سه شنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۸:۵۰Mar 2019 26
 

جدیدترین‌های «شرکت ملی گاز»

ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۳    
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران همراه با مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران از خط تغذیه آسیب دیده از سیل بالاتجن شهرستان قائمشهر بازدید کرد.
تهران 24   ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۱    
سخنگوی شرکت ملی گاز گفت : گاز همه مناطق سیل زده استان های گلستان و مازندران هم اکنون وصل و شرایط خطوط لوله گازرسانی این مناطق تحت کنترل است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۲۱:۵۵    
تهران - ایرنا - سخنگوی شرکت ملی گاز ایران گفت : گاز مشترکان مناطق سیل زده شمال کشور وصل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۷:۵۴    
سخنگوی شرکت ملی گاز : گاز همه مناطق سیل زده استان های گلستان و مازندران هم اکنون وصل و شرایط خطوط لوله گازرسانی این مناطق تحت کنترل است
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۵:۳۶    
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران آخرین وضعیت گازرسانی به مناطق سیل زده در استان های گلستان و مازندران را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۴    
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران سال 97 را سالی خوب برای صنعت گاز عنوان کرد و گفت: در سال 97 علاوه بر اینکه در هیچ نقطه ای از شبکه سراسری مشکل کمبود گاز وجود نداشت، صادرات گاز به ترکیه و عراق نیز مطابق برنامه و به صورت مستمر انجام شده است.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۴    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز غلامرضا لطفعلیان مدیرعامل شرکت گاز لرستان ظهر چهارشنبه در مراسم کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به 36 روستای منطقه آبسرده بروجرد در روستای پلکان سفلی ، با بیان اینکه شرکت ملی گاز ایران تاکنون خدمات ارزنده ای به مردم داشته است ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۰:۱۴    
به گزارش ایرنا، مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در این آیین با ارتباط ویدئو کنفرانسی با رئیس جمهوری در جزیره شیف برگزار شد افزود: این طرح ها شامل گازرسانی به 39 واحد صنعتی و11روستاست. ...
دولت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۱    
طرح تولید واحد بودارکننده گاز طبیعی (مرکاپتان) و خط انتقال اتان از سایت دو به یک پارس جنوبی با دستور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس به طور رسمی افتتاح شد. ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۸    
نخستین محموله ماده بودارکننده از عسلویه ارسال شد به گزارش ایرنا رئیس جمهوری روز یکشنبه در این آئین گفت: بسیار خوشحالم که در کنار افتتاح 4 فاز میدان گازی پارس جنوبی 2 طرح دیگر نیز افتتاح خواهد شد. ...
ساعت24   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۱    
ساعت24 -نشست مجمع عمومی عادی سال 96 شرکت ملی گاز ایران به منظور بررسی عملکرد و تصویب صورت های مالی سال 96 این شرکت برگزار شد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۹    
بانکداری ایرانی همزمان با سفر استانی رئیس جمهوری به بوشهر، پروژه گاز رسانی به جزیره شیف با عبور خط لوله از بستر دریا به روش اچ دی دی (HDD) که برای نخستین بار در صنعت گاز کشور اجرا شده روز یکشنبه توسط دکتر روحانی از طریق ویدیو کنفرانس بهره برداری می شود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۳    
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: نخستین محموله مرکاپتان واحد ماده بودارکننده گاز طبیعی همزمان با بهره برداری رسمی از پروژه های ملی و گازی کشور و نیز افتتاح طرح های توسعه فازهای 13 و 24- 22 پارس جنوبی در عسلویه، طی هفته جاری بارگیری و ارسال شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۷    
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از فراهم شدن امکان صادرات بخشی از تولیدات ماده بودارکننده گاز (مرکاپتان) به خارج از کشور خبرداد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۱    
بازرس واحد پایش انرژی بسیج شرکت ملی گاز با تاکید بر اینکه خودباوری، خوداتکایی و نگاه درونی مهم ترین راهکار رسیدن به شکوفایی اقتصادی است، اذعان کرد: کلید حل مشکلات کنونی هم توجه به نگاه داخلی و خوداتکایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۱    
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: یکی از مهم ترین برنامه های سال آتی شرکت ملی گاز ایران، نگاه ویژه به موضوع افزایش فروش LPG در بازارهای بین المللی است که بتوانیم این محصول را به بازارهای هدف ارسال کنیم.
ناطقان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۷:۱۱    
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: یکی از مهم ترین برنامه های سال آتی شرکت ملی گاز ایران، نگاه ویژه به موضوع افزایش فروش ال پی جی در بازارهای جهانی است تا بتوانیم این محصول را به بازارهای هدف ارسال کنیم.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: یکی از مهم ترین برنامه های سال آتی شرکت ملی گاز ایران، نگاه ویژه به موضوع افزایش فروش ال پی جی در بازارهای جهانی است تا بتوانیم این محصول را به بازارهای هدف ارسال کنیم.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۶    
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: یکی از مهم ترین برنامه های سال آتی شرکت ملی گاز ایران، نگاه ویژه به موضوع افزایش فروش ال پی جی در بازارهای جهانی است تا بتوانیم این محصول را به بازارهای هدف ارسال کنیم.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۹    
مغایرتی هایی نیز مربوط به اصل 57 قانون اساسی وجود دارد و برخی سازمان ها و شرکت های دولتی مانند شرکت ملی گاز یا سازمان امور شهرداری ها و یا دهیاری های کشور که از آنان نام برده شده است از نظر اساسنامه دارای ابهام هستند که این ها نیز مطرح است و اعلام خواهد شد.
می متالز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۰:۱۶    
می متالز - رئیس اچ اس یی شرکت ملی گاز ایران بر لزوم نهادینه شدن و رعایت فرهنگ ایمنی در کشوری که دارنده یکی از بزرگ ترین مخازن گازی جهان است، تاکید کرد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۴    
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: از ابتدای سال 97 تاکنون بر اساس قرارداد و درخواست های انجام شده، گاز به طور کامل به مبادی صادراتی ارسال شده است
ایران خبر   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۶    
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: از ابتدای سال 97 تاکنون بر اساس قرارداد و درخواست های انجام شده، گاز به طور کامل به مبادی صادراتی ارسال شده است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۷    
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به سردتر بودن هوا در پاییز و زمستان سال 97 نسبت به سال 96 و افزایش مصرف گاز در بخش های مختلف از نداشتن مشکل در تأمین و عرضه گاز در کشور خبر داد. ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: نیروگاه های کشور تا ابتدای اسفندماه بیش از 65 میلیارد مترمکعب گاز دریافت کرده اند و تا پایان اسفند ماه این رقم به بیش از 67 میلیارد مترمکعب خواهد رسید.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۴    
شرکت ملی گاز ایران در راستای توسعه گازرسانی به شهرهای استان طرح های ضربتی را در سیستان و بلوچستان آغاز کرده است.
می متالز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۲۲:۱۲    
می متالز - رئیس اچ اس یی شرکت ملی گاز ایران گفت: ارزیابی عملیاتی آتش نشانان، به عنوان انگیزه های مستحکمی برای ارتقای توان عملیاتی آنان در شرکت ملی گاز ایران محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۶    
شرکت گاز استان گیلان از سوی شرکت ملی گاز ایران به عنوان استان معین برای گازرسانی به شهرستان زابل انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۳    
نشست سازندگان داخلی و شرکت های دانش بنیان با مدیران بازرگانی مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۷    
مشهد- ایرنا- هشتمین دوره رقابتهای ارزیابی تخصصی آتش نشانان شرکت ملی گاز ایران با قهرمانی پالایشگاه چهارم مجتمع گازی خلیج فارس در مشهد برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۰    
در اولین هشتمین دوره ارزیابی آتش نشانان شرکت ملی گاز ایران تیم های شرکت کننده از شرکت های پالایشی در رشته های دو صد متر با مانع به صورت انفرادی و تیمی، رشته عملیات حمل هوز با استفاده از وسایل حفاظت فردی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
ساعت24   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۳    
ساعت 24-رویکرد شرکت ملی گاز ایران در استفاده از شیوه نامه تعمیرات ماشین های دوار تشریح و بر اهمیت مدیریت دارایی های فیزیکی، توسعه شراکت های راهبردی و برون سپاری در صنعت پالایش گاز تاکید شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۷    
رئیس ایمنی و آتش نشانی شرکت ملی گاز ایران گفت؛ برگزاری هشتمین دوره ارزیابی آتش نشانان ، نشان از توجه ویژه مسئولین ارشد وزارت نفت به جایگاه و شغل حساس آتش نشانی در صنعت است.
وقت نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۸    
وقت نیوز- رییس امور HSE شرکت ملی گاز ایران از اهتمام و نظم پذیری همکاران شرکت گاز استان آذربایجان شرقی در اجرای فرآیندهای HSEتقدیر کرد. ( HSE به مفهوم بهداشت ایمنی محیط کار است.)
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۲    
مشهد- ایرنا- هشتمین دوره رقابتهای ارزیابی تخصصی آتش نشانان شرکت ملی گاز ایران روز دوشنبه در ورزشگاه تختی مشهد آغاز شد.
می متالز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۲    
می متالز - رئیس HSE شرکت ملی گاز ایران از برگزاری 25 هزار نفرساعت دوره های مختلف آموزش HSE در سال 97 خبر داد و گفت: نهادینه سازی فرهنگ HSE برای پیمانکاران صنعت گاز ضروری است.
بورس نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۷    
مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران گفت: ورود به حوزه استارت آپ در بخش انرژی، نیازمند مؤلفه هایی از جمله حکمرانی خوب است، زیرا توسعه بخش استارت آپ ها نیازمند تغییر و تحولاتی در پارادایم ها و فرآیندهای کاری است که با حکمرانی خوب، این تغییر پارادایم به خوبی انجام می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۷    
امضاء تفاهم نامه همکاری آموزشی میان شرکت گاز استان بوشهر و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تفاهم نامه ای میان این شرکت و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان منعقد شد ...
ارانیکو   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۹:۱۳    
بانک مرکزی اعلام کرد: علاوه بر عرضه نزدیک به 10 میلیارد دلار از سوی بانک مرکزی، پتروشیمی ها، فولادی ها و شرکت ملی گاز در سامانه نیما، صادرکنندگان غیرنفتی بخش خصوصی فروش ارز ناشی از صادرات خود را در نیما افزایش داده اند.
اتاق نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۴    
به گزارش اتاق خبر ، به نقل از خبرگزاری مهر، بانک مرکزی اعلام کرد: علاوه بر عرضه نزدیک به 10میلیارد دلار از سوی بانک مرکزی، پتروشیمی ها، فولادی ها و شرکت ملی گاز در سامانه نیما، صادرکنندگان غیرنفتی بخش خصوصی فروش ارز ناشی از صادرات خود را در نیما افزایش داده اند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۶    
روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: علاوه بر عرضه 10میلیارد دلار از سوی بانک مرکزی، پتروشیمی ها، فولادی ها و شرکت ملی گاز در سامانه نیما، صادرکنندگان غیرنفتی بخش خصوصی فروش ارز ناشی از صادرات خود را در نیما افزایش داده اند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۳    
علاوه بر عرضه نزدیک به 10میلیارد دلار از سوی بانک مرکزی، پتروشیمی ها، فولادی ها و شرکت ملی گاز در سامانه نیما، صادرکنندگان غیرنفتی بخش خصوصی فروش ارز ناشی از صادرات خود را در نیما افزایش داده اند.
بانک و بیمه   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۷    
بانک و بیمه: بانک مرکزی اعلام کرد که علاوه بر عرضه 10 میلیارد دلار از سوی بانک مرکزی، پتروشیمی ها، فولادی ها و شرکت ملی گاز ایران در سامانه نیما، صادرکنندگان بخش خصوصی یک میلیارد یورو ارز آورده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۱    
تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر و شرکت ملی گاز استان در راستای توانمند سازی نیروهای ماهر کارجو و شاغلین در بخش اپراتوری پمپ های گاز شرکت ملی گاز استان بوشهر منعقد شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۲    
بانک مرکزی اعلام کرد که علاوه بر عرضه 10 میلیارد دلار از سوی بانک مرکزی، پتروشیمی ها، فولادی ها و شرکت ملی گاز ایران در سامانه نیما، صادرکنندگان بخش خصوصی یک میلیارد یورو ارز آورده اند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۸    
طبق اعلام بانک مرکزی فروش ارز صادرکنندگان خصوصی در سامانه نیما شتاب گرفت. *** عرضه 10 میلیارد دلار از سوی بانک مرکزی در سامانه نیما به گزارش خبرگزاری صنایع ، علاوه بر عرضه نزدیک به 10 میلیارد دلار از سوی بانک مرکزی ، پتروشیمی ها، فولادی ها و شرکت ملی گاز در سامانه نیما ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۳    
بانک مرکزی اعلام کرد که علاوه بر عرضه 10 میلیارد دلار از سوی بانک مرکزی، پتروشیمی ها، فولادی ها و شرکت ملی گاز ایران در سامانه نیما، صادرکنندگان بخش خصوصی یک میلیارد یورو ارز آورده اند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۰۰:۱۵    
به گزارش روابط عمومی گاز گیلان – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به دستور العمل پایش ایستگاه کاتدی ابلاغی از شرکت ملی گاز در خصوص دریافت دقیق تر اطلاعات و آمار ایستگاه ها گفت ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۳:۱۵    
با حضور مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران 7 پروژه گازرسانی به روستاهای خوزستان به صورت همزمان در شهرستان اندیمشک افتتاح شد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۶:۱۹    
به گزارش خبرنگار ایرنا حسن منتظر تربتی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در سخنانی با ابراز خرسندی از تحقق اهداف این مجموعه، خدمت به مناطق محروم را از اولویت های این شرکت دانست. ...