع) پیوست.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۲    
آیت الله موسوی جزایری با اشاره به عنایت رهبر انقلاب درباره حوزه علمیه خوزستان، گفت: بنا را بر برگزاری سمینار های ماهیانه و سرکشی مداوم از حوزه های علمیه قرار دادیم.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه ساز و کار جدیدی در حوزه خوزستان شکل خواهد گرفت، گفت: می خواهیم با هماهنگی و همکاری با قم، حوزه استان را تقویت کنیم.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۱    
آیت الله موسوی جزایری گفت: روحانیان در طرح معراج به برطرف سازی شبهات اعتقادی، مرتفع کردن اخلاقیات ناشایست و تهذیب نفس دانش آموزان کمک می کنند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۰    
حوزه/ درس خارج فقه و اصول آیت الله موسوی جزایری، از امروز با حضور گسترده فضلا و روحانیون حوزه علمیه اهواز، آغاز به کار کرد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کلاس درس خارج آیت الله موسوی جزایری در سال تحصیلی جدید از فردا آغاز می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۱    
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری گفت: اگرچه سیل خوزستان آسیب های زیادی را برای مردم ایجاد کرد، اما برکات فراوانی هم با خود به همراه آورد که باید شکرگذار خداوند باشیم.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۴    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مهدوی، در جریان سفر به خوزستان، با آیت الله موسوی جزایری، دیدار و گفتگو کرد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، حجت الاسلام مهدی مهدوی پور نماینده ولی فقیه در هندوستان امرور با آیت الله موسوی جزایری عضو مجلس خبرگان رهبری ددار و گفت وگوی صمیمی داشتند ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین مهدی مهدوی پور روز چهارشنبه برای اهدای کمکها به مردم سیل زده خوزستان وارد این استان شد و در ادامه سفر خود با آیت الله موسوی جزایری دیدار کرد. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۷    
افتتاحیه سال تحصیلی جدید مدرسه آیت الله قاضی دزفول با سخنرانی آیت الله موسوی جزایری برگزار می شود.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۲    
آیت الله موسوی جزایری با تأکید بر ضرورت آمادگی طلاب برای مبارزه علمی با وهابیت، گفت: طلاب باید خود را برای نقد وهابیت و شبهات القایی آماده و فریب خوردگان را توجیه کنند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۷    
حوزه/ آیت الله موسوی جزایری، به بیان خاطره خود از مرحوم فلسفی پرداخت و نکاتی تبلیغی برای مبلغان ارائه کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۷:۵۱    
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری، حمله راکتی حزب الله به مواضع صهیونیست را نماد اقتدار جبهه مقاومت دانست و گفت: مذاکره با آمریکا تفکری بر خواسته از ضعفا النفوس است که دیگر جایی در ادبیات مقاومت جمهوری اسلامی ایران ندارد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۵    
آیت الله موسوی جزایری گفت: خدمت به مردم در زمینه های تعلیم و تربیت و ارشاد از دلایل اصلی رفتن طلاب به حوزه علمیه است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۴:۱۱    
آیت الله موسوی جزایری گفت: حوزه علمیه خوزستان در سطح کشور بدرخشد و حوزه پویا، به روز و پاسخگوی نسل جوان ما باشد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۳:۲۱    
حجت الاسلام آذرافروز گفت: 8 طلبه مدرسه در شب ولادت امام موسی کاظم (ع) با حضور آیت الله موسوی جزایری ملبس شدند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۱    
15 طلبه اندیمشکی با حضور آیت الله موسوی جزایری معمم شدند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۷:۱۱    
آیت الله موسوی جزایری با بیان اینکه طلاب رزمنده های اصیل خط ولایت و مقابله با وهابیت خبیث هستند، گفت: خیمه امام علی و ولایتش باید محکم و همه جا برافراشته شود.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: 700 واحد مسکونی نوساز و یک هزار و 200 واحد مسکونی تعمیری تا پایان امسال به مددجویان کمیته امداد استان خوزستان تحویل داده می شود . ...
وارث   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۰۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری امروز در خطبه های نماز عید قربان با عنوان این موضوع که روز قیامت همه افراد از قربانی کردن منتفع می شوند، اظهار کرد: بیشتر گوشتی که در این روز قربانی می شود باید سهم فقرا شود ...